Warsztat online

Jak stać się kanałem przepływu obfitości, intuicji i wyższego prowadzenia

I otworzyć się na nieograniczone możliwości w życiu i biznesie

Wszechświat skierował Cię we właściwe miejsce, jeśli…
Moja historia

Pamiętam wiele momentów ze swojego życia, w których nie żyłam z poziomu przepływu.

Zapisywałam intencje, żeby przyciągnąć więcej pieniędzy, aby móc podróżować i doświadczać życia tak, jak chciałam… i nic się nie działo… nie widziałam zmiany, czułam jakby Wszechświat mnie nie słyszał.

Chciałam odkryć swoją misję w życiu, czułam, że chciałabym prowadzić swój biznes… ale nie wiedziałam, jak on ma wyglądać, co ja tak naprawdę chcę robić, czego pragnie moja dusza. Czytałam wiele książek, szukałam w internecie pomysłu na siebie… jednak nic “TAK NAPRAWDĘ” nie rezonowało z moją duszą…

Czułam, że stałam przed jakąś dużą transformacją, przed zmianą, którą odczuwałam całym swoim ciałem, czułam jakby moja dusza była gotowa, ale umysł blokował, trzymając mnie w starych, znanych, komfortowych schematach

Aż do czasu… do czasu, kiedy naprawdę, głęboko zaufałam, że JESTEM PROWADZONA. Zaufałam, że jest energia, która prowadzi mnie przez życie. Nauczyłam się jak się z tą energią łączyć, otwierać na przepływ pomysłów, wyższego prowadzenia, głosu mojej intuicji. Nauczyłam się jak rozmawiać z energią mojego biznesu, projektów, tak aby płynęły one z większą lekkością… i wtedy wszystko się zmieniło.

Czułam się, jakbym zaginała czasoprzestrzeń. Czułam, jak moje ciało w tych momentach wypełniało się niesamowitą energią radości, ekscytacji, otwierającą mnie na nieograniczone możliwości. Zrozumiałam wtedy, że ta energia przez cały czas w pewien sposób próbowała się do mnie dobić, skontaktować. Ale ja jej nie słyszałam, nie wiedziałam jak otworzyć się na ten przepływ i stać się dla niego kanałem.

Teraz już wiem i wykorzystuję to na co dzień, aby kreować swoje życie, które przynosi mi spełnienie, rozwój, upragnioną wolność, sprawia, że odkrywam kolejną głębię mojego potencjału.

Otworzenie się na ten przepływ sprawiło, że:

Lista tych rzeczy mogłaby być naprawdę długa… jednak mogę podsumować je w trzech zdaniach…

Życie z przepływu otworzyło mnie na doświadczanie tego, co kiedyś wydawało mi się absolutnie niemożliwe, zarezerwowane dla wybranych i w pewien sposób odległe ode mnie…

Okazało się jednak, że wszystko JEST MOŻLIWE - bo jeśli pragnienie w naszym sercu wypływa ze szczerej intencji, a my uwierzymy, że jesteśmy kreatorkami swojego życia, z nieograniczonym potencjałem… wszystko wokół wspiera nas w tej manifestacji.

A krokiem do doświadczenia tych pięknych, wielkich wizji w naszej rzeczywistości jest OTWORZENIE się na bycie kanałem, czystym przepływem tego, co Wszechświat pragnie przez nas wyrazić i DZIAŁANIE w zgodzie z tym.
Kiedy żyjesz z przepływu, wychodzisz poza to, co logiczne, a wchodzisz w przestrzeń cudów – zaczynasz dokonywać w swoim życiu tego, co kiedyś wydawało Ci się niemożliwe!
Jeśli pragniesz doświadczyć takiej zmiany w swoim życiu, zapraszam Cię na warsztat, podczas którego:

Podczas warsztatu zdradzę Ci, w jaki sposób ja pracuję, tworzę kolejne projekty i nawiguję swoim życiem z poziomu przepływu, dzięki czemu pojawia się w nim coraz więcej obfitości w postaci czasu, pieniędzy, relacji i nowych możliwości.

Taki scenariusz może być również Twoim scenariuszem!

Nie musisz juz dłużej żyć ograniczeniami swojego umysłu. Otwórz się na energię, która juz teraz woła do Ciebie!

Dołączając do warsztatu, otrzymujesz:

Dostęp do 3-godzinnego warsztatu na żywo

Nagranie warsztatu, jeśli nie możesz uczestniczyć w nim na żywo lub będziesz chciała do niego wrócić

Medytację prowadzoną, otwierającą Cię na przepływ intuicji, obfitości i wyższego prowadzenia

111 afirmacji w formacie mp3 dzięki którym zwiększysz swoje zaufanie do intuicji, prowadzenia Wszechświata, uwierzysz w swoją moc i możliwości manifestacji upragnionych wizji życia

Zrób krok dalej - wybierz pakiet 3 spotkań

Chcesz dowiedzieć się nie tylko, jak stać się kanałem przepływu intuicji, obfitości i wyższego prowadzenia, ale również przejść przez głębszy proces transformacji, dzięki któremu uzdrowisz blokady, które do tej uniemożliwiały Ci działanie z przestrzeni lekkości i połączenia z prowadzeniem Wszechświata?

Pragniesz szybciej doświadczyć rezultatów swojej wewnętrznej transformacji w życiu codziennym?

Naprawdę jesteś gotowa na zmianę swojego życia i nowy rozdział, do którego czujesz, że woła Cię Twoja dusza?

Pragniesz, aby druga część tego roku była wypełniona absolutną magią i manifestacją nowych możliwości w Twoim życiu?

Zapraszam Cię na dodatkowe 2 spotkania głębokiej transformacji podczas, których doświadczysz:

Zobacz opinie o moich programach

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Dołącz do warsztatu

555 zł
1755 ZŁ