Program online dla kobiet

Wyzwól swoją kobiecą

MOC

Jesteś gotowa na wyzwolenie swojej kobiecości, mocy i pełni potencjału kreacji, aby z odwagą sięgnąć po to, po co przyszłaś na ten świat?

To czas...

Twój czas!

Czas, byś wyzwoliła swoją kobiecość i moc.

Byś odpowiedziała na najgłębsze wołanie Twojej duszy!

Czas, byś uwolniła się od programu, który od lat narzucał Ci, kim powinnaś być i co powinnaś robić…

Nadeszła pora na połączenie się ze swoimi najgłębszymi pragnieniami i wyzwoliła swoją prawdziwą moc.

Jesteś gotowa?

Masz w sobie tyle magii i mocy – pora, abyś obudziła je w pełni! 

To czas, byś zanurzyła się w swojej seksualności i kobiecej esencji i zaczęła manifestować wszystko, czego w głębi duszy pragniesz. Z lekkością, przyjemnością i radością.

Tak! To możliwe! Pokażę Ci, jak…

Idziesz ze mną?

Pragniesz...

żyć pełnią życia, w połączeniu ze swoją wewnętrzną mocą, jasnym prowadzeniem intuicji i niezachwianą wiarą w siebie na drodze do realizacji swoich pragnień?

Czujesz...

że gdzieś głęboko w sobie masz głos, który podpowiada: zasługujesz na więcej? Na życie w zgodzie ze swoim najwyższym potencjałem, swoją prawda, otwierając się jednocześnie na prowadzenie Wszechświata?

Wierzysz...

że to najwyższy czas, aby przebudzić się do bycia kobietą, która od zawsze w głębi duszy czułaś, że pragniesz się stać?

czym jest program

Wyzwól swoją kobiecą moc

To 8-tygodniowa podróż wgłąb siebie, której doświadczysz na cotygodniowych warsztatach, pełnych magii, mocy i światła.

W trakcie programu doświadczysz zmiany na poziomie wielowymiarowym. Zajrzysz w swój cień, aby przetransformować go w światło, zaakceptować i otoczyć miłością te aspekty siebie, których do tej pory być może się wstydziłaś lub wypierałaś. Odzyskasz równowagę pomiędzy energią kobiecą i męską, aby kreować swoje życie z poziomu mocy, a nie siły.

Jeżeli czujesz w sobie gotowość do uzdrowienia tego, co do tej pory stawało Ci na drodze do realizacji Twoich najskrytszych pragnień… gotowość na przebudzenie uśpionej do tej pory dzikiej kobiety, która z odwagą wyraża siebie i sięga po swoje marzenia, to ten program powstał dla Ciebie – aby wesprzeć Cię w Twojej duchowej transformacji.

Wspólnie przejdziemy przez ten proces, odkrywając swoją wewnętrzną prawdę i wprowadzając praktyki, dzięki którym zaczniesz żyć w pełni swojego potencjału, tu i teraz.

W ramach programu co tydzień, w każdy wtorek (zaczynając od 26 września 2023), na specjalnej platformie otrzymasz kolejne nagranie warsztatu. 

Warsztaty trwają 2,5-3 godziny i jeśli pragniesz czuć energię i wsparcie grupy, możesz pracować z nimi na bieżąco, tydzień po tygodniu, jednocześnie uczestnicząc aktywnie w zamkniętej grupie uczestniczek na Facebooku. Możesz także wracać do nich w swoim czasie – dostęp do materiałów będziesz miała przez pół roku.

na co otworzysz się w trakcie tej 2-miesięcznej podróży

Kobiecość, seksualność i przyjemność

Moc kreacji i obfitość

Intuicja i odwaga

Wyzwolenie i wolność do bycia w swojej prawdzie

Budowanie wewnętrznego i zewnętrznego królestwa

Uzdrowienie dawnych ran i niewspierających energii

Głębsze połączenie z emocjami

Miłość i akceptację siebie

Jak zmieni się Twoje życie

W rezultacie tego programu przebudzisz się do swojej wewnętrznej mocy, zbudujesz pewność siebie i nawiążesz głębokie połączenie ze swoją intuicją. Uwolnisz się od tego, co do tej pory blokowało Cię przed staniem się osobą, którą w swoim wnętrzu pragniesz być, otwierając się tym samym na swój nieograniczony potencjał, życie w przepływie i obfitości. Zbudujesz głębokie zaufanie do siebie, które będzie dla Ciebie wsparciem w nawet najtrudniejszych chwilach Twojego życia i będziesz mogła przejść przez nie z wiarą w to, ze Wszechświat Cie wspiera i że już teraz masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz.

