Pobierz bezpłatny fragment książki

Ta książka zabierze Cię w podróż po hiszpańskiej wyspie, byś znalazła inspirację do odnalezienia swojej drogi w życiu, odwagę do podejmowania decyzji w zgodzie z głosem intuicji i wiarę w to, że Wszechświat Cię wspiera.

Cześć!

Nazywam się Kamila Surma, a moją misją jest pomóc Ci odnaleźć swoją drogę w życiu i zainspirować do działania w zgodzie z głosem intuicji z odwagą i wiarą.

Wierzę, że nie musisz żyć schematem, aby odnaleźć szczęście i spełnienie. Jesteś jedną z wielu osób, które szukają swojej drogi w życiu. Jedną z wielu osób, być może, zagubionych i nieszczęśliwych… Jedną z wielu osób, którym brakuje odwagi, aby podążać za głosem serca.

Może nie żyjesz pełnią życia – tak jak ja jeszcze kilka lat temu. Porzuciłam wtedy swoją pasję dla studiów i miałam nadzieję, że choć coś straciłam, to w zamian zyskam dobrą pracę, szczęście, sukces. Było zupełnie inaczej. Każdego dnia coś wysysało ze mnie życiową energię. Musiałam coś zmienić.

Czy odnajdujesz siebie w tym opisie?

Wystarczył jeden dzień – dzień przełomowy – bym podjęła decyzję o podążaniu za głosem serca. Rzuciłam wszystko, kupiłam bilet do Hiszpanii w jedną stronę i zamieszkałam na Majorce. Kolejne 14 miesięcy zmieniło moje życie o 180 stopni. Dzięki tej podróży uwierzyłam w moc intuicji i odwagi, odnalazłam siebie i swoją drogę w życiu. Poznałam swoją misję, w zgodzie z którą żyję teraz każdego dnia.

W tym wszystkim krył się większy cel. Wierzę, że moja historia została napisana po to, bym teraz mogła podzielić się nią z Tobą. Moja wyspa intuicji, odwagi i wiary zainspiruje również Ciebie do szukania w sobie odpowiedzi i podążania za głosem miłości z odwagą i wiarą.

Pobierz bezpłatny fragment książki