11 września 2021, Powsin w Warszawie

Odkryj źródło prawdy i mocy w sobie

1-dniowy retreat dla kobiet i mężczyzn

1-dniowy retreat, dzięki któremu przejdziesz przez wielowymiarowy, głęboki proces transformacji, uzdrawiając swoje wewnętrzne blokady na poziomie ciała, duszy i umysłu, odzyskując lekkość, radość, spokój i spełnienie w codziennym życiu.

Połączysz się ze swoja wewnętrzną mądrością, głosem intuicji, odkryjesz moc i odwagę do tworzenia życia w zgodzie z pragnieniami serca, zrównoważysz w sobie energię żeńską (yin) i męska (yang), otwierając się na naturalny przepływ energii płynących do Ciebie od Wszechświata. Dzięki temu zaprosisz do swojego życia obfitość, dostatek, harmonię oraz jasność co do dalszej drogi w zgodzie ze swoją prawdą.

A to wszystko w atmosferze wzajemnego wsparcia, bezpieczeństwa i miłości, które stworzą dla Ciebie Kamila Surma i Mateusza Jasiński prowadzący krąg.

Kamila Surma

Autorka książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary” oraz Dziennika Intuicji, nauczycielka Kursu Cudów. Praktykantka Theta Healing, Silva Ultramind System, pracy z oddechem, medytacją i uzdrawiania energią.

Uczy także autorskiej metody pracy z intuicyjnym pisaniem i łączenia się ze swoją wewnętrzną mądrością.

Mateusz Jasiński

Jest w nieustannym procesie bycia sobą. Zawodowo pomaga ludziom przywrócić równowagę psycho-fizyczną korzystając m.in z takich narzędzi jak: akupunktura, dietetyka chińska, świadomy ruch czy ziołolecznictwo.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Wierzy w mądrość natury, miłość i siebie. Życiowa misja? Zarażać dobrą energią i zdrowiem. