Program dla kobiet

Przebudź się do swojej mocy

Przejdź przez proces głębokiej transformacji, odkryj swój prawdziwy potencjał i doświadcz życia pełnego cudów

Czym jest program
Przebudź się do swojej mocy?

Pragniesz żyć pełnią życia, w połączeniu ze swoją wewnętrzną mocą, jasnym prowadzeniem intuicji i niezachwianą wiarą w siebie na drodze do realizacji swoich pragnień?

Czujesz, że gdzieś głęboko w sobie masz głos, który podpowiada: zasługujesz na więcej? Na życie w zgodzie ze swoim najwyższym potencjałem, swoją prawda, otwierając się jednocześnie na prowadzenie Wszechświata?

Czujesz, że to najwyższy czas, aby przebudzić się do bycia kobietą, która od zawsze w głębi duszy czułaś, że pragniesz się stać?

Jeśli tak to zapraszam Cię do 2-miesięcznej podróży wgłąb siebie w ramach programu online “Przebudzenie wewnętrznej mocy”, której doświadczysz na cotygodniowych kręgach kobiet, pełnych magii, mocy i światła.

W trakcie programu doświadczysz zmiany na poziomie wielowymiarowym. Zajrzysz w swój cień, aby przetransformować go w światło, zaakceptować i otoczyć miłością te aspekty siebie, których do tej pory być może się wstydziłaś lub wypierałaś. Odzyskasz równowagę pomiędzy energią kobiecą i męską, aby kreować swoje życie z poziomu mocy, a nie siły.

Jeżeli czujesz w sobie gotowość do uzdrowienia tego, co do tej pory stawało Ci na drodze do realizacji Twoich najskrytszych pragnień… gotowość na przebudzenie uśpionej do tej pory dzikiej kobiety, która z odwagą wyraża siebie i sięga po swoje marzenia, to ten program powstał dla Ciebie – aby wesprzeć Cię w Twojej duchowej transformacji.

Wspólnie przejdziemy przez ten proces, odkrywając swoją wewnętrzną prawdę i wprowadzając praktyki, dzięki którym zaczniesz żyć w pełni swojego potencjału, tu i teraz.

My, kobiety, mamy w sobie niesamowitą moc.

Poznaj program, w którym każda z nas będzie wzrastać w swojej prawdzie, łącząc się z mocą i światłem innych kobiet we wzajemnym wsparciu.

Jak zmieni się Twoje życie? 

W rezultacie tego programu przebudzisz się do swojej wewnętrznej mocy, zbudujesz pewność siebie i nawiążesz głębokie połączenie ze swoją intuicją. Uwolnisz się od tego, co do tej pory blokowało Cię przed staniem się osobą, którą w swoim wnętrzu pragniesz być, otwierając się tym samym na swój nieograniczony potencjał, życie w przepływie i obfitości. Zbudujesz głębokie zaufanie do siebie, które będzie dla Ciebie wsparciem w nawet najtrudniejszych chwilach Twojego życia i będziesz mogła przejść przez nie z wiarą w to, ze Wszechświat Cie wspiera i że już teraz masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz.

Ten program jest nastawiony na praktykę i Twoją głęboką transformację. 

Zintegrujesz to, co duchowe z tym, co materialne i osadzone w świecie fizycznym.

Zapisz się na listę zainteresowanych

.

Czy program jest
dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Pragniesz pomagać ludziom, rozwijać się zawodowo, zmienić swoją ścieżkę zawodową, przebudzić się w pełni do swojej kobiecości. Czujesz, że przyszłaś na ten świat, żeby robić wspaniałe rzeczy, że Twoja dusza ma powołanie, ale nie wiesz jak się do tego stawić i iść za tym głosem z odwagą, wcielać go w życie, a nie jedynie przywoływać w swojej wizji. 

A może jeszcze nie wiesz czego dokładnie chcesz… ale czujesz, że jest w Tobie moc, która pragnie się przebudzić. Rozkwitnąć do pełni swojego potencjału. Właśnie teraz! 

Jak będzie wyglądał program? 