Ten program jest nastawiony na praktykę i Twoją głęboką transformację. 

Zintegrujesz to, co duchowe z tym, co materialne i osadzone w świecie fizycznym.

Czego nauczysz się podczas programu

Ten program jest jak powrót do domu...

…do miejsca, które w głębi serca, duszy i łona już znasz.

Ta święta przestrzeń powstała, by pomóc Ci rozbudzić Twoją wewnętrzną boginię, Twoją boską kobiecą esencję i zbudować Królestwo, które pragniesz dla siebie stworzyć.

Gdy czytasz te słowa, możesz usłyszeć szept Twojej duszy, mówiącej: koniec czekania… to czas! To czas, by się wyzwolić! To czas, by DZIAŁAĆ Z ODWAGĄ! TWORZYĆ Z ODWAGĄ! MARZYĆ Z ODWAGĄ!

I możesz zrobić to wszystko z radością, przyjemnością i lekkością.

Czy program jest
dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Jak będzie wyglądał program? 

8 nagrań video z warsztatami

pół roku dostępu do platformy z materiałami

co tydzień otrzymasz dostęp do 1 kolejnego nagrania

zamknięta grupa wsparcia aktywna od 21 września

medytacje z warsztatów do pobrania

pracujesz w swoim tempie lub razem z grupą

Czego dowiadczysz?

Czujesz wołanie serca?

Odpowiedz na nie! Nie odkładaj dłużej wyjścia ze świata iluzji. Przebudź się do swojej prawdy, swojej mocy. Jesteś ważną częścią zmiany tego świata na lepsze. 

Jak będziemy pracować

Podczas programu będziemy przechodzić przez 4 etapy wewnętrznej przemiany, dzięki czemu Twoja zmiana będzie długotrwała i zintegrowana ze światem materialnym i codziennym życiem

Wyzwolenie

Odrzucisz stare warstwy energii i przekonań, które już dłużej Ci nie służą. Doświadczysz mocy płynącej z pozwolenia sobie na POCZUCIE WSZYSTKIEGO. Wyzwolisz się – będziesz wolna i bezpieczna we własnym ciele. Poczujesz, jakbyś powróciła do miejsca, którego Twoja dusza pragnęła od tak dawna…

Transformacja i uzdrowienie

Poprzez uzdrowienie Twoich najgłębszych ran przychodzi transformacja i otwiera się portal, w którym zaczynasz przyciągać do siebie wszystko, czego głęboko w duszy pragniesz. Podczas programu stworzę dla Ciebie bezpieczną, świętą przestrzeń, abyś na podświadomym poziomie mogła uzdrowić to, co potrzebuje uzdrowienia – emocjonalnie, energetycznie, fizycznie i mentalnie. 

Uleczysz dokładnie to, na czego odblokowanie jesteś gotowa i otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz, by wejść na wyższy poziom we wszystkich obszarach Twojego życia.

Przyjemność, kobiecość i seksualność

To tu leży Twoja prawdziwa moc. Nie w ROBIENIU WIĘCEJ, a w BYCIU OTWARTĄ na PRZYJMOWANIE WIĘCEJ z lekkością i taką magią, że Twój umysł może w to nie uwierzyć. Ale Twoje serce wie… to właśnie prawdziwa alchemia życia. Nasza przyjemność, sensualność i święta seksualność są DROGĄ. Podczas programu przeprowadzę Cię przez podróż i praktyki, które pozwolą Ci ją ucieleśnić w sobie.

Aktywacja mocy i manifestacja

Połączenie z Twoją wewnętrzną mocą i kreatorką w sobie to naturalna konsekwencja wszystkich poprzednich kroków. Dzięki podróży w programie zaczniesz doświadczać tego, jak ogromną moc kreacji masz w sobie, zaczniesz przypominać sobie to, kim naprawdę jesteś i aktywować mądrość, którą nosiłaś w sobie od zawsze. Teraz przyszedł czas, abyś użyła jej do świadomej kreacji upragnionej obfitości, wolności i spełnienia w życiu.

