6-miesięczny certyfikujący

Kurs dla przewodniczek intuicji

Dołącz do 4. edycji certyfikującego Kursu dla Przewodniczek Intuicji i zacznij z odwagą i pewnością prowadzić innych, tworząc dla siebie nową ścieżkę zawodową

To może być twoja historia

Wyobraź sobie, że stoisz na środku sali warsztatowej. Właśnie przeprowadziłaś medytację płynącą prosto z Twojego serca i widzisz łzy poruszenia na twarzach osób, które z Twoim prowadzeniem dotknęły kolejnej głębi w sobie…

Wyobraź sobie, że kolejna klientka po sesji indywidualnej z Tobą w końcu – być może po wielu latach – ma w sobie odwagę i moc, by odmienić swoje życie. Pomogłaś jej połączyć się z jej najgłębszymi pragnieniami, przełamać to, co dotychczas ją blokowało i uwierzyć w siebie.

Wyobraź sobie, że najtrudniejsze momenty, których doświadczyłaś, i Twoje największe inicjacje stały się największą inspiracją dla dziesiątek, setek, a może tysięcy osób, które dzięki Tobie odkrywają w sobie moc i odwagę, by zmienić swoje życie.

Wyobraź sobie, że wiedza i doświadczenie, które masz, dają Ci możliwość Twojej wymarzonej pracy. Być może podróżujesz po świecie, a być może masz więcej czasu dla siebie i dla rodziny, robiąc jednocześnie to, co kochasz i co daje wartość innym.

To może być Twoja historia.

Historia Przewodniczki Intuicji.

Czym jest

CERTYFIKUJĄCY KURS DLA PRZEWODNICZEK INTUICJI?

To 6-miesięczny kurs online, dzięki któremu Ty sama połączysz się głębiej ze swoją intuicją, nauczysz się, jak prowadzić innych w podążaniu za głosem serca i zaczniesz budować dochodowy biznes swoich marzeń, oparty na misji.

Kurs łączy spotkania warsztatowe na żywo na Zoomie, nagrane wcześniej warsztaty na dedykowanej platformie, praktykę własną, a także pracę w grupach.

Dzięki temu nie tylko zdobędziesz wiedzę i narzędzia, by być dla innych przewodniczką w zmianie ich życia, ale też zbudujesz w sobie pewność i odwagę do prowadzenia warsztatów online i offline czy sesji 1:1.

Kurs kończy się certyfikacją. Polega ona na przeprowadzeniu warsztatu z wykorzystaniem tego, co dowiesz się, nauczysz i przećwiczysz w trakcie naszych wspólnych 6 miesięcy.

A wszystko po to, byś mogła w pełni wykorzystać swój ogromny potencjał, jednocześnie będąc wsparciem dla innych i kreując życie i pracę, których pragniesz.

czego nauczysz się w kursie?

CO MÓWIĄ ABSOLWENTKI

główne obszary tematyczne

Future Self - NOWOŚĆ W TEJ EDYCJI!

W tej części dowiesz się, jak pracować ze sobą i swoimi klientami z archetypem Future Self (przyszłej wersji siebie), aby połączyć ich ze źródłem nieograniczonego potencjału w nich samych.

To będzie kluczowa i fundamentalna część naszej pracy, która łączy ze sobą pracę na poziomie układu nerwowego, fizyki kwantowej oraz pracy z podświadomością.

Poznasz zasady oraz narzędzia, dzięki którym wesprzesz swoich klientów na totalnie nowym poziomie.

Intuicja

Dzięki tej części kursu sama wzmocnisz swoją intuicję oraz dowiesz się, jak odkrywać, rozwijać i wzmacniać ją u swoich klientów, aby z lekkością i większym zaufaniem podejmowali decyzje w zgodzie ze sobą, które prowadzą ich do życia marzeń.

Dowiesz się, jakie narzędzia rozwijają intuicję, jakie są rodzaje intuicji i typy intuicyjne oraz jak tę wiedzę łączyć na swoich warsztatach i sesjach.

Poznasz przełomowe ćwiczenia, które będą wspierały Twoich klientów w poznawaniu odpowiedzi na kluczowe dla nich pytania oraz otrzymywanie jasnego prowadzenia w ważnych dla nich decyzjach (w życiu i biznesie).

Dowiesz się, jak odróżniać głos ego i strachu od głosu serca oraz intuicji i jak przeprowadzać swoich klientów przez ten proces.

