MENTORKA

2-miesięczny program online dla mentorek, przewodniczek, liderek i coachek, jakiego jeszcze nie było!

MENTORKA to program, dzięki któremu doświadczysz ekspansji układu nerwowego i nauczysz się, jak trzymać więcej sukcesu, obfitości, klientek oraz odpowiedzialności płynącej wraz ze wzrostem Twojego biznesu.

Tak, abyś mogła z niezachwianą wiarą, klarownością i sprawczością budować swoje kobiece imperium jako pewna siebie liderka i MENTORKA, bez poczucia wypalenia, wątpliwości i obaw, a jednocześnie doświadczając więcej lekkości i głębokiego poczucia spełnienia, docierając ze swoją misją i przekazem do coraz to większej ilości osób, obserwując stale pomnażające się przychody.

Podczas programu ucieleśnisz energetykę na poziomie HIGH LEVEL, dzięki której zaczniesz przyciągać do swojego biznesu klientki gotowe na współpracę z Tobą, inwestujące z wdzięcznością i wracające do przestrzeni, którą tworzysz.

Jesteś tutaj z ważnego powodu

Jesteś Kobietą Mocy, która już prowadzi swój biznes, wspiera inne osoby na drodze transformacji i pragnie przyciągać jeszcze więcej wymarzonych klientek gotowych na inwestycję i współpracę. Chcesz, aby klientki widziały Twoją ofertę i powiedziały: HELL YESSS! To właśnie tego szukałam!

Jesteś liderką, mentorką, przewodniczką lub coachką, która ma ogromne poczucie misji. Wiesz, że Twoja praca jest ważna i pragniesz przyciągać klientki gotowe zainwestować we współpracę z Tobą – za Twoje wymarzone stawki.

Budujesz swoje kobiece imperium, masz już za sobą pierwsze osiągnięcia lub wiele sukcesów i pragniesz otworzyć się na kolejny poziom, osiągając stałe i wzrastające przychody w wysokości 30, 50, 80, 100 tysięcy miesięcznie lub więcej.

Pragniesz stale wzrastać jako mentorka, przewodniczka dla innych, aby móc poszerzać swoją zdolność do trzymania dla nich przestrzeni w ich życiowych transformacjach.

Czytasz to - a więc mówię właśnie do Ciebie!

W tym programie razem stworzymy przestrzeń do transformacji i osiągnięcia Twojego najwyższego potencjału.

Ucieleśnij nową, HIGH LEVEL wibrację i stań się mentorką, która:

ma głębokie zaufanie do siebie i swojej intuicji w prowadzeniu innych do zmiany

oraz niezachwianą pewność, dzięki której przyciągasz wymarzone klientki gotowe do współpracy i inwestycji na wyższym poziomie;

wzniosła swoje umiejętności trzymania przestrzeni dla siebie i swoich klientek na jeszcze wyższy poziom niż dotychczas.

Dzięki temu Twoje klientki pozostają w Twoim świecie, dołączając do kolejnych programów, bo widzą ogromne efekty i korzyści z pracy z Tobą i nie mogą się doczekać Twojej kolejnej oferty;

z odwagą, pewnością i spójnością podnosi ceny swoich produktów,

które są naturalnym odzwierciedleniem Twojej energii i cennego doświadczenia jako liderki. Dzięki temu prowadzisz biznes 6 lub 7 cyfrowy z większą lekkością i stabilnością, osiągając przychody w wysokości 30, 50, 80, 100 tysięcy miesięcznie i więcej.

Mentorka to nie jest program, w którym...

poznasz dodatkowe narzędzia do pracy z innymi.

Ty już je masz.

Pewnie masz za sobą kilka różnych kursów i certyfikatów – i to wspaniałe. Narzędzia to jedno, ale to, co odpowiada za Twój sukces na tym poziomie, to coś, co jest znacznie głębsze. To, jak prowadzisz siebie i innych, jak radzisz sobie z trudnymi momentami zarówno u siebie, jak i u klientów. Jaką liderką jesteś dla samej siebie i z jaką energią wychodzisz do swojej społeczności oraz klientek… to mówi wszystko!

To jest TO COŚ, co trudno jest uchwycić słowami, ale co Twoje klientki czują w Twojej energii, i dzięki temu podejmują decyzje o współpracy z Tobą.

Wyobraź sobie rzeczywistość, w której:

Budzisz się w poniedziałek rano...

...a w Twojej skrzynce pocztowej lub wiadomościach na Instagramie znajdujesz już kilka wiadomości od swoich wymarzonych klientek, które pytają o możliwości współpracy z Tobą. Po kilku minutach od otrzymania wiadomości, są już zapisane na Twoje sesje 1:1.