7 cotygodniowych spotkań warsztatowych

platforma z dostępem na zawsze

dodatkowe materiały

nagrane zajęcia jogi

zamknięta grupa wsparcia

Program potrwa 2 miesiące i będzie odbywał się w formie cotygodniowych spotkań na Zoomie. Każde spotkanie to ok. 2,5-3 godziny – łącznie ok. 20 godzin głęboko transformujących warsztatów i spotkań w kobiecym kręgu online. 

Dołączając do programu, otrzymasz także dostęp do dedykowanej platformy kursowej, na której będą umieszczane wszystkie nagrania. Dzięki temu będziesz mogła odtworzyć warsztat w dowolnym czasie, jeśli nie uczestniczyłaś w nim na żywo, a także wrócić do jego treści, jeśli poczujesz taką potrzebę. Nagrania będą czekały na Ciebie zarówno w formie wideo, jak i audio. 

Dostęp do platformy otrzymasz na zawsze – to oznacza, że możesz przejść przez program tak wiele razy, jak będziesz tego potrzebować i w takich momentach Twojego życia, w których ten proces ponownie Cię zawoła.

Dodatkowo na platformie programu znajdziesz materiały dodatkowe i dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Czujesz wołanie serca?

Odpowiedz na nie! Nie odkładaj dłużej wyjścia ze świata iluzji. Przebudź się do swojej prawdy, swojej mocy. Jesteś ważną częścią zmiany tego świata na lepsze. 

Z czym będziemy pracować
w trakcie procesu?

Odkryjesz swój naturalny typ intuicyjny, dzięki czemu z jeszcze większą lekkością i łatwością będziesz potrafiła otwierać się na intuicyjne wglądy, wspierające Cię w Twoim życiu.

Nauczysz się jak komunikować się ze swoimi aniołami oraz przewodnikami w zgodzie ze swoimi naturalnymi predyspozycjami intuicyjnymi. Rozwiniesz swoje zmysły jasnosłyszenia, jasnowidzenia, jasnoczucia, jasnowiedzenia, dzięki czemu wskazówki intuicji będą dla Ciebie jeszcze lepiej widoczne i zrozumiałe.

Nauczysz się odróżniać głos intuicji od głosu ego, strachu i blokujących Cię myśli. Pogłębisz zaufanie do samej siebie, a dzięki temu zaczniesz odczuwać więcej wewnętrznego spokoju, wolności i otworzysz się na swój nieograniczony potencjał.

Z większą pewnością będziesz podejmować decyzje w zgodzie ze sobą – to pozwoli Ci odważnie kreować życie spójne z głosem serca.

Dzięki pracy wewnętrznej w tym obszarze zintegrujesz w sobie aspekt kobiecy i męski, co bezpośrednio wiąże się z równowagą pomiędzy dawaniem a przyjmowaniem.

Nauczysz się otrzymywać bez poczucia winy czy przekonania, że jesteś niewystarczająca. W rezultacie będziesz potrafiła wchodzić w stan flow – naturalnego przepływu życia, inspiracji i wewnętrznego prowadzenia. Otworzysz się na nieograniczoną obfitość Wszechświata dzięki byciu w harmonii z energią dawania oraz przyjmowania. 

Wybaczanie to potężne narzędzie, które pomoże Ci uwolnić się od emocji tłumionych nawet przez lata, odzyskać wewnętrzny spokój, harmonię, wyjść z roli ofiary i uświadomić sobie fundamentalne lekcje, z jakimi przychodziły do Ciebie dotychczasowe sytuacje oraz relacje.

Dzięki temu zbudujesz nowe podejście do życia oraz związków z innymi, w którym poczujesz pełnię swojej siły i pewności siebie, a strach przed samotnością przestanie kierować Twoimi decyzjami.

Przekonanie „nie jestem wystarczająca” to podstawa większości naszych życiowych zmagań, porównywania się z innymi i sabotowania działania na rzecz swoich marzeń. Podczas programu zaczniesz wychodzić z życia w umniejszaniu sobie, pragnieniom swojego serca i tym kim jesteś jako kobieta.

