Dwudniowy warsztat online

Odblokuj finansowe flow

i zaproś obfitość do swojego życia

Czy masz już dosyć życia w poczuciu braku i stałego martwienia się o pieniądze? 

Pragniesz doświadczać rzeczywistości, w której pieniądze nie są dla Ciebie problemem, a ich posiadanie jest Twoim naturalnym stanem?

Pragniesz żyć w obfitości, aby z lekkością realizować marzenia, do których prowadzi Cię głos Twojego serca?

Jeśli tak to zapraszam Cię na warsztat „Odblokuj finansowe flow”, podczas którego połączysz się ze źródłem nieograniczonej i wszechobecnej obfitości.

Warsztat stworzyłam z myślą o wszystkich cudownych duszach, które pragną spojrzeć na pieniądze z poziomu energii, wyjść z przekonania, ze „pieniądze się zarabia”, a w zamian za to przywitać rzeczywistość, w której pieniądze kreuje się z lekkością.

Dzięki warsztatowi:

To nie jest warsztat, po którym obiecuję Ci, że z dnia na dzień w magiczny sposób zostaniesz milionerką – bo nie o to chodzi. Moją intencją jest to, aby zaszła w Tobie zmiana na głębokim poziomie, w Twojej energii i podświadomości, tak abyś uwolniła się od poczucia niepokoju i braku i wiedziała, czuła i wierzyła, że bez względu na to, w jakiej sytuacji obecnie jesteś lub będziesz, zawsze możesz wykreować obfitość, dostatek i że Twoje życie jest w Twoich rękach.

"Urodziłeś się, aby rozkwitać, a nie przetrwać. Obfite bogactwo to Twój naturalny stan".

Alan Cohen

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli: 

Oprócz części merytorycznej, podczas warsztatu przeprowadzę Cię również przez głęboko uzdrawiające medytacje, dzięki którym przetransformujesz niewspierające Cię przekonania i lęki oraz Ceremonię Obfitości w ramach tańca intuicyjnego.

sobota, 2 października:
10:00 - 14:30 (30-minutowa przerwa w trakcie)

niedziela, 3 października:
10:00 - 14:30 (30-minutowa przerwa w trakcie)

Jak będzie wyglądał warsztat?

Warsztat odbył się w przestrzeni online w weekend 2-3 października.

Po zapisaniu się na warsztat otrzymasz dostęp do platformy, na której znajduje się zapis dwudniowego spotkania. Warsztat to łącznie 8 godzin głębokiej transformacji wewnętrznej.

Możesz skorzystać z nagrania wideo w dowolnym dla Ciebie czasie i wrócić do tematów z warsztatu, które pragniesz pogłębić. 

W ramach warsztatu otrzymujesz również dodatkowe ćwiczenia w formie pdf.

„Nie możesz otrzymać wibracyjnie czegoś, z czym nie jesteś wibracyjnie dopasowany. Więc błogosław tych, którzy znajdują obfitość. I w swoim błogosławieństwie ich i ich obfitości, staniesz się także bogaty. Ale przeklinając ich obfitość, trzymasz siebie od tego z dala. Takie jest prawo – i jest to potężne prawo".

Abraham Hicks

Jakimi metodami pracujemy
podczas warsztatu?

Warsztat opiera się na połączeniu kilku metod: autorskiej metody intuicyjnego pisania w dzienniku, Theta Healing, pracy z energią, medytacji koherencji serca w oparciu o badania Heart Math Institute, szamanizmu, tańca intuicyjnego oraz mojej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Jakie tematy będziemy poruszać podczas warsztatu? 

Ceremonia
obfitości

Taniec intuicyjny to medycyna, która nie tylko przynosi uzdrowienie na poziomie wielowymiarowym, ale również daje bezpośrednie połączenie ze źródłem kreacji i głosem naszej intuicji.

Podczas tej części warsztatu każdy w swoim domowym zaciszu, czując jednocześnie energię i wsparcie kręgu tworzonego przez wszystkich uczestników, przejdzie przez ceremonię obfitości podczas tańca intuicyjnego do muzyki stworzonej specjalnie z intencją na ten proces.

Dzięki temu wyślemy nowe intencje do Wszechświata, otwierając jednocześnie nowy etap naszego życia, który będzie podsumowaniem całej podróży, jakiej doświadczysz podczas warsztatu. W tańcu połączysz się ze wszystkimi wspierającymi Cię energiami w kreacji i manifestacji, której pragniesz doświadczyć, oraz z upragnioną wizją swojego życia. Krótko mówiąc: będzie MOC!

Muzykę tworzy Ramzi Attia:

perkusjonalista, producent muzyczny, podróżnik o polsko-tunezyjskiej narodowości. Na co dzień komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi warsztaty bębniarskie, występuje na żywo jako DJ i perkusjonalista, grając na instrumentach takich jak Djembe, Darbuka, Congi. Oprócz zamiłowania do muzyki jako formy sztuki, misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, która płynie z dźwięku oraz stanu świadomości w który wprowadza.

Nie ma lepszego sposobu na zarobienie pieniędzy niż robienie rzeczy, które kochasz robić. Pieniądze mogą płynąć do Twojego doświadczenia nieskończonymi kanałami. To nie wybór zawodu ogranicza przepływ pieniędzy, a tylko Twoje nastawienie do nich.

Ester Hicks

Moja historia finansowa

Dlaczego stworzyłam ten warsztat

Odkąd pamiętam, pieniądze stanowiły w moim życiu ogromny problem. Zawsze żyłam w poczuciu braku, porównywałam się z innymi, którzy mogli pozwolić sobie na swobodne podróże, realizację swoich marzeń czy po prostu ubrania, które im się podobały. Wtedy miałam poczucie, że jestem gorsza i że jest to świat bardzo odległy od mojego.

