Poznaj

Absolwentki

Kursu dla Nauczycieli Intuicji

Poznaj

Absolwentki

Kursu dla Nauczycieli Intuicji

Malwina Dąbkowska

Pomagam odnaleźć głos intuicji.

Prowadzę warsztaty online.

Używam kilku skutecznych sprawdzonych przeze mnie technik w połączeniu z medytacją oraz elementami muzykoterapii. Na swoich warsztatach wykorzystuję dźwięki dzwonków oraz różnych instrumentów w celu wprowadzania w odpowiedni stan relaksu. Moje warsztaty są nagrywane i możesz je odsłuchiwać kiedy tylko masz czas.

Anna Pinczykowska

Nauczyciel budowania relacji z samym sobą, nauczyciel selflove, coach, life energy coach, nauczyciel intuicji.

Nazywam się Anya Pinczykowska. Jestem nauczycielem i przewodniczką w tworzeniu najważniejszej relacji w Twoim życiu. Z Samym Sobą. To od niej zależy jak będzie wyglądał Twój taniec z resztą świata. Wspieram ludzi w kolorowaniu ich świata barwami, które wychodzą z ich wnętrza, autentycznej tożsamości i prawdziwego potencjału.

Emilia Sobarnia

Wołanie serca, kontakt ze sobą, tworzenie wizji życia.

Prowadzę warsztaty w Tarnowie.

Jestem Emilia Sobarnia, nauczycielka intuicji. Pomagam kobietom łączyć się ze sobą i swoją intuicją. Wykorzystuje takie techniki jak intuicyjne pisanie i malarstwo. Mocno wierzę, że kreatywność to nieodłączna część intuicji i dzięki sztuce możemy kontaktować się z prawdą w nas.

Kasia Kulig

Autorskie warsztaty dla Kobiet; rozwój osobisty i emocjonalny; Kanał YouTube; praca z emocjami, połączenie z sercem.

Tropem Kobiety to zrodzona z serca bezpieczna przestrzeń, dedykowana dla Kobiet. To stworzony kanał na YouTube oraz autorskie warsztaty dla Kobiet będące wspólną wędrówką przez różne doświadczenia i historie Kobiet. To przestrzeń pełna zatrzymania, czasu na rozwój siebie, przestrzeń przypominania sobie kim naprawdę jesteś, stawania do swojej mocy i tworzenia życia, jakie pragniesz.

Edyta Baczewska

Intuicja, duchowość, hipnoza, praca z podświadomością, coaching integracji systemowej (soulwork), Kroniki Akaszy, uzdrawianie boską energią, energia kobieca.

Prowadzę warsztaty online, Łódź oraz wyjazdowe “retreats” w całej Polsce i za granicą.

Mentor rozwoju świadomości, energy coach, certyfikowany praktyk hipnozy, certyfikowany instruktor jogi twarzy, certyfikowany instruktor rozwoju intuicji. Od 2013 r. praktykuje uważność (mindfulness), medytacje theta, medytacje dynamiczne, w polu serca, pasjonatka podróży, życia w zgodzie z naturą, żywienia zgodnego z grupami krwi, holistycznego podejścia do człowieka, rozwoju osobistego i duchowego. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia takie jak: energoterapia, hipnoza, oddech biodynamiczny, Chanelling, czytanie z Kronik Akaszy, praca z podświadomością w transie, uzdrawianie wewnętrznego dziecka, coaching integracji systemowej (soulwork). Wspieram innych w odzyskiwaniu ich własnej mocy, zdrowia, harmonii i przypominaniu o tym jakim cudem są. Kocham oglądać to światło w ich duszach i pomagać im, aby oni również to światło dostrzegli w sobie na nowo. Lubię im towarzyszyć w chwilach, gdy przemieniają swoje życie w coś, co ich cieszy, z czego są dumni. Uwielbiam, gdy moi klienci przeżywają moment olśnienia, budzą się i znajdują nowe uzasadnienia dla wyzwań i możliwości, jakie stawia przed nimi życie.