Odwaga

Dzięki tej części kursu poznasz narzędzia oraz podstawy tego, jak aktywować w swoich klientach odwagę do podejmowania decyzji w zgodzie z sercem i intuicją, aby zmianę, którą przejdą podczas pracy z Tobą, mogli przełożyć na swoje codzienne życie, widząc realne rezultaty.

Dowiesz się, jak pracować ze strachem i wspierać ich w działaniu.

Wiara i zaufanie

W tej części poznasz fundamenty pracy z przekonaniami i podświadomością, aby wspierać swoich klientów w procesie zmiany.

Kiedy już połączą się z intuicją, podejmą odważne decyzje, rozpoczną proces bardzo ważny dla nich proces zmiany życia. To będzie wymagało mierzenia się z wieloma przekonaniami oraz z ich wewnętrznym światem.

W tej części otrzymasz fundament do pracy z ich podświadomością, aby tworzyć nowy zapis w ich energetyce, dzięki czemu wzmocnisz ich w kroczeniu dalej ścieżką swojego serca.

Jakie narzędzia poznasz w kursie?

Dowiesz się, jak prowadzić medytacje z przepływu – swoje autorskie – oraz poznasz medytacje pracy z podświadomością, Future Self, łączenia się z polem serca (koherencja serca) oraz wiele innych, które staną się fundamentem pracy z Twoimi klientami.

Otrzymasz skrypt z gotowymi medytacjami, które będziesz mogła od razu wykorzystać w swojej pracy z klientkami na sesjach oraz warsztatach. A wraz z pozostałymi uczestniczkami będziesz miała wiele możliwości do wspólnego praktykowania i nabierania coraz to większego doświadczenia i pewności.

Dowiesz się, jak łączyć intuicyjne pisanie z pozostałymi ćwiczeniami, aby poprowadzić swoich klientów przez naprawdę głębokie i duchowe doświadczenie.

Dogłębnie poznasz metodę intuicyjnego pisania, otrzymasz skrypt dziesiątek gotowych pytań, które będziesz mogła stosować na swoich sesjach i warsztatach.

Dowiesz się, jaką rolę pełni intuicyjne pisanie w zmianie przekonań, autoterapii, manifestacji wizji życia oraz podążaniu z odwagą za głosem serca.

Poznasz ćwiczenia oddechowe, dzięki którym Twoi klienci przygotują swoje ciało do dalszej pracy z Tobą.

Dowiesz się, jak dobrać ćwiczenia oddechowe w zależności od intencji i przestrzeni, którą prowadzisz.

Dowiesz się, jak sprowadzać swoich klientów z głowy do serca, uspokajać umysł oraz ich wewnętrzne lęki, aby z jeszcze większą lekkością połączyli się ze swoim wewnętrznym kompasem.

NOWOŚĆ W TEJ EDYCJI!

Dowiesz się, jak przeprowadzić swoje klientki przez sesje embodiment – ucieleśniania – poprzez ruch oraz taniec intuicyjny połączony z pracą z układem nerwowym oraz archetypem Future Self.

Poznasz fundamenty sesji, dzięki którym pomożesz swoim klientom połączyć się z ich potencjałem, intuicją, odwagą oraz silną wiarą w siebie i prowadzenie Wszechświata.

Dzięki tym praktykom aktywujesz w nich wewnętrzną moc, pewność, odwagę, dzięki którym zaczną zmieniać swoje życie i sięgać po swój potencjał.

Oprócz całej wiedzy odnośnie prowadzenia swoich klientów, zadbamy również o Twój biznes, abyś mogła wystartować z jeszcze większą mocą i klarownością!

W trakcie tej części dowiesz się:

 • Jak wykorzystać moc swojej historii w postach, lajwach oraz swoich treściach, aby z lekkością przyciągnąć i stworzyć swoją wymarzoną społeczność.
 • Jak stworzyć i wycenić swoje pierwsze oferty w zgodzie ze sobą.
 • Jak stworzyć jasną wizję siebie – Przewodniczki, która wnosi unikatową wartość do świata.
 • Jak zacząć tworzyć swoją wymarzoną społeczność i zdobywać pierwsze klientki.

BONUS!

W bonusowej serii 2 masterclassów podzielę się z Tobą możliwościami i strategiami, które możesz wprowadzić do swojego biznesu, aby stawał się prawdziwym imperium!