Uzdrowienie i transformacja

Świadoma kreacja i rozbudzanie intuicji

Otwieranie sie na nieograniczone możliwości - manifestacja Future Self

Transformacyjne sesje breathworku

Sesje oddechowe, które poprowadzę dla Ciebie w programie, to jedna z najgłębszych podróży transformacyjnych, jakich doświadczysz. Dzięki tej praktyce wejdziesz w kontakt ze swoją podświadomością, tłumionymi emocjami, lękami i tym, co blokowało Cię przed wyzwoleniem swojej prawdziwej, kobiecej MOCY.
Ta przestrzeń będzie jak uwolnienie ciężaru energii, o których nawet nie wiesz, że nosisz je w sobie, i poczucie świeżości, wolności, spokoju i mocy w każdej komórce Twojego ciała. To będzie przestrzeń, w której odpuści głowa, a zaczną mówić Twoje serce, ciało i dusza. W tej przestrzeni połączysz się z przyszłą wersją siebie i otrzymasz wszystkie potrzebne wskazówki na swojej ścieżce.

Quantum & Soma Soul healing

W trakcie programu doświadczysz uzdrawiania i transformacji na poziomie wielowymiarowym, korzystając z różnych metod pracy z podświadomością, IFS, wewnętrznym dzieckiem, energią rodu i poprzednich wcieleń, uzdrawiania kwantowego oraz regulacją układu nerwowego, tak abyś wyzwoliła się do pełni swojego potencjału i zaczęła emanować energią, która jak magnes będzie przyciągała to czego pragniesz – z lekkością i magią.

Sesje Embodiment - ucieleśnienia mocy

Przyciągasz to, czym emanujesz, to, co ucieleśniasz w sobie. Podczas programu przeprowadzę Cię przez sesje Embodiment, dzięki którym zintegrujesz wyzwolenie swojej mocy i transformację, która będzie w Tobie zachodziła na poziomie ciała, ruchu i Twojej ekspresji. Twoje ciało jest portalem manifestacji i w trakcie programu poczujesz jego MOC, poczujesz, jak to jest być ODWAŻNĄ, KOBIECĄ, PEWNĄ SIEBIE, WYZWOLONĄ, DZIKĄ, SENSUALNĄ, STAWIAJĄCĄ GRANICE kobietą – kobietą, która wybiera siebie.

Kim jestem?

Nazywam się Kamila Surma i jestem mentorką, przewodniczką, cochem transformacji, facylitatorką Breathwork, autorką książki i twórczynią wielu głęboko transformacyjnych programów online, warsztatów oraz retreat. Moją pasją i misją jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla innych, w której mogą uzdrowić swoje najgłębsze rany, aby wyzwolić się do swojej mocy i odkryć pełnię potencjału. 

Od 5 lat intensywnie działam w świecie rozwoju, inspirując i prowadząc przez głęboką zmianę tysiące kobiet, gotowych na sięgnięcie po to, po co przyszły na ten świat. 

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia takie jak: praca z podświadomością, Soma Soul Healing, Quantum Healing, IFS, taniec intuicyjny i sesje embodiment, breathwork, joga, głębokie medytacje, kreacja w połączeniu z Future Self, Theta Healing, szamanizm, a także wiele innych metod, wspierających w pełnym procesie transformacji. 

Dlaczego stworzyłam ten program?

Stworzyłam ten program, bo głęboko wierzę w to, jak ogromną MOC mamy MY KOBIETY. Jednak wiem też, że przez wiele lat programowania, pokoleniowe traumy lub trudne doświadczenia, których doświadczyłyśmy w naszym życiu, oddzieliłyśmy się od tej mocy. Zapomniałyśmy, jak Fuc*in’ Unstoppable we are! Większość naszej mocy tłumiona jest przez patriarchat, w którym żyjemy. Staramy się dostosować do norm i zasad, które nie są nasze i nigdy nie będą. 