Przez większość swojego życia miałam poczucie, że o pieniądze muszę walczyć lub ciężko na nie zapracować. Pamiętam, kiedy zapragnęłam zrealizować swoje marzenie o wyjeździe na Majorkę… Pracowałam przez wiele tygodni, czasem nawet po 15 godzin dziennie w restauracji, żeby uzbierać potrzebne mi pieniądze, a każdą złotówkę oglądałam 5 razy zanim ją wydałam. Tak było kiedyś… 

Aż do momentu, kiedy weszłam na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, a przede wszystkim spojrzenia na pieniądze ze znacznie szerszej perspektywy. Wszystko się zmieniło, gdy zaczęłam odczytywać głęboko zakorzenione we mnie strachy finansowe, blokujące przekonania i studiować Kurs Cudów, mówiący o tym, że życie w dostatku jest naszym naturalnym stanem. Jednym z największych przełomów dla mnie okazało się być zrozumienie tego, jak silnie poczucie naszej wartości i przepływ energii seksualnej powiązane są ze zdolnością manifestacji właśnie w obszarze finansowym.

I kiedy połączyłam wszystkie te elementy, w końcu w moim życiu zaczęła dziać się zmiana, na którą tak długo czekałam. Wierzę, że to wszystko zadziało się po coś – choćby po to, abym teraz mogła pokazać Ci, że i Ty możesz wyjść z poczucia braku i wejść na ścieżkę obfitości. I właśnie w taką podróż pragnę Cię zaprosić podczas naszego weekendowego warsztatu „Odblokuj Finansowe Flow”. 

Zarezerwuj miejsce na warsztacie

i odblokuj finansowe flow

Warsztat online

611
 • dostęp do 8-godzinnego warsztatu na wygodnej platformie
  - oglądasz ponownie kiedy chcesz
 • dodatkowe materiały PDF

Warsztat online

przedsprzedaż
400
 • dostęp do 8-godzinnego warsztatu na żywo
 • dodatkowe materiały PDF
 • zapis warsztatu na wygodnej platformie - oglądasz ponownie kiedy chcesz

Warsztat online + album medytacji obfitości finansowej

przedsprzedaż
509
499
 • dostęp do 8-godzinnego warsztatu na żywo
 • dodatkowe materiały PDF
 • zapis warsztatu na wygodnej platformie - oglądasz ponownie kiedy chcesz
 • premierowy album medytacji prowadzonych w formacie MP3 "Przepływ obfitości", wspierających życie w obfitości

Zobacz opinie o mojej pracy

Dużo w moim życiu się zmieniło. Może nie jestem milionerką, ale czuję się jakbym nią była. Dzięki sesjom pozbyłam się strachu, zmieniłam negatywne przekonania, odpuściłam presję, żeby robić wszystko idealnie, przestałam się porównywać z innymi. Czuję się szczęśliwa tu i teraz i dzięki temu, że odpuściłam wiele przekonań, zrelaksowałam się. Czuję tą obecność intuicji, nasze połączenie jest silniejsze. Jak obserwuję minione lata, to dopiero teraz wiem, że ona zawsze tam była, tylko ja jej nie słuchałam.

Szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu cieszę się podróżą i właśnie to połączenie silne z intuicją, to zaufanie do intuicji, to zaufanie do samej siebie, powoduje, że cieszę się drogą 

Ada Dobroczek

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się, czym jest ten ledwie zauważalny głos w Tobie, który poprzez emocje informuje Cię czy to co robisz, z kim przebywasz, gdzie idziesz – przyjdź na zajęcia Her Island z Kamilą. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się czy warto podążać za tym cichym głosem i co ta droga może Ci dać – przyjdź na zajęcia Her Island z Kamilą. Jeśli chcesz wyciszyć umysł, pozbyć się stresu i spędzić czas w magicznej, kobiecej energii – przyjdź na zajęcia Her Island z Kamilą. Warto.

Odkrywanie siebie to największa przygoda, a z tak empatyczną osobą i w tak miłej atmosferze, przygoda ta jest niezwykła. Ja uczestniczę i polecam wszystkim kobietom.

Magdalena Czerny

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Spotkanie odbywa się w formie online. Po wykupieniu warsztatu automatycznie otrzymasz dostęp do platformy, na której znajduje się zapis wideo z dwudniowego spotkania oraz materiały dodatkowe w formie PDF.

Tak! Żaden z moich dotychczasowych warsztatów czy programów nie dotykał tak głęboko tematu obfitości i pracy z energią pieniądza. Jeśli jesteś na Ścieżce Intuicji, moduł o obfitości finansowej możesz potraktować jako wstęp do warsztatu, jednak zagadnienia, które będziemy na nim omawiać, są zdecydowanie bardziej zaawansowane.

Po dokonaniu zamówienia otrzymasz login do specjalnej platformy - to tam zostaną zapisane nagrania z warsztatów. Będziesz mogła obejrzeć je więc w dogodnym dla Ciebie momencie i wracać do nich tak często, jak potrzebujesz.

Spotykamy się na platformie online, do której link otrzymasz mailowo. Na maila dostaniesz również materiały PDF.

Tak! Żaden z moich dotychczasowych warsztatów czy programów nie dotykał tak głęboko tematu obfitości i pracy z energią pieniądza. Jeśli jesteś na Ścieżce Intuicji, moduł o obfitości finansowej możesz potraktować jako wstęp do warsztatu, jednak zagadnienia, które będziemy na nim omawiać, są zdecydowanie bardziej zaawansowane.