program online dla kobiet

biznes

mocy

Dołącz do kreatorek nowej generacji i buduj biznes z przepływu.

Zapisz się na listę zainteresowanych II edycją.

program online dla kobiet

biznes

mocy

Dołącz do kreatorek nowej generacji i buduj biznes z przepływu.

Start programu już 12 stycznia!

czym jest

Biznes mocy?

To 3-miesięczny program online dla kobiet, które pragną stworzyć lub rozwijać własny biznes w oparciu o silny fundament energetyczny.

Które wierzą, że mogą wnieść do świata niesamowitą wartość, krocząc własną ścieżką, kreując obfitość i wyrażając siebie w poczuciu lekkości i wolności.

To podróż po moc i sukces, łącząca sesje healingowe, pracę z energią oraz podświadomością z uziemiającymi sesjami skoncentrowanymi na praktycznych aspektach prowadzenia biznesu.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli...

Jeszcze nie masz swojego biznesu, ale:

Już prowadzisz swój biznes i:

Jak wygląda program?

16 spotkań na żywo na Zoomie

Zapis video wszystkich spotkań

Wspierająca sesja Q&A po zakończeniu programu

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku

dożywotni dostęp do wszystkich materiałów

Fundamenty

energetyczne

W trakcie programu doświadczysz 4 głębokich sesji healingowych, podczas których zbudujesz silny fundament energetyczny dla Twojego biznesu, tak aby mógł rozwijać się w zgodzie z Twoją misją i najbardziej odważną wizją. 

Sesje healingowe to głęboka praca na Twojej podświadomości, dzięki której uświadomisz sobie, jakie przekonania, emocje, energie blokowały Cię w obszarze biznesowym oraz przetransformujesz je w taki sposób, abyś z odwagą i wiarą w siebie budowała biznes swoich marzeń, przyciągała nowych klientów, pomnażała swoje przychody.

Jestem
wystarczająca

Poczucie wartości to Twój fundament do manifestacji wszystkiego, czego pragniesz w swoim biznesie. To Twój fundament do wyceniania swojej pracy z poziomu przepływu, a nie braku, do działania w zgodzie z głosem swojej intuicji.

Głęboko wierzę w siebie, swój biznes i swoją ofertę

Głęboka wiara w siebie i Twoją twórczość, tak abyś z odwagą i pewnością budowała swoją społeczność, tworzyła wartościowe treści, pokazywała światu swoją ofertę, usługi, produkty i była magnesem dla Twoich klientów z absolutną lekkością! Bo cała Ty emanujesz nową energią! Energią, wokół której chcą przebywać Twoi klienci. 

Wyrażam siebie z odwagą

W tej części przetransformujesz wstyd i strach przed oceną, krytyką, tak byś mogła z lekkością dzielić się swoją prawdą z innymi, tworzyć z przestrzeni mocy, wyrażać siebie w zgodzie z wewnętrznym prowadzeniem, być może poprzez: napisanie książki, start własnego podcastu, prowadzenie livów w mediach społecznościowych.

Jestem w swojej kobiecej mocy

W tej części doświadczysz aktywacji swojej kobiecej mocy, swojej sensualności, dzięki której prowadzenie biznesu będzie dla Ciebie przyjemnością. W głębokim połączeniu ze swoją energią kobiecą otwierasz się na bycie jeszcze większym kanałem dla wizji, pomysłów, rozwiązań, które pragną przepłynąć przez CIEBIE! A to otwiera Cię na nieskończone możliwości pomnażania swojej kreacji oraz obfitości. 

Biznes mocy zaczyna się
od Ciebie

Fundamenty

biznesowe

W trakcie programu spotkamy się na 4 sesjach uziemiających, na których oswoisz opory i obawy przed pracą ze strukturami, narzędziami i strategią we własnym biznesie. Pokażemy Ci na własnych przykładach, że struktura podążająca za Twoim wewnętrznym potencjałem i bazująca na Twoich zasobach może dać Ci jeszcze więcej wolności i przepływu w Twoich działaniach.

Zaopiekujemy się kluczowymi aspektami związanymi z całością ekosystemu Twojej marki. Zobaczysz, jak holistyczne podejście (praca wewnętrzna i zewnętrzna) wpływa na efekty działań biznesowych. Zrozumiesz, jak ważna jest Twoja wiadomości, wizja, budowanie społeczności opartej na przyciąganiu odpowiednich ludzi, gotowych na Twoje rozwiązania.

