QUANTUM LEAP

Transformacyjna przestrzeń dla kobiet, które są gotowe na pełnię życia

Jesteś kobietą mocy...

gotową otworzyć się na WIĘCEJ w każdym obszarze życia i w pełni uznać swoje powołanie i misję, z którą przyszła na ten świat

Czujesz,że...

coś wewnątrz Ciebie mówi, że czas przyjąć więcej miłości, radości, spełnienia, wolności i obfitości do swojego życia, a Ty pragniesz odpowiedzieć na ten wewnętrzny głos

Wiesz, że...

pragniesz tego TERAZ i nie chcesz już dłużej zwlekać z życiem w zgodzie ze swoim najwyższym potencjałem

Rozumiesz, że...

to Ty jesteś odpowiedzialna za swoje życie i to, czego doświadczasz i właśnie dlatego pragniesz doświadczyć swojej pełnej mocy kreacji z lekkością i wsparciem Wszechświata

Nie chcesz...

mieć przeciętnego życia, bo wiesz, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze i właśnie teraz jesteś gotowa zrobić kolejny krok, dzięki któremu Twoje marzenia i wizje, które widzisz w medytacji lub zapisujesz w dzienniku, stały się Twoją rzeczywistością

To o Tobie? Przestrzeń Quantum Leap jest dla Ciebie.

Czym jest przestrzeń
Quantum Leap?

Quantum Leap to głęboko transformujący program, prowadzony w kameralnej grupie maksymalnie 10 osób, podczas którego wspieram Cię w Twoim skoku kwantowym, w obszarach życia, w których potrzebujesz prowadzenia – tak, abyś otworzyła się na pełnię obfitości, spełnienia, wolności i miłości.

Dzięki tej przestrzeni w pełni uwierzysz, poczujesz i doświadczysz, co to znaczy być KREATORKĄ swojego życia, zaktywujesz w sobie moc do zmiany i wniesienia swojego życia na wyższy poziom, odpowiadając na wołanie Twojej duszy.

Jest to najgłębszy program, jaki prowadzę, stworzony dla osób, które są naprawdę gotowe na głęboką transformację i zaproszenie cudów do swojego życia – bez wymówek, w pełni odwagi i otwartości do stawienia się w swojej prawdzie.

Quantum Leap to przestrzeń łącząca mentoring
(w tym biznesowy), coaching i healing

– tak abyś na każdym poziomie mogła zintegrować swój wewnętrzny proces i stała się wibracyjnie spójna z pragnieniami swojego serca i najodważniejszymi wizjami, których pragniesz doświadczyć.

W tej przestrzeni naprawdę dzieje się magia… i żadne słowa nie są w stanie tego odzwierciedlić. To przestrzeń, która Cię mocno zawoła, jeśli jesteś na nią gotowa! Poczujesz wewnątrz jakąś wibrację, która da Ci znać, że ta przestrzeń to odpowiedź na Twoje intencje…

Czujesz,że...

Być może pragnęłaś otaczać się innymi kobietami sukcesu, z którymi możecie wspierać się w swojej drodze.

Być może wysłałaś sygnał do Wszechświata, że jesteś gotowa przyjąć więcej, czerpać z życia więcej, czuć więcej wolności w życiu i biznesie, mieć więcej swobody na doświadczanie go w pełni…

…i teraz Wszechświat sprowadził Cię tutaj. Czytasz o tej przestrzeni i co czujesz? Weź głęboki oddech i odsuń myśli i umysł, poczuj sercem, pozwól, aby przemówiła Twoja dusza… Ty już wiesz. Zaufaj temu!

Jakie tematy będziemy poruszać?

Program będzie przebiegał dokładnie tak, jak będą potrzebowały tego uczestniczki – w zależności od tego, z czym przyjdą i nad czym zechcą pracować. Jego intencją jest to, by działać i dostosowywać spotkania i głębokie procesy transformacyjne w odpowiedzi na potrzeby kobiet i to, co będzie działo się w ich życiu na bieżąco. Energia programu jest intensywna, dlatego będą miały moje pełne wsparcie podczas spotkań.