Dowiesz się:

 • Jaka strategia pomoże Ci zbudować stabilny dochód 30K i więcej z lekkością
 • Gdzie skupić swoją energię, aby Twój biznes mógł wzrastać do 30 tysięcy zł miesięcznie
 • Jak znaleźć równowagę między mocą intuicji a strategiami, które poznasz w trakcie masterclassów
 • Jak wybrać najlepszą ofertę w kontekście tego, w jakim punkcie jesteś energetycznie i jakie jest Twoje doświadczenie biznesowe
 • Jak stworzyć solidny fundament dla Twojego biznesu tak, abyś mogła go z łatwością skalować do 30K (i nawet więcej w przyszłości)
 • Jakie błędy kosztowały mnie wiele pieniędzy, czasu i energii i co teraz zrobiłabym w swoim biznesie inaczej
 • Jakiego mindsetu i energetyki potrzebujesz, żeby odnieść sukces w tym aspekcie swojego biznesu
 • Jakie przykładowe oferty możesz już teraz wdrożyć w swoim biznesie

CO MÓWIĄ ABSOLWENTKI

Kurs to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim praktyka

Co czeka na Ciebie w środku?

W trakcie kursu będziesz miała mnóstwo możliwości do praktykowania ćwiczeń i narzędzi, które stopniowo będziesz poznawała wraz z innymi uczestniczkami, podczas spotkań na Zoomie na żywo.

Wraz z rozwojem kursu będziesz mogła przetestować swoje siły również na spotkaniach ze mną, prowadząc medytację lub inne ćwiczenia oraz otrzymać ode mnie feedback.

Dodatkowo zostaniesz przydzielona do swojej wewnętrznej grupy wsparcia (3-4 osobowej), wraz z którą będziesz przechodzić przez praktyki obowiązkowe w trakcie trwania kursu.

Co około 4-6 tygodni odbywa się spotkanie, które przygotowuje Cię do certyfikacji i daje Ci możliwość sprawdzenia swojego postępu oraz otrzymania cennego feedbacku od pozostałej części Twojej grupy.

Podczas kursu otrzymasz również zadania aktywujące, dzięki którym będziesz mogła wzmocnić swoją pewność oraz doświadczenie w pisaniu postów, robieniu lajwów czy opowiadaniu swojej historii – co jest niezwykle ważną i potrzebną umiejętnością na drodze przewodniczki.

Jaki proces przejdziesz w trakcie kursu?

Kurs to przede wszystkim miejsce Twojej transformacji. Wejście na ścieżkę Przewodniczki Intuicji aktywuje w Tobie jeszcze wyższy potencjał.

Staniesz do swojej mocy, odwagi i zaczniesz jeszcze wyraźniej słyszeć głos swojej intuicji. To wszystko będzie częścią Twojej inicjacji, która otworzy przed Tobą drzwi do trzymania przestrzeni dla innych wspaniałych ludzi, pragnących zmiany w życiu.

Każda uczestniczka poprzednich edycji przeszła przez ogromną transformację wewnętrzną – bo kurs to potężna energia i jednocześnie bezpieczna przestrzeń dla Ciebie, dzięki której wzrośniesz w zgodzie z misją Twojej duszy.

W trakcie kursu ucieleśnisz jeszcze większy wymiar swojej pewności i mocy!

Jakie możliwości otworzy przed tobą kurs?

Wierzę, że naprawdę OGROMNE!

Uczestniczki poprzednich edycji mają za sobą wiele przeprowadzonych warsztatów online i offline, wspólne retreaty, napisane i wydane książki, prelekcje na konferencjach oraz zaproszenia do radia i wywiady udzielone w podcastach.

Część z nich sięga po swoje podróżnicze marzenia, pracując online z Dominikany, Hiszpanii, podróżując po świecie.

Kurs otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości, bo masz w sobie zasób i wiedzę, której nikt Ci nie zabierze. To, czego doświadczysz w kursie, staje się Twoim doświadczeniem, Twoim zasobem, dzięki któremu Wszechświat, życie i Twój biznes, otwierają przed Tobą totalnie nowe, szerokie drogi

CO MÓWIĄ ABSOLWENTKI

"Jeszcze lepiej i jeszcze głębiej zrozumiałam swoją misję"

 

"Odnalazłam swoją drogę i teraz pomagam kobietom"

 

"Walczyłam z ego, ale było warto"

 

Bonusowe spotkania

WARSZTATY Z ABSOLWENTKAMI

W trakcie kursu czekają na Ciebie 2 dodatkowe spotkania z absolwentkami poprzednich edycji kursu: Klaudią Szymurą i Natalią Zabłocką.

