Ekspansja

kreuj autentyczny biznes i wzrastaj

Zacznij tu gdzie jesteś i z lekkością i odwagą twórz stabilny kobiecy biznes – taki, który będzie Cię wspierał w Twoim wymarzonym życiu

To Twoje miejsce i czas, by wzrastać
w kobiecym biznesie

Ty już znasz swoją wizję na 2024 rok. Wiesz, jak ogromnie pragniesz wzrastać. Marzą Ci się większe przychody, więcej stabilności i lekkości w biznesie.

Wiem, rozumiem Cię, Kobieto Mocy! Nie jesteś w tym sama! I nie chcę, abyś kiedykolwiek tak się czuła.

Twoje ogromne wizje i marzenia potrzebują miejsca, w którym mogą się spełniać. Miejsca, które będzie wspierać Cię w podejmowaniu odważnych decyzji, ryzyka, podążaniu ścieżką, która jest nowa i nieznana.

Miejsca, w którym DZIAŁASZ – z przestrzeni energii kobiecej, idąc za głosem intuicji i pozostając w zgodzie ze sobą. To nie znaczy, że nie boisz się kolejnych dużych kroków… Może wciąż boisz się jak cholera – ale działasz mimo strachu i wiesz, że nawet jeśli upadniesz, to jest przy Tobie ktoś, kto pomoże Ci się podnieść.

Bo biznes to niezły rollercoaster. Wsiadasz na kolejkę, bo ekscytuje Cię wizja tego, co zaraz przeżyjesz, czego doświadczysz. Zapinasz pasy, a w Twoim ciele dosłownie wibruje to połączenie dobrej zabawy z dreszczykiem emocji, ekscytacji, przerażenia, lęku, radości, celebracji, śmiechu… Biznes mieści to wszystko!

A przecież wiesz, że zabawa jest 100 razy lepsza, gdy wsiadasz na tę kolejkę z kimś, kto będzie doświadczał jazdy razem z Tobą.

Wyobraź sobie tę lekkość, tę falę endorfin, która zalewa Cię, gdy Twój wagonik w końcu hamuje. Odpinasz pasy. Oddychasz pełną piersią. Przeżyłaś chwile strachu i wzrosłaś ponad nie. Zostawiłaś za sobą ograniczenia i doświadczyłaś ekscytacji, której nawet się nie spodziewałaś. 

Czujesz się niepokonana! Czujesz, że możesz wszystko!

To właśnie EKSPANSJA – miejsce, w którym razem idziemy po więcej. To Twój czas! Czas na większe przychody, więcej stabilności i lekkości w Twoim kobiecym biznesie.

Czym jest Ekspansja?

5 miesięcy wsparcia

Społeczność Liderek na Telegramie

Dodatkowe warsztaty i masterclassy

Sukces Twojego biznesu to połączenie Twojej mocy, pewności, energetyki na ścieżce liderki, przedsiębiorczyni, Kobiety, która sięga po rzeczy wielkie! I strategii, która daje ramy dla Twojej kobiecej energii, w której możesz tworzyć i płynąć w większej lekkości.

Biznes to połączenie yin i yang. Kobiecego i męskiego. Flow i struktury. W EKSPANSJI otrzymujesz holistyczne wsparcie.

Każdego miesiąca spotykamy się na 2 spotkaniach online:

Mentoring
biznesowy

Tutaj możesz zadawać pytania dotyczące swojego biznesu, dzięki czemu przyspieszasz swój proces wzrostu i ekspansji, a także czerpać z odpowiedzi na pytania innych kobiet.

Podczas spotkań mentoringowych, bezpośrednio wspieram Cię w rozwoju Twojego biznesu w obszarach takich jak tworzenie ofert, skalowanie przychodów czy kampanie sprzedażowe - od Ciebie zależy, o co zapytasz!

Ekspansja układu nerwowego i głęboka energetyka

To spotkanie, w którym przygotowujemy Twoje ciało i układ nerwowy do kolejnej ekspansji, na którą otwierasz się miesiąc po miesiącu.

To moment, w którym zintegrujesz części, które będą pojawiać się na ścieżce sięgania po więcej (lęki, obawy, wątpliwości), a także te części Ciebie, które pragną sięgać po większe przychody, więcej klientek i docierać do większej liczby osób ze swoimi treściami.

Ekspansja to miejsce, w którym otworzysz się na skoki kwantowe w życiu i biznesie, z moim prowadzeniem i genialną społecznością Kobiet Mocy i Liderek, o jakiej zawsze marzyłaś! To miejsce, w którym żadna z Twoich wizji nie jest za duża. To miejsce, w którym otrzymasz moje prowadzenie zarówno pod kątem strategii, jak i energetyki.