Wprowadzenie do biznesu nowej generacji

Ta sesja wprowadzi Cię do zupełnie nowego wymiaru budowania własnego biznesu. Zrozumiesz, dlaczego stare systemy marketingu i sprzedaży stają się coraz mniej skuteczne i jak poradzić sobie w tak szybko zmieniających się czasach. Zobaczysz, gdzie w sferze biznesowej pracuje najmocniej poczucie własnej wartości oraz wstyd i jak struktura może Cię w nich wspierać.

Mam wiadomość

Popracujemy głębiej z Twoją wiadomością oraz wizją. Zobaczysz, co możesz zrobić, by niosły się lekko i trafiały na żyzny grunt. Spotkamy się z Twoją wizją marki oraz społeczności, którą chcesz przyciągnąć do swojego biznesu. Po tym spotkaniu będziesz czuła się pewniej w relacji “ja jako marka – moja społeczność”. Poczujesz moc głębokiego budowania relacji ze swoimi odbiorcami oraz zobaczysz, jak ułożyć narzędzia, by pomogły Ci wzrastać.

Jestem przewodniczką

Na tym spotkaniu połączysz się ze swoim najgłębszym potencjałem, aby stanąć spełniona w roli przewodniczki dla osób, które przyciągnie Twoja ekspresja i wiadomość. Zobaczysz, jak zaprojektować podróż dla swoich odbiorców, czego potrzebują, by czuć się pewnie i bezpiecznie pod Twoimi skrzydłami. Dowiesz się również, jakiego zaproszenia potrzebują, by dalej podążać za Twoimi płatnymi produktami, usługami.

Struktura wspiera moją moc

Ta sesja pokaże Ci, że dobrze dobrane narzędzia bazujące na Twoich zasobach mogą dodać Ci skrzydeł, pewności i harmonii w działaniach. Twojemu biznesowi natomiast udrażniają przepływ, dodają lekkości i zwiększają zwrot finansowy w postaci pieniądza. Narzędzia są dla Ciebie, nie Ty dla nich.

Dodatkowa wartość

warsztat

Archetypy marki – jak pomogą Ci zbudować spójną komunikację?

Jak wzbudzać emocje i budować głęboką więź z odbiorcami marki? Jak sprawić, żeby każdy element komunikacji – werbalny czy wizualny – przekazywał spójną esencję Twoich wartości? Odpowiedzią są archetypy marki, czyli narzędzie wywodzące się prosto z psychologii głębi i psychoanalizy jungowskiej. Podczas warsztatu dowiesz się, jak działają i w jaki sposób mogą pomóc markom komunikować się w prostszy, bardziej autentyczny sposób i z większą lekkością.

Warsztat poprowadzi Karolina Kołodziejczyk – strateżka marki i autentycznego marketingu, od 7 lat wspierająca kobiece biznesy. Na co dzień współpracuje m.in. z Kamilą Surmą, tworząc i realizując skuteczne kampanie sprzedażowe.

Case study na żywo

Jak w praktyce wygląda skuteczna kampania sprzedażowa online?

Budowanie biznesu mocy to nie tylko energetyczne i biznesowe fundamenty, ale też docieranie ze swoją ofertą do odbiorców i zapraszanie ich do swojego świata.

Na przykładzie konkretnych działań prowadzonych przez Kamilę Surmę i jej zespół zobaczysz, w jaki sposób możesz promować swój biznes i organizować kampanie marketingowe w zgodzie ze sobą, łącząc się ze źródłem przepływu i otwierając na nieograniczone możliwości.

3 miesiące do

głębokiej transformacji

miesiąc 1

Sukces zaczyna się od Ciebie

Otworzysz się na kreowanie własnej marki z nowego poziomu. Zaopiekujemy się Twoimi fundamentami energetycznymi, kluczowymi do tego, by długoterminowo budować biznes spójny z Twoimi wewnętrznymi wartościami, potencjałem i misją życiową.

Zrozumiesz, czym jest kreowanie biznesu nowej ery, co już nie działa oraz w którą stronę podąża teraz świat świadomego biznesu. Zobaczysz, że obecne zmiany mają ogromny wpływ również na obszary biznesowe i jak sobie radzić z tak szybko zmieniającymi się warunkami.

miesiąc 2

Twój sukces przenosi się na innych

By zbudować własny biznes, potrzebujesz wyjść do ludzi, połączyć się z nimi, ze swoją intencją dla nich.

Jako marka potrzebujesz zostać zauważona, wysłuchana oraz zrozumiana.