Przebudzisz się do swojego światła i życia, w którym wiesz i czujesz, że zasługujesz na wszystko co najlepsze. Poczujesz i zintegrujesz to na poziomie fizycznym, energetycznym emocjonalnym i duchowym, tak abyś mogła iść przez życie i działać z głębokim przekonaniem, że jesteś cudem tego Wszechświata i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Przebudzając się do swojej mocy, zaczniesz dostrzegać i odczuwać pełnię i większą obfitość w każdym aspekcie życia. Obfitość miłości, płynącego do Ciebie dobra, finansów, spokoju i cudów.

Połączysz się z poczuciem i przekonaniem, że już teraz żyjesz w obfitym Wszechświecie, który ma dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz, a dzięki temu zaczniesz w naturalny sposób pomnażać to co dobre i przyciągać jeszcze więcej obfitości, która wypełni Twoje życie.

Pragę, abyś dzięki temu programowi zrozumiała i poczuła, że nie musisz wybierać i że możesz być kim chcesz. Abyś zintegrowała każdy aspekt siebie jako kobiety, którą pragniesz być. A to oznacza, że możesz jednocześnie stać w swojej mocy, być pewna siebie, odważna, a zarazem wrażliwa, kobieca i empatyczna. To wszystko sprawia, że jesteś wyjątkowa taka jaka jesteś. 

Nie możesz stanąć w pełni swojej mocy, jednocześnie nie kochając i nie akceptując siebie, dlatego podczas programu poprowadzę Cię przez podróż wewnętrznej akceptacji, miłości do siebie i uwalniania wszelkich blokad, które do tej pory stawały Ci na drodze do poczucia wewnętrznej pełni.

Dzięki temu na jeszcze głębszym poziomie poczujesz, że jesteś swoją najlepsza przyjaciółką i wsparciem, którego do tej pory mogłaś szukać w innych.

Podczas programu nauczysz się zarządzać swoimi emocjami i odczytywać płynące z nich informacje, które pomogą Ci być w stałym wzroście duchowym. Uwolnisz się od potrzeby uciekania od swoich uczuć i zobaczysz, że smutek, strach, niepokój, złość są Ci również potrzebne. Zrozumiesz co możesz z nimi zrobić i jak je wykorzystać do procesu swojego rozwoju i stawiania się do swojej mocy.

Zapisz się na listę zainteresowanych

.

Jak będziemy pracować?

Podczas programu będziemy przechodzić przez 4 etapy wewnętrznej przemiany, dzięki czemu Twoja zmiana będzie długotrwała i zintegrowana ze światem materialnym i codziennym życiem

Świadomość

Poszerzysz swoją świadomość samej siebie, praw rządzących Wszechświatem oraz odczytywania wglądów intuicyjnych. Zmierzysz się ze swoim cieniem, tłumionymi emocjami i tym, co do tej pory stanowiło Twoją (a być może cały czas jeszcze stanowi) nieuświadomioną blokadę. 

UZDRAWIANIE

W tym etapie poprowadzę Cię przez proces uzdrawiania wewnętrznych blokad na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i psychicznym. Uwolnisz zblokowaną energię w czakrach – swoich centrach energetycznych oraz przetransformujesz niewspierające przekonania z poziomu podświadomego, aby następnie zintegrować je z poziomem świadomym i nadświadomym.

PRZEBUDZENIE

Przejdziemy przez proces łączenia się ze swoim nieograniczonym potencjałem, swoją mocą i wewnętrznym światłem, tak abyś mogła tworzyć życie o jakim marzysz i stać się kobietą, którą zawsze pragnęłaś być. Na jeszcze głębszym poziomie przypomnisz sobie o swojej wewnętrznej bogini i duchowym aspekcie tego kim jesteś. 

INTEGRACJA

Poprowadzę Cie przez integrację wewnętrznej przemiany i odkrywania swojej mocy z życiem codziennym i światem materialnym, tak abyś doświadczała upragnionej zmiany w swojej rzeczywistości. Poznasz praktyki oraz narzędzia, które będą wspierać Cię w dalszym rozwoju, również po programie, i będziesz wiedziała jakie kolejne kroki podjąć w zgodzie z głosem serca. 