Obfitość finansowa

Ścieżka zawodowa

Poczucie własnej wartości

Przygotowanie układu nerwowego do skoku kwantowego

Kody obfitości

Poczucie misji

Równowaga energii męskiej i kobiecej

Zdolność przyjmowania obfitości płynącej od Wszechświata

bonusy dla uczestniczek

Masterclass i sesja oddechowa

Next Level

o wartości 888 zł

MATERIAŁY DO PRACY

nad uzdrawianiem
wewnętrznego dziecka

o wartości 122 zł

opinie kobiet

W pierwszej edycji programu Quantum Leap wzięły udział kobiety takie jak Ty – świadome swojej sprawczej mocy, gotowe na pełne doświadczanie cudów i kreowania swojego życia z odwagą.

Rozpoczynając program nie byłam pewna siebie i moich dalszych kroków. Wiedziałam, że chcę rozpocząć swoją działalność biznesową i ważne było dla mnie, aby moje działania płynęły z przestrzeni serca, a nie umysłu (czyli np. kurs pt. „Strategie marketingowe dla początkujących” nie wchodził w grę:)). Jednocześnie nie do końca wiedziałam, jak do tego podejść, a w mojej głowie zaczęły się pojawiać klasyczne przekonania typu: „Jak przyciągnąć klientów?”, „Jak wycenić sesje coachingowe?”, „Jak ma wyglądać moja strona internetowa?” i tym podobne.

Po kursie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszystko się zmieniło. Czuję w sobie spokój, pewność siebie i ufam, że Wszechświat wspiera mnie w moich działaniach. Mam inne spojrzenie na energię pieniądza i osób, które chcą ze mną współpracować.

Dzięki temu, że spotkania odbywały się w grupie, dostawałam odpowiedzi również na pytania, o których nawet nie wiedziałam, że są we mnie obecne. Wszystkie byłyśmy dla siebie jednocześnie lustrem i inspiracją.

Jestem bardzo wdzięczna Kamili za trzymanie dla nas tak bezpiecznej i mocnej przestrzeni, za jej energię, za jej intuicyjne wyczuwanie moich / naszych blokad, za jej bycie tu i teraz podczas każdego naszego spotkania.

Jeżeli więc tylko czujesz, i to może być nawet bardzo drobne uczucie, że ten program cię woła, to nie wahaj się, tylko zgłoś się od razu! Jeżeli pragniesz zmiany w swoim życiu i, co ważne, jesteś na nią gotowa, to prowadzenie Kamili w połączeniu z twoją pracą wewnętrzną da ci klarowność odnośnie kolejnych kroków i przyspieszy realizację działań. Nie bez powodu program nazywa się Quantum Leap 🙂

Ania Dudek

Quantum Leap przyszło do mnie w zupełnie magiczny sposób i to był początek magii, która zadziała się w trakcie trwania warsztatów. 

Od czasu do czasu odwiedzałam konto Kamili na Instagramie. Byłam w takim momencie swojego życia, że przez 2 m-ce miałam mało zleceń, więc i moje przychody były niskie. Ale postanowiłam, że ten czas przeżyję w poczuciu Obfitości, a nie Braku. Zaczęłam dostrzegać, jak dużo MAM. 

I wtedy przyszło do mnie story Kamili o ostatniej możliwości zapisania się na program. Poczułam całą sobą, że chcę i że to jest dla mnie. Umysł szalał, a serce wiedziało. Gdy Kamila do mnie zadzwoniła i opowiedziała, jak to wygląda i jaki jest koszt – moja odpowiedź, którą poczułam w całym ciele była – TAK TAK TAK!!! Nie potrafię opisać ekscytacji i radości, która wtedy mnie wypełniła. To była jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam, będąc na ścieżce rozwoju.

Moją intencją na ten warsztat było stanie się kreatorką swojego Życia, odkrycie swojej wewnętrznej mocy i zaświecenie swoim Światłem. To wszystko się wydarzyło wraz z bonusem od Wszechświata pełnym małych i większych cudów i synchroniczności.

Spotkania grupowe były niesamowitą przestrzenią cudownych Kobiet o pięknych sercach. Nie rozumiałam na początku, gdy Kamila mówiła o trzymaniu przestrzeni. I teraz też nie umiem opisać tego słowami, ale wiem, że warto tego doświadczyć. Kamila ma niesamowitą zdolność “czucia i widzenia” energii, co pozwala na bardzo głębokie zejście do siebie i skontaktowanie się z tym, co w nas potrzebuje uwolnienia i światła miłości. Robi to w energii siostrzeństwa, otula wsparciem i mądrością serca.

