dołącz do

Brave Soul

Powiedz „TAK” swojej unikalnej misji, odkryj swoje dary i zacznij żyć w obfitości, robiąc to, co kochasz

Become who you were meant to be

Radiate your magic

Activate your power

Visualize your success

Empower yourself and others
to do the same

Czujesz, że przyszłaś na ten świat z misją, powołaniem, jednak nie do końca wiesz, jak je odkryć i żyć w zgodzie z nimi?

Gdzieś głęboko w sobie pragniesz, aby Twoja praca przynosiła Ci spełnienie, życie w obfitości, wolności i radość w sercu, wiedząc, że robisz to, co kochasz?

Być może boisz się w pełni powiedzieć „TAK” pragnieniom swojego serca i otworzyć się na wymarzoną ścieżkę zawodową?

Marzysz o zmianie, ale brakuje Ci zaufania, że wszystko pójdzie po Twojej myśli i ze strachu przed porażką i utratą bezpieczeństwa wciąż tkwisz w miejscu?

Brave Soul to...

6-tygodniowy program dla wszystkich odważnych dusz, które pragną odkryć swoje powołanie, misję i żyć w obfitości w zgodzie z nią.

Dzięki programowi poznasz siebie głębiej, zrobisz kolejny krok w kierunku odkrycia swojego powołania i zbudujesz silny fundament do podążania za nim z odwagą. Podczas głęboko transformujących i uzdrawiających sesji uwolnisz poczucie strachu, pogubienia, nieśmiałości, niepewności, zamieniając je na pewność siebie, przejrzystość swoich działań, zaufanie do intuicji i prowadzenia Wszechświata, aby z lekkością tworzyć swoją wymarzoną ścieżkę zawodową.

Czy to o Tobie?

Być może tkwisz w pracy, w której nie czujesz się spełniona, wiesz, że Twoje serce woła Cię do czegoś innego, ale jeszcze nie do końca wiesz, co to jest. Nie podejmujesz działania w zgodzie z intuicją, bo mówisz sobie: „co ja wymyślam”, „przecież nie jest mi aż tak źle…”, „może to tylko wymysł mojej głowy” i ponownie chowasz najgłębsze pragnienia swojego serca i prowadzenie intuicji do szuflady.

Być może już jesteś na drodze, na której zaczynasz łączyć się ze swoją misją, powołaniem, odkrywać swoje dary, jednak nadal brakuje Ci klarowności odnośnie tego, jakby to miało wyglądać i jak to, co Cię pasjonuje, mogłoby przynosić Ci obfitość i niezależność finansową?

Być może czujesz się przytłoczona ilością spływających do Ciebie pomysłów, czujesz, że pasjonuje Cię wiele rzeczy i trudno jest Ci wybrać tą jedną, na której słyszałaś, że „powinnaś” była się skupić?

Lub wręcz przeciwnie… czujesz się całkowicie zblokowana, cały czas nosząc w sobie pytanie: co ja mam tak właściwie w tym życiu robić?

Jeśli któryś z tych scenariuszy dotyczy Ciebie, to wierzę, że nie przez przypadek czytasz teraz te słowa. Wierzę, że ten program powstał w odpowiedzi na Twoje intencje i może być kolejnym krokiem na Twojej drodze do życia w pełnym spełnieniu i obfitości.

Ten program jest dla osób, które:

Dlaczego właśnie teraz?

Tak wiele osób tkwi obecnie w pracy, której nie lubią lub która nie przynosi im spełnienia.

W pracy spędzamy średnio 90 000 godzin w ciągu całego swojego życia. To prawie 10 lat!

Skończyła się już era, w której praca ma być ciężką harówką, do której mamy się zmuszać. Weszliśmy w nową erę, w której najważniejsze jest działanie z poziomu serca, głosu Twojej duszy – Twojego wewnętrznego powołania.