Podczas programu będziemy pracować na poziomie wielowymiarowym, łącząc pracę z ciałem, umysłem i duchem, wykorzystując wiedzę oraz narzędzia z zakresu Theta Healing, medytacji, jogi kundalini, pracy z energią, koherencją serca (na podstawie badań HeartMath Institute), język światła (uzdrawianie na poziomie wibracyjnym), Radykalne Wybaczanie, szamanizm, oddech oraz moc tańca intuicyjnego i muzyki.

Dzięki takiej pracy wewnętrznej doświadczysz zmiany na poziomie podświadomym, świadomym oraz nadświadomym.

breathwork

praca z oddechem

W trakcie programu będziemy wykorzystywać techniki świadomej pracy z oddechem Elemental Rhythm, dzięki którym doświadczysz głębokiej jedności ciała i umysłu. Pełniej zintegrujesz zachodzące w Tobie procesy transformacji, jednocześnie tworząc w sobie przestrzeń do fizycznego, emocjonalnego i duchowego uzdrowienia.

Potwierdzone naukowo korzyści z breathworku to m.in.:

 • Redukcja stresu
 • Działanie przeciwzapalne
 • Poprawa nastroju
 • Wzmocnienie odporności psychicznej oraz fizycznej

Praca z czakrami

Poprzez  uzdrowienie wszystkich kanałów energetycznych w ciele – czakr – pozwolisz swojej wewnętrznej mocy przebudzić się i rozkwitnąć.

Czakry gromadzą i przetwarzają emocjonalne skutki naszych doświadczeń, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Gdy są otwarte, energia nie kumuluje się w ciele i może swobodnie przez nie przepływać, niosąc ze sobą życiodajną siłę. Wystarczy jednak, by choć jedna czakra została zablokowana w wyniku np. wypierania trudnych przeżyć, by energetyczna równowaga zachwiała się, a nasz pełny potencjał nie mógł się zrealizować z lekkością.

taniec intuicyjny

Podczas spotkań doświadczysz magii tańca intuicyjnego, który pomoże Ci uwolnić się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji. Podniesiesz poziom swoich wibracji, rozbudzisz swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania i kreowania z poziomu serca. Odpuścisz to, co blokuje Cię przed ruszeniem w zgodzie z pragnieniami swojego serca. Nauczysz się pracować ze swoim ciałem, wsłuchiwać się w jego potrzeby i uwalniać niewspierające Cię energie poprzez ruch oraz oddech.

Przede wszystkim opuścisz głowę i po prostu pozwolisz sobie być w połączeniu ze źródłem Twojej wewnętrznej mocy.

Dlaczego powstał ten program?

Stworzyłam program Przebudź się do swojej mocy, bo doświadczyłam ogromnej różnicy w tym, jak wygląda nasze życie, kiedy jesteśmy w poczuciu niemocy od tego, kiedy łączymy się w pełni ze swoją wewnętrzną mądrością, potencjałem i mocą. Wierzę, że każda z nas zasługuje na wszystko, co w sobie najlepsze, łącząc jednocześnie wszystkie aspekty siebie jako kobiety: sensualność, kobiecość, odwagę, wrażliwość, moc, pewność siebie, delikatność, wolność i dzikość. 

Ten program to było absolutne natchnienie. Będąc na Maderze, jechałam samochodem i czułam, że coś do mnie przychodzi. Czułam jakąś nasilającą się energię w moim wnętrzu, poczucie ekscytacji i inspiracji. Dojechałam do coworkingu, otworzyłam laptopa i za jednym tchnieniem zapisałam 7 stron programu, zaczynajac od słów: Przebudzenie wewnętrznej mocy – głęboko transformujący program online dla kobiet.

Poczułam ciarki na całym ciele i głębokie zrozumienie tego, jak ten program jest teraz potrzebny. 

Poczułam, jak łączę się z energią kobiet, które są na niego gotowe. Być może jeśli to teraz czytasz, jesteś jedną z nich.

Czuję, że ogromne zmiany, przez które przechodziliśmy i nadal przechodzimy w skali globalnej, zaczynają się tak naprawdę od zmiany każdego z nas.

Czuję też mocno i wierzę, że wkraczamy w erę kobiecej energii, działania z poziomu mocy, a nie siły. 

