cykl 3 spotkań online

Uwierz w "niemożliwe"

Uwierz w siebie, swoje marzenia i to, że naprawdę zasługujesz na wszystko, co najlepsze 

Dołącz do 3 głęboko aktywujących i transformujących spotkań

dzięki którym otworzysz się na nową rzeczywistość!

Rzeczywistość, w której zamieniasz:

Wątpliwości i obawy na wysokie poczucie własnej wartości i wiarę w siebie
Lęk przed nieznanym i podejmowaniem decyzji na poczucie sprawczości i odwagi do zmiany
Tkwienie w poczuciu braku i niedostatku na przyciąganie pieniędzy z lekkością
Pojawiające się wyzwania i trudności na nieograniczone możliwości i skoki kwantowe

Nie czekaj – wyślij znak do Wszechświata, że jesteś gotowa na NOWE

czym jest uwierz w "niemożliwe"?

To cykl 3 spotkań online: praktyk oddechowych i medytacji oraz warsztatu masterclass. Pomogą Ci odzyskać lub wzmocnić wiarę w siebie, zaufać sobie i z większą odwagą tworzyć życie na własnych zasadach – takie o jakim marzysz i na jakie w głębi duszy już wiesz, że zasługujesz.

Każde ze spotkań trwa ok. 2 godziny, możesz wracać do zapisu praktyk w każdym momencie. Staną się dla Ciebie narzędziem, po które możesz sięgać zawsze, gdy będziesz potrzebowała wsparcia w procesie transformacji czy podejmowaniu ważnych decyzji.

MASTERCLASS

Jak uwierzyć w niemożliwe

Podczas warsztatu rozpoznasz, co blokuje Cię przed upragnioną manifestacją w życiu.

Przeprowadzę Cię przez proces odkrywania swoich blokad i aktywacji swojej mocy. Podzielę się również praktycznymi wskazówkami, które będą wspierać Cię na codzień w kreowaniu życia z poziomu cudów.

sesja oddechowa

Jestem wystarczająca

Sesja oddechowa połączona z głęboką medytacją uzdrawiającą pomoże Ci wrócić do źródła Twojego niskiego poczucia własnej wartości i przetransformować te niewspierające Cię energie.

Dzięki temu z większą łatwością doświadczysz również obfitości w sferze materialnej, wyceniając swoją pracę i czas tak, jak na to zasługujesz.

sesja oddechowa

Mogę
wszystko

W trakcie tej sesji oddechowej i  medytacji połączysz się ze źródłem braku wiary w siebie lub pojawiających się w Tobie wątpliwości oraz tego, co trzyma Cię przed wejściem na nowy poziom Twojego życia.

Zapiszesz w sobie głębokie poczucie, że możesz wszystko, zasługujesz na wszystko, co najlepsze i że wszystko, czego pragniesz, już istnieje.

kiedy wierzysz w siebie...

Seria tych 3 spotkań otworzy Cię na nowy wymiar kreacji. Bo kiedy głęboko wierzysz w siebie, swoje marzenia i czujesz, że JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA i zasługujesz na wszystko, co najlepsze – Wszechświat odpowiada. Odpowiada na tę wibrację, która emanuje od Ciebie. Wtedy zaczynają dziać się cuda. Spływają nowe możliwości współpracy, klienci przychodzą sami, otrzymujesz niespodziewane przypływy gotówki, poznajesz swoje bratnie dusze, czujesz swoją moc, sprawczość, masz poczucie, jakbyś unosiła się nad ziemią. Jakbyś doświadczała nowego życia, choć to, co się zmieniło to sposób, w jaki postrzegasz samą siebie i to, w co wierzysz.

A to ma niezwykłą MOC!

czym jest breathwork?

Breathwork to praktyka świadomej pracy z oddechem – narzędzie relaksacji, połączenia się ze swoim ciałem, ale też z podświadomością.

Pomaga jednocześnie aktywować i wyciszyć układ nerwowy i właśnie dlatego tak bardzo wspiera w głębokiej transformacji – bo zmiana dzieje się nie tylko na poziomie naszych myśli, ale też układu nerwowego i podświadomości, która odpowiada za 95% tego, co kreujemy, czego doświadczamy i co przyciągamy do naszego życia.

zrób krok do transformacji

Zakończ ten rok z absolutną MAGIĄ! Otwórz się na cuda, które już teraz są w Twoim zasięgu. Jeśli tylko na to pozwolisz, ostatnie miesiące 2022 mogą być pełne cudów i manifestacji – i tylko do Ciebie należy decyzja, czy ich doświadczysz.