Przez wiele lat w rozwoju pragnęłam manifestacji z większą lekkością, pragnęłam życia w obfitości i wewnętrznym spełnieniu. I choć, krok po kroku, część z tych rzeczy stawała się moją rzeczywistością, to cały czas czułam, że w tej całej układance czegoś mi brakowało… i wtedy życie pokierowało mnie we właściwe miejsca, do właściwych osób i doświadczeń. Tak zaczęłam zgłębiać temat pracy z energią seksualną, traumą oraz uzdrowieniem na głębokim poziomie i kreacji życia z energii kobiecej… Tak rozpoczęła się zmiana. Wejście w te przestrzenie nie było łatwe, ale wiem, że dla mnie były one drogą, która dała mi największe wyzwolenie. Kiedy przestałam bać się swojej ciemności, rozbudziłam w sobie moc i światło, jakiego jeszcze nie znałam. I teraz do takiej przestrzeni pragnę zaprosić Ciebie!

zobacz opinie kobiet

Opinie o programie

4 Videos

Kurs Przebudź się do swojej mocy był dla mnie taką deską ratunkową. W tym czasie czułam się fatalnie, wręcz desperacko szukałam jakiegokolwiek znaku od wszechświata, że wszystko będzie dobrze, że coś się zmieni, że w końcu nabiorę odwagi, aby być sobą i poczuć tę moc, o której wszyscy mówią, a ja nie do końca rozumiem o co chodzi. Podczas kursu było wiele łez i odpuszczania. Poczułam tę moc w sobie i zrozumiałam, że to jest moja siła, którą muszę pielęgnować. Zdobyłam się w końcu na odwagę, aby stawić czoło w moim życiu osobom bardzo władczym, wręcz agresywnym w swoim postępowaniu, a miałam z tym wielki problem. Zaczęłam ze spokojem mówić nie i czuć tę niewidzialną granicę, której nikt nie może przekroczyć, jeśli mu na to nie pozwolę; to było niesamowicie wyzwalające. Wierzę, że moje zdanie i decyzje są bardzo ważne! Uwierzyłam na poziomie serca, że wszechświat mnie wspiera i prowadzi, że jeśli ja w coś uwierzę, to tak się stanie. Niesamowicie wyzwalające było to, że kiedy zaczęłam mówić nie różnym osobom zrozumiałam, jak wielką moc mam w sobie i uwierzyłam w to, że moje zdanie i moje słowa mają moc. Podczas kursu zrozumiałam, że nie chcę już więcej pracować dla nikogo i nabrałam odwagi, aby spełniać swoją pasję i realizować swoje marzenia, aby otworzyć swoją działalność. Jestem na etapie kroczenia w tym kierunku, niedługo zaczynam kurs, który pomoże mi nabrać kwalifikacji i realizować się dalej. Myślę, że zmieniałam się bardzo od tamtego czasu – już nie postrzegam siebie jako ofiary, bezbronnej Anity, lecz jako silną, wartościową osobę gotową na wszystko i uwielbiam to, że zaczynam czuć się w swojej skórze. Są lepsze i gorsze dni i uczę się wiary w siebie wciąż na nowo, mocniej i mocniej. To kurs, który da ci takiego kopa, aby uwierzyć w siebie i to, co masz do zaoferowania, działać dalej, rozwinąć skrzydła. Medytacje prowadzone przez Kamilę są niesamowicie transformujące i tańce wyzwalające najbardziej szalone emocje 🙂 Polecam Kamilę z całego serca, dla mnie jest osobą, która mnie prowadzi już od jakiegoś czasu i widzę zmiany i wierzę w to, że warto inwestować w siebie nawet jeśli czasem jest cienko z pieniędzmi, to z Kamilą czuje się to prowadzenie, że skoro to czytasz to znaczy, że wszechświat Cię tutaj sprowadził, aby coś zmienić na lepsze. Polecam gorąco! Ps. Dodam, że kurs przeszłam 2 razy i za drugim razem wyszły kolejne rzeczy, o których nie byłam świadoma. Niesamowite ❤ 

Anita

„Przebudź się do swojej mocy” znalazł mnie sam i zapoczątkował ogromne zmiany w moim życiu. Pierwszy raz zrozumiałam, że mogę być kreatorką swojego życia, pokonać trudności i żyć tak jak naprawdę tego chce. Podczas programu przechodziłam wiele procesów, które zapoczątkowały mają transformację. Wsparcie Kamili i energia grupy były wręcz nieocenione w tym czasie. Nawet udało mi się nawiązać w trakcie jego trwania wspaniałą znajomość. Polecam program każdej kobiecie, która pragnie przebudzić się do swojej mocy! 😉