Poznasz ich inspirującą drogę do stania się Przewodniczką Intuicji i doświadczysz w praktyce, jak wykorzystują swój unikalny głos, wiedzę i narzędzia zdobyte w kursie do tworzenia transformującej przestrzeni dla innych.

ENERGETYCZNE BHP Z KAROLINĄ MUCHĄ

Podczas tego warsztatu usłyszysz:

 • Czym jest pole energetyczne człowieka
 • Z jakich warstw się składamy w przestrzeni energetycznej
 • Co daje praca z polem energoinformacyjnym
 • O intencji jako najwyższej formie zmiany rzeczywistości
 • O otwieraniu i zamykaniu pola energoinformacyjnego jako podstawy BHP pracy z klientem
 • Jak dbać o własne BHP pracy
 • Jaka jest czystość intencji, do tego co robisz
 • Praca indywidualna – jak dopasować proces do klienta

Karolina Mucha (Femintu – Caro Fly) – certyfikowana energoterapeutka, organizatorka i prowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, pasjonatka kobiecego światła i wewnętrznego piękna. Fotografka z wieloletnim doświadczeniem, która stworzyła autorską metodę dodając do kobiecych terapeutycznych sesji zdjęciowych proces transformacyjny, specjalistka w dziedzinie zastosowania fotografii w coachingu i rozwoju osobistym oraz certyfikowana trenerka metaforycznych fotografii AHA. Od lat wspiera kobiece biznesy oraz marki osobiste poprzez kompleksowe tworzenie autentycznych stron internetowych oraz nietuzinkowych sesji wizerunkowych. Prowadzi krok po kroku, edukuje, motywuje, inspiruje, podpowiada, ale przede wszystkich uważnie słucha.

aplikuj do kursu i zostań przewodniczką intuicji

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

W następnym kroku zapoznam się z Twoją aplikacją. Każdą uczestniczkę (i uczestnika) kursu wybieram osobiście, by mieć pewność, że przez najbliższych 6 miesięcy stworzymy najlepszą grupę ever!

Gdy zakwalifikujesz się do kursu, otrzymasz od mojego zespołu wiadomość z potwierdzeniem oraz linkiem do dokonania pierwszej płatności.

To bardzo ważne! Dopiero dokonanie pierwszej płatności gwarantuje Ci miejsce w kursie.

Kiedy otrzymam Twoją wpłatę, oficjalnie powitam Cię w Kursie dla Przewodniczek Intuicji!

CO MÓWIĄ ABSOLWENTKI

Ewa Balicka

Od czasu, kiedy zdecydowałam się na kurs zyskałam większą pewność siebie, czuje większe połączenie ze sobą, z tym, czym chce się dzielić i jak lepiej służyć innym w drodze do siebie. Mam głębszy kontakt z intecjami osób, które odbierają mój przekaz. Zyskałam również większą ilosć uczniów na wspólną współpracę i tych, którzy poczuli zmianę mojej energii i pracę na głebszym poziomie.

Największą wartością tego kursu jest praktyka. To, że zdobyta wiedza od razu zostaje wprowadzona w działanie, że nie żyjemy tylko wizją tego, z czym chcemy pracować, czym służyć światu, czym się dzielić, ale również przekłada się to na działanie. Praca w grupie, otwartość i odwaga do dzielenia się swoją unikalnością, wyjście ze sobą do świata, słuchanie swojego głosu i feedback od osób, które są w kursie i od samej Kamili są bardzo wspierające, konstruktywne. Wiemy nad czym się skupić, w czym możemy być bardziej, a co puścić i zamienić we flow. Poza tym, przestrzeń jaką Kamila trzyma dla uczestników, energia, z jaką wchodzi w grupę i autentyczność są nieocenione.

Energia grupy i wibracja od razu stają się częścią całości i wypełniają każdą komókę Twojego ciała – ja tak to czuje. Przestrzeń spotkań jest pełna ciepła, atmosfera przyjazna, wspierająca i siostrzana.

