MASTERCLASS

Więcej klientek, większe przychody, większa społeczność

Przygotuj swój układ nerwowy i biznes do wymarzonego wzrostu

Jesteś mentorką, terapeutką, przewodniczką lub nauczycielką i jesteś gotowa na to, by Twój biznes wzrastał?

Chcesz przyciągać do siebie więcej klientek, większe przychody i tworzyć większą społeczność, ale czujesz, że coś Cię w tym blokuje?

Ten masterclass jest właśnie dla Ciebie - pomoże Ci przygotować zarówno swój biznes, jak i umysł oraz układ nerwowy do osiągnięcia wymarzonego wzrostu.

Podczas 2 Spotkań doświadczysz:

Przestrzeni strategicznej
- dowiesz się...

Przestrzeni energetycznej, w której...

Medytacja, przez którą przejdziesz, to narzędzie łączące: 

Co jest tak wyjątkowe w tej przestrzeni?

Co inne kobiety mówią o moich przestrzeniach?

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Dołącz do masterclassu

666
  • Dostęp do nagrania wideo i audio masterclassu nieograniczony czasowo na dedykowanej platformie
  • Medytacja prowadzona ze spotkania do pobrania w formacie MP3

Kim jestem?

Nazywam się Kamila Surma i jestem założycielką szkoły dla Nauczycielek Intuicji, mentorką biznesową i przewodniczką w transformacji Kobiet Mocy.

Prowadzę warsztaty, retreaty, kursy i programy, w których biorą udział setki kobiet, a wiele z nich wraca, by dalej ze mną pracować.

Pomagam kobietom wyzwolić ich wewnętrzną moc, tworzyć biznes marzeń w lekkości i z odwagą podążać za głosem swojego serca. Mój podcast Wyspa Intuicji został odsłuchany już ponad milion razy, a z moich płatnych produktów i przestrzeni skorzystało już prawie 2 tysiące osób.