Monika

Dostałam dużo więcej niż się spodziewałam 😊 Te dwa miesiące z programem były dla mnie piękną podróżą w głąb siebie a prowadzenie Kamili było bezcenne. Kamila stworzyła przytulną i bezpieczną przestrzeń, z której dosłownie nie chciało się wychodzić. Przed każdym naszym spotkaniem cieszyłam się jak dziecko, niezależnie od tego jak ciężki był to dzień w pracy, bo wiedziałam, że wieczór w naszym kręgu przyniesie mi cudowny spokój, ukojenie i niesamowicie wysokie wibracje, dzięki którym zasypiałam z uśmiechem na ustach i z tym samym uśmiechem budziłam się następnego dnia rano. W programie działo się mnóstwo pięknych i ciekawych rzeczy m.in. cudowne medytacje z elementami języka światła (dla mnie totalna nowość), głębokie procesy wybaczania samej sobie, samoakceptacji, wzmacniania poczucia własnej wartości, miłości do siebie, poznawanie swoich duchowych przewodników, łączenie się z wymarzoną wersją siebie z przyszłości. Program obfitował także w świetne ćwiczenia, które poszerzały samoświadomość, ale też umożliwiały poznanie innych uczestniczek podczas ćwiczeń w parach co dało mi bardzo dużo. Bardzo lubiłam też te nasze pogaduchy na koniec warsztatów, na których można było od razu podzielić się swoimi wrażeniami, bo każde spotkanie dostarczało ich sporo 😊 Genialne też jest to, że do nagrań z warsztatów można wracać później tyle razy ile się chce. Sama chętnie z tego korzystam żeby wytańczyć emocje, wyszaleć się do utraty tchu i poczuć jeszcze raz te wspaniałą atmosferę lub też gdy potrzebuję medytacji prowadzonej- moja ulubiona to ta w której łączyłyśmy się z polem nieograniczonych możliwości. Dzięki temu programowi czuję się dużo silniejsza, bardziej świadoma siebie i swojej mocy, z której wiem jak korzystać, by tworzyć moje wymarzone życie i stawać się tą wymarzoną wersją siebie z przyszłości, z którą już się widziałam w programie 😊 Polecam ten program z całego serca! 😊

Iza

Przebudziłam się do swojej mocy, po bardzo długim śnie. Na nowo siebie pokochałam i odkryłam, jak piękna więź łączy mnie ze sobą samą. Przez wiele lat tęskniłam za sobą, a w trakcie medytacji wewnętrznego dziecka uwolniłam się od bólu, strachu i poczucia winy i znów poczułam się kochana i zaopiekowana. Pożegnałam to, co mnie do tej pory blokowało i odważyłam się spełniać marzenia. Zaczęłam prowadzić dwujęzyczny (polsko-norweski) portal kulturalno-podróżniczy KulTur – gdzie Norwegia spotyka się z Polską, na którym przybliżam Norwegom Polskę, a Polakom Norwegię. Kulturalnie :). Kończę też pisać moją książkę, w której opisuję moje traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa. To pisanie jest dla mnie formą autoterapii i czasu wybaczania sobie i innym. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się ją opublikować. Kamila (Surma) wskazała mi kierunek, w którym mam podążać. Dzięki Niej odzyskałam swoją wewnętrzną moc, którą wcześniej rozdawałam innym bez opamiętania, nie dostając nic w zamian. Dziękuję Kamilo! Przypomniałam sobie też, że jest ktoś, kto niezależnie od tego kim jestem, będzie mnie zawsze kochał – to ja sama. Z pozdrowieniami z krainy fiordów!

Magdalena

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Muzykę do tańca intuicyjnego stworzy specjalnie dla nas

Ramzi Attia

Perkusjonalista, producent muzyczny, podróżnik o polsko-tunezyjskiej narodowości. Na co dzień komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi warsztaty bębniarskie, występuje na żywo jako DJ i perkusjonalista, grając na instrumentach takich jak Djembe, Darbuka, Congi. Oprócz zamiłowania do muzyki jako formy sztuki, misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, która płynie z dźwięku oraz stanu świadomości w który wprowadza.

dołącz w pakiecie odwagi i odbierz dodatkową wartość

"Wyzwól swoją kobiecość" - 3 video prelekcje

panel dyskusyjny - "Nasze ciało jako portal do kreacji marzeń" z Kamilą Surmą, Justyną Połeć i Jessicą Ali

Wyzwól Swoją Kobiecość - Ania Radoszewska "Jak rozbudzić w sobie dziką kobietę?"