Ewa Balicka

Kobiecość Zdrowie Ciało Relacje Sfera Zawodowa.

Jestem nauczycielką jogi i medytacji, coachem transformacyjnym,trenerką mdm, pasjonatką ajurwedy – starożytnej nauki o życiu. Wspieram kobiety w autentycznej transformacji. Na co dzień prowadzę zajęcia, programy, warsztaty i wyjazdy w rytmie natury, które wspierają zdrowie, regenerują ciało, odprężają umysł, karmią duszę. Pomogę Ci poznać siebie, odnaleźć wewnętrzny spokój, radość, czułość dla siebie i miłość w codzienności.Inspiruję do podążania ścieżką jogi, słuchania głosu intuicji i mądrości ciała, życia w zgodzie z rytmem natury, by czuć się cudownie w kontakcie ze sobą, z odwagą i wiarą tworzyć niebo na ziemi.

Klaudia Szymura

Pomagam kobietom realizować ich marzenia, w zgodzie z wołaniem ich duszy.

Prowadzę warsztaty online. Tworzę bezpieczną przestrzeń, w której mogą spotkać się ze swoją najwyższą mądrością. Pracuję z kobietami na sesjach indywidualnych 1:1 oraz warsztatach online. Wykorzystuje techniki pracy z intuicją, medytacje, pracę z przekonaniami, intuicyjne pisanie, pracę z intencjami i afirmacjami.

Przede wszystkim jestem SOBĄ, pełną pozytywnej energii, zarażającą uśmiechem i bijącym szczęściem duszą, która przyszła na ten świat by dawać innym szczęście i wiarę w siebie. Od kilku lat marzycielka na pełen etat, która sukcesywnie realizuje swoje marzenia, inspiruje innych i wspiera, by podążali za swoimi marzeniami. Łączę swoje dwie pasje jakim jest rozwój duchowy i fotografia, by pomagać kobietom dostrzec piękno ich ciała jak i duszy. Dzięki wołaniu swojej duszy i odwadze do realizacji marzeń mieszkałam na Ibizie, w Austrii, Hiszpanii czy Nowej Zelandii – teraz moją misją jest wspieranie innych do realizacji najskrytszych marzeń.

Renata Gerwatowska

Zmiana ścieżki zawodowej. Odkrycie swojego powołania.

Prowadzę warsztaty w Warszawie.

Wspieram kobiety w odkrywaniu tego, do czego zostały stworzone, aby były spełnione zawodowo i nie tylko.

Justyna Kokoszka

Relacje damsko- męskie, miłości do siebie, życie w zgodzie ze sobą, głosem intuicji.

Moja praca skupia się na tym, co tak naprawdę najważniejsze dla Nas kobiet.

Miłość do siebie i w relacjach, połączenie ze sobą, swoim intuicyjnym czuciem i podążanie za jego głosem.

Weronika Kurdyn

Spiritual, emotional & transformational guide oraz Podróże Imersyjne z intencją

Witaj piękny człowieku 💕 Moja misja i pasja to prowadzenie Ciebie do stwórcy i łączenie Ciebie z Twoją własną misją, darem i pełnią życia. Przedstawię Tobie techniki, które pomogą Tobie osiągnąć życie pełne spokoju, wolności i zaufania, takie jak medytacja, ćwiczenia oddechowe praz ruch ciałem. Pomogę Tobie podróżować w sposób unikatowy, moim autorskim projektem ,,Traveling Through Immersion” gdzie uczę podróżować z intencją ; która prowadzi do rozwoju w różnych obszarach życia. Zapraszam Do kontaktu

Anna Gitszel

Kręgi kobiet, książka, pomoc kobietom, warsztaty

Moją misją jest pomoc kobietom w różnych momentach życia. Z tego powstały kręgi kobiet, książka oraz inne przestrzenie. Skupiam się ja tworzeniu wspierających przestrzeni dla Polek w Niemczech.

