Więcej niż mastermind dla Kobiet w biznesie

EKSPANSJA

Wnieś swój kobiecy biznes na poziom stałych przychodów 30, 40, 50K (i więcej!) w zgodzie ze sobą, swoim ciałem i Twoją unikalną strategią – i z moim spersonalizowanym prowadzeniem i we wspierającej społeczności Liderek Mocy

Więcej niż mastermind dla Kobiet w biznesie

EKSPANSJA

Wnieś swój kobiecy biznes na poziom stałych przychodów 30, 40, 50K (i więcej!) w zgodzie ze sobą, swoim ciałem i Twoją unikalną strategią – i z moim spersonalizowanym prowadzeniem i we wspierającej społeczności Liderek Mocy

Wiem, że to o Tobie

Odkryłaś swoją misję, wiesz, w jaki sposób pragniesz pomagać ludziom poprzez swój biznes, totalnie jara Cię ta wizja i wiesz, że to, co pragniesz stworzyć w kolejnych latach, jest naprawdę wielkie.

Już teraz podejmujesz coraz więcej działań, które prowadzą Cię w kierunku stabilnych przychodów na poziomie 30, 40, 50k w ciągu nadchodzących miesięcy.

Bo właśnie o tym marzysz – o biznesie prowadzonym w zgodzie z Twoją unikatową energią, strategią, intuicją, który przyciąga klientki płacące Ci z ekscytacją i w którym osiągasz coraz to większe przychody w lekkości.

I jednocześnie wiesz, że biznes i praca to nie wszystko… Wiesz, jak ważna jest dla Ciebie Twoja energia, czas z rodziną, bliskimi, wakacje i czerpanie z życia na maksa. Nie chcesz z tego rezygnować i głęboko w sobie wierzysz, że dokładnie takie życie i biznes jesteś gotowa stworzyć.

To wszystko może wydarzyć się dla Ciebie znacznie szybciej i łatwiej niż myślisz, jeśli połączysz moc pracy z ciałem i układem nerwowym oraz świadome decyzje podejmowane w zgodzie z intuicją z konkretną wiedzą, jak tworzyć oferty, treści i kampanie dla Twoich unikatowych produktów.

Czy Ty też chcesz tworzyć biznes inaczej?

Chcesz to robić tak, jak czujesz i jak jest zgodne z Tobą, a jednocześnie – z efektami w postaci rosnących przychodów, lojalnych klientek i spełnienia?

Większość osób szuka JEDNEGO sprawdzonego sposobu, gotowych rozwiązań, porównuje się z innymi i wybiera strategie, które nie są dopasowane do ich energetyki, układu nerwowego i autentycznego potencjału.

Gubią się w chaosie możliwości – choć inwestują w kolejne kursy i podążają za radami kolejnych ekspertów, wciąż nie wiedzą, co tak naprawdę mają robić.

Zamiast działać w zgodzie z intuicją i ich wewnętrzną mocą… odkładają działanie na później, a ich biznes wydaje się ciężki i wciąż nie przynosi im takich rezultatów, jakich pragną.

Tak nie musi być! Twój upragniony wzrost w biznesie dzieje się z lekkością wtedy, gdy ciało pozwala Ci iść tam, gdzie pragnie iść Twoje serce. I pokażę Ci, jak to zrobić.

Zapraszam Cię do mastermindu Ekspansja

Ekspansja to mastermind online, w którym otrzymasz moje spersonalizowane prowadzenie w rozwoju Twojego kobiecego biznesu, inspirację i wsparcie od dziesiątek kobiet, tak jak Ty kreujących biznesy z misją, i zbudujesz energetyczny i strategiczny fundament, by wzrastać.

Dzięki formule hot seat coaching będziesz mogła zapytać mnie o to, czego aktualnie potrzebujesz w swoim procesie biznesowej ekspansji: o tworzenie ofert, skalowanie przychodów czy kampanie sprzedażowe lub bieżące wyzwanie, z jakim się mierzysz.