Wiem, gdzie Twój biznes będzie za 5 miesięcy

I jak może zmienić się już w ciągu najbliższych tygodni

Wstajesz rano z ekscytacją na kolejny dzień w swoim biznesie. Z przyjemnością spotykasz się ze swoimi klientkami i odpowiadasz na ich potrzeby i pragnienia tak naturalnie, jakbyś czytała im w myślach.

Tworzysz treści, które sprzedają Twoje produkty czy usługi z łatwością. Wiesz dobrze, jak połączyć kobiecy przepływ z wspierającymi Cię strukturami. Ucieleśniasz nowy wymiar pewności na drodze liderki i masz niezachwianą pewność, że poradzisz sobie z każdą sytuacją.

W Twoim biznesie wreszcie pojawiła się upragniona lekkość, którą czujesz zarówno na poziomie ciała, jak i w funkcjonowaniu samego biznesu.

Stworzyłaś biznes, który pasuje do Ciebie i działa dla Ciebie. To, że to działa, motywuje Cię i inspiruje do dalszego działania i rozwoju. Same sobie pokazujesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

To, o czym marzyłaś, dzieje się naprawdę

W końcu osiągasz stałe, stabilne przychody: może to 10 tysięcy, może 30, a może, 50, 80… i więcej. Co miesiąc, bez presji i walki o każdy krok. W lekkości.

Żyjesz swoim wymarzonym życiem, prowadząc biznes, który daje Ci poczucie wolności i stabilności.

Być może oznacza to, że podróżujesz po świecie i pracujesz z najpiękniejszych miejsc, jakie umiesz sobie wyobrazić. Być może zyskałaś więcej czasu i energii, by spędzać jakościowy czas ze swoją rodziną. Albo wreszcie realizujesz hobby i pasje, które dawno temu zamknęłaś w ciasnym kartonie i odłożyłaś na strych.

Czasami musisz się uszczypnąć, bo nie wierzysz, jak bardzo zmienił się standard Twojego życia.

A minęło przecież tylko 5 miesięcy!

Kim musisz się stać, by niemożliwe stało się możliwe

Najpierw musisz wiedzieć jedną rzecz.

To, kim jesteś i gdzie jesteś teraz, to NAJLEPSZE miejsce, by zacząć wzrastać – w biznesie i w życiu. Naprawdę, nie szukaj dalej, nie czekaj na lepszy czas ani na lepsze okoliczności… One nie nadejdą.

Chyba, że sama stworzysz dla siebie przestrzeń, która stanie się iskrą wzniecającą ogień Twojego potencjału.

Pokażę Ci, jak krok po kroku rozpalić w sobie ten płomień:

Praca nad ENERGETYKĄ

To stałe poszerzanie pojemności Twojego układu nerwowego i ekspansja z poziomu ciała. To otwarcie się na doświadczenie większego bezpieczeństwa z tym WIĘCEJ, na które pragniesz się otworzyć.

Uzdrowienie relacji z PRZYJMOWANIEM

Im bardziej naturalne stanie się dla Ciebie przyjmowanie, tym bardziej transformuje się Twoja relacja z klientkami i pieniędzmi, a także poziom obfitości i lekkości, których doświadczasz.

Głębokie zaufanie do swojej INTUICJI i kobiecego przepływu

Bo w głębi serca zawsze wiesz, co zrobić, co powiedzieć i komu. Wiesz, jaki powinien być Twój następny krok. Wiesz, czego pragniesz. Potrzebujesz tylko nauczyć się to USŁYSZEĆ i zaufać, że nie ma lepszej drogi.

Wprowadzenie spójnej STRATEGII i wiedzy

Tworzenie ofert i treści, prowadzenie kampanii promocyjnych, sprzedaż, docieranie do nowych osób i budowanie trwałych relacji z klientkami - to „twarda” podstawa Twojego biznesu, bez której jest on tylko… drogim hobby.

EKSPANSJA

To połączenie wiedzy biznesowej, strategicznej z energetyką i ekspansją układu nerwowego. Nie polega na wybieraniu między jednym a drugim, lecz na tym, że obie te sfery idą ze sobą w parze. Przy każdym kolejnym poziomie rozwoju Ciebie i Twojego biznesu, potrzebujesz wprowadzać zmiany na obu tych płaszczyznach.

Przez 5 wspólnych miesięcy poprowadzę Cię krok po kroku do ekspansji, by Twoje najpiękniejsze wizje stały się rzeczywistością.