Co powiedziałabym osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do kursu? Kiedyś bym powiedziała: wypisz wszystkie za, wszytskie przeciw, zobacz, pomyśl, czy chcesz. dziś powiem: “Kochana nie zastanawiaj się, tylko poczuj czy jesteś gotowa, co Cię wzywa. Zamknij oczy, weź kilka głębokich oddechów, zejdź do siebie, do swojego serca i poczuj co Cię tam woła.Czy jesteś gotowa odpowiedzieć? Co mówi Twoje ciało? Jakie reakcje na udział w kursie są w Tobie żywe.?

Ciało mówi niesutannie, otwórz swoje serce i słuchaj…

Klaudia Szymura

Wysłuchaj fragmentu wywiadu z Klaudią w radio Czwórka:

Kiedy zobaczyłam relację Kamili na instagramie, w której otwiera przestrzeń kursu dla nauczycieli intuicji, od razu wiedziałam, że mam tam być. Od lat korzystałam z jej materiałów, warsztatów i wiedziałam, jak ogromną wartość wnoszą do mojego życia. Miałam też przeczucie, że prędzej czy później Kamila będzie tworzyć takie przestrzenie. Nie mogło mnie tam zabraknąć, chciałam się uczyć od swojej przewodniczki, nauczycielki. Od osoby, która ma ogromną wiedzę, cudowną energię i doświadczenie w prowadzeniu innych. Motywacją była pogłębiająca się potrzeba pomagania innym ludziom w słuchaniu głosu swojego serca. Przez to, że sama od kilku lat daje się prowadzić swojej intuicji i widząc w jakie przestrzenie mnie zaprowadza, marzyłam by móc prowadzić innych.

Na kursie otrzymałam ogrom wiedzy, ale przede wszystkim dużą część praktyczną. Poznałam nowe techniki pracy z ludźmi, nauczyłam się jak prowadzić medytacje, dowiedziałam się jak trzymać przestrzeń dla osób biorących udział w warsztatach. Teraz już wiem jak powinna wyglądać struktura warsztatów, jakie elementy są ważne i na czym skupić uwagę. W trakcie kursu przezwyciężałam swoje lęki przed wystąpieniami przed kamerą, uwierzyłam w siebie i w to, że mogę być przewodniczką dla innych oraz poznałam inne cudowne kobiety, które dzieliły się swoją wiedzą oraz historiami. Polecam każdej kobiecie, która czuje, że jej dusza woła do tego kursu.

Joanna Pach

Po naszym kursie zdobyłam więcej pewności siebie, otrzymałam wiedzę i narzędzia, które pomogły mi stworzyć fundament, na którym “buduję” swoje warsztaty. Poznałam piękne Kobiety, które także odkryły swoją misję i czują potrzebę wspierania innych w podążaniu za pragnieniami swej Duszy, za głosem swej wiernej przyjaciółki- Intuicji. Poczułam się bezpieczniej i pewniej, dzièki czemu odważyłam się jeszcze w trakcie kursu wyjść ze swojej strefy komfortu, stanąć w swojej prawdzie, być kanałem boskiego przepływu i dzielić się swoją obfitością i doświadczeniem zdobywanym przez ostatnie 20 lat mojego życia, a mega intensywnie przez ostatnie 3 lata.

Kamilka zwróciła nam uwagę na rzeczy, o których ważności nawet nie miałam pojęcia i sprawiła, że wiedziałam krok po kroku jak przygotować siebie i miejsce do warsztatów, jak trzymać bezpieczną przestrzeń w trakcie ich trwania i co robić po ich zakończeniu. Tłumaczyła też, jak radzić sobie w sytuacji, gdy nie realizuje się nasz plan ułożony w głowie i nie wskakuje na nasz “pokład” wymarzona liczna uczestników kursu, a nawet nie wskakuje nikt.

Jeżeli Twoje serce wzywa Cię do wzięcia udziału w kursie nauczycielskim, to nie pozwól , by głos rozumu stanął mu na drodze. Poczuj i płyń z Kamilą, by wspólnie kreować piękną rzeczywistość przebudzonych do swej świadomości i mocy istot. Dziękuję Ci Kamilko z serca. Z wdzięcznością, miłością i światłem.

Asia🙌💗🙏🏻

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Dołącz do 4. edycji certyfikowanego Kursu dla Przewodniczek Intuicji i zacznij z odwagą i pewnością prowadzić innych, tworząc dla siebie nową ścieżkę zawodową

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