Jeśli pragniesz zrobić kolejny krok w kierunku rzeczywistości, w której:

wierzysz w siebie, swoją moc i z odwagą podejmujesz działanie
tworzysz zdrowe, harmonijne, wspierające relacje
Twoje życie to zabawa, lekkość, pasja
jasno słyszysz głos swojej intuicji i ufasz jego prowadzeniu

otaczasz się osobami, z którymi wzajemnie się akceptujecie, szanujecie i wspólnie wzrastacie
doświadczasz życia, które kiedyś wydawało Ci się niemożliwe lub osiągalne tylko dla wybranych
pieniądze przychodzą do Ciebie z lekkością, a Twoje przychody stale się powiększają
zaginasz czasoprzestrzeń i realizujesz w swoim życiu najbardziej szalone pomysły
masz w sobie spokój, że poradzisz sobie z każdym wyzwaniem

…dołącz do spotkań i uwierz w “niemożliwe”!

Wszechświat odzwierciedla to, w co wierzysz

Otrzymujesz tyle, na ile czujesz i wierzysz, że zasługujesz.

Możesz pragnąć dużo więcej, ale dopóki nie zmieni się Twoja wibracja, dopóki nie wyślesz do Wszechświata wyraźnego sygnału, że jesteś tego warta i głęboko wierzysz, że to, czego chcesz, już do Ciebie idzie – nie otrzymasz tego.

czego możesz się spodziewać

Dzięki praktykom oddechowym, medytacjom oraz warsztatowi, z większą lekkością:

zrelaksujesz się oraz wyciszysz na poziomie ciała i umysłu
dostrzeżesz możliwości, które już teraz stoją przed Tobą i otworzysz się na nowe
połączysz się ze swoją podświadomością, docierając do źródeł blokad w obszarze wiary w siebie i poczucia własnej wartości
dostroisz się energetycznie do upragnionych manifestacji i otworzysz na ich kreację
zauważysz niewspierające Cię wzorce i przekonania i przetransformujesz je w programy wspierające manifestację Twoich pragnień
poczujesz moc, sprawczość, odwagę, przypływ energii i inspiracji, aby iść za głosem swoich pragnień i intuicji

Poznaj doświadczenia innych kobiet

Kochani piękne doświadczenie wręcz magiczne, Kamila Surma daje ogromne wsparcie i wspaniale prowadzi sesje oddechową. Możemy zajrzeć w siebie i oczyścić to co nas blokuje i wzmacnia poczucie lęku. Na pewno sesja pomoże nam odzyskać równowagę, przejść mniej boleśnie przez ten czas i odnajdzie nam drogę do samego siebie a w tym czasie to jest najważniejsze być przy sobie i myśleć trzeźwo.

Sesja oddechowa była dla mnie niesamowitym przeżyciem, pierwszy raz czułam drżenie ciała, drętwienie dłoni i chłód a potem po tych 4-5 sesjach oddechu (w sumie nie pamiętam ile ich było) to jakbym odpłynęła w inną przestrzeń, mój oddech był bardzo wolny, w pewnym momencie przyszła do mnie myśl czy ja nie zapomniałam oddychać

Nie byłam z Wami na żywo na praktyce oddechowej. Zrobiłam ją przed chwilą. Moje ciało jeszcze drży, usta i oczy czują jakby uwolniły się z łańcuchów, gardło jest otwarte jak nigdy dotąd. Tak, czuję się lżejsza, czuję się pełnią, miłością i lekkością. Czuję się narysowana najpiękniejszym piórem, które ma miliony barw, które promienieją. Nie ma słów, którymi moge opowiedzieć siebie dokładniej, to wszystko jest poza tymi granicami. DZIEKUJE ❤

Byłam w piątek na żywo i było to warte przeżycia. Co prawda nie miałam żadnych wizji ani też nie poczułam zbytnio mojej intuicji (co było moją intencją), niemniej całość była zdecydowanie transcendentna! Taniec intuicyjny rządził moim ciałem bez udziału woli i dał cudowne wytrzęsienie, zmęczenie i lekkość. A samo oddychanie było tak intensywnym przeżyciem, że nie pozwalało przejmowac sie niczym i nikim - trzeba było oddychać. I to była ulga. Trzeba pilnowac rytmu, oddechu i jest się czterema kopytami w tu i teraz. A ciało mrowi, wentyluje sie i rozluźnia. A potem był odlot w piekną medytację, w której można było zanurzyć się w miłości i wybaczeniu i to nawet ja poczułam. A po praktyce czułam się dobrze. Czułam się lekka i zdecydowanie sfokusowana na teraźniejszości niż zamartwianiu się nie wiadomo czym.

