Jeśli pragniesz w końcu żyć w poczuciu spełnienia – na swoich warunkach, a nie tak, jak próbują Ci to narzucić inni, i odnaleźć swoją własną drogę, weź udział w dwudniowym warsztacie online

Stwórz swoją wizję życia

8 i 10 grudnia

Jeśli:

…to znaczy, że ten warsztat jest dla Ciebie

Dowiedz się w końcu, czego tak naprawdę chcesz od życia i zacznij je tworzyć w zgodzie z pragnieniami swojego serca!

Być może czegoś bardzo pragniesz, od lat o o czymś marzysz i widzisz już oczami wyobraźni w jaki sposób to się wydarza, ale… to ciągle się nie dzieje. Ciągle tkwisz w życiu, które Cię ogranicza i nie daje spełnienia, a wizja w Twoim sercu gaśnie, osłabiana ciągłymi wątpliwościami.

A może wręcz odwrotnie – nie wiesz, czego chcesz. Żyjesz w zawieszeniu, pozbawiona pasji, radości i spełnienia, bo nie czujesz tego wewnętrznego pchnięcia, nie czujesz kierunku. Nie masz wizji i utknęłaś w martwym punkcie.

Twoim zadaniem jest wiedzieć CO i DLACZEGO, a resztę zostaw Wszechświatowi.

Jednak my zbyt często skupiamy się na tym JAK i KIEDY, blokując swój własny potencjał i możliwości.

Jeżeli czytałaś o Prawie Przyciągania, to mogłaś uwierzyć, że przyciągniesz i stworzysz absolutnie wszystko, czego chcesz.

Jednak po wielu latach doświadczania, po niezliczonych próbach manifestacji swoich pragnień i tysiącach godzin poświeconych pogłębianiu wiedzy na tematy związane z rozwojem duchowym i prawami, które rządzą Wszechświatem, zrozumiałam jedną fundamentalną rzecz.

Jeśli Twoje pragnienie wynika z głosu ego, to nawet jeśli je do siebie przyciągniesz, to nie będzie to trwałe lub tak naprawdę nie przyniesie Ci szczęścia, spokoju i spełnienia, o którym w głębi duszy marzysz. 

Tylko to, co jest Twoją prawdą, w zgodzie z głosem Twojego serca, Twojej intuicji sprawi, że poczujesz, jak Twoja dusza dzięki wizji wypełnia się spełnieniem, ekscytacją i poczuciem radości i wolności.Dlatego podczas warsztatu będziemy łączyć się z energią naszego serca i z tego miejsca kreować wizje na nasze życie. 

To proces, który sprawi, że będziesz musiała wyjść poza schematy, w których być może żyjesz teraz. Proces, dzięki któremu otworzysz się na to, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe. 

Jeśli określisz jasno czego pragniesz od życia, jaka jest Twoja intencja na dany obszar i dlaczego to jest dla Ciebie, Wszechświat będzie wiedział czego Ci dostarczyć, a Ty każdego dnia będziesz miała punkt odniesienia, z którym będziesz mogła sprawdzać czy to co i jak robisz przybliża Cię do wymarzonej wizji Twojego życia. 

Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga Cię tam zaprowadzi.

Lewis Caroll

Podczas warsztatu będziemy pracować z takimi obszarami, jak:

Kariera – sfera zawodowa

Określisz wizję tego, czego chciałabyś doświadczyć w swojej sferze zawodowej i jaką wartość chciałabyś wnieść do życia innych. Połączysz się z pragnieniami serca, tak aby kreować swoją karierę w zgodzie z nimi i już nigdy nie męczyć się w pracy, która pozbawia Cię Twojego światła.

Otoczenie

Stworzysz jasną wizję tego, w jakim otoczeniu, środowisku chcesz na co dzień mieszkać, jakimi ludźmi się otaczać, w jakiej energii spędzać czas. Wsłuchując się w głos serca, poznasz odpowiedzi na pytania, jaka przestrzeń najlepiej będzie Cię wspierać i gdzie będziesz czuła, że żyjesz pełnią życia.

Związek

Zrozumiesz, jak chciałabyś, aby wyglądała Twoja relacja partnerska. Taka, która będzie oparta na Twoich wartościach i tym, co jest w zgodzie z Tobą, a nie oczekiwaniami rodziny czy społeczeństwa względem tego, jak powinien wyglądać ten obszar Twojego życia. Dzięki temu będziesz mogła z większą łatwością podejmować decyzje, które przybliżą Cię do wymarzonej wizji w Twoim związku i otworzyć się swoją bratnią duszę. 

Relacja z samą sobą – wizja siebie

Zobaczysz i poczujesz, jak chciałabyś każdego dnia pokazywać się światu, z jaką energią, cechami charakteru, umiejętnościami. Zbudujesz wizję, która pomoże Ci lepiej wyrażać to, kim jesteś w zgłębi i każdego dnia stawać się sobą pełniej, świecąc własnym, unikalnym blaskiem, którego nikt Ci nie odbierze. Jeśli masz kompleksy, nie w pełni akceptujesz siebie lub czujesz, że się nie rozwijasz, Twoja wizja pomoże Ci to odmienić. 

Co się zmieni dzięki warsztatowi?

W trakcie warsztatu będziemy pracować, łącząc autorską metodę intuicyjnego pisania w dzienniku i rozwoju intuicji, medytacji koherencji serca oraz Theta Healing. 

Co otrzymujesz dołączając do warsztatu:

Warsztat to ponad 5 godzin nagrań oraz dodatkowe materiały PDF.

Dostęp do nagrań i materiałów dostajesz na zawsze (nie musisz być z nami na żywo!) i możesz przechodzić przez nie nawet kilka razy, aby stworzyć taką wizję życia, która rozpali Twoją duszę.

Dołącz do warsztatu

warsztat online

222
 • Ponad 5h nagrań warsztatu
 • Dodatkowe materiały w formacie PDF
 • Dostęp do nagrania i materiałów na wygodnej platformie - na zawsze

PAKIET MINI

471
 • Warsztat "Wizja życia": ponad 5h nagrań i materiały PDF
 • Ponad 5 godzin nagrań warsztatu "Odnajdź swoją drogę w życiu"
 • Dodatkowe materiały PDF do warsztatu online "Odnajdź swoją drogę w życiu"
 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów video i PDF z obu warsztatów

PAKIET maxi

720
 • Warsztat "Wizja życia": ponad 5h nagrań i materiały PDF
 • Warsztat "Odkryj swoją drogę w życiu": ponad 5h nagrań i materiały PDF
 • Ponad 5 godzin nagrań warsztatu "Zmień swoje przekonania i zacznij działać"
 • Dodatkowe materiały PDF do warsztatu online "Zmień swoje przekonania i zacznij działać"
 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów video i PDF z trzech warsztatów

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Spotykamy się na platformie online, do której link otrzymasz mailowo. Na maila dostaniesz również materiały PDF.

Nie. Materiały z warsztatu, zarówno nagrania, jak i dodatkowe PDF-y, są Twoje na zawsze – możesz obejrzeć warsztat wtedy, kiedy będziesz chciała i wracać do niego tyle razy, ile potrzebujesz.

Tak. W trakcie warsztatu pracujemy po kolei nad wieloma elementami wizji życia w taki sposób, byś stworzyła dla siebie pełną, kompletną wizję.