Przechodzimy przez globalne przebudzenie. Nasze dusze zaczynają do nas mówić coraz głośniej. Coraz silniej w swoim ciele odczuwamy, co jest dla nas, a co nie, co przynosi nam poczucie spełnienia, a co nas od niego oddala.

Przyszłaś na ten świat z unikatowymi darami, talentami i misją, którą tylko TY możesz zrealizować w taki sposób, w jaki wybrało to sobie Twoje serce.

Nie odkładaj na później jego wołania.

I wejdź na drogę swojego powołania

Jak będzie wyglądać program?

Program składa się z 7 nagrań spotkań (w formie wideo i audio), podczas których pokryjemy takie tematy jak:

Poznawanie siebie i swoich talentów

Pomogą Ci w tym eksperci z zakresu numerologii i Human Design, którzy pokażą Ci różne ścieżki odkrywania swoich unikalnych predyspozycji.

Kreowanie jasnej intencji i wizji ścieżki zawodowej

Stworzysz jasną intencję w obszarze zawodowym i wyślesz jej energię do Wszechświata, a także określisz swoje wartości – tak, aby Twoja droga była jak najbardziej spójna z Twoją prawdą.

Odkrywanie duchowego planu i powołania zawodowego

Przejdziesz przez głębokie medytacje, dzięki którym przypomnisz sobie, z jaką misją przyszła na świat Twoja dusza i będziesz mogła podejmować decyzje w zgodzie z nią.

Wzmacnianie zaufania do Wszechświata

Wchodząc na ścieżkę swojego powołania, potrzebujesz jednocześnie wkroczyć w przestrzeń radykalnego zaufania i otworzyć się na nieznane.

Rozumienie intuicji w aspekcie zawodowym

Dowiesz się i zrozumiesz, jak odczytywać wskazówki intuicji, które w obszarze kariery mogą przychodzić do Ciebie w innej formie niż znasz je z codziennego życia, odróżniać głos ego i strach od głosu miłości.

Poczucie bezpieczeństwa podczas zmiany ścieżki zawodowej

Zrozumiesz jak połączyć wołanie serca i z konkretnym planem i strategią transformacji, tak abyś czuła się bezpiecznie w procesie zmiany.

Podejmowanie działania z przepływu i inspiracji

Nauczysz się w pełnym zaufaniu otwierać na wyższe prowadzenie i wchodzić w stan flow, który pozwoli Ci działać z lekkością z przestrzeni radości i ekscytacji.

Uzdrawianie przekonań i blokad

Będziemy pracować nad uzdrawianiem wewnętrznych blokad na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i psychicznym z pomocą narzędzi takich jak Theta Healing, breathwork czy taniec intuicyjny.

Podczas spotkań w części „healingowej” będziemy uzdrawiać takie przekonania i blokady jak:

W trakcie programu:

Jak będziemy pracować?

Podczas programu będziemy przechodzić przez 4 etapy wewnętrznej przemiany, dzięki czemu Twoja zmiana będzie długotrwała i zintegrowana ze światem materialnym i codziennym życiem

Świadomość

Poszerzysz swoją świadomość samej siebie, praw rządzących Wszechświatem oraz odczytywania wglądów intuicyjnych. Zmierzysz się ze swoim cieniem, tłumionymi emocjami i tym, co do tej pory stanowiło Twoją (a być może cały czas jeszcze stanowi) nieuświadomioną blokadę. 

Uzdrawianie

W tym etapie poprowadzę Cię przez proces uzdrawiania wewnętrznych blokad na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i psychicznym. Uwolnisz zblokowaną energię w czakrach – swoich centrach energetycznych oraz przetransformujesz niewspierające przekonania z poziomu podświadomego, aby następnie zintegrować je z poziomem świadomym i nadświadomym.