Co miesiąc celebrujesz

kolejne płatności w wysokości 3 tysięcy, 5 tysięcy, 15 tysięcy złotych, a może i więcej, od Twoich wymarzonych klientek. Przychody na poziomie 30, 50, 80 i wiele więcej, to coś, co świętujesz każdego miesiąca.

Widzisz realne rezultaty

Czujesz, że cała masa energii, którą włożyłaś w swój rozwój oraz inwestycje we wszystkie kursy, certyfikaty i narzędzia do pracy z innymi, w końcu zaczyna przynosić owoce.

Nie musisz już dłużej zastanawiać się...

...jak sprzedać ebooka czy warsztat za 100 zł, bo ucieleśniasz wysoką energię i pewność siebie, dzięki którym przyciągasz klientki high level, gotowe na inwestowanie we współpracę z Tobą dokładnie tyle, ile marzysz

Emanujesz pewnością siebie, magnetyzmem i mocą

Twoje klientki nie mogą przejść obok tej energii obojętnie. Po prostu jesteś sobą, żyjesz swoim najlepszym życiem, a biznes kwitnie i rozwija się tak, jak tego pragniesz.

Jesteś ZMIANĄ

Warsztaty, mentoringi i programy, które prowadzisz, dają Twoim klientkom taką transformację, że z radością i ekscytacją polecają je swoim przyjaciółkom, a z jeszcze większą radością i ekscytacją dołączają do kolejnej oferty, którą tworzysz z myślą o nich.

Kiedyś dla mnie samej to brzmiało jak marzenie! Dzisiaj jest moją rzeczywistością, i pokażę Ci, jak może stać się również Twoją!

Pozwól, że Cię poprowadzę!

"HOLD MORE as a MENTOR and become unstoppable in what you do"

Bez względu na to, gdzie zaczynasz, każdy kolejny level na drodze przewodniczki, terapeutki, coachki, mentorki będzie wymagał pracy z układem nerwowym, aby Twoje ciało było gotowe przyjąć i utrzymać:

To NIE jest coś, co przychodzi samo. Jeśli chcesz otwierać się na więcej i nie chcesz wypalić się robiąc to, co kochasz, Twoje ciało musi być po Twojej stronie, a Ty po jego. Co to oznacza? Twoje biznesowe pragnienia to jedno, ale jeśli Twoje ciało np. wciąż pamięta, jak byłaś przezywana w szkole, to może sabotować Twoje dotarcie do większej ilości osób, bo podświadomie nie będzie chciało przeżyć tych nieprzyjemnych uczuć, które już bardzo dobrze zna.

Dlatego pierwszym krokiem jest TRANSFORMACJA (ale to już wiesz, bo jesteś na tej ścieżce nie od dziś).

Jeśli chcemy wzrastać, to tutaj nasza transformacja się nie kończy. Bo przyciągasz to, z czym czujesz się bezpiecznie, a to wymaga codziennego uczenia Twojego ciała i pracy z EKSPANSJĄ układu nerwowego i poszerzania jego zdolności do “trzymania więcej” – większych przychodów, sum pieniędzy, klientów, coraz to głębszych i szybszych transformacji Twoich klientów, prowadzenia zespołu, zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

Jeśli jest coś, czego pragniesz, a jeszcze tego nie doświadczasz, to oznacza, że Twój układ nerwowy potrzebuje się dostroić do tego NOWEGO, właśnie poprzez EKSPANSJĘ. To, gdzie utyka najwięcej osób, to uzdrawianie. I mimo tego, że jesteśmy lata na ścieżce rozwoju i stale nad sobą pracujemy, niewiele może zmieniać się w naszej rzeczywistości.

Praca z EKSPANSJĄ układu nerwowego jest piękną podróżą, która otworzy przed Tobą zupełnie nowe drzwi, możliwości i doświadczenie siebie i swojego biznesu, takiego, o jakim marzysz, ponieważ tutaj nie kreujesz z poziomu głowy, a z poziomu ciała! Wtedy całą sobą emanujesz energią jeszcze większej mocy, pewności, stanowczości – energią, która jest niezbędna, aby w Twoim życiu i biznesie mogło się naprawdę zdarzyć to, czego pragniesz.

I to, czego pragniesz, jest znacznie bliżej, niż może Ci się wydawać! I właśnie to pokaże Ci program MENTORKA!

W trakcie tej 2-miesięcznej wspólnej, totalnie transformującej dla Ciebie i Twojego biznesu podróży:

wiem, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych...

