3-dniowy masterclass

style przywiązania w relacji z pieniędzmi

Otwórz swój układ nerwowy na większe poczucie bezpieczeństwa, spokoju i ekspansji w relacji z pieniędzmi

przetransformuj lęk i niepewność w finansową obfitość

Poczuj, że pieniądze są i zawsze będą dla Ciebie!

To, czy Twoje dochody będą stabilne, zależy od tego, na ile Twój układ nerwowy czuje się bezpieczny w relacji z pieniędzmi. Zależy to również od wzorców zapisanych na poziomie ciała, które Twoje ciało przyjęło w wyniku lat prowadzenia biznesu, doświadczeń z dzieciństwa lub uwarunkowań genetycznych.

To, czy osiągniesz kolejny poziom swoich wymarzonych dochodów i utrzymasz się na nim, zależy też od tego, jaki styl przywiązania dominuje jako automatyczna reakcja w Twoim ciele w relacji z pieniędzmi.

Spojrzenie na relacje z pieniędzmi z perspektywy stylów przywiązania było dla mnie prawdziwą rewolucją. Znałam związek między tymi stylami a relacjami partnerskimi, ale nie dostrzegałam ich związku z biznesem i finansami.

Od momentu, gdy zaczęłam nad tym pracować...

jak mogą przejawiać się niewspierające style przywiązania?

Zobacz, czy rozpoznajesz ich elementy u siebie

Styl unikowy w relacji z pieniędzmi:

Styl lękowy w relacji z pieniędzmi:

Zazwyczaj styl lękowy i unikający przeplatają się ze sobą w różnych sytuacjach, relacjach, zachowaniach – dlatego ważne jest, by pracować z nimi holistycznie, tak jak będziemy to robić na masterclassie.

A jak wygląda styl BEZPIECZNY

nad którym będziemy pracować na masterclassie?

Twoje ciało nie popada w skrajności. Wiesz, że pieniądze SĄ dla Ciebie i płyną z obfitych źródeł. Co więcej, nie tylko to WIESZ, ale przede wszystkim CZUJESZ, bo właśnie o to chodzi w pracy z układem nerwowym – o poczucie tego w ciele.

Ufasz sobie i swojej intuicji, inwestując i kupując to, czego pragniesz. Podejmujesz decyzje, nawet jeśli nie są całkowicie logiczne, ale czujesz, że otworzą Cię na kolejny poziom ekspansji w życiu i biznesie. Jesteś liderką, która działa z odwagą, bawi się w relacji z pieniędzmi i kreuje ich coraz więcej poprzez moc płynącą z ciała, otwieranie się na przyjmowanie i czerpanie przyjemności.

Nawet gdy na Twojej drodze pojawiają się wyzwania finansowe, wiesz, jak im stawić czoła, znaleźć najlepsze rozwiązania i przekształcić je w kolejne lekcje, dzięki którym rośniesz, idąc coraz wyżej i wyżej.

Ten cykl 3 masterclassów jest dla Ciebie, jeśli:

Dołącz do warsztatu i wejdź na wyższy poziom w relacji z pieniędzmi

Co Cię czeka?

Spotkanie I - 22 lutego, 19:00

Uzdrawianie i zrozumienie stylu lękowego.

Głębsze zrozumienie stylu lękowego w Twoim życiu prywatnym i biznesowym (w kontekście finansowym). Medytacja transformacji zapisu lękowego i osadzanie w poczuciu bezpieczeństwa, które będzie Ci służyć jako narzędzie integracji po warsztacie.

Spotkanie II - 23 lutego, 19:00

Uzdrawianie i zrozumienie stylu unikającego.

Głębsze zrozumienie stylu unikającego w Twoim życiu prywatnym i biznesowym (w kontekście finansowym). Medytacja transformacji zapisu unikającego i osadzanie w poczuciu bezpieczeństwa, które będzie Ci służyć jako narzędzie integracji po warsztacie.

Spotkanie III - 1 marca, 18:00

Ekspansja, integracja i poczucie bezpieczeństwa.

Integracja pracy z poprzednich dwóch spotkań, głębsze zakorzenienie poczucia bezpieczeństwa w relacji z pieniędzmi i ekspansja układu nerwowego, otwierająca na nowe możliwości finansowe, większe przychody i większą stabilność.

Przestrzeń na pytania i odpowiedzi (Q&A).

Dzięki serii tych masterclassów:

zobacz, co mówią uczestniczku masterclassu

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Wybierz swój pakiet
3-dniowy masterclass

style przywiązania w relacji z pieniędzmi

888 zł
555 zł
Zestaw 2 masterclassów

Style przywiązania + zrozum swój układ nerwowy

1777 zł
999 zł
5-miesięczny program

ekspansja

1111 zł/m-sc