Czuję, jak mocno potrzebne jest stawienie się każdej z nas do swojej wewnętrznej mocy, uwolnienie się od przekonań i niewspierających energii przenoszonych z pokolenia na pokolenia. 

Czuję, że to czas dla każdej z nas, aby przebudzić się do swojego potencjału, żyć w zgodzie ze swoją misją i świecić światłem, którym jesteśmy. Mocno wierzę także w to, jak ważne dla każdej z nas jest poczucie przynależności i wzajemne, kobiece wsparcie. I to właśnie pragnę dać Ci w tym programie. 

Czuję ogromne prowadzenie tworząc go dla Ciebie i innych wspaniałych kobiet, dlatego jeśli słyszysz wołanie swojego serca, zapraszam Cię do tej pięknej podróży.

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Kamila Surma i jestem kobietą taką jak Ty – która pewnego dnia zapragnęła żyć w zgodzie z głosem miłości.

Napisałam książkę “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, która inspiruje innych do odnalezienia swojej drogi w życiu. Na co dzień prowadzę tysiące kobiet do pogłębienia swojego połączenia z intuicją podczas warsztatów, programów online, sesji indywidualnych oraz tworząc podcast Wyspa Intuicji.

Jestem autorką przestrzeni online dla kobiet – Ścieżki Intuicji, a także pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji, łączącego terapeutyczną technikę intuicyjnego pisania z subtelną strukturą, która ułatwia nawiązanie relacji ze swoją wewnętrzną mocą.

Jednak jeszcze kilka lat temu byłam w zupełnie innym miejscu niż teraz – być może rozpoznasz je ze swojego życia…

Byłam totalnie pogubiona, nie wiedziałam kim jestem, czego chcę od życia, często czułam się sfrustrowana, samotna, nie kochałam ani nie akceptowałam siebie w pełni. Przez wiele lat żyłam, podążając za utartym schematem studia-praca-dom z nadzieją, że to właśnie ta droga zagwarantuje mi spełnienie. Jednak im dalej nią szłam, tym gorzej się czułam. Moje ciało cały czas mówiło: STOP! Zatrzymaj się! Jednak wtedy nie umiałam odczytywać tych znaków.

W końcu po wielu latach życia w zupełnym oddaleniu od swojej intuicji, wszystko zaczęło się walić: moja praca, zdrowie, związek i mój stan emocjonalny. Wcześniej Wszechświat pukał… ja nie słuchałam – więc teraz postanowił wywarzyć drzwi. Wtedy nie mogłam tego zrozumieć, a teraz czuję ogromną wdzięczność za te doświadczenia, bo to dzięki nim przebudziłam się duchowo.

Postawiłam wszystko na jedną kartę i poszłam za głosem swojego serca. Kupiłam bilet na Majorkę w jedną stronę i wyruszyłam w podróż odkrywania siebie. Podjęłam decyzje, które nie miały sensu z poziomu logicznego, ale na które cieszyło się moje serce i dusza. I to był właśnie początek wielkich zmian w moim życiu.

Od tego momentu krok po kroku podążałam za głosem miłości, który prowadził mnie do kolejnych praktyk duchowych, jogi, medytacji, pracy z oddechem, intuicyjnego pisania, uzdrawiania energią, nauk Kursu Cudów oraz wielu innych praktyk i nauczycieli. Całymi dniami chłonęłam wiedzę, czytałam książki i szłam za prowadzenim swojej duszy. Po pewnym czasie wsłuchiwania się w siebie przypomniałam sobie misję, z którą przyszłam na ten świat, która cały czas była w moim sercu. Usłyszałam wyraźny glos, który powiedział: moją misją jest inspirować innych do odważnego podążania za głosem miłości. Poczułam to całą sobą, wypełniając się głęboko wzruszeniem. Czułam, jakbym wróciła do domu. 

Od tamtej chwili żyję w zgodzie z tym głosem.

