High Level - 6-tygodniowy program online

Jesteś gotowa na biznes High Level?

Odkryj sekrety kobiecych biznesów na najwyższym poziomie, przyciągaj klientki gotowe zainwestować pieniądze, czas i energię we współpracę z Tobą i skaluj swoje przychody z lekkością!

Wnieś swój biznes na stałe 50-100k...
a nawet więcej

Prowadzisz biznes online, sprzedajesz swoje produkty, programy i jednocześnie pragniesz dowiedzieć się, jak pozyskać klientki high level, wznieść swój biznes na wyższy poziom finansowy, stworzyć ofertę, która przyciągnie w pełni zaangażowane klientki gotowe na większe inwestycje we współpracę z Tobą.

Marzy Ci się skalowanie biznesu, abyś mogła pracować mniej, zarabiać więcej i wykorzystać swój cenny czas na swoje przyjemności i to, co dla Ciebie ważne w życiu.

To wszystko może się wydarzyć dla Ciebie znacznie szybciej i prościej niż myślisz, jeśli podejmiesz właściwe kroki, a ja pokażę Ci, jak to zrobić. Pokażę Ci sprawdzone sposoby, dzięki którym sama wzniosłam swój biznes z 30k miesięcznie na 100-200k. Teraz czas na Ciebie!

Większość osób próbuje skalować biznes i wznieść go na wyższe poziomy, robiąc rzeczy, które na tych poziomach po prostu nie działają. Przepalają swoją energię, zamiast włożyć ją w działania, które przyniosą realne rezultaty.

To właśnie tego nauczę Cię w programie: energetyki, strategii i komunikacji HIGH LEVEL, abyś wzniosła swój biznes na stałe 50-100k, a nawet więcej.

Zapraszam Cię do przestrzeni High Level

High Level to 6-tygodniowy program online, podczas którego przejdziesz przez proces transformacji i audytu Twojego biznesu, dzięki czemu skalibrujesz go do energii HIGH LEVEL i wprowadzisz kluczowe zmiany oraz ulepszenia.

Poszerzysz pojemność swojego układu nerwowego, aby przyjmować większe kwoty, wyceniać odważniej swoje produkty i tworzyć głębokie doświadczenia i programy dla klientek gotowych zainwestować we współpracę z Tobą naprawdę duże pieniądze.

Ucieleśnisz absolutnie nowy wymiar siebie jako Liderki, która sięga po więcej… jednocześnie słuchając swojego ciała, intuicji i kobiecej esencji.

Dla kogo jest program High Level?

Znasz podstawy strategii sprzedaży i jesteś gotowa na WIĘCEJ.

Już sprzedajesz i masz biznes online, ale chcesz dowiedzieć się, jak pozyskać klientów high level, wznieść swój biznes na wyższy poziom finansowy, stworzyć ofertę, która przyciągnie osoby gotowe i zaangażowane do pracy z Tobą.

Marzy Ci się praca z ludźmi, którzy są w pełni zaangażowani w proces i pracę z Tobą i zostają z Tobą na miesiące lub lata.

Być może czasem zastanawiasz się, jak „oni to robią… przyciągając klientki, które płacą tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy za mentoring” - w tym programie poznasz TEN SEKRET.

Jeśli już prowadzisz swój biznes i jesteś gotowa go skalować z lekkością i kobiecą energią.

Jeśli zaczynasz swój biznes i wiesz, że chcesz, aby produkty high level były częścią Twoich ofert.

Stworzyłaś biznes na produktach low i medium ticket (ebooki, kursy, warsztaty) i pragniesz skalować swój biznes i wnieść go na kolejny poziom finansowy.

Pragniesz dowiedzieć się, jak pracować mniej, zarabiać więcej i jesteś gotowa na podjęcie działania w tym kierunku.

Ten program NIE jest dla Ciebie, jeśli:

To, co doprowadzi Cię od 0 do 20k, nie doprowadzi Cię do 50, 80 i 100k.

Podczas tego kursu pokażę Ci, co sprawi, że wzniesiesz się na wyższe poziomy finansowe z lekkością.

Przed Tobą 7 spotkań mocy, które wzniosą Twój biznes na wyższy level i otworzą przed Tobą drzwi do pracy z klientkami HIGH LEVEL.

Are you ready?

Sprawdź terminy spotkań

Możesz brać w nich udział na żywo lub oglądać spotkania na specjalnej platformie

Maj

Czerwiec

W programie czeka na Ciebie 7 modułów pełnych mocy, wiedzy i aktywacji

Moduł 1: High Level Biznes i Liderka

Już od pierwszego modułu zaczniesz wznosić swój biznes na wyższy poziom.