Przeszłam już drogę, na której Ty teraz jesteś

W ostatnich latach zbudowałam swój biznes od zera, zaczynając od prowadzenia bloga, którego czytali tylko moi znajomi. Moja pierwsza sesja 1:1 kosztowała 45 zł (a głos mi drżał, kiedy musiałam wypowiedzieć tę kwotę), a gdy organizowałam pierwsze spotkania dla kobiet, bałam się, że nikt nie przyjdzie, ustalając cenę na 30 zł.

Tak zaczynałam 😀

Mimo że tak wyglądały moje początki, zawsze czułam, że osiągnę sukces, że przyszłam tutaj po więcej. Z każdym krokiem napędzało mnie serce, intuicja, odwaga i chęć pomagania innym i wspierania ich na tej ścieżce.

Wiem, co na tej drodze jest totalnym GAME CHANGEREM. Wiem, co jest kluczowe, abyś mogła wzrastać w miejsca swojej mocy i sięgać po kolejny poziom EKSPANSJI.

I jaram się na maksa i nie mogę się doczekać, żeby przekazać Ci całą tę cenną wiedzę, którą zgromadziłam w ostatnich latach, i aktywować w Tobie HIGH LEVEL energię.

I jaram się na maksa i nie mogę się doczekać, żeby przekazać Ci całą tę cenną wiedzę, którą zgromadziłam w ostatnich latach, i aktywować w Tobie HIGH LEVEL energię.

Dzięki niej również Ty stworzysz COŚ WIELKIEGO, czując jednocześnie niewyobrażalne spełnienie i lekkość i kreując impact na następnym poziomie!

zobacz, co inne kobiety mówią o moich przestrzeniach

Twoje klientki też mogą się tak czuć po skorzystaniu z Twoich ofert!

Po naszym kursie zdobyłam więcej pewności siebie, otrzymałam wiedzę i narzędzia, które pomogły mi stworzyć fundament, na którym “buduję” swoje warsztaty. Poznałam piękne Kobiety, które także odkryły swoją misję i czują potrzebę wspierania innych w podążaniu za pragnieniami swej Duszy, za głosem swej wiernej przyjaciółki- Intuicji. Poczułam się bezpieczniej i pewniej, dzièki czemu odważyłam się jeszcze w trakcie kursu wyjść ze swojej strefy komfortu, stanąć w swojej prawdzie, być kanałem boskiego przepływu i dzielić się swoją obfitością i doświadczeniem zdobywanym przez ostatnie 20 lat mojego życia, a mega intensywnie przez ostatnie 3 lata. Kamilka zwróciła nam uwagę na rzeczy, o których ważności nawet nie miałam pojęcia i sprawiła, że wiedziałam krok po kroku jak przygotować siebie i miejsce do warsztatów, jak trzymać bezpiecznà przestrzeń w trakcie ich trwania i co robić po ich zakończeniu. Tłumaczyła też, jak radzić sobie w sytuacji, gdy nie realizuje się nasz plan ułożony w głowie i nie wskakuje na nasz “pokład” wymarzona liczna uczestników kursu, a nawet nie wskakuje nikt. Jeżeli Twoje serce wzywa Cię do wzięcia udziału w kursie nauczycielskim, to nie pozwól , by głos rozumu stanął mu na drodze. Poczuj i płyń z Kamilą, by wspólnie kreować piękną rzeczywistość przebudzonych do swej świadomości i mocy istot. Dziękuję Ci Kamilko z serca. Z wdzięcznością, miłością i światłem.

Asia 🙌💗🙏🏻

poznaj szczegóły programu

MENTORKA to program, który daje Ci solidny fundament energetyczny, dzięki któremu w końcu możesz doświadczyć w swoim biznesie i życiu tego, co czujesz, że Cię woła i na jakimś poziomie już jest Twoje!

nieograniczony dostęp

do 8 nagrań z programu

Czeka na Ciebie 8 spotkań, a w części z nich sesje ekspansji układu nerwowego, które przygotują i otworzą Cię na:

jako kobieta sukcesu, mentorka, przewodniczka, liderka, która jest w swojej mocy. Chcąc docierać do coraz większej ilości osób, otwierając się jednocześnie na coraz to większe przychody, nie możesz zapomnieć o tej części. Nieuświadomiony strach przed krytyką, wyśmiewaniem, oceną, jest tym, co najczęściej blokuje nas przed sięganiem po swoje pragnienia i swobodą w ekspresji, komunikacji i kreacji. Dzięki tej sesji uwolnisz energetyczne blokady, które do tej pory na poziomie nieświadomym uniemożliwiały Ci dotarcie do większej ilości osób. Ludzie na Ciebie CZEKAJĄ! Czas się im pokazać w nowej odsłonie! Let’s goooo!