Głęboko wierzę, że każda z nas przyszła na ten świat ze wspaniałymi darami i misją, które tylko czekają na ich odkrycie, aby tworzyć życie pełne szczęścia, wewnętrznego spokoju, spełnienia, obfitości i miłości. 

zobacz opinie o programie

Kurs Przebudź się do swojej mocy był dla mnie taką deską ratunkową. W tym czasie czułam się fatalnie, wręcz desperacko szukałam jakiegokolwiek znaku od wszechświata, że wszystko będzie dobrze, że coś się zmieni, że w końcu nabiorę odwagi, aby być sobą i poczuć tę moc, o której wszyscy mówią, a ja nie do końca rozumiem o co chodzi. Podczas kursu było wiele łez i odpuszczania. Poczułam tę moc w sobie i zrozumiałam, że to jest moja siła, którą muszę pielęgnować. Zdobyłam się w końcu na odwagę, aby stawić czoło w moim życiu osobom bardzo władczym, wręcz agresywnym w swoim postępowaniu, a miałam z tym wielki problem. Zaczęłam ze spokojem mówić nie i czuć tę niewidzialną granicę, której nikt nie może przekroczyć, jeśli mu na to nie pozwolę; to było niesamowicie wyzwalające. Wierzę, że moje zdanie i decyzje są bardzo ważne! Uwierzyłam na poziomie serca, że wszechświat mnie wspiera i prowadzi, że jeśli ja w coś uwierzę, to tak się stanie. Niesamowicie wyzwalające było to, że kiedy zaczęłam mówić nie różnym osobom zrozumiałam, jak wielką moc mam w sobie i uwierzyłam w to, że moje zdanie i moje słowa mają moc. Podczas kursu zrozumiałam, że nie chcę już więcej pracować dla nikogo i nabrałam odwagi, aby spełniać swoją pasję i realizować swoje marzenia, aby otworzyć swoją działalność. Jestem na etapie kroczenia w tym kierunku, niedługo zaczynam kurs, który pomoże mi nabrać kwalifikacji i realizować się dalej. Myślę, że zmieniałam się bardzo od tamtego czasu – już nie postrzegam siebie jako ofiary, bezbronnej Anity, lecz jako silną, wartościową osobę gotową na wszystko i uwielbiam to, że zaczynam czuć się w swojej skórze. Są lepsze i gorsze dni i uczę się wiary w siebie wciąż na nowo, mocniej i mocniej. To kurs, który da ci takiego kopa, aby uwierzyć w siebie i to, co masz do zaoferowania, działać dalej, rozwinąć skrzydła. Medytacje prowadzone przez Kamilę są niesamowicie transformujące i tańce wyzwalające najbardziej szalone emocje 🙂 Polecam Kamilę z całego serca, dla mnie jest osobą, która mnie prowadzi już od jakiegoś czasu i widzę zmiany i wierzę w to, że warto inwestować w siebie nawet jeśli czasem jest cienko z pieniędzmi, to z Kamilą czuje się to prowadzenie, że skoro to czytasz to znaczy, że wszechświat Cię tutaj sprowadził, aby coś zmienić na lepsze. Polecam gorąco! Ps. Dodam, że kurs przeszłam 2 razy i za drugim razem wyszły kolejne rzeczy, o których nie byłam świadoma. Niesamowite ❤ 

anita

„Przebudź się do swojej mocy” znalazł mnie sam i zapoczątkował ogromne zmiany w moim życiu. Pierwszy raz zrozumiałam, że mogę być kreatorką swojego życia, pokonać trudności i żyć tak jak naprawdę tego chce. Podczas programu przechodziłam wiele procesów, które zapoczątkowały mają transformację. Wsparcie Kamili i energia grupy były wręcz nieocenione w tym czasie. Nawet udało mi się nawiązać w trakcie jego trwania wspaniałą znajomość. Polecam program każdej kobiecie, która pragnie przebudzić się do swojej mocy! 😉