Wspólnie przejdziemy przez audyt Twojego biznesu, abyś dokładnie wiedziała, gdzie skupić swoją uwagę przez kolejne tygodnie, krok po kroku wznosząc go na wyższy level, tak aby Twój biznes był gotowy na pracę z klientkami high level i sprzedaż produktów high ticket.

Dowiesz się, co potrzebujesz zmienić i wnieść na higher level, aby skalować swój biznes, zarabiając więcej i pracując mniej, z jeszcze większą lekkością i spełnieniem.

Dowiesz się, jakie są kluczowe elementy energetyki High Level Liderki i doświadczysz głębokiej medytacji poszerzającej, która skalibruje Cię do bycia liderką na jeszcze wyższym, pewniejszym i odważniejszym poziomie niż do tej pory, gotową na ekspansję Twojego biznesu.

Moduł 2: High Level Branding

W tym module wzniesiemy Twoją markę na wyższy poziom.

Dowiesz się, jak świadomie kreować wizerunek swojej marki osobistej, aby naturalnie i z lekkością przyciągać klientki high level, gotowe na inwestycje we współpracę z Tobą.

Moduł 3: High Level Klientki

W tym module dowiesz się:

  • jak kupują klientki high level,
  • jak wdrożyć kluczowe elementy sprzedaży dla klientek high level, abyś wyprzedawała swoje produkty high ticket (mastermindy, programy, retreaty, mentoringi 1:1),
  • jak energetycznie skalibrować się do klientek high level,
  • jak utrzymać energetycznie i z poziomu układu nerwowego klientki na wyższym poziomie,
  • jak zarządzać większym poziomem odpowiedzialności,
  • jak zarządzać swoją energią i pozostać w swojej mocy, kiedy sprzedajesz produkty od 5 tys. wzwyż (10k, 20k, 70k & beyond).

Moduł 4: High Level Strategia i Model Biznesowy

W tym module:

  • poznasz strategie i model biznesowy, dzięki któremu będziesz skalować z lekkością,
  • dowiesz się, jak poszerzyć ekosystem swojego biznesu i ofert, aby zarabiać więcej, pracując mniej,
  • połączysz się ze swoim ciałem i układem nerwowym, aby poznać swój unikatowy model strategii high level,
  • poznasz strategię, dzięki której Twój biznes zacznie wzrastać na coraz to wyższe poziomy przychodu z każdym kolejnym miesiącem, wznosząc się na 100k & beyond.

Moduł 5: Oferta High Level

W tym module stworzysz swoją nową ofertę high level oraz strategię sprzedaży. Razem ze mną i pozostałymi uczestniczkami przejdziesz przez ten proces, dzięki któremu wyjdziesz po programie z gotowym produktem do sprzedaży (a kto wie, być może wyprzedasz go już w trakcie).

Wzniesiemy Twoją ofertę, ceny i doświadczenie, które dajesz klientkom, na wyższy level.

Poznasz kluczowe elementy tworzenia ofert high ticket, które będziesz mogła wykorzystać przy każdej kolejnej, skalując swój biznes.

Moduł 6: Kontent + Komunikacja High Level

W tym module dowiesz się, jakie treści tworzyć, aby przyciągnąć klientki gotowe zainwestować we współpracę z Tobą duże pieniądze.

Dowiesz się, co różni komunikację ofert na średnim poziomie od tych na wyższym. Bez względu na jakim poziomie biznesu teraz jesteś, ta wiedza jest czymś, co będzie wznosiło Cię wyżej i wyżej z każdym kolejnym działaniem.

Moduł 7: Układ Nerwowy High Level

W tym module otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz dbała o swoją energię również po programie, aby móc utrzymać coraz to większy sukces swojego biznesu, Twoich klientek i coraz to większe przychody z poziomu ciała.

Przejdziemy przez głęboki proces pracy z podświadomością, energetyką i układem nerwowym, dzięki któremu otworzysz swoje ciało na przyjmowanie większych kwot z lekkością, utrzymując swoją moc.

Poszerzysz swój układ nerwowy, dostosowując go do zmian i większej skali Twojego biznesu, zasięgu i wpływu!

Zobacz rezultaty Kobiet, które wzrastają w moich przestrzeniach

Dołącz do High Level

Zajmij swoje miejsce w specjalnej ofercie Early Bird – start programu już w połowie maja!

High Level

3340 zł

lub 2 płatności po 1670 zł

High Level plus 2 masterclassy

3900 zł

lub 2 płatności po 1950 zł

Ekspansja All In

1599 zł/m-sc

przez 12 miesięcy
lub 17 500 zł jednorazowo

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