Co zyskasz dzięki Ekspansji

Dzięki tylko 1 sesji ekspansji układu nerwowego, Beata sięgnęła po swój największy przychód i wykreowała 70 tysięcy złotych. Gdy wprowadziła zmiany w komunikacji swojej oferty, w ciągu 2 dni na jej produkt zapisało się 30 nowych osób – bez kampanii promocyjnej i oficjalnej sprzedaży.

Paulina, dzięki aktywacji kobiecej energii i mocy, pokochała biznes, z którego… chciała zrezygnować. Wprowadziła potrzebne zmiany, aby stworzyć fundament do wzrostu i stawia się teraz w nowej energii liderki, gotowa na kolejne duże przełomy.

Ewa właśnie wydała swoją pierwszą książkę. Prowadzi warsztaty dla kobiet, mentoringi i sesje indywidualne, a jej klientki wiedzą, że mogą zaufać jej prowadzeniu w swojej transformacji.

Te efekty moich klientek nie przyszły same – rozwinęły skrzydła, pracując na różnych elementach ekspansji.

Wyobraź sobie, co może się wydarzyć, gdy pod moją czułą opieką ucieleśnisz ekspansję na wielu poziomach!

Co zmieni się dzięki programowi:

Dołącz do Ekspansji i odbierz bonusy

Dołączając do EKSPANSJI, otrzymujesz dostęp do wszystkich masterclassów, które będę prowadziła przez kolejnych 5 miesięcy – każdy z nich o wartości od 400 do 900 zł.

Tematy, z którymi będziemy pracować w najbliższym czasie:

Program online
Twoja pewność warta miliony
o wartości 3333 zł

Ucieleśnij nowy wymiar pewności i magnetyzmu i otwórz się na upragnione przychody i impakt w Twoim kobiecym imperium!

6 nagrań z warsztatów online pomoże Ci zbudować pewność w sprzedaży i wycenie Twoich ofertkomunikować się z większą odwagą i podążać za swoją wizją biznesową.

Trening online Opowieść Twojej marki – wykorzystaj archetypy i komunikuj się z mocą o wartości 547 zł

Naucz się mówić (i pisać) o swojej marce i ofertach tak, by Twoi odbiorcy słuchali Cię z zapartym tchem. Wzbudzaj emocje i przekazuj ważne dla Ciebie wartości – i rób to z lekkością.

Podczas treningu nauczysz się tworzenia opowieści w oparciu o archetypy i dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci w naturalny sposób promować Twoje produkty i usługi.

Warsztat poprowadzi strateżka marketingowa i członkini mojego zespołu, Karo Kołodziejczyk.

Warsztat online
Zrozum swój układ nerwowy
o wartości 999 zł

W trakcie 3-częściowego warsztatu poznasz 3 fundamenty pracy z układem nerwowym:

  • regulacja
  • transformacja
  • ekspansja

które otworzą Cię na najlepszy rok w swoim kobiecym biznesie, doświadczając więcej lekkości w działaniu, stabilności w przychodach, przyjemności i pasji w tym, co robisz, czując jeszcze większą moc i spokój niż dotychczas.

Warsztat online zrozum swój układ nerwowy

Chcesz działać z jeszcze większą MOCĄ?

Stań się częścią Ekspansji

NEXT LEVEL

Jesteś gotowa stawić się do wzrostu swojego biznesu na zupełnie nowym poziomie? Już teraz czujesz, że praca z energetyką i biznesowy mentoring to dla Ciebie zaledwie pierwsze kroki wielkiej ekspansji i chcesz zbudować również silny fundament merytoryczny?

Pakiet Ekspansja Next Level to dodatkowa dawka PRAKTYCZNEJ wiedzy, którą od razu przełożysz na swoje biznesowe działania!

Aż 4 spotkania w miesiącu

Warsztaty biznesowe

Bieżące wsparcie na Telegramie

Czy Ekspansja NEXT LEVEL jest dla Ciebie?

Poznaj tematy, które wspólnie pogłębimy na dodatkowych spotkaniach:

Oraz dodatkowe spotkania z ekspertką z mojego zespołu, Karo Kołodziejczyk:

Zobacz, czego się nauczysz:

Już wiesz, że jesteś niepowstrzymana i pragniesz wzrastać na wielu poziomach?

Wybierz Ekspansję ALL IN

Ekspansja All In to ZNACZNIE więcej niż 4 spotkania w miesiącu i grupa na telegramie – to także roczny dostęp do przestrzeni, które prowadziłam w 2023 r. o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Zobacz, co otrzymasz w Ekspansji All In!