monika

Dostałam dużo więcej niż się spodziewałam 😊 Te dwa miesiące z programem były dla mnie piękną podróżą w głąb siebie a prowadzenie Kamili było bezcenne. Kamila stworzyła przytulną i bezpieczną przestrzeń, z której dosłownie nie chciało się wychodzić. Przed każdym naszym spotkaniem cieszyłam się jak dziecko, niezależnie od tego jak ciężki był to dzień w pracy, bo wiedziałam, że wieczór w naszym kręgu przyniesie mi cudowny spokój, ukojenie i niesamowicie wysokie wibracje, dzięki którym zasypiałam z uśmiechem na ustach i z tym samym uśmiechem budziłam się następnego dnia rano. W programie działo się mnóstwo pięknych i ciekawych rzeczy m.in. cudowne medytacje z elementami języka światła (dla mnie totalna nowość), głębokie procesy wybaczania samej sobie, samoakceptacji, wzmacniania poczucia własnej wartości, miłości do siebie, poznawanie swoich duchowych przewodników, łączenie się z wymarzoną wersją siebie z przyszłości. Program obfitował także w świetne ćwiczenia, które poszerzały samoświadomość, ale też umożliwiały poznanie innych uczestniczek podczas ćwiczeń w parach co dało mi bardzo dużo. Bardzo lubiłam też te nasze pogaduchy na koniec warsztatów, na których można było od razu podzielić się swoimi wrażeniami, bo każde spotkanie dostarczało ich sporo 😊 Genialne też jest to, że do nagrań z warsztatów można wracać później tyle razy ile się chce. Sama chętnie z tego korzystam żeby wytańczyć emocje, wyszaleć się do utraty tchu i poczuć jeszcze raz te wspaniałą atmosferę lub też gdy potrzebuję medytacji prowadzonej- moja ulubiona to ta w której łączyłyśmy się z polem nieograniczonych możliwości. Dzięki temu programowi czuję się dużo silniejsza, bardziej świadoma siebie i swojej mocy, z której wiem jak korzystać, by tworzyć moje wymarzone życie i stawać się tą wymarzoną wersją siebie z przyszłości, z którą już się widziałam w programie 😊 Polecam ten program z całego serca! 😊

Iza

Przebudziłam się do swojej mocy, po bardzo długim śnie. Na nowo siebie pokochałam i odkryłam, jak piękna więź łączy mnie ze sobą samą. Przez wiele lat tęskniłam za sobą, a w trakcie medytacji wewnętrznego dziecka uwolniłam się od bólu, strachu i poczucia winy i znów poczułam się kochana i zaopiekowana. Pożegnałam to, co mnie do tej pory blokowało i odważyłam się spełniać marzenia. Zaczęłam prowadzić dwujęzyczny (polsko-norweski) portal kulturalno-podróżniczy KulTur – gdzie Norwegia spotyka się z Polską, na którym przybliżam Norwegom Polskę, a Polakom Norwegię. Kulturalnie :). Kończę też pisać moją książkę, w której opisuję moje traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa. To pisanie jest dla mnie formą autoterapii i czasu wybaczania sobie i innym. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się ją opublikować. Kamila (Surma) wskazała mi kierunek, w którym mam podążać. Dzięki Niej odzyskałam swoją wewnętrzną moc, którą wcześniej rozdawałam innym bez opamiętania, nie dostając nic w zamian. Dziękuję Kamilo! Przypomniałam sobie też, że jest ktoś, kto niezależnie od tego kim jestem, będzie mnie zawsze kochał – to ja sama. Z pozdrowieniami z krainy fiordów!

Magdalena

program krok po kroku

Muzykę do tańca intuicyjnego stworzy specjalnie dla nas Ramzi Attia:
perkusjonalista, producent muzyczny, podróżnik o polsko-tunezyjskiej narodowości. Na co dzień komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi warsztaty bębniarskie, występuje na żywo jako DJ i perkusjonalista, grając na instrumentach takich jak Djembe, Darbuka, Congi. Oprócz zamiłowania do muzyki jako formy sztuki, misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, która płynie z dźwięku oraz stanu świadomości w który wprowadza.

Zapisz się na listę zainteresowanych

.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Pakiet Mocy

Otrzymaj dostęp do bonusów wartych 410 zł
3333
3111
 • 7 spotkań warsztatowych na żywo
 • Dostęp do warsztatu na zawsze
 • Platforma z zapisami warsztatów, praktykami jogi i materiałami dodatkowymi
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Możliwość udziału w zamkniętych kręgach kobiet online
 • Warsztat online "Odkryj swoją drogę w życiu" o wartości 188 zł
 • Warsztat online "Stwórz swoją wizję życia" o wartości 222 zł