Zobaczysz, jak wychodzić ze swoją wiadomością, jak przyciągnąć odpowiednich ludzi, z którymi rezonujesz. Zrozumiesz, jak zbudować przestrzeń dla swojej społeczności, aby mogli Cię poznać, doświadczyć i wyruszyć z Tobą w dalszą podróż.

miesiąc 3

Sukces w biznesie

Biznes potrzebuje tak samo bardzo Twojej subtelnej strefy, ekspresyjnej kreacji, jak i stabilnego uziemienia. W tej części programu nauczymy Cię, jak lądować na biznesowym gruncie, zobaczysz, jak działają nasze systemy biznesowe, co się u nas sprawdza i działa wspierająco dla nas.

Zobacz opinie kobiet

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

program poprowadzą

Kamila Surma

Mentorka i przewodniczka dla innych w drodze do głębokiej wewnętrznej transformacji i manifestacji upragnionego życia.

Od 5 lat prowadzi biznes z poczucia misji, w zaufaniu do swojej intuicji, który pomógł już ponad 1000 osób. Ze wsparciem ciągle powiększającego się zespołu zbudowała zaangażowaną społeczność kilkunastu tysięcy kobiet. W ciągu zaledwie 9 ostatnich miesięcy wykreowała przychód ponad miliona złotych.

Autorka wielu transformacyjnych programów, jak “Przebudź się do swojej mocy”, “Quantum Leap” oraz certyfikującego programu dla Nauczycieli Intuicji.

Monika Osuch

Przewodniczka biznesów nowej generacji, mentorka nowego marketingu i świadomej sprzedaży. Od ponad 10 lat działająca w przestrzeniach online marketingu. Wspiera wiele marek od strony holistycznego budowania strategii biznesowych. 
Specjalizacja: media społecznościowe, komunikacja marketingowa, lekka sprzedaż, kampanie płatne w social media.

Wiedzę biznesową łączy ze świadomą pracą wewnętrzną, budowaniem fundamentu biznesowego opartego na indywidualnym potencjale oraz ekspresji natury ludzkiej.

Pracuje głównie z markami w branży rozwoju osobistego i duchowego oraz artystami.
Autorka licznych kursów online, warsztatów oraz Akademii “Marka bardzo personalna”.

Zapisz się na listę zainteresowanych

Dowiedz się jako pierwsza o starcie II edycji

.

pakiet

Moc

6 666 zł
Zapłać w całości lub w 3 ratach po 2 288 zł

pakiet

Obfitość

7 777 zł
8 074 zł
Oszczędzasz 297 zł!
Zapłać w całości lub w 3 ratach po 2 659 zł

pakiet

VIP

12 888 zł
13 377 zł
wszystkie miejsca zajęte!
Oszczędzasz 489 zł!
Zapłać w całości lub w 3 ratach po 4 362 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Terminy spotkań w programie Biznes Mocy to:

12.01 - 11:30 (czwartek)

17.01 - 11:00 (wtorek)

19.01 - 18:30 (czwartek)

26.01 - 11:00 (czwartek)

2.02 - 18:30 (czwartek)

7.02 - 11:00 (wtorek)

16.02 - 11:30  (czwartek)

23.02 - 11:30 (czwartek)

25.02 - Q&A (sobota)

2.03 (czwartek)

9.03 (czwartek)

16.03 (czwartek)

21.03 (wtorek)

23.03 (czwartek)

30.03 - 18:30 (czwartek)

15.04 Q&A (sobota)

Dodatkowe wartości dla pakietów Obfitość i VIP, czyli masterclassy i warsztaty, udostępnimy Ci w dniu rozpoczęcia programu - 12 stycznia.

Wówczas rozpoczniemy także wysyłkę Twojego Dziennika Intuicji. 

Tak - każdy warsztat w ramach programu będzie zapisany i dostępny bez ograniczeń czasowych na dedykowanej platformie. Możesz wracać do nagrań wtedy, kiedy potrzebujesz i tak często, jak chcesz.

Wszystkie spotkania będą odbywać się na bezpłatnej platformie Zoom - stały link (taki sam dla każdego spotkania) znajdziesz w mailu po zakupie oraz na platformie z materiałami.

Za pośrednictwem naszego sklepu możesz skorzystać wyłącznie z płatności w 3 comiesięcznych ratach.

Jeśli potrzebujesz innej formy płatności ratalnej, możesz skorzystać z rat bankowych, oferowanych przez Przelewy24. W tym celu, po dodaniu wybranego pakietu do koszyka, wybierz płatności Przelewy24. Zostaniesz przekierowana do kolejnego okna - wybierz Limit P24NOW lub raty i płatności odroczone i postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie.

Tak - wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT" i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.