Zyskasz nie tylko strategiczną wiedzę, ale przede wszystkim energetyczne wsparcie, abyś mogła w zgodzie ze swoim ciałem wdrażać kluczowe zmiany w swoim biznesie – zmiany, dzięki którym stały poziom 30-50 tysięcy przychodu będzie dla Ciebie na wyciągnięcie ręki!

Ekspansja łączy świadomą pracę z energią kobiecą i męską w biznesie.

Będziemy pracować na poziomie, którego być może do tej pory nie doświadczyłaś. Łącząc się z głosem serca, poszerzając pojemność swojego układu nerwowego i rozbrajając przekonania, które oddzielały Cię od Twoich upragnionych rezultatów, zaczniesz z lekkością tworzyć dochodowy biznes z misją.

A to wszystko w gronie najwspanialszych Kobiet Mocy, z którymi już nie będziesz chciała się pożegnać!

Jakich rezultatów możesz się spodziewać w Ekspansji?

Słowami Liderek Mocy - uczestniczek 1. edycji Ekspansji

„Ekspansja to dla mnie nie tylko przestrzeń biznesowa, ale też przestrzeń do odkrywania siebie, do głębokiej pracy nad sobą i swoim rozwojem”​​.

„To jest miejsce, gdzie mogę być sobą, bez masek, gdzie mogę być autentyczna i gdzie mam wsparcie od innych kobiet, które rozumieją, przez co przechodzę”​​.

„To jest też przestrzeń, gdzie uczę się, jak prowadzić biznes w zgodzie ze sobą, w zgodzie ze swoją kobiecością, ze swoją energią”​​.

„Ekspansja daje mi możliwość, żeby odkrywać swoje talenty, rozwijać je i wprowadzać w życie swoje największe marzenia”

„To miejsce, gdzie czuję się doceniona, gdzie czuję, że to, co robię, ma znaczenie i jest ważne dla innych”​

„Ekspansja to nie tylko biznes, to również wspólnota, to siostrzana więź, którą budujemy między sobą”

„Ekspansja to dla mnie przestrzeń, gdzie mogę bezpiecznie dzielić się swoimi lękami i wątpliwościami, wiedząc, że otrzymam wsparcie i zrozumienie”​

„Ekspansja to dla mnie przestrzeń, gdzie mogę bezpiecznie dzielić się swoimi lękami i wątpliwościami, wiedząc, że otrzymam wsparcie i zrozumienie”​

„To przestrzeń, która daje mi siłę, motywację i energię do działania, do realizacji swoich marzeń i celów”​

Ekspansja jest dla Ciebie, jeśli:

wiesz, że Twój potencjał i to, co jesteś w stanie osiągnąć, jest znacznie większe niż to, gdzie jesteś teraz

ważne jest dla Ciebie nie tylko to, CO osiągniesz w swoim biznesie, ale przede wszystkim JAK będziesz czuła się po drodze - a pragniesz czuć ogrom wsparcia innych kobiet w biznesie, lekkość, przyjemność i ogrom satysfakcji z siebie i swoich rezultatów

pragniesz poznać sekrety dochodowych, autentycznych biznesów: mindset i energetykę, dzięki której Twój biznes będzie wzrastał

zamiast odkładania działań na później i biernego czekania na „właściwy moment” pragniesz, aby Twoje ciało było po Twojej stronie - chcesz emanować energią i pewnością w działaniu, aby na co dzień podejmować decyzje, które poruszają Twój biznes do przodu

w najbliższym czasie pragniesz wznieść swój biznes na stabilne 30, 40 50k przychodu, a nawet więcej

zamiast strachu i wstydu przed sprzedażą pragniesz naturalnie, z pewnością i klarownością mówić o swoich ofertach, przyciągając swoją energią Twoje wymarzone klientki

zamiast zamrażania i blokad w sprzedaży kampanii swoich genialnych produktów i ofert, pragniesz być w pełni energii i stawiać się do końca

zamiast kwestionowania, czy to co robisz ma sens i czy jesteś „wystarczająco dobra”, pragniesz czuć się bezpiecznie w swoim biznesie i w roli liderki - chcesz czuć, że jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu i że robisz po prostu zajebiste rzeczy!