Magdalena Ciesielska

Astrologia, rozwój duchowy

Pomagam zrozumieć, skąd biorą się problemy osobiste oraz związkowe. Uświadamiam, które elementy są do przepracowania, co warto przeczekać, kiedy podejmować życiowe decyzje. Kosmogram to osobista mapa pomagająca znaleźć drogę do kreacji życia, jakiego pragniemy poprzez wewnętrzną transformację, stanowiąca połączenie z naszym prawdziwym domem – Kosmosem.

Ewa Kulik

Tworzę przestrzeń dla duchowego rozwoju i odważnego podążania za głosem swojej duszy.

Jestem przewodniczką kobiet na drodze połączenia się z głosem intuicji, odnalezienia swojej misji życia i wewnętrznej transformacji, aby mogły żyć w końcu życiem swoich marzeń i otwierały się na cuda jakie ma dla nich Wszechświat i by podążały swoją droga życia marzeń z odwaga , spokojem w sercu, wiarą i zaufaniem.

Sylwia Maciaszek

Intuicja, Kobieca Energia, Manifestacja Marzeń, Przekonania

Monika Rybaczyk

Access Bars / Mentoring / Kręgi Kobiet & Warsztaty

Katarzyna Gajoch

Astrologia, joga i praca z energią

Zaglądam do najgłębszych zakątków duszy, aby bezpiecznie wydobyć z nich Twój największy potencjał. Czytam kosmogramy, uczę praktyki jogi i łączę się z polem energetycznym poprzez głębokie medytacje i chanellingi. Moją misją jest wspieranie i pomoc w odkrywaniu siebie i wznoszeniu ku wolności i szczęściu.

Anna Protsenko

Coaching, medytacja, ruch somatyczny, oddech

Coach ICF, instruktorka medytacji i oddechu, terapeutka pracy z ciałem i umysłem. Wspieram inne kobiety w odnalezieniu swoich mocnych stron, talentów i mądrości, by wykorzystać je do stworzenia ścieżki kariery pełnej pasji i satysfakcji oraz do odnalezienia komfortu bycia na co dzień.

Agnieszka Jędryczka

Terapeuta integracji świadomości, praca z ciałem, ustawienia systemowe

Pomagam kobietom poczuć, że są ważne i że się liczą, po przez transformowanie emocji i niewspierających przekonań. Pomagam odzyskiwać im wewnątrzny spokój i lekkość w życiu osobistym. Prowadzę do głębokiego poznanie siebie i świadomą samoregulację w oparciu o rownowagę ciała- duszy-umysłu.

Natalia Zabłocka

wellbeing

Kreatorka życiowych zmian, podróżniczka, miłośniczka holistycznego samodoskonalenia. Nauczycielka Jogi, masażystka hawajskiego masazu Lomi Lomi Nui, MER oraz Access Bars. Prowadzi autorskie medytacje, sesje oddechowe oraz sesje tańca spontanicznego. Specjalizuje się w projektowaniu spersonalizowanych programów i sesji mentoringowych. Znakiem rozpoznawczym projektów Natalii jest pogłębiona, transformująca praca na poziomie ciała, umysłu i ducha jednocześnie.

Dominika Piotrowska

Music healing & Coaching & Intuicja & Manifestacja & Healy frequencies

🦋Wspieram boski potencjał, marzenia i odwagę w Tobie✨Pomagam pogłębić Twoją relację z Twoim sercem i intuicją. Wspieram Cię w odkryciu i rozpuszczeniu programów ego lub przekonań które stoją na drodze do Twojego pełnego potencjału, wolności i szczęścia.

Katarzyna Drab

Healing, coaching, mentoring z wykorzystaniem pracy z podświadomością

Jestem mentorką, certyfikowaną Nauczycielką Intuicji i kursantką coachingu świadomości. Wspieram jako przewodniczka w drodze do przebudzenia i poszerzenia świadomości. Moje przestrzenie mają na celu pozwolić Ci spotkać się z tym co Cię blokuje lub nie jest Twoje i często nigdy nie było, pracujemy nad tym by zdąć, być mogła połączyć się z prawdziwą sobą, Twoim potencjałem i osiągnęła stan większego spokój, radość z życia i wiele więcej!