Przebudzenie

Przejdziemy przez proces łączenia się ze swoim nieograniczonym potencjałem, swoją mocą i wewnętrznym światłem, tak abyś mogła tworzyć życie o jakim marzysz i stać się kobietą, którą zawsze pragnęłaś być. Na jeszcze głębszym poziomie przypomnisz sobie o swojej wewnętrznej bogini i duchowym aspekcie tego kim jesteś. 

Integracja

Poprowadzę Cie przez integrację wewnętrznej przemiany i odkrywania swojej mocy z życiem codziennym i światem materialnym, tak abyś doświadczała upragnionej zmiany w swojej rzeczywistości. Poznasz praktyki oraz narzędzia, które będą wspierać Cię w dalszym rozwoju, również po programie, i będziesz wiedziała jakie kolejne kroki podjąć w zgodzie z głosem serca. 

W programie otrzymasz:

Goście specjalni

Kaja Bochniak

numerologia

Pasjonatka numerologii i rozwoju osobistego. Numerologią zajmuje się od 10 lat. Robi analizy indywidualne i warsztaty z numerologii. Uczy jak podnosić swoje wibracje w zależności od swojego portretu numerologicznego. Pomaga innym lepiej poznać siebie, by mogli podnieść jakość swojego życia. Wcześniej 6 lat pracowała w bankowości wdrażając nowe produkty. Numerologia pomogła jej zrozumieć jej powołanie i odwagę do podążenia za swoją dharmą. Kaja zaraża entuzjazmem do odkrywania swojej osobowości, konkretnie i przystępnie dzieli się swoją wiedzą, tak byś mogła ją wykorzystać w swoim życiu na co dzień.

Magda Palmowska

Human Design

Duchowa Nauczycielka wrażliwych, kreatywnych Kobiet. Jej największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka i świadoma manifestacja tego, co wewnątrz, na zewnątrz.

Jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym coachem, ale woli o sobie mówić, że jest Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie.

Swoją praktykę wzbogaca pracą z głębokimi procesami odprogramowywania tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – jest certyfikowanym ‘Human Design Reader‘ i od kilku lat nieustannie kształci i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego.

Monika Osuch

biznes & marketing

Mentorka marketingu i sprzedaży online, anioł biznesu, właścicielka agencji reklamowej.
Cyfrowa nomadka w “internetach” znana jako MO_rozrabia. Wizjonerka.
Pasjonatka świata, ludzi i siły przyciągania.

Klaudia Yogini

praktyka jogi

Certyfikowana nauczycielka Hatha Yogi 200 RYT pod kierunkiem Nauczyciela Shiva Diwakar Dadhich oraz Michaela Maa Kanu Anand. Na swoich praktykach pozwala poznać siebie i jogę jako jedność ciała, umysłu i duszy. Naucza w intencji otwartości i wrażliwości na siebie i świat wokół. Praktyka z nią to nie tylko praca z ciałem, ale również praca z konkretnymi intencjami, emocjami i świadomością.

Bonusy

warsztat online "Zmień swoje przekonania i zacznij działać"

dostęp do bonusowego webinaru o Human Design

ebook opisujący Twoją liczbę urodzenia

praktyka jogi wspierającej odwagę i sprawczość

ebook wprowadzający do talentów Gallupa

Moja historia

Cześć, nazywam się Kamila Surma i jestem kobietą taką jak Ty – która pewnego dnia zapragnęła żyć w zgodzie z głosem miłości.

Napisałam książkę “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, która inspiruje innych do odnalezienia swojej drogi w życiu. Na co dzień prowadzę tysiące kobiet do pogłębienia swojego połączenia z intuicją podczas warsztatów, programów online, sesji indywidualnych oraz tworząc podcast Wyspa Intuicji.

Jestem autorką przestrzeni online dla kobiet – Ścieżki Intuicji, a także pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji, łączącego terapeutyczną technikę intuicyjnego pisania z subtelną strukturą, która ułatwia nawiązanie relacji ze swoją wewnętrzną mocą.