Właśnie dla takich kobiet stworzyłam EKSPANSJĘ – miejsce, w którym w końcu otworzysz swoje skrzydła jeszcze szerzej i odważniej!

Będziemy wspólnie celebrować Twoje kroki i biznesowe sukcesy, a przede wszystkim otrzymasz wsparcie mentoringowe na najwyższym poziomie, które sprawi, że Twój biznes przejdzie totalną transformację. 

Będziesz tworzyć swoje oferty w większym przepływie, sprzedawać je z większą radością i zarabiać w coraz większej lekkości… Brzmi jak marzenie? To właśnie Ekspansja 🤍

W Ekspansji czekają na Ciebie:

2 spotkania coachingowe w miesiącu

Każdego miesiąca spotkamy się 2 razy na callach coachingowych na Zoomie. 

To przestrzeń, w której uzyskasz moje bezpośrednie prowadzenie, a także wsparcie i inspirację od Kobiet Mocy, które są w Ekspansji razem z Tobą.

Każde spotkanie jest nagrywane – to znaczy, że możesz obejrzeć je nawet wtedy, gdy nie masz możliwości być z nami na żywo.

Zobacz, jakie przykładowe pytania możesz zadać mi podczas coachingu

Zamknięta społeczność liderek na Telegramie

Będąc w Ekspansji, jesteś częścią społeczności Kobiet Mocy w Biznesie. Masz z nimi kontakt dzięki specjalnej, zamkniętej grupy na bezpłatnym komunikatorze Telegram.

To, co dzieje się w tej przestrzeni, to naprawdę MAGIA! Uczestniczki wymieniają się biznesowymi pomysłami, konsultują, wspierają, celebrują i tworzą relacje, które owocują wspólnymi livami czy współpracami… i przyjaźniami.

W grupie na Telegramie jestem w Wami także ja i w tym miejscu też możesz spodziewać się mojego dodatkowego mentoringu.

Biblioteka biznesowa

W Ekspansji Twój biznes będzie wzrastał holistycznie – oprócz spotkań coachingowych na żywo, otrzymasz dostęp do nagrań i materiałów, z którymi możesz działać od razu!

Dzięki nim zyskasz wiedzę niezbędną, by Twój biznes stał na mocnym fundamencie i wrastał z lekkością.

Sprawdź, jakie dodatkowe warsztaty i masterclassy dostaniesz

nowość w tej edycji: comiesięczne spotkanie mastermind

Raz w miesiącu możesz spotkać się w kameralnej, kilkuosobowej grupie uczestniczek na wspólnym mastermindzie na Zoomie.

To przestrzeń dla Was na swobodne rozmowy, wymianę pomysłów i po prostu spędzenie jakościowego czasu z innymi Liderkami Mocy.

Zobacz, czego doświadczają
Kobiety Mocy w Ekspansji

O co możesz zapytać mnie podczas coachingu?

Zobacz przykładowe pytania, jakie uczestniczki I edycji Ekspansji wnosiły na spotkania coachingowe

Jak mogę poradzić sobie z blokadą finansową, która hamuje mnie przed przejściem z etatu na pełnoetatowy biznes?

Dlaczego odkładam działania związane z moim własnym biznesem na później, skupiając się na innych projektach?

Co mogę zrobić, aby zwiększyć ilość klientek w moim biznesie mentoringowym i terapeutycznym?

Jak przestać odczuwać, że tworzenie postów i reelsów jest takie trudne i czasochłonne?

Jaką cenę powinnam ustalić za moje regularne warsztaty?

Jak radzić sobie z lękiem przed sprzedażą i brakiem sprzedaży?

Jak mogę pracować nad poszerzaniem swojej energii i układu nerwowego, aby przyjmować więcej lekkości i sukcesu w biznesie?

Jak stworzyć ofertę, kiedy jeszcze nie mamy gotowego produktu? 

Co robię nie tak w mojej kampanii, skoro stworzyłam dobry program, a sprzedaż jest minimalna?