Pakiet Obfitości

Otrzymaj dostęp do bonusów wartych 1102 zł
4025
3803
 • 7 spotkań warsztatowych na żywo
 • Dostęp do warsztatu na zawsze
 • Platforma z zapisami warsztatów, praktykami jogi i materiałami dodatkowymi
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Możliwość udziału w zamkniętych kręgach kobiet online
 • Warsztat online "Odkryj swoją drogę w życiu" o wartości 188 zł
 • Warsztat online "Stwórz swoją wizję życia" o wartości 222 zł
 • Warsztat online "Odblokuj finansowe flow i zaproś obfitość do swojego życia" o wartości 499 zł
 • Mini kurs "Otwórz się na obfitość. 30 praktyk na 30 dni" o wartości 60 zł
 • Album medytacji "Przepływ Obfitości" o wartości 133 zł

Pakiet Pełnego Prowadzenia

Otrzymaj dostęp do bonusów wartych 2165 zł
5039
4817
 • 7 spotkań warsztatowych na żywo
 • Dostęp do warsztatu na zawsze
 • Platforma z zapisami warsztatów, praktykami jogi i materiałami dodatkowymi
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Możliwość udziału w zamkniętych kręgach kobiet online
 • Warsztat online "Odkryj swoją drogę w życiu" o wartości 188 zł
 • Warsztat online "Stwórz swoją wizję życia" o wartości 222 zł
 • Warsztat online "Odblokuj finansowe flow i zaproś obfitość do swojego życia" o wartości 499 zł
 • Mini kurs "Otwórz się na obfitość. 30 praktyk na 30 dni" o wartości 60 zł
 • Album medytacji "Przepływ Obfitości" o wartości 133 zł
 • Album medytacji "Pokochaj siebie" o wartości 133 zł
 • Dziennik Intuicji z plakatem z przesłaniem oraz darmową wysyłką o wartości 198 zł
 • Dostęp na 6 miesięcy do biblioteki materiałów wspierających rozwój - Ścieżka Intuicji o wartości 732 zł

Masz pytania?

Tak! Dodaj wybrany pakiet do koszyka, przejdź do kasy, a na liście dostępnych płatności znajdź opcję "Limit P24now". Pozwoli Ci on zapłacić za całość programu do 54 dni lub rozłożyć spłatę na wygodne raty bankowe. Postępuj zgodnie z komunikatami, które zobaczysz na ekranie.

Jeżeli z jakiegoś powodu forma rat bankowych nie jest dla Ciebie w tej chwili dostępna i chcesz rozłożyć płatność na 3 raty, napisz do nas na adres sklep@kamilasurma.com po więcej informacji.

Zaufaj, że Twoja droga przez ten program wygląda inaczej. Każdy warsztat będzie zapisany na specjalnej platformie, do której dostęp otrzymasz już na zawsze - to znaczy, że nie tylko obejrzysz nagrania w dogodnym dla Ciebie momencie, ale również będziesz mogła wracać do nich tak często i tak długo, jak będziesz tego potrzebować.

Wszystkie bonusowe warsztaty online znajdziesz na platformie kursowej, do której otrzymasz dostęp zaraz po zakupie. Jeśli jednak masz już konto na platformie kursy.kamilasurma.com to zostaną one tam do Ciebie przypisane i będą widoczne z poziomu menu w prawym górnym rogu strony (po zalogowaniu).

Albumy medytacji otrzymasz w postaci linków, wysłanych w automatycznym mailu z potwierdzeniem zamówienia. Dziennik Intuicji zaś, dostępny w pakiecie Pełnego Prowadzenia, przyjdzie do Ciebie kurierem lub paczkomatem, w zależności od formy wysyłki, jaką wybierzesz.

Cały program odbywa się online. Na warsztatach będziemy spotykać się na platformie Zoom.

Pierwszy warsztat w tej edycji odbędzie się w czwartek, 10 lutego. Kolejne również będą odbywać się w czwartki: 17 i 24 lutego oraz 10, 17, 24 i 31 marca.

Po 3 spotkaniu zaplanowany jest tydzień integracji, 3 marca nie odbędzie się wówczas warsztat, ale... wydarzą się inne piękne rzeczy.

Najprawdopodobniej na początku 2023 roku.