7-dniowe wyzwanie dla kobiet

Moc manifestacji

Dołącz do 7-dniowego wyzwania i obudź w sobie moc manifestacji i kreacji życia, o którym marzysz.

Cześć, nazywam się Kamila Surma i zapraszam Cię do wyzwania

Moc manifestacji

Ta tygodniowa podróż jest dla Ciebie, jeśli…

Otwórz się na tworzenie upragnionego życia
z poziomu wewnętrznej mocy

W trakcie warsztatu wzmocnisz swoją moc manifestacji i odkryjesz potęgę prawa przyciągania. Zauważysz blokady, które stoją na Twojej drodze do kreowania z lekkością życia, o którym marzysz. Połączysz się ze swoją intuicją i zaczniesz świadomie wybierać to, czego pragnie Twoja dusza.

Odtwórz wideo

Zobacz opinie kobiet o wyzwaniu

Jak wygląda Moc manifestacji?

3 warsztaty i zapis sesji Q&A

3 medytacje
prowadzone

dodatkowe
materiały PDF

dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

W ramach wyzwania weźmiesz udział w 3 warsztatach online oraz obejrzysz zapis zamkniętej sesji pytań i odpowiedzi. Jeśli będziesz chciała do nich wrócić lub obejrzeć w innym czasie – dostęp do nagrań warsztatów masz na zawsze!

Każdy warsztat łączy głęboko transformującą medytację oraz autorską metodę intuicyjnego pisania w dzienniku.

Jako wsparcie w Twojej drodze do pełnej mocy manifestacji, otrzymasz dodatkowe materiały PDF, które pomogą Ci połączyć się z głosem Twojej duszy i dostroić się do energii obfitości.

Warsztat 1

Medytacja przebudzenia wewnętrznej mocy

Poznasz najważniejszą zasadę manifestacji pragnień, o której większość z nas zapomina. Uświadomisz sobie, co blokuje Twój naturalny przepływ obfitości i doświadczania życia w zgodzie z Twoimi najgłębszymi marzeniami, tak abyś mogła tworzyć życie pełne spokoju, radości i prawdziwego spełnienia.

Warsztat 2

Medytacja połączenia z intuicją i podejmowania decyzji

Połączysz się ze swoim wewnętrznym głosem i poznasz moc intuicji w procesie manifestacji i codziennego prowadzenia. Dowiesz się, jak odróżniasz głos ego od intuicji i jak podejmować decyzje w zgodzie ze swoją droga życiową w połączeniu z Prawem Dharmy.

Warsztat 3

Medytacja manifestacji wizji życia

Zrobisz kolejny krok do manifestacji wizji swojego życia i połączysz się z głęboką motywacją płynącą z Twojego wnętrza. Połączysz się z polem nieograniczonych możliwości, aby przywołać jasną intencję odnośnie tego, co pragniesz stworzyć w swoim życiu. Dowiesz się również co zrobić, aby przejść przez drogę z punktu, w którym jesteś teraz, do tego, w którym pragniesz być.

Sesja Q&A

Sesja pytań i odpowiedzi

Na zamkniętej sesji Q&A odpowiedziałam na pytania uczestniczek na żywo, a Ty również możesz skorzystać z tych wglądów do głębszej pracy w ramach Twoich własnych procesów.

Odkryj moc manifestacji

W trakcie wyzwania przejdziesz przez głębokie i transformujące Twoją energię medytacje, dzięki którym:

Dołącz do wyzwania

.
zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