Jak zaplanować i zrealizować retreat, aby zebrać odpowiednią grupę uczestników? 

Jak mogę podzielić mój czas pomiędzy pracę etatową a rozwijanie własnej marki, skoro ciągle prokrastynuję obowiązki związane z etatem?

Jak utrzymać stały przepływ klientów, gdy czuję, że już dałam wszystko, co mogłam?

Jak zacząć dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami, mimo że nie mam jeszcze biznesu?

Jak rozpoznać, kiedy nasze ciało potrzebuje przerwy, aby uniknąć wypalenia?

To tylko niektóre z pytań, na które Kobiety Mocy w Ekspansji otrzymały moje prowadzenie podczas sesji hot coachingu na żywo.

A o co Ty mnie zapytasz, żebym pomogła Ci wzrastać w Twoim biznesie?

O co możesz zapytać mnie podczas coachingu?

Zobacz przykładowe pytania, jakie uczestniczki I edycji Ekspansji wnosiły na spotkania coachingowe

 • Jak mogę poradzić sobie z blokadą finansową, która hamuje mnie przed przejściem z etatu na pełnoetatowy biznes?
 • Dlaczego odkładam działania związane z moim własnym biznesem na później, skupiając się na innych projektach?
 • Co mogę zrobić, aby zwiększyć ilość klientek w moim biznesie mentoringowym i terapeutycznym?
 • Jak przestać odczuwać, że tworzenie postów i reelsów jest takie trudne i czasochłonne?
 • Jaką cenę powinnam ustalić za moje regularne warsztaty?
 • Jak radzić sobie z lękiem przed sprzedażą i brakiem sprzedaży?
 • Jak stworzyć ofertę, kiedy jeszcze nie mamy gotowego produktu? 
 • Co robię nie tak w mojej kampanii, skoro stworzyłam dobry program, a sprzedaż jest minimalna?
 • Jak zaplanować i zrealizować retreat, aby zebrać odpowiednią grupę uczestników? 
 • Jak mogę podzielić mój czas pomiędzy pracę etatową a rozwijanie własnej marki, skoro ciągle prokrastynuję obowiązki związane z etatem?
 • Jak utrzymać stały przepływ klientów, gdy czuję, że już dałam wszystko, co mogłam?
 • Jak zacząć dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami, mimo że nie mam jeszcze biznesu?
 • Jak rozpoznać, kiedy nasze ciało potrzebuje przerwy, aby uniknąć wypalenia?
 • Jak mogę pracować nad poszerzaniem swojej energii i układu nerwowego, aby przyjmować więcej lekkości i sukcesu w biznesie?

To tylko niektóre z pytań, na które Kobiety Mocy w Ekspansji otrzymały moje prowadzenie podczas sesji hot coachingu na żywo.

A o co Ty mnie zapytasz, żebym pomogła Ci wzrastać w Twoim biznesie?

Ekspansja to miejsce, w którym otworzysz się na skoki kwantowe w życiu i biznesie

– z moim prowadzeniem i genialną społecznością Kobiet Mocy i Liderek, o jakiej zawsze marzyłaś! To miejsce, w którym żadna z Twoich wizji nie jest za duża. To miejsce, w którym otrzymasz moje prowadzenie zarówno pod kątem strategii, jak i energetyki.

Programy i masterclassy, które otrzymasz w Ekspansji

Odbierz dostęp do Biblioteki Biznesowej o wartości 5664 zł

Masterclass

Magnetyczna Sprzedaż

Dowiesz się:

 • Co jest kluczowym elementem magnetycznej sprzedaży
 • Jakie podejście i mindset są kluczowe do sprzedaży na coraz większą skalę w Twoim biznesie
 • Jak zrozumieć dynamikę i polaryzację energii, które są niezbędnym elementem kobiecej sprzedaży

Masterclass

Więcej klientek, większe przychody, większa społeczność

Dowiesz się:

 • Jak przygotować swój biznes, mindset oraz układ nerwowy, aby Twój wymarzony wzrost krok po kroku stawał się Twoją rzeczywistością
 • Zaczniesz robisz porządki w swoim biznesie, tak by zyskał on więcej lekkości i miejsca na to NOWE i to WIĘCEJ, które pragniesz zaprosić

2 masterclassy

Stałe 30K w Twoim biznesie

Dowiesz się:

 • Jaka strategia pomoże Ci zbudować stabilny dochód 30K i więcej z lekkością
 • Gdzie skupić swoją energię, aby Twój biznes mógł wzrastać do 30 tysięcy zł miesięcznie
 • Jak stworzyć solidny fundament dla Twojego biznesu tak, abyś mogła do z łatwością skalować do 30K (i nawet więcej w przyszłości)
 • Jakie przykładowe oferty możesz już teraz wdrożyć w swoim biznesie

Program online

Twoja pewność warta miliony

Dowiesz się:

 • Jak zyskać pewność w wycenie swoich produktów
 • Jak zarządzać swoją energią i mindsetem w trudnych i kryzysowych sytuacjach w biznesie
 • Jak znaleźć swoje magnetyczne miejsce w social mediach
 • Jaki mindset ma liderka biznesu wartego miliony
 • Jak nabrać zaufania do biznesowej intuicji

Sesja oddechowa

Wizja i klarowność w biznesie

Dzięki tej praktyce:

 • Uspokoisz głowę i ciało, dzięki czemu otrzymasz jasne wskazówki od swojej intuicji na biznesowej ścieżce
 • Poczujesz więcej pewności w swoich biznesowych i zawodowych decyzjach, bo będziesz wiedziała, co mówi do Ciebie Twoje serce i na czym powinnaś się skupić
 • Uwolnisz napięcia, stres, presję, strach oraz inne odczucia, które mogą wpływać na Twój przepływ w biznesie
 • Połączysz się z odwagą do sięgania po WIĘCEJ

Dodatkowa wartość

Dostęp do nowych masterclassów

Będąc w przestrzeni Ekspansji, dostajesz zaproszenie do wybranych masterclassów i przestrzeni, które będę tworzyła w drugiej połowie 2024 roku.

W Ekspansji zyskujesz najlepsze warsztaty z I edycji

o wartości 10 000 zł

Poznaj układ nerwowy i ekosystem swojego kobiecego biznesu

Jak tworzyć treści, które przyciągają klientki i sprzedają oferty

Jak strategicznie tworzyć swoje oferty?

Fundamenty budowania marki osobistej

Znajdź swoją niszę

Znajdź swoją niszę

Psst! Uczestniczki Ekspansji chcą Ci coś powiedzieć

Wysłuchaj opinii Kobiet Mocy w Ekspansji

Kim jestem?

Nazywam się Kamila Surma. Jestem mentorką kobiecych biznesów i, tak jak Ty, zaczynałam swój biznes od 0.

Rozwinęłam go do ponad 4 milionów przychodu w ostatnich latach dzięki mocy intuicji, pracy z energetyką i autentycznej strategii.

W moich przestrzeniach wzrosło już prawie 6 tysięcy klientek, a podcast Fuckin’ Unstoppable, który prowadzę, ma ponad 1,6 miliona odsłuchań na samym Spotify.

Teraz czas na Ciebie!

W swojej pracy mentoringowej bazuję na doświadczeniu, które buduję od lat i na pracy z tysiącami kobiet w przestrzeniach online i offline.

W pracy terapeutycznej wykorzystuję metody pracy z układem nerwowym Soma Soul, IFS, breathwork – Elemental Rhythm Breakthrough Experience, Theta Healing oraz pracę z podświadomością.

Tak wyglądała sprzedaż w moim sklepie w okresie 1.01.2024 do 17.06.2024
Tak wyglądają statystyki mojego kanału na YouTube [17.06.2024]
Tak wyglądają statystyki mojego podcastu na Spotify [17.06.2024]

Wyobraź sobie kobiecy biznes, w którym wiesz, co robić, by wzrastać.

