3-dniowy warsztat online

zrozum swój układ nerwowy

Stabilność, ekspansja i równowaga

w finansach, biznesie, relacjach, emocjach

to twój czas, kobieto mocy!

Czas otworzyć się na najlepszy rok w swoim kobiecym biznesie i życiu, z mocą i zrozumieniem układu nerwowego.

Podczas 3-dniowego warsztatu poznasz 3 fundamenty pracy z układem nerwowym:

które otworzą Cię na najlepszy rok w swoim kobiecym biznesie, doświadczając więcej lekkości w działaniu, stabilności w przychodach, przyjemności i pasji w tym, co robisz, czując jeszcze większą moc i spokój niż dotychczas.

Dlaczego praca z układem nerwowym to

totalny game changer?

Zrozumienie mojego układu nerwowego i świadoma praca z nim na co dzień zmieniło w moim życiu i biznesie dosłownie wszystko!

Będąc przez lata na ścieżce rozwoju, pracując z przekonaniami, energią, podświadomością, odkrycie tematu układu nerwowego było jak znalezienie kolejnej głębi, której intuicyjnie szukałam. Było to jak otwarcie drzwi, które w końcu pozwoliły mi doświadczyć więcej lekkości, przyjemności, stabilności w życiu i biznesie, a także obfitości, która wcześniej była poza moim zasięgiem.

Zrozumienie, jak świadomie komunikować się z ciałem i wykorzystywać wiedzę na temat układu nerwowego, nie tylko dla poczucia równowagi czy spokoju, ale przede wszystkim dla EKSPANSJI, skalowania biznesu w lekkości, pomnażania przychodów z kobiecej energii, głębszego ufania intuicji, tworzenia głębokich, trwałych i intymnych relacji, powrotu do swojej kobiecości i bezpiecznego wyrażania siebie…

to był totalny GAME CHANGER!

jakiej zmiany możesz doświadczyć?

Zobacz, jak dzięki pracy z układem nerwowym zmienił się mój biznes

Tak było:

A tak jest teraz:

To wszystko nie zmieniło się dlatego, że afirmowałam swoją wizję czy skupiałam się tylko na przekonaniach czy mindsetcie. Stało się to dzięki potężnej zmianie na poziomie mojego układu nerwowego.

Ten warsztat jest dla ciebie, jeśli:

Twój przychód, relacje i biznes są bezpośrednim odzwierciedleniem pojemności Twojego układu nerwowego

Dołącz do warsztatu i zrozum swój układ nerwowy

Czego możesz się spodziewać?

Dzień 1: REGULACJA

Mapowanie Twojego układu nerwowego na podstawie teorii poliwagalnej.

W tej części dostaniesz dokładny drogowskaz – „MAPĘ”, dzięki której z dużo większą lekkością zaczniesz czytać sygnały płynące z Twojego ciała. Zrozumiesz, jak Twoje emocje, odczucia łączą się z myślami i reakcjami w ciele oraz jak dobrać odpowiednie narzędzia, techniki, praktyki, które pomogą Ci regulować swój układ nerwowy.

Nauczysz się, jak sięgać po doświadczenie większego spokoju i harmonii, jednocześnie zarządzając różnymi stanami emocjonalnymi, które będą pojawiać się w Tobie na kolejnych etapach Twojej ekspansji.

W tej części dowiesz się m.in:

Dzień 2: TRANSFORMACJA

Dzięki tej części na głębszym poziomie zrozumiesz, z jaką ważną informacją przychodzą do Ciebie Twoje emocje – szczególnie te trudniejsze, jak złość, wątpliwości czy smutek, i nauczysz się, jak z nimi pracować, by wzrastać w lekkości.

Nauczysz się odróżniać swój autentyczny, wewnętrzny głos od głosu różnych części Ciebie, które mogły pojawić się w Tobie, by przed czymś Cię chronić. Zaczniesz zauważać, kiedy mechanizmy obronne blokują Cię, zamiast wspierać, tak byś mogła działać z odwagą nad rozwojem siebie, swojego biznesu czy społeczności.

Jeśli doświadczasz często wewnętrznego konfliktu, w którym z jednej strony pragniesz coś zrobić, ale z drugiej… niemal nie możesz się do tego zmusić, praca z transformacją układu nerwowego pomoże Ci nawigować swoją energią i odzyskać sprawczość.