Cieszę się, że odwazyłam się dołączyć do ostatniego spotkania (piszę odważyłam się bo na początku odczuwałam ogromny strach) Początkowo skupiłam się na słuchaniu dokładnie co mówisz i dopiero przy trzeciej powtórce oddechowej jak miałam wspomnieć najszczęśliwszą chwilę w moim zyciu wszystko widziałam wyraźnie jakbym stała obok mnie i mojego męża (był to nasz dzień ślubu). Nie spodziewałam się, ze to wspomnienie przyjdzie do mnie. Płakałam bardzo, kiedy to do mnie przyszło. Jestem ogromnie wdzięczna za to spotkanie. Zaczynaja mi się otwierać oczy i robić lżej na sercu.

Ja również dziękuje za warsztat. Dotychczas słuchałam Cię na spotify i miło było zobaczyć Cię w bardziej bezpośrednim przekazie. Jestem pod ogromnym wrażeniem Ciebie, chciałam pochłonąć każde zdanie i przecinek z tego kursu i to mnie właśnie zablokowało na aktywacje. Poczułam, że przyszło coś dużego ale nie potrafiłam sobie z tym poradzić i nie pasowało to do mojego życia. Dziś posłuchałam Twój podcast o presji w rozwoju duchowym i wpuszczam przestrzeń w swoje ciało aby przyjąć to na co jestem gotowa. Jesteś Piękną Duszą i cieszę się, że trafiłam na Twoje materiały. Dziękuje za to czym się dzielisz.

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Uwierz w "niemożliwe" - dołącz do cyklu spotkań

STANDARD

666
 • Nagranie ze spotkania - masterclass "Jak uwierzyć w niemożliwe?"
 • Nagranie ze spotkania - praktyka oddechowa "Jestem wystarczająca"
 • Nagranie ze spotkania - praktyka oddechowa "Mogę wszystko"
 • Zapis video i audio spotkań na wygodnej platformie - dostęp na zawsze
 • Medytacje z sesji w formacie MP3

VIP

874
 • Nagranie ze spotkania - masterclass "Jak uwierzyć w niemożliwe?"
 • Nagranie ze spotkania - praktyka oddechowa "Jestem wystarczająca"
 • Nagranie ze spotkania - praktyka oddechowa "Mogę wszystko"
 • Zapis video i audio spotkań na wygodnej platformie - dostęp na zawsze
 • Medytacje z sesji w formacie MP3
 • Album medytacji "Pokochaj siebie" w formacie MP3 o wartości 133 zł
 • Sesja oddechowa uzdrawiająca energię seksualną i otwierająca na obfitość w formacie MP3 o wartości 75 zł

Pytania i odpowiedzi

Nigdy nie brałam udziału w praktyce oddechowej - nie wiem czy sobie poradzę

Podczas sesji oddechowych poprowadzę Cię przez cały proces - będziesz wiedziała co robić krok po kroku. To nic innego, jak świadomy i ukierunkowany oddech... spróbuj zaczerpnąć powietrza nosem, zatrzymać je na trzy sekundy, a następnie wypuścić ustami. Jeżeli Ci się udało, jesteś gotowa na breathwork 🙂

Bardzo trudno jest mi się wyciszyć w medytacji... Nie wiem, czy dobrze wykorzystam spotkania

Wiele osób podczas sesji metodą Elemental Rhythm, którą wykorzystamy podczas spotkań, wchodzi w stan wyciszenia umysłu ze zdecydowanie większą łatwością i lekkością niż w trakcie tradycyjnych medytacji.

Koncentrując się na kontrolowaniu oddechu i doświadczaniu go w ciele, tak naprawdę nie mamy przestrzeni na aktywne myślenie i znacznie trudniej nam "odpłynąć".

W jakiej formie odbędą się spotkania?

Zapis sesji i medytacji znajdziesz na specjalnej platformie.