Nie błądzisz wśród metod i strategii, bo wiesz, co jest zgodne z Tobą. Podejmujesz decyzje, które stabilnie prowadzą Cię do coraz większych przychodów.

Tworzysz oferty, na które Twoje klientki czekają z ekscytacją i za które są gotowe Ci zapłacić. Czujesz w tym taką lekkość, taki spokój i pewność, że pojawiające się wyzwania już Cię nie powstrzymują – Ty dzięki nim wzrastasz!

Jesteś wspierana. Jesteś celebrowana. Jesteś spełniona jako liderka i Kobieta Mocy, która odważnie podąża za głosem swojego serca.

Przestrzeń do tego tworzę dla Ciebie w Ekspansji – bo chcę Ci pomóc kreować biznes, którego pragniesz.

Zobacz bonusy, które dla Ciebie przygotowałam

MENTORKA

Program online o wartości 5 000 zł

Ten program da Ci energetyczny fundament, byś mogła z pewnością i zaufaniem wzrastać w swoim biznesie jako liderka, mentorka i nauczycielka.

Nauczysz się wyceniać swoje oferty i podejmować decyzje o podniesieniu cen w zgodzie ze sobą, zrozumiesz kluczowe elementy pracy z Twoimi klientkami, dzięki którym osiągną z Tobą znacznie lepsze rezultaty i zrozumiesz jak pracować z syndromem oszusta i nie sabotować swojego sukcesu na drodze mentorki.

🎁 Dołącz do Ekspansji do 24 czerwca, by odebrać dostęp w prezencie

OD 0 DO 4 MILIONÓW W KOBIECYM BIZNESIE ONLINE

Masterclass o wartości 444 zł

Odkryjesz kulisy mojego kobiecego biznesu, który w ciągu ostatnich 5 lat przyniósł przychody na poziomie 4 mln złotych, pomagając kilkunastu tysiącom kobiet – a w tym ponad 5600 płacącym klientkom.

Dowiesz się, jakie decyzje podejmowałam na każdym z etapów wzrostu biznesu, które były kluczowe dla kolejnych skoków kwantowych, oraz jak przygotowywałam się energetycznie i zarządzałam pojawiającymi się wyzwaniami, przekuwając je w największe sukcesy.

Co najważniejsze – dostaniesz strategie i pomysły na działania, które będziesz mogła zaimplementować u siebie!

🎁 Dołącz do Ekspansji do 4 lipca, by odebrać dostęp w prezencie

AUDYT TWOJEJ OFERTY, KONTA NA INSTAGRAMIE LUB STRONY SPRZEDAŻOWEJ

O wartości 1000 zł

W ramach audytu decydujesz, czy chcesz pracować ze mną nad swoim kontem na Instagramie, wybranym landing page czy konkretną ofertą. Spotkamy się w kameralnej, 4-osobowej grupie, w której otrzymasz moje indywidualne prowadzenie na żywo.

Podpowiem Ci, co warto zmienić w Twojej komunikacji i Twoich treściach, żeby zwiększyć sprzedaż i liczbę klientek, która do Ciebie trafia. Otrzymujesz ode mnie wskazówki zarówno pod kątem energetyki Twojego przekazu, jak i samej komunikacji.

Dzięki konkretnym rekomendacjom będziesz wiedziała dokładnie co i jak zmienić już teraz i w przyszłości, żeby Twój biznes wzrastał i przyciągał Twoje idealne klientki, gotowe zainwestować we współpracę z Tobą.

🎁 Dołącz do Ekspansji na 6 lub 12 miesięcy z jednorazową płatnością, by odebrać zaproszenie w prezencie

Dołącz do Ekspansji

Zajmij swoje miejsce – start mastermindu już 11 lipca!

Dostęp na 6 miesięcy

1444 zł/m-sc

lub 8664 zł jednorazowo

Chcesz zapłacić za dostęp do Ekspansji w całości? Kliknij tutaj

Dostęp na 12 miesięcy

1333 zł/m-sc

lub 15996 zł jednorazowo

Chcesz zapłacić za dostęp do Ekspansji w całości? Kliknij tutaj