Poznaj opinie Kobiet Mocy o pracy ze mną

Magdalena C.: Z większą otwartością przyjmuję wszystko, co do mnie przychodzi

Od jakiegoś czasu czułam, że potrzebuję wejść głębiej w pracę nad sobą i pozwoliłam, żeby odpowiednie do tego narzędzia, przyszły do mnie w najlepszym czasie. Kiedy dostałam maila dotyczącego Jungle Portal, stało się coś pięknego – poczułam, że ta przestrzeń jest stworzona dla mnie. Już dawno nie czułam takiego wołania i było dokładnie tak, jak napisałaś w mailu – to było coś, czego nie dało się wytłumaczyć i było tak silne, że zignorowanie go było niemożliwe. Więc odpowiedziałam na nie i tak właśnie zaczęła się moja półroczna przygoda z Twoimi przestrzeniami. Zaraz po nim był bowiem Next Level, później Money Secrets i jego kontynuacja, a potem Fuckin’ unstoppable i za każdym razem było to tak silne wołanie, że nie sposób było przejść obok niego obojętnie 😉

Teraz jest we mnie coraz więcej odwagi i przestałam się bać podążania drogą, która wołała mnie od dawna, a która jest dla mnie nowa, nieznana, ale za to zgodna z tym, czego pragnie moja dusza. Przez te pół roku dowiedziałam się o sobie więcej, niż przez cały czas trwania mojej drogi rozwojowej.

Pozwalam sobie czuć wszystkie emocje, również te, które do tej pory tłumiłam i od których uciekałam, a pomimo emocjonalnych zawirowań, głęboko w sobie mam tak niesamowity spokój, jakiego dawno nie czułam. Czuję większe połączenie ze sobą, swoim ciałem i z moją Kobietą Mocy, dzięki czemu na nowo pokochałam swoją kobiecość.

Z większą otwartością przyjmuję wszystko, co do mnie przychodzi.

Paulina: Przestałam myśleć, że biznes to wrzeszczące  dziecko

Poznałam Kamilę na YouTube słuchając podcastu Wyspa Intuicji. Potem była aktywacja do Biznesu Mocy. Tu się tak naprawdę wszystko zaczęło. 

Zmieniam perspektywę. Przestałam myśleć, że biznes to wrzeszczące dziecko i przestrzeń, która mi zabiera wolność. Zobaczyłam, że biznes to moja największa ścieżka rozwoju i transformacji. To był mega AHA MOMENT. Na tamtym etapie potrzebowałam jednak połączyć się z moją kobiecością. Dołączyłam do kolejnej przestrzeni, która pozwoliła mi tak naprawdę zajrzeć w głąb i spotkać Małą Paulinkę, zaopiekować jej potrzeby a potem połączyć się z Kobietą Mocy. 

Wszystkie te procesy na każdym etapie odkrywały warstwa po warstwie blokady, traumy, nieprzepracowane relacje z poczuciem własnej wartości

Ten proces cały czas trwa. Moja podróż tak naprawdę dopiero się zaczęła. Mam ogromną ciekawość i chęć wchodzenia głębiej choć czasem to cholernie trudne. 

Co teraz? Idę dalej z Kamilą. Tym razem z ciekawością w Nowe. Może to będzie Nowe wydanie lekarki od zwierząt, a może Nowe wydanie Pauliny, może jedno i drugie.

Współpraca z Kamilą otworzyła mnie na:

– zmianę nawyków życiowych – sposobu żywienia i patrzenia ma moje ciało 

– wprowadzenie rytuałów porannych i wieczornego tańca 

– kupowania sukienek i radości z ubierania się w kobiecej lekkości i seksowności 

– bycia cały czas w treściach rozwojowych – ale nie samego bycia, ale przede wszystkim szukania momentów AHA, żeby je transformować 

– pojechałam na Retreat, aby otworzyć się na relację z innymi kobietami 

– wybrałam ową Drogę z Kamilą, bo czuję, że mam tam iść. Po co – nie wiem, ale idę w zaufaniu do swojej intuicji.

Zobacz, co już dzieje się w środku EKSPANSJI

Sprawdź terminy spotkań

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wybierz swój pakiet

otwórz drzwi do ekspansji

EKSPANSJA

1111 ZŁ/M-SC
przez 5 miesięcy
lub 5500 zł jednorazowo*

z płatnością miesięczną przez 5 miesięcy

*zamiast 5555 zł – oszczędzam 55 zł!

EKSPANSJA
NEXT LEVEL

1499 ZŁ/M-SC
przez 5 miesięcy
lub 6900 zł jednorazowo*

z płatnością miesięczną przez 5 miesięcy

*zamiast 7495 zł – oszczędzam 595 zł!

EKSPANSJA
ALL IN

1499 ZŁ/M-SC
przez 12 miesięcy
lub 16 000 zł jednorazowo*

z płatnością miesięczną przez 12 miesięcy

*zamiast 17988 zł – oszczędzam 1988 zł!