Otrzymasz:

Dzień 3: EKSPANSJA

W tej części dowiesz się, jak odczytywać i transformować swoje „sufity” energetyczne (Upper Limits). Zyskasz narzędzia, dzięki którym zaczniesz podejmować lepsze dla siebie decyzje, również w momentach dużego napięcia czy przeciążenia układu nerwowego.

Nauczysz się też, w jaki sposób możesz dokonywać wyborów wspierających Twoją ekspansję w bezpieczny sposób, zamiast tkwić w tym, co wygodne i znane, lecz nierealizujące Twojego potencjału.

Dzięki pracy na poziomie ciała będziesz mogła sięgać po więcej w swoim życiu i biznesie, doświadczając przy tym lekkości i ekscytacji, a nie wypalenia.

Dowiesz się:

Doświadczysz:

Odbierz bonus

Medytacja stabilności w finansach, biznesie, miłości, emocjach

Od razu po zapisie na warsztat otrzymasz ode mnie do pobrania (w formacie MP3) medytację głębokiej pracy z układem nerwowym, dzięki której otworzysz swoje ciało na więcej stabilności i przewidywalności w swoim życiu i biznesie.

Dzięki tej medytacji uleczysz i przetransformujesz te części w Tobie, które na poziomie podświadomości mogą sabotować stabilność, której pragniesz, i krok po kroku zaczniesz tworzyć nowy zapis energetyczny, dzięki któremu zaczniesz podejmować nowe decyzje, płynące z poczucia wewnętrznej stabilności, co przełoży się na Twoje relacje z bliskimi, klientkami, biznes, pieniądze oraz poziom Twojej energii.

Ta medytacja to narzędzie, które będzie wspierało Cię w całym 2024 roku, abyś mogła stworzyć stabilny biznes, w którym doświadczasz stabilności finansowej, konsekwentnie realizujesz swoje pomysły i doświadczasz jednoczesnego poczucia bezpieczeństwa i radosnej ekscytacji na to, co jeszcze możesz wykreować dla siebie i swoich klientek.

Pokaż się światu z odwagą i pewnością

Sesja oddechowa

Jesteś gotowa na jeszcze głębszą pracę ze swoim układem nerwowym? Wybierz pakiet z sesją oddechową online na żywo i pokaż się światu z odwagą i pewnością!

Sesja oddechowa to potężne narzędzie, które pracuje na jeszcze głębszych poziomach z Twoim ciałem i transformuje zapis energetyczny, który do tej pory mógł sabotować Cię na ścieżce do sukcesu i EKSPANSJI, jakiej pragniesz.

Tematem sesji oddechowej w styczniu będzie aktywacja Twojej wewnętrznej odwagi i pewności siebie, abyś mogła wyjść do świata ze swoim wewnętrznym ogniem, pomysłami, ofertami, biznesem i przekazem, który płynie prosto z Twojego serca.

Jeśli czujesz, że 2024 rok to TWÓJ ROK, w którym już dłużej nie będziesz odkładać realizacji tego, do czego wyrywa się Twoja intuicja: stworzenia podcastu, regularnego pokazywania się na Instagramie ze swoją marką, organizowania kręgów i warsztatów oraz wielu innych pięknych rzeczy… ta sesja oddechowa powstała z myślą o Tobie!

Sprawdź opinie po warsztacie

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Wybierz swój pakiet
3-dniowy warsztat

ZROZUM SWÓJ UKŁAD NERWOWY

1033 zł
Warsztat + sesja oddechowa

Pokaż się światu z odwagą i pewnością

1254 zł
1110zł

Masz pytania?

Dostęp do bonusowej medytacji prowadzonej otrzymasz od razu po zaksięgowaniu przez nas Twojej wpłaty.

Nagrania ze spotkań znajdziesz na specjalnej platformie w ciągu 24 godzin od momentu, w którym odbędą się na żywo.

Tak. Spotkania odbędą się:

  • 10.01.2024 (środa) o godz. 12:00
  • 11.01.2024 (czwartek) o godz. 18:00
  • 12.01.2024 (piątek) o godz. 12:00

Możesz skorzystać z tzw. płatności odroczonych, oferowanych przez system PayPo.

W tym celu podczas dokonywania zakupu (przy wyborze metody płatności) wybierz opcję PayPo i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Tak - wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT" i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.

Nie ma możliwości wystawienia faktury po dokonaniu zakupu.

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