Na ścieżce mentorki, liderki, przewodniczki jest to jedna z kluczowych jakości, które stale będziesz pogłębiać wchodząc na kolejne poziomy, przeprowadzając innych przez coraz to głębsze transformacje. Im więcej zaufania i pewności do siebie masz, tym bardziej niezastąpiona i unikatowa stajesz się w tym, co robisz.

dla większej ilości klientów i osób na grupowych programach Podczas tego spotkania odblokujemy Twój nieświadomy limit, dotyczący tego, z jaką grupą czujesz się bezpieczne, aby pracować (to może również dotyczyć budowania zespołu), i poszerzymy Twoją zdolność układu nerwowego, tak aby Twoje programy, warsztaty i retreaty mogły docierać i przynosić transformację coraz to większej ilości osób.

W tej części umocnimy Twoją zdolność do komunikowania i stawiania granic, wychodzenie ze schematu grzecznej, miłej dziewczynki czy tzw. people pleaser, abyś mogła w pełni ucieleśnić i emanować energią liderki i mentorki na wyższym poziomie, która jest jednocześnie w swojej mocy i kobiecości.

kiedy prowadzisz stale rozwijający się biznes, zespół oraz dziesiątki lub setki klientów. Będąc na ścieżce MENTORKI, Twoja własna podróż i transformacja będą stale się rozwijały wraz z jednoczesnym prowadzeniem swoich klientów. Umiejętność utrzymania swoich życiowych procesów, przeżywania emocji, podejmowania ryzykownych decyzji itd., wraz z prowadzeniem biznesu i warsztatów, sesji, mentoringu dla Twoich klientek, wymaga zarządzania swoją energią na zupełnie innym poziomie. I tego nauczę Cię podczas programu.

i odpowiedzialność, jaka za tym idzie. To będzie kluczowy moment dla Twojego biznesu i przychodów. W tej części przygotujemy Twoje ciało na większe przychody oraz większe inwestycje, które idą w parze wraz ze wzrostem biznesu. Tutaj odblokujemy Twój przepływ na totalnie nowym poziomie.

za swoje decyzje, biznes, zespół Wraz ze wzrostem biznesu, większą ilością projektów, klientek, programów, będzie rosła odpowiedzialność, którą potrzebujesz na siebie wziąć. Podczas tej sesji przetransformujemy tę energię tak, abyś nie odczuwała jej jako większego ciężaru (który nieswiadomie może blokować Cię przed kolejnym etapem), a w zamian za to jak coś, co jest naturalną częścią Twojej ścieżki, z czym na poziomie ciała będziesz wiedziała, jak sobie poradzić i to utrzymać.

Tutaj spojrzymy na wszystkie te części, które mogą być mocnym leakiem energetycznym dla Twojego biznesu, przez co możesz mieć poczucie, że niektóre rzeczy dzieją się znacznie wolniej, niż byś chciała. Zadbaniem o integritę oraz high level self-leadership przyspieszysz Twój rozwój na ścieżce mentorki i sprawisz, że zbudujesz solidny fundament, na którym będziesz mogła budować swój biznes z długofalową wizją.

Już czas, abyś wzniosła swój biznes na nowy, wyższy poziom!

dołącz do programu

Mentorka
5 500 zł

lub 3 raty po 1925 zł

Odbierz dostęp do 2-miesięcznego programu:

nieograniczony dostęp

do wszystkich ośmiu nagrań z programu

Masz pytania?

Tak - dołączając do programu, otrzymujesz wszystkie nagrania, dostępne bez ograniczeń czasowych na dedykowanej platformie. Możesz wracać do nagrań wtedy, kiedy potrzebujesz i tak często, jak chcesz.

Za pośrednictwem naszego sklepu możesz skorzystać wyłącznie z płatności w 3 comiesięcznych ratach (lub w 5, jeśli wybierzesz pakiet z Mastermindem Level Up).

Jeśli potrzebujesz innej formy płatności ratalnej, możesz skorzystać z rat bankowych, oferowanych przez Przelewy24. W tym celu, po dodaniu wybranego pakietu do koszyka, wybierz płatności Przelewy24. Zostaniesz przekierowana do kolejnego okna - wybierz Limit P24NOW lub raty i płatności odroczone i postępuj zgodnie z wskazówkami na ekranie.

Tak. Program można zakupić za pomocą płatności PayPo. Jeśli jesteś zainteresowana tego rodzaju płatnością, to podczas dokonywania zakupu (przy wyborze metody płatności) wybierz opcję PayPo i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Tak - wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT" i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.

Nie ma możliwości wystawienia faktury po dokonaniu zakupu.