Nowa droga

w życiu i biznesie

Wyjątkowa, kameralna i głęboko transformująca 4-miesięczna przestrzeń dla kobiet, które są gotowe, by z odwagą, wsparciem i mocą wejść na Nową Drogę w życiu i biznesie.

Nowa droga

w życiu i biznesie

Wyjątkowa, kameralna i głęboko transformująca 4-miesięczna przestrzeń dla kobiet, które są gotowe, by z odwagą, wsparciem i mocą wejść na Nową Drogę w życiu i biznesie.

Wiesz i czujesz, że już wyrosłaś z tego, gdzie jesteś teraz.

Wiesz, że chcesz iść dalej, do tego nowego - co z jednej strony totalnie Cię jara i ekscytuje, a z drugiej być może przeraża - bo nie wiesz, co tam na Ciebie czeka.

I jednocześnie wiesz i głęboko czujesz, że to jest TA droga. Że to jest to NOWE, które na Ciebie czeka.

Ono woła bardzo głośno, a w Tobie z każdym kolejnym dniem rozbudza się coraz większy ogień i chęć wejścia na te ścieżkę w pełni, całą sobą!
Jeśli czytając te słowa czujesz, jak Twoja dusza odpowiada... Być może myślisz: "tak, to o mnie!"...

Jesteś w dobrym miejscu. Nowa Droga otwiera się właśnie dla Ciebie - właśnie teraz.

Wyobraź sobie, że...

Nie musisz czekać na pierwsze efekty, aż program się skończy - bo już sam udział doda Ci odwagi do tego, by zacząć stawiać kroki na nowej drodze. Bez prokrastynacji, odkładania na później i czekania na moment, w którym będziesz gotowa. Że z każdym kolejnym spotkaniem czujesz, jak coraz pełniej odpowiadasz na tę Nową Drogę, która Cię woła.
A po programie zyskujesz poczucie, że już na niej jesteś. Że zostawiłaś za sobą te części Ciebie, które uparcie tkwiły w starym. Zupełnie inaczej czujesz się w swoim ciele i doświadczasz bezpieczeństwa w nowym kierunku, który obrałaś.
Nie myślisz o powrocie do tego, co było. Przepełnia Cię zaufanie do siebie samej, wzmocnione moim wsparciem, Twoją mocą i obecnością i energią innych kobiet. Że z każdym kolejnym spotkaniem czujesz, jak coraz pełniej odpowiadasz na tę Nową Drogę, która Cię woła.
W biznesie podjęłaś już działania, które być może tak długo czekały w sferze pomysłów. Podążasz z odwagą za swoimi wizjami, wiesz, jakie będą Twoje następne kroki, zdobywasz pierwsze lub kolejne klientki z lekkością. Otwiera się przepływ finansowy, bo Ty również się otwierasz - na dzielenie się swoimi ofertami i talentami. Cieszysz się, że Twój biznes generuje przychody, widzisz też, jak możesz je pomnażać.
Wyobraź sobie, że jesteś nową wersją siebie - jeszcze głębiej ucieleśnioną Kobietą Mocy, która zdobyła się na odwagę i weszła ALL IN na nową drogę w życiu i biznesie.
Czujesz, że jesteś gotowa na zmianę, ale potrzebujesz bodźca, który popchnie do przodu transformację w Twoim życiu - większego wsparcia, większej klarowności, być może większej odwagi.
Wiesz, że przyszłaś tutaj robić wielkie rzeczy. Prowadzi Cię wewnętrzny ogień i pragnienie, by tworzyć życie na swoich zasadach - życie pełne przepływu, przyjemności, obfitości, zbudowane w lekkości i kobiecej energii.
Cenisz wsparcie innych, nawet gdy wiesz, że jesteś w stanie osiągnąć swoje cele sama. Wybierasz, by ktoś Ci towarzyszył - wspaniałe Kobiety Mocy, które tak jak Ty podążają za głosem swojego serca i z którymi możesz nawiązać głębokie relacje, oraz ja, w roli Twojej mentorki, przewodniczki, która pomoże Ci przejść Twoją Nową Drogę z większą lekkością.
Marzysz o tym, żeby mieć swój biznes i jesteś gotowa urzeczywistnić tę wizję, wejść ALL IN, powiedzieć full fuck yes swoim pragnieniom i sprawić, by kolejne 4 miesiące totalnie odmieniły Twoje życie.
Nie oczekujesz, że wszystko zmieni się po jednym spotkaniu.
Stajesz do odpowiedzialności za swój proces.
Wiesz, czego chcesz od życia i nie potrzebujesz, by ktoś mówił Ci, co z nim zrobić - masz wizje i sprawczość, moc do ich urzeczywistnienia.
Jestem tu, aby wesprzeć Cię w Twojej podróży po nowe - tak, abyś mogła podążać za głosem swojego serca z poczuciem bezpieczeństwa, ekscytacji i otwartości na wszystko, co na Ciebie czeka

Wejście na NOWĄ DROGĘ będzie wymagało od Ciebie porzucenia wielu schematów, które do tej pory definiowały Twoją rzeczywistość.