Jestem wdzięczna Prowadzeniu, że spotkałam na swojej drodze Kamilę. Jestem wdzięczna swojemu sercu za podjęcie tej odważnej decyzji. Jestem wdzięczna Kamili za jej Światło. Jestem wdzięczna cudownym Kobietom, które odważyły się otworzyć serca i skoczyć ze mną w Quantum.

Nasze Quantum będzie trwać dalej, ale dziś ten etap podróży kończę z wdzięcznością i szczęściem w sercu, pewnością, że to ja kreuję swoje życie i ekscytacją na to, co przede mną.

Justyna

Od razu poczułam, że to program dla mnie, to było dziwne dla mnie uczucie WIEDZY TOTALNEJ. Dzięki Quantum Leap dosłownie czuję zmianę wibracji, uwolniłam swoją Moc i Kreatywność, uwierzyłam w siebie i Wszechświat. Jestem w procesie cały czas, ale czuję w sobie różnicę od początku programu i jest to już kolejne moje wcielenie/przeobrażenie. Czekam w ekscytacji, ciekawości i spokoju na kolejne.

Poczułam bardzo dużą wartość pracy w tej grupie (małej, ale grupie) głównie dzięki możliwości poznania historii i doświadczeń dziewczyn, poznania ich zdania/refleksji. (…) Poczucie emocji, popłakanie się, opowiedzenie swojej historii przez jedną osobą, jest zupełnie czym innym, niż opowiedzenie jej 6 życzliwym osobom, a otrzymanie wsparcia i zrozumienia od jednej osoby jest zupełnie czym innym, niż otrzymanie wsparcia i zrozumienia od 6 osób.

Czuję ogromną wdzięczność za:

– bezpośrednią pracę z Kamilą

– poznanie wspaniałych, cudownych siostrzanych dusz

– długość programu i przestrzeń między spotkaniami na pracę własną i doświadczanie

Poleciłabym tę przestrzeń osobie, która utknęła w jakimś miejscu i trudno jej ruszyć mimo warsztatów, szkoleń i która w programie będzie miała możliwość poproszenia o przyjrzenie się temu “z lupą” Kamili i innych uczestniczek.

Cudowna atmosfera, którą budujesz, trzymanie przestrzeni dla naszych przyglądań się/transformacji/dokopywań, poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania, Twoja wiedza i doświadczenie, inspiracja, jaką jesteś i Twoje rekomendacje i odkrywanie obszarów rozwoju duchowego, które poznałam dzięki Tobie… Dziękuję!

Ania Kozioł

To była szybka i bardzo spontaniczna decyzja z uwagi na to, że dołączyłam do programu jako ostatnia i w ostatniej chwili.

Ale cena kursu była rzeczą, która wydała mi się wysoka i elementem, który rozważałam zanim ostatecznie podjęłam decyzję. Poza tym czułam, że ta przestrzeń mnie woła i że chcę w nią wejść.

Myślę, że praca z Quantum przyniosła mi spokój w podejmowaniu decyzji, większe opanowanie w sytuacjach stresujących, niekomfortowych, pewność siebie. Poczułam połączenie z moją boginia.

Bez wątpienia poznałam cudowne osoby, ciepłe, wspierające i bardzo otwarte, na które zawsze mogłam liczyć. Możliwość słuchania o sytuacjach, w jakich znajdowały się moje ‘soul sisters’, była bardzo budująca, wiele się od nich nauczyłam.

Myślę, że kończę Quantum jako osoba bardziej samoświadoma i pewna siebie, a także z poczuciem, że Wszechświat nas wspiera – tylko trzeba się na niego otworzyć.

Poleciłabym tę przestrzeń każdemu, kto czuje się pewny i otwarty na dzielenie swoimi głębokimi emocjami, umie słuchać i szanować wspólną przestrzeń, która jest bardzo intymna i oparta na zaufaniu.

A pracę z Kamilą polecam z uwagi na to, jak fantastycznie nas prowadziła, trzymała i przygotowywała dla naszej wspanialej grupy przestrzeń Quantum przez cały czas trwania programu. Za jej otwartość dzielenia się doświadczeniem. Działy się cuda.

Dzięki Kamila!

Aśka

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Jak wygląda program?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy
Kolejna edycja ruszy w maju 2023 r.