Jednak jeszcze kilka lat temu byłam w zupełnie innym miejscu niż teraz – być może rozpoznasz je ze swojego życia…

Byłam totalnie pogubiona, nie wiedziałam kim jestem, czego chcę od życia, często czułam się sfrustrowana, samotna, nie kochałam ani nie akceptowałam siebie w pełni. Przez wiele lat żyłam, podążając za utartym schematem studia-praca-dom z nadzieją, że to właśnie ta droga zagwarantuje mi spełnienie. Jednak im dalej nią szłam, tym gorzej się czułam. Moje ciało cały czas mówiło: STOP! Zatrzymaj się! Jednak wtedy nie umiałam odczytywać tych znaków.

W końcu po wielu latach życia w zupełnym oddaleniu od swojej intuicji, wszystko zaczęło się walić: moja praca, zdrowie, związek i mój stan emocjonalny. Wcześniej Wszechświat pukał… ja nie słuchałam – więc teraz postanowił wywarzyć drzwi. Wtedy nie mogłam tego zrozumieć, a teraz czuję ogromną wdzięczność za te doświadczenia, bo to dzięki nim przebudziłam się duchowo.

Postawiłam wszystko na jedną kartę i poszłam za głosem swojego serca. Kupiłam bilet na Majorkę w jedną stronę i wyruszyłam w podróż odkrywania siebie. Podjęłam decyzje, które nie miały sensu z poziomu logicznego, ale na które cieszyło się moje serce i dusza. I to był właśnie początek wielkich zmian w moim życiu.

Od tego momentu krok po kroku podążałam za głosem miłości, który prowadził mnie do kolejnych praktyk duchowych, jogi, medytacji, pracy z oddechem, intuicyjnego pisania, uzdrawiania energią, nauk Kursu Cudów oraz wielu innych praktyk i nauczycieli. Całymi dniami chłonęłam wiedzę, czytałam książki i szłam za prowadzenim swojej duszy. Po pewnym czasie wsłuchiwania się w siebie przypomniałam sobie misję, z którą przyszłam na ten świat, która cały czas była w moim sercu. Usłyszałam wyraźny glos, który powiedział: moją misją jest inspirować innych do odważnego podążania za głosem miłości. Poczułam to całą sobą, wypełniając się głęboko wzruszeniem. Czułam, jakbym wróciła do domu.

Od tamtej chwili żyję w zgodzie z tym głosem.

Zobacz opinie o moich programach

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Dołącz do Brave Soul

3666 zł
3959 zł

Masz pytania?

Wszystkie nagrania ze spotkań oraz bonusowe warsztaty online znajdziesz na platformie kursowej, do której otrzymasz dostęp zaraz po zakupie. Jeśli jednak masz już konto na platformie kursy.kamilasurma.com to zostaną one tam do Ciebie przypisane i będą widoczne z poziomu menu w prawym górnym rogu strony (po zalogowaniu).

Albumy medytacji otrzymasz w postaci linków, wysłanych w automatycznym mailu z mojego sklepu.

Spotkania odbyły się w maju 2022 r. Wykupując dostęp teraz, otrzymujesz nagrania w formie wideo oraz audio do odsłuchania na dedykowanej platformie

Jeśli potrzebujesz formy płatności ratalnej, możesz skorzystać z rat bankowych, oferowanych przez Przelewy24. W tym celu, po dodaniu wybranego pakietu do koszyka, wybierz płatności Przelewy24. Zostaniesz przekierowana do kolejnego okna - wybierz Limit P24NOW lub raty i płatności odroczone i postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie.

Tak. Program można zakupić za pomocą płatności PayPo. Jeśli jesteś zainteresowana tego rodzaju płatnością, to podczas dokonywania zakupu (przy wyborze metody płatności) wybierz opcję PayPo i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Tak - wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT" i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.

Nie ma możliwości wystawienia faktury po dokonaniu zakupu.

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