Które doprowadziły Cię do miejsca, w jakim jesteś teraz.
To będzie wymagało radykalnego zaufania do Kobiety Mocy, która mówi do Ciebie poprzez wizje, pragnienia, głos intuicji. To będzie wymagało od Ciebie odwagi do zmierzenia się z tym, co NOWE, aby odkryć totalnie nowe życie, nową rzeczywistość, w której odkryjesz kolejny poziom swojego potencjału i tego, do czegoś jest zdolna i co jesteś w stanie wykreować. I wchodząc na tę drogę, pewnie wiesz, że przy każdym kolejnym kroku możesz napotykać na różne części Ciebie, które będą chciały zatrzymać Cię w tym, co znane. To jest normalne… a jednocześnie ograniczające.

I to nie jest coś, co zmienisz na jednym masterclassie, transformując swój mindset. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby zbudować nową ścieżkę dla siebie, swoich marzeń i biznesu, a nie na trikach manifestacji i szybkiej gratyfikacji – ta przestrzeń powstała właśnie z myślą o Tobie.
Podczas tej 4-miesięcznej podróży zbudujesz zupełnie nowy zapis w swoim układzie nerwowym i otrzymasz narzędzia, które będą wspierały Cię w jej trakcie krok po kroku, jak również po zakończeniu programu, otwierając Cię na coraz większą ekspansję.

Ta przestrzeń łączy w sobie:

Coaching
Intencją tego programu jest to, żebyś już w czasie jego trwania widziała u siebie zmianę i efekty naszej współpracy, a to oznacza, że oprócz pracy na poziomie energii i uzdrawiania, będziemy uziemiać Twoje pomysły, pracować nad strategią i tym, abyś mogła realizować swoje intencje i wizje w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i rytmem dostosowanym do Ciebie i Twoich potrzeb.
Healing
W indywidualnym procesie przyjrzysz się pojawiającym się w Tobie lękom i blokadom i zrozumiesz ich źródło, aby w bezpiecznej, prowadzonej przestrzeni móc przetransformować to, co Cię nie wspiera, w moc, zaufanie do siebie i pewność. Będziemy pracować na poziomie przekonań, energii i ciała, byś mogła uzdrowić te części Ciebie, które powstrzymują Cię przed upragnioną zmianą.
Mentoring
Otrzymasz moje wsparcie i odpowiedzi na pytania dotyczące początków w Twoim biznesie, od czego zacząć, jakie podejście jest najważniejsze, jak odnaleźć się wszystkich pomysłach, które masz i wybrać ten właściwy.
Podczas programu będzie budowały w Tobie głęboko odwagę, wiarę, pewność na Nowej Drodze sięgania i urzeczywistniania swoich życiowych i biznesowych wizji.

Jak wygląda NOWA DROGA?

10 spotkań na Zoomie w maksymalnie 15-osobowej, kameralnej grupie kobiet - łącznie ok. 25 godzin wsparcia
Spotkania będą odbywały się co ok. 2 tygodnie, a ich plan otrzymasz z miesięcznym wyprzedzeniem
2 razy w miesiącu otrzymasz wsparcie mentoringowie na platformie Voxer - odpowiem wtedy na pytania Twoje i pozostałych uczestniczek, a podczas całego programu możesz korzystać z grupy, by wymieniać z innymi kobietami inspirację i wzajemne wsparcie
Wszystkie spotkania będą nagrane, a nielimitowany dostęp do nich znajdziesz na dedykowanej platformie

Ten program to…

Zamień wątpliwości w pewność i wiarę w siebie.

Strach i obawy zastąp odwagą do działania i urzeczywistniania swoich wizji.

Chaos i pogubienie przetransformuj w klarowność co tego, gdzie idziesz, co robisz i dlaczego i jakie są Twoje następne kroki.

Zamiast chować się za wymówkami, wejdź w mindset kobiety, która z dumą i radością buduje swoje kobiece imperium, która radzi sobie z wyzwaniami i z pełną mocą dąży do tego, czego pragnie.

Program NOWA DROGA sprawi, że:

Co inne kobiety mówią o

moich przestrzeniach?

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Zapisz się na listę osób oczekujących

.
To kameralna przestrzeń głębokiej pracy i głębokich relacji - dlatego jeśli czujesz, że pragniesz być jej częścią, wypełnij formularz zgłoszeniowy.
zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