fbpx

Hej! Nazywam się Kamila Surma i cieszę się, że poświęcasz swój czas żebyśmy się poznali 🙂

 

Zanim jednak, powiem Ci kim jestem, chcę żebyś wiedział kim byłam i poznał moją historię. Bo nie zawsze było tak kolorowo.

Kiedy sięgam pamięcią kilka lat wstecz, aż sama nie mogę uwierzyć jak wiele się zmieniło.

Od zawsze marzyłam o zostaniu profesjonalną tancerką, trasach koncertowych, występach na scenie. Wierzyłam, że to wszystko może się udać. Ale wszyscy mówili mi że musze mieć plan B.

Zaczęłam więc wątpić w swoje możliwośći. Byłam niepewna siebie, łatwo się poddawałam i przejmowałam opinią innych. Miałam wiele kompleksów, które były dla mnie przeszkodą każdego dnia.

Mimo to taniec był całym moim życiem przez kolejnych 15 lat.

Do czasu kiedy pozwoliłam się wrzucić w ramy społeczeństwa i posłuchać tego co mówili inni ‘Idź na studia. Musisz mieć plan B. Studia zagwarantują Ci dobrze płatną pracę!’.

Poszłam na studia, wybrane przypadkowo, żeby ‘mieć papier’. Dusiłam się na nich 3 lata. Ale każdy powtarzał, że to jest dobra droga, bo po studiach znajde dobra pracę.

Było jednak zupełnie inaczej…

Poszłam na studia i zgubiłam siebie. Nie byłam już tancerką. Nie miałam pasji. Chęć do życia zniknęła. Ale przecież będę miała papier…

Szukając nowych zainteresowań i ścieżki rozwoju podejmowałam przeróżne prace. W przeciągu 2 lat: otworzyłam firmę odzieżowa, firmę zajmującą się reklamą rowerową, pracowałam w ubezpieczeniach, biurze nieruchomości, w call center, jako kelnerka, barmanka, hostessa, ambasadorka marki, sprzedawca w sklepie odzieżowym, w agencji marketingowej, w biurze turystycznym i jako nauczycielka. Pracowałam w Polsce jak i zagranicą.

W niektórych miejscach pracowałam tydzień, w niektórych kilka miesięcy. Zawsze jednak przychodził ten moment kiedy mówiłam sobie ‘dosyć tego, nie dam rady dłużej!’.

Z dnia na dzień byłam coraz bardziej zagubiona, samotna i odizolowana. Byłam przekonana, że to ze mną jest coś nie tak. Dlaczego żadna praca nie sprawia mi przyjemności?

W końcu zdałam sobie sprawę, że słuchanie innych po prostu nie działa. I że najwyższy czas zrobić to o czym od zawsze marzyłam.

Zaplanowałam więc wyjazd na Majorkę. Spakowałam się i kupiłam bilet. Wszyscy mnie pytali:

Na jak długo wyjeżdżasz?

– Tylko na sezon, ok 3-4 miesięcy…

W głębi duszy wiedziałam że plan jest inny. Bilet kupiłam w jedną stronę i wcale nie zamierzałam dokupywać powrotnego.

I tak też się stało…

To właśnie na jednej z hiszpańskich wysp przypomniałam sobie kim naprawdę jestem. Z dala od wszystkich przekonań i oczekiwań, w końcu mogłam wsłuchać się w to co dyktowało mi moje serce. Zrozumiałam, że każdy z nas jest tak naprawdę duszą przeżywającą ludzkie doświadczenie.

Dzięki podążaniu za głosem intuicji, codziennej praktyce medytacji i treningu umysłu, odkryłam swoją życiową misję, którą jest pomoc innym w odnalezieniu swojej drogi w życiu.

Wierzę, że intuicja jest naszą super mocą. Wierzę, że słuchając jej głosu otwieramy się prowadzenie Wszechświata i żyjemy w zgodzie ze swoim potencjałem i jesteśmy prawdziwie spełnionymi ludźmi.

 

Kim jestem dzisiaj?

Założycielką marki Her Island, której misją jest wspierać kobiety w rozwoju duchowym i poszerzać ich świadomość.

Certyfikowaną absolwentką kursu “Becoming Limitless” autorstwa Vishen Lakhiani. Nauczycielką Kursu Cudów i rozwoju intuicji.

Absolwentką takich kursów jak:

“Unleash your Intuition.” – Sonia Choquette

“Living an Intuitive Life” – Sonia Choquette

“Discover your life Purpose”– Michael Beckwith

“Meditation for Super Performance”
– Emily Fletcher

“The God within us” – Neale Donald Walsch

oraz wielu innych.

Autorką bloga,  pasjonatką jogi, rozwoju osobistego i podróżniczką. Kobietą,  która ma odwagę, aby podążać swoją własną drogą i inspirować innych, aby zrobili to samo.


SPRAWDŹ JAK MOGĘ CI POMÓC


A teraz czas na Ciebie!  😊 ja też chcę Cię poznać! Jestem ciekawa co Cię tu sprowadziło i jaka jest Twoja historia. Napisz do mnie e-mail, a w tytule wpisz „Poznajmy się”. Czekam z niecierpliwością!

Mój Instagram, czyli zdjęcia, które zainspirują Cię do działania!

×
×

Koszyk