fbpx

ZAJĘCIA ROZWOJU INTUICJI W PARKU ŁAZIENKOWSKIM (27.07 12:00) WARSZAWA

1,5 godzinne zajęcia, w rezultacie którego połączysz się ze swoją intuicją, upewnisz się, że drogą, którą idziesz jest zgodna z pragnieniami Twojego serca. Odzyskasz wewnętrzny spokój i zbudujesz zaufanie do siebie w podejmowanych decyzjach.

MEDYTACJA MIŁOŚCI | WARSZAWA | PARK ŁAZIENKOWSKI

Misją projektu jest to, aby połączyć się z miłością, wysłać dobrą energię do świata i wzajemnie zainspirować do kierowania się głosem serca.

Dołącz do wspólnej medytacji 🙂

ODKRYJ SIEBIE NA WYSPIE | BALI | 29.09-13.10.2019
Her Island Experience na Bali to 15-dniowy wyjazd dla kobiet, w rezultacie, którego odkryjesz siebie, połączysz się ze swoją intuicją i upewnisz się, że drogą, którą idziesz jest zgodna z pragnieniami Twojego serca.

Zadbasz o swoje ciało, umysł i duszę podczas codziennych warsztatów, medytacji, zajęć jogi oraz tańca.Przeżyjesz przygodę życia w gronie wspierających i inspirujących kobiet. Poznasz jedną z najpiękniejszych wysp na świecie i przeżyjesz niezapomniane chwile.

WEEKENDOWY WYJAZD DLA KOBIET | WĄWOLNICA | 30.08- 1.09.2019

Weź udział w weekendowym wyjeździe dla kobiet i odkryj źródło miłości, ukryte głęboko w Tobie.

Połącz się ze swoją intuicją, odzyskaj wewnętrzny spokój i upewnij się, że droga, którą idziesz jest zgodna z pragnieniami Twojego serca.

Poczuj całą duszą swoje własne piękno. Zadbaj o ciało, umysł i ducha dzięki warsztatom medytacji, tańcowi oraz japońskiego masażu twarzy.

Czeka na Ciebie grono wspierających kobiet.

Mój Instagram, czyli zdjęcia, które zainspirują Cię do działania!

×
×

Koszyk