Wyzwól Swoją Kobiecość - Justyna Połeć - praktyka otwierająca na obfitość finansową

Wartość: 444 zł

"Moc manifestacji" - 7-dniowe wyzwanie

Codziennie przez 7 dni otrzymasz nowe materiały – warsztaty online z medytacją lub ćwiczenia PDF, dzięki którym pogłębisz swoje połączenie z intuicją, zrozumiesz prawo przyciągania i stworzysz motywującą wizję wymarzonego życia.

Wszystko po to, abyś mogła kreować swoje życie z lekkością i radością.

Wartość: 99 zł

Zapisz się na listę oczekujących

jako pierwsza dowiesz się o starcie!

.

Dołącz do programu

w najniższej cenie w historii!

Pakiet Mocy

1800
 • 8 nagrań warsztatowych - co tydzień 1 warsztat
 • Dostęp do programu na 6 miesięcy, abyś miała motywację do pracy
 • Platforma z zapisami warsztatów i materiałami dodatkowymi
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Zapisz się na listę oczekujących

Pakiet Odwagi

Zapłać w całości lub w 2 ratach po 1045 zł
2200
 • 8 nagrań warsztatowych - co tydzień 1 warsztat
 • Dostęp do programu na 6 miesięcy, abyś miała motywację do pracy
 • Platforma z zapisami warsztatów i materiałami dodatkowymi
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • 2 spotkania Q&A na żywo na platformie Zoom
 • "Wyzwól swoją kobiecość" - 3 video prelekcje​ z dostępem na zawsze
 • "Moc manifestacji" - zapis 7-dniowego wyzwania z dostępem na zawsze
 • Album medytacji "Pokochaj siebie" w formacie MP3
 • Zapis sesji oddechowej "Uwolnij swoją moc" z dostępem na zawsze

Zapisz się na listę oczekujących

EKSPANSJA

Odbierz dostęp do wszystkich przestrzeni, które prowadzę!
33000
12 000
 • Pełny dostęp do programu "Wyzwól swoją kobiecą moc"
 • Ponad 25 programów online, warsztatów i produktów cyfrowych

Zapłać w całości lub w 12 miesięcznych płatnościach po 1092 zł

Zapisz się na listę oczekujących

Masz pytania?

Wszystkie nagrania znajdują się na dedykowanej platformie. Otrzymasz do niej dostęp od razu po dołączeniu do Programu.

Nie. Zaczynając od 26 września, w każdy wtorek przez 8 tygodni otrzymasz dostęp do 1 nagrania warsztatu. Znajdziesz je na specjalnej platformie, dane logowania do której dostałaś w osobnej wiadomości (chyba, że już korzystasz z platformy - wtedy logujesz się tak samo) 

Dostęp do Programu otrzymujesz na 6 miesięcy. Wierzę, że ograniczenie czasowe pomoże Ci przejść przez program w całości. Przyznaj sama przed sobą - jeśli masz do czegoś dożywotni, nieograniczony dostęp, to jak szybko i czy W OGÓLE zaczynasz z tym pracować?

Dodatkowe wartości dla wszystkich pakietów udostępnimy Ci od razu po zapisie na dedykowanej platformie.

Za pośrednictwem naszego sklepu możesz skorzystać wyłącznie z płatności w 2 comiesięcznych ratach.

Jeśli potrzebujesz innej formy płatności ratalnej, możesz skorzystać z rat bankowych, oferowanych przez Przelewy24. W tym celu, po dodaniu wybranego pakietu do koszyka, wybierz płatności Przelewy24. Zostaniesz przekierowana do kolejnego okna - wybierz Limit P24NOW lub raty i płatności odroczone i postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie.

Tak. Program można zakupić za pomocą płatności PayPo. Jeśli jesteś zainteresowana tego rodzaju płatnością, to podczas dokonywania zakupu (przy wyborze metody płatności) wybierz opcję PayPo i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Tak - wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT" i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.

Nie ma możliwości wystawienia faktury po dokonaniu zakupu.

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