CYKL 3 SPOTKAŃ ONLINE

odpuść, zaufaj

i idź z odwagą w nieznane!

3 transformujące spotkania, które pomogą Ci rozbudzić w sobie odwagę do zmiany i podejmowania kolejnych kroków na ścieżce swojego serca

Dołącz do 3 głęboko aktywujących i transformujących spotkań

dzięki którym:

Nadmierną potrzebę kontroli zamienisz na głębokie zaufanie do tego, że Wszechświat Cię wspiera
Lęk przed zmianą i podejmowaniem decyzji zamienisz na odwagę do działania w zgodzie z głosem serca
Brak zaufania do siebie zastąpisz głębokim poczuciem, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie
Walkę z głową i pojawiającymi się w niej wątpliwościami zamienisz na głębokie połączenie z mądrością, płynącą od Twojej wewnętrznej bogini - kobiety mocy

Obawę przed tym, co nowe i nieznane, zamienisz na ekscytację tym, jakimi cudami zaskoczy Cię życie
Niepewność co do tego, czy podejmujesz dobre decyzje, zamienisz na przejrzystość i pewność w swoich działaniach

czym jest odpuść, zaufaj i idź z odwagą w nieznane ?

To cykl 3 spotkań online: praktyk oddechowych, głębokich medytacji uzdrawiających, przeprogramowania podświadomości oraz warsztatu masterclass. Pomogą Ci odpuścić kontrolę, poczuć się bezpiecznie w trakcie zmiany, pogłębić lub odbudować swoje zaufanie do samej siebie, życia, innych ludzi oraz do prowadzenia Wszechświata. Dzięki temu poczujesz większą sprawczości, przejrzystość w swoich decyzjach i z większą odwagą będziesz mogła iść tam, gdzie prowadzi Cię głos duszy – czyli do manifestacji swoich najskrytszych pragnień i życia pełnego spełnienia, radości i wolności.

Każde ze spotkań trwa ok. 2,5 godziny. Nagrania spotkań staną się dla Ciebie narzędziem, po które możesz sięgać zawsze, gdy będziesz potrzebowała wsparcia w procesie transformacji czy podejmowaniu ważnych decyzji.

MASTERCLASS

Jak iść z odwagą w nieznane

Jak zarządzać swoim procesem zmiany, kiedy jesteś w trakcie odpuszczania starego i manifestacji nowej rzeczywistości? Jak znaleźć w sobie moc do zmiany?

Podczas warsztatu przejdziesz przez pierwsze ćwiczenia i medytacje, w których zrozumiesz, skąd płynie u Ciebie energia braku zaufania czy poczucia bezpieczeństwa lub też strachu przed zmianą. Nadasz mocną intencję na cały tydzień aktywacji, dzięki czemu poruszysz potężne energie, otwierające Cię na dalsza zmianę.

sesja oddechowa

Odpuszczanie kontroli

Dlaczego nie czujesz się bezpiecznie w obliczu zmiany?

Od czego uzależniasz swoje poczucie bezpieczeństwa?

Jak odnaleźć poczucie bezpieczeństwa w sobie?

Podczas tej sesji zaprogramujesz nowe, wspierające wzorce i uczucia – poczucie bezpieczeństwa, spokój, wiarę w siebie w trakcie zmiany, byś mogła przechodzić przez zmiany w życiu z większą lekkością i zaufaniem, z większym spokojem i harmonia – bo wiesz, czujesz i wierzysz, ze jesteś wspierana.

sesja oddechowa

Głębokie
zaufanie

Kiedy przestałaś ufać sobie, swojej intuicji i temu, że Wszechświat Cię wspiera?

Dzięki tej sesji nabierzesz większego zaufania do siebie, swoich decyzji, uwolnisz nadmierne poczucie zwątpienia i pojawiające się wątpliwości. Zwiększysz połączenie z intuicją, która da Ci jasne odpowiedzi w procesie zmiany.

Podczas reprogrammingu doświadczysz uwalniania strachu, zapiszesz w sobie głębokie poczucie zaufania do intuicji, połączenie z pragnieniami serca i zaufanie swoim wizjom.

KIEDY UFASZ SOBIE, SWOJEJ INTUICJI I PROWADZENIU WSZECHŚWIATA…

Zaczynasz tworzyć życie pełne magii i cudów. Dlaczego? Bo nie kreujesz już dłużej z przestrzeni umysłu, tego co wydaje się logiczne, co „wydaje się dobrą, słuszną decyzją”. Idziesz z odwagą po to, co rozpala Twoją duszę… Co jest Twoim pełnym Fuck YES! Idziesz tą drogą, na myśl o której cała wypełniasz się ekscytacją. Nie pozwalasz już dłużej, żeby strach kierował Twoim życiem. Wybierasz głos odwagi i stawiasz się w pełni do ŻYCIA! Do życia pełnego magii, cudów i manifestacji, które zaskoczą samą Ciebie!

Jesteś gotowa?

Cykl tych trzech spotkań to kolejny krok na drodze do Twojej wewnętrznej wolności i drogi, którą wiesz, że pragniesz iść… ale coś jeszcze w Tobie blokuje Cię przed stawianiem na niej kolejnych kroków z odwagą.

Czas to zmienić!

Czas otworzyć się na nowe!

Czas zakończyć ten rok z przestrzeni swojej mocy!

Nie czekaj! Działaj! Odpowiedz na wołanie Wszechświata i dołącz do tej głębokiej aktywacji w gronie pozostałych cudownych kobiet!

czym jest breathwork ?

Breathwork to praktyka świadomej pracy z oddechem – narzędzie relaksacji, połączenia się ze swoim ciałem, ale też z podświadomością.

Pomaga jednocześnie aktywować i wyciszyć układ nerwowy i właśnie dlatego tak bardzo wspiera w głębokiej transformacji – bo zmiana dzieje się nie tylko na poziomie naszych myśli, ale też układu nerwowego i podświadomości, która odpowiada za 95% tego, co kreujemy, czego doświadczamy i co przyciągamy do naszego życia.

zrób krok do transformacji

Zakończ ten rok z absolutną MAGIĄ! Otwórz się na cuda, które już teraz są w Twoim zasięgu. Jeśli tylko na to pozwolisz, ostatnie miesiące 2022 mogą być pełne cudów i manifestacji – i tylko do Ciebie należy decyzja, czy ich doświadczysz.

Jeśli pragniesz zrobić kolejny krok w kierunku rzeczywistości, w której:

wierzysz w siebie, swoją moc i z odwagą podejmujesz działanie
tworzysz zdrowe, harmonijne, wspierające relacje
Twoje życie to zabawa, lekkość, pasja
jasno słyszysz głos swojej intuicji i ufasz jego prowadzeniu

otaczasz się osobami, z którymi wzajemnie się akceptujecie, szanujecie i wspólnie wzrastacie
doświadczasz życia, które kiedyś wydawało Ci się niemożliwe lub osiągalne tylko dla wybranych
pieniądze przychodzą do Ciebie z lekkością, a Twoje przychody stale się powiększają
zaginasz czasoprzestrzeń i realizujesz w swoim życiu najbardziej szalone pomysły
masz w sobie spokój, że poradzisz sobie z każdym wyzwaniem

…dołącz do spotkań i uwierz w “niemożliwe”!

Poznaj doświadczenia innych kobiet po ostatniej aktywacji

Zdefiniowałam sobie 3 obszary, nad którymi muszę popracować. Nawet zdecydowałam się na terapię i odbyłam pierwsze spotkanie. Dzisiaj czuję, że bardziej potrzebowałam tego spotkania z Wami niż ostatniej sesji z terapeutą 🙂 Wszystkie moje zdefiniowane obszary dzisiaj zostały utulone 🙂

Kochana słucham Cię od dawna, wiedziałam, że to spotkanie będzie ciekawe, ale praca ze swoją ciemną stroną to było to, czego potrzebuję. Wiem, że jestem gotowa wejść w swoją ciemną stronę i ją odkryć. Cudowne doświadczenie ❤️🙏♥️

Kurczę, myślałam, że nie zatańczę. Oczywiście od razu mój sabotażysta się pojawił. Ale nie dałam mu się. Zatańczyłam i podobało mi się. Sama sobie się podobałam…. Dzięki Kamila jesteś cudem!! ❣️

Początek był niesamowity, poczułam piękną energię - od razu się wzruszyłam/ teraz czuję się mega dobrze, jestem wdzięczna, że tu jestem 🙂 <3

Stworzyłaś tu niesamowitą przestrzeń, dziękuję! Czuję lekkość, swobodę, moc i gotowość na więcej. 🥰

W końcu dzięki temu warsztatowi pierwszy raz byłam w stanie porozmawiać z tymi energiami, które mam w sobie, zrozumieć je i zaakceptować. Dziękuję!!!

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Oferta specjalna

Odbierz dostęp do biblioteki ścieżki intuicji

To materiały, warsztaty oraz przesłania w 27 tematach, które dopełnią Twoją indywidualną praktykę i dadzą Ci narzędzia rozwoju duchowego i osobistego – tak, abyś mogła kreować piękne manifestacje i transformacje z jeszcze większą lekkością. 

27
medytacji prowadzonych

27
ekskluzywnych podcastów

25
godzin warsztatów online

444
afirmacje

147
intencji

282
pytania do dziennika

4
archiwalne wyzwania

30
przesłań video

54
modlitwy

+4
video treningi pilates

tematy w bibliotece ścieżki intuicji

3 SPOTKANIA ONLINE

666
 • Nagranie z Masterclass "Jak iść z odwagą w nieznane"
 • Nagranie praktyki oddechowej "Odpuszczanie kontroli"
 • Nagranie praktyki oddechowej "Głębokie zaufanie"
 • Zapis video i audio spotkań na wygodnej platformie - dostęp na zawsze
 • Medytacje z sesji w formacie MP3

3 SPOTKANIA ONLINE + ROCZNY DOSTĘP DO ŚCIEŻKI INTUICJI

Oszczędzasz 255 zł
1554
1299
 • Nagranie z Masterclass "Jak iść z odwagą w nieznane"
 • Nagranie praktyki oddechowej "Odpuszczanie kontroli"
 • Nagranie praktyki oddechowej "Głębokie zaufanie"
 • Zapis video i audio spotkań na wygodnej platformie - dostęp na zawsze
 • Medytacje z sesji w formacie MP3
 • Roczny dostęp do Biblioteki Ścieżki Intuicji o wartości 888 zł
zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