MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY:

Prelekcje

  • “Odważ się iść swoją własną drogą” (Prelekcja skierowana do osób, które pragną odnależć swoją drogę w życiu. Łączy ze sobą elementy dotyczące podróży, rozwoju osobistego i duchowego.
  • Jeśli zainteresowała Cię konkretna treść na moim blogu i chcesz, abym przedstawiła ją w formie prelekcji, napisz do mnie.

Zajęcia Rozwoju Intuicji i Spotkania Inspirujących się Kobiet

Jeśli chcesz zorganizować w swoim mieście zajęcia rozwoju intuicji dla swojej społeczności lub spotkanie inspirujących się kobiet, napisz do mnie.

image2344

Trening Mentalny dla Tancerzy

Jest to nowa forma treningu skierowana zarówno do tancerzy, choreografów, nauczycieli jak i grup tanecznych przygotowujących się do zawodów. W jego rezultacie uczestnicy odkrywają swój potencjał, pobudzają kreatywność, poszerzają świadomość ciała i uczą się jak wykorzystać moc swojego serca i umysłu w polepszeniu swoich wyników i wydajności.

Poznają techniki, które pomogą im w zapamiętywaniu choreografii, wchodzenia w stan głębokiej relaksacji i szybszej regeneracji, radzenia sobie ze stresem oraz zwiększaniu swojej efektywności. Rozwijają swoją intuicję, co ułatwia im pracę przy tworzeniu nowych projektów, choreografii, jak również dostosowywaniu formy treningu do potrzeb swojego ciała, a przede wszystkim odkrywaniu swojego potencjału

WSPÓŁPRACA

Chcesz się ze mną skontaktować? Wyślij wiadomość!

kontakt@kamilasurma.com