kurs dla nauczycieli intuicji

Wspieraj innych w podążaniu ścieżką intuicji i nabierz pewności do prowadzenia warsztatów z poczucia wewnętrznej misji.
Dołącz do 4 edycji Kursu!

Pragniesz...

inspirować innych do podążania za głosem intuicji i czujesz w sercu, że to Twoja droga?

Jesteś...

coachem, psychologiem, mentorem i chcesz poszerzyć swoją ofertę i możliwość pracy z innymi ludźmi poprzez prowadzenie warsztatów?

A może...

nie masz doświadczenia w pracy z innymi i chciałabyś nauczyć się, jak robić to bezpiecznie i z przepływu?

Jeśli:

to Kurs dla Nauczycieli Intuicji jest dla Ciebie

Czym jest
Certyfikujący Kurs dla Nauczycieli Intuicji?

To 6-miesięczny program mentoringowy, w którym dzielę się z Tobą swoim doświadczeniem zdobywanym przez ostatnie lata, podczas których prowadziłam warsztaty na żywo oraz online dla kilku tysięcy osób.

W trakcie kursu, oprócz wiedzy, narzędzi i inspiracji, dostaniesz także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas testów, tak abyś sama mogła zobaczyć, na jakim etapie jesteś i gdzie potrzebujesz się rozwinąć.

Kurs zakończy się certyfikacją dla osób, które przejdą pozytywnie przez wszystkie testy oraz zaliczenie końcowe.

czego nauczysz się w trakcie kursu

Fundament nauczycielki

Podstawy intuicji

Intuicja - rozszerzenie

narzędzia

Medytacja

narzędzia

Intuicyjne pisanie

Narzędzia

Oddech

Trzymanie przestrzeni

Praktyka

dzięki kursowi:

pogłębisz swoją wiedzę teoretyczną na temat intuicji

uzyskasz narzędzia, które pomogą Tobie i Twoim klientom rozwijać swoje połączenie z intuicją i wewnętrzną mądrością

nauczysz się pracować z innymi, tworząc dla nich bezpieczną przestrzeń oraz zarządzać ich energią w zgodzie z Najwyższym Dobrem

dowiesz się w jaki sposób promować oraz rozwijać swój biznes

stawisz się wibracyjnie do roli nauczyciela i przewodnika, który wnosi wartość do życia innych


A co najważniejsze – dzięki praktykom, ćwiczeniom, mojemu wsparciu oraz pozostałych uczestniczek nabierzesz pewności do prowadzenia warsztatów (online i na żywo), zaczniesz pokonywać strach przed wychodzeniem do innych i z odwagą zaczniesz tworzyć przestrzenie, które pomogą innym wejść na ścieżkę serca i wewnętrznego prowadzenia.

Co daje Ci możliwość prowadzenia warsztatów dla innych?
Wysłuchaj rozmowy z uczestniczkami pierwszej edycji kursu
Uczestniczki poprzednich edycji zyskały:
Poznaj opinie uczestniczek

Od czasu, kiedy zdecydowałałam się na kurs zyskałam większą pewność siebie, czuje większe połączenie ze sobą, z tym, czym chce się dzielić i jak lepiej służyć innym w drodze do siebie. Mam głębszy kontakt z intecjami osób, które odbierają mój przekaz. Zyskałam rónież większą ilosć uczniów na wspólną współpracę i tych, którzy poczuli zmianę mojej energii i pracę na głebszym poziomie. Największą wartością tego kursu jest praktyka. To, że zdobyta wiedza od razu zostaje wprowadzona w działanie, że nie żyjemy tylko wizją tego, z czym chcemy pracować, czym służyć światu, czym się dzielić, ale również przekłada się to na działanie. Praca w grupie, otwartość i odwaga do dzielenia się swoją unikalnością, wyjście ze sobą do świata, słuchanie swojego głosu i feedback od osób, które są w kursie i od samej Kamili są bardzo wspierające, konstruktywne. Wiemy nad czym się skupić, w czym możemy być bardziej, a co puścić i zamienić we flow. Poza tym, przestrzeń jaką Kamila trzyma dla uczestników, energia, z jaką wchodzi w grupę i autentyczność są nieocenione. Energia grupy i wibracja od razu stają się częścią całości i wypełniają każdą komókę Twojego ciała – ja tak to czuje. Przestrzeń spotkań jest pełna ciepła, atmosfera przyjazna, wspierająca i siostrzana. Co powiedziałabym osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do kursu? Kiedyś bym powiedziała: wypisz wszystkie za, wszytskie przeciw, zobacz, pomyśl, czy chcesz. dziś powiem: “Kochana nie zastanawiaj się, tylko poczuj czy jesteś gotowa, co Cię wzywa. Zamknij oczy, weź kilka głębokich oddechów, zejdź do siebie, do swojego serca i poczuj co Cię tam woła.Czy jesteś gotowa odpowiedzieć? Co mówi Twoje ciało? Jakie reakcje na udział w kursie są w Tobie żywe.?Ciało mówi niesutannie, otwórz swoje serce i słuchaj…

Ewa Balicka

Wysłuchaj fragmentu wywiadu z Klaudią w radio Czwórka

Kiedy zobaczyłam relację Kamili na instagramie, w której otwiera przestrzeń kursu dla nauczycieli intuicji, od razu wiedziałam, że mam tam być. Od lat korzystałam z jej materiałów, warsztatów i wiedziałam, jak ogromną wartość wnoszą do mojego życia. Miałam też przeczucie, że prędzej czy później Kamila będzie tworzyć takie przestrzenie. Nie mogło mnie tam zabraknąć, chciałam się uczyć od swojej przewodniczki, nauczycielki. Od osoby, która ma ogromną wiedzę, cudowną energię i doświadczenie w prowadzeniu innych. Motywacją była pogłębiająca się potrzeba pomagania innym ludziom w słuchaniu głosu swojego serca. Przez to, że sama od kilku lat daje się prowadzić swojej intuicji i widząc w jakie przestrzenie mnie zaprowadza, marzyłam by móc prowadzić innych. Na kursie otrzymałam ogrom wiedzy, ale przede wszystkim dużą część praktyczną. Poznałam nowe techniki pracy z ludźmi, nauczyłam się jak prowadzić medytacje, dowiedziałam się jak trzymać przestrzeń dla osób biorących udział w warsztatach. Teraz już wiem jak powinna wyglądać struktura warsztatów, jakie elementy są ważne i na czym skupić uwagę. W trakcie kursu przezwyciężałam swoje lęki przed wystąpieniami przed kamerą, uwierzyłam w siebie i w to, że mogę być przewodniczką dla innych oraz poznałam inne cudowne kobiety, które dzieliły się swoją wiedzą oraz historiami. Polecam każdej kobiecie, która czuje, że jej dusza woła do tego kursu.

Klaudia Szymura

Po naszym kursie zdobyłam więcej pewności siebie, otrzymałam wiedzę i narzędzia, które pomogły mi stworzyć fundament, na którym “buduję” swoje warsztaty. Poznałam piękne Kobiety, które także odkryły swoją misję i czują potrzebę wspierania innych w podążaniu za pragnieniami swej Duszy, za głosem swej wiernej przyjaciółki- Intuicji. Poczułam się bezpieczniej i pewniej, dzièki czemu odważyłam się jeszcze w trakcie kursu wyjść ze swojej strefy komfortu, stanąć w swojej prawdzie, być kanałem boskiego przepływu i dzielić się swoją obfitością i doświadczeniem zdobywanym przez ostatnie 20 lat mojego życia, a mega intensywnie przez ostatnie 3 lata. Kamilka zwróciła nam uwagę na rzeczy, o których ważności nawet nie miałam pojęcia i sprawiła, że wiedziałam krok po kroku jak przygotować siebie i miejsce do warsztatów, jak trzymać bezpiecznà przestrzeń w trakcie ich trwania i co robić po ich zakończeniu. Tłumaczyła też, jak radzić sobie w sytuacji, gdy nie realizuje się nasz plan ułożony w głowie i nie wskakuje na nasz “pokład” wymarzona liczna uczestników kursu, a nawet nie wskakuje nikt. Jeżeli Twoje serce wzywa Cię do wzięcia udziału w kursie nauczycielskim, to nie pozwól , by głos rozumu stanął mu na drodze. Poczuj i płyń z Kamilą, by wspólnie kreować piękną rzeczywistość przebudzonych do swej świadomości i mocy istot. Dziękuję Ci Kamilko z serca. Z wdzięcznością, miłością i światłem.

Asia🙌💗🙏🏻

Joanna Pach

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Wypełnij formularz zgłoszeniowy
Kolejna edycja - kwiecień-maj