Poznaj

Absolwentki

Kursu dla Nauczycieli Intuicji

Poznaj

Absolwentki

Kursu dla Nauczycieli Intuicji

Malwina Dąbkowska

Pomagam odnaleźć głos intuicji.

Prowadzę warsztaty online.

Używam kilku skutecznych sprawdzonych przeze mnie technik w połączeniu z medytacją oraz elementami muzykoterapii. Na swoich warsztatach wykorzystuję dźwięki dzwonków oraz różnych instrumentów w celu wprowadzania w odpowiedni stan relaksu. Moje warsztaty są nagrywane i możesz je odsłuchiwać kiedy tylko masz czas.

Anna Pinczykowska

Nauczyciel budowania relacji z samym sobą, nauczyciel selflove, coach, life energy coach, nauczyciel intuicji.

Nazywam się Anya Pinczykowska. Jestem nauczycielem i przewodniczką w tworzeniu najważniejszej relacji w Twoim życiu. Z Samym Sobą. To od niej zależy jak będzie wyglądał Twój taniec z resztą świata. Wspieram ludzi w kolorowaniu ich świata barwami, które wychodzą z ich wnętrza, autentycznej tożsamości i prawdziwego potencjału.

Emilia Sobarnia

Wołanie serca, kontakt ze sobą, tworzenie wizji życia.

Prowadzę warsztaty w Tarnowie.

Jestem Emilia Sobarnia, nauczycielka intuicji. Pomagam kobietom łączyć się ze sobą i swoją intuicją. Wykorzystuje takie techniki jak intuicyjne pisanie i malarstwo. Mocno wierzę, że kreatywność to nieodłączna część intuicji i dzięki sztuce możemy kontaktować się z prawdą w nas.

Kasia Kulig

Autorskie warsztaty dla Kobiet; rozwój osobisty i emocjonalny; Kanał YouTube; praca z emocjami, połączenie z sercem.

Tropem Kobiety to zrodzona z serca bezpieczna przestrzeń, dedykowana dla Kobiet. To stworzony kanał na YouTube oraz autorskie warsztaty dla Kobiet będące wspólną wędrówką przez różne doświadczenia i historie Kobiet. To przestrzeń pełna zatrzymania, czasu na rozwój siebie, przestrzeń przypominania sobie kim naprawdę jesteś, stawania do swojej mocy i tworzenia życia, jakie pragniesz.

Edyta Baczewska

Intuicja, duchowość, hipnoza, praca z podświadomością, coaching integracji systemowej (soulwork), Kroniki Akaszy, uzdrawianie boską energią, energia kobieca.

Prowadzę warsztaty online, Łódź oraz wyjazdowe “retreats” w całej Polsce i za granicą.

Mentor rozwoju świadomości, energy coach, certyfikowany praktyk hipnozy, certyfikowany instruktor jogi twarzy, certyfikowany instruktor rozwoju intuicji. Od 2013 r. praktykuje uważność (mindfulness), medytacje theta, medytacje dynamiczne, w polu serca, pasjonatka podróży, życia w zgodzie z naturą, żywienia zgodnego z grupami krwi, holistycznego podejścia do człowieka, rozwoju osobistego i duchowego. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia takie jak: energoterapia, hipnoza, oddech biodynamiczny, Chanelling, czytanie z Kronik Akaszy, praca z podświadomością w transie, uzdrawianie wewnętrznego dziecka, coaching integracji systemowej (soulwork). Wspieram innych w odzyskiwaniu ich własnej mocy, zdrowia, harmonii i przypominaniu o tym jakim cudem są. Kocham oglądać to światło w ich duszach i pomagać im, aby oni również to światło dostrzegli w sobie na nowo. Lubię im towarzyszyć w chwilach, gdy przemieniają swoje życie w coś, co ich cieszy, z czego są dumni. Uwielbiam, gdy moi klienci przeżywają moment olśnienia, budzą się i znajdują nowe uzasadnienia dla wyzwań i możliwości, jakie stawia przed nimi życie.

Ewa Balicka

Kobiecość Zdrowie Ciało Relacje Sfera Zawodowa.

Jestem nauczycielką jogi i medytacji, coachem transformacyjnym,trenerką mdm, pasjonatką ajurwedy – starożytnej nauki o życiu. Wspieram kobiety w autentycznej transformacji. Na co dzień prowadzę zajęcia, programy, warsztaty i wyjazdy w rytmie natury, które wspierają zdrowie, regenerują ciało, odprężają umysł, karmią duszę. Pomogę Ci poznać siebie, odnaleźć wewnętrzny spokój, radość, czułość dla siebie i miłość w codzienności.Inspiruję do podążania ścieżką jogi, słuchania głosu intuicji i mądrości ciała, życia w zgodzie z rytmem natury, by czuć się cudownie w kontakcie ze sobą, z odwagą i wiarą tworzyć niebo na ziemi.

Klaudia Szymura

Pomagam kobietom realizować ich marzenia, w zgodzie z wołaniem ich duszy.

Prowadzę warsztaty online. Tworzę bezpieczną przestrzeń, w której mogą spotkać się ze swoją najwyższą mądrością. Pracuję z kobietami na sesjach indywidualnych 1:1 oraz warsztatach online. Wykorzystuje techniki pracy z intuicją, medytacje, pracę z przekonaniami, intuicyjne pisanie, pracę z intencjami i afirmacjami.

Przede wszystkim jestem SOBĄ, pełną pozytywnej energii, zarażającą uśmiechem i bijącym szczęściem duszą, która przyszła na ten świat by dawać innym szczęście i wiarę w siebie. Od kilku lat marzycielka na pełen etat, która sukcesywnie realizuje swoje marzenia, inspiruje innych i wspiera, by podążali za swoimi marzeniami. Łączę swoje dwie pasje jakim jest rozwój duchowy i fotografia, by pomagać kobietom dostrzec piękno ich ciała jak i duszy. Dzięki wołaniu swojej duszy i odwadze do realizacji marzeń mieszkałam na Ibizie, w Austrii, Hiszpanii czy Nowej Zelandii – teraz moją misją jest wspieranie innych do realizacji najskrytszych marzeń.

Renata Gerwatowska

Zmiana ścieżki zawodowej. Odkrycie swojego powołania.

Prowadzę warsztaty w Warszawie.

Wspieram kobiety w odkrywaniu tego, do czego zostały stworzone, aby były spełnione zawodowo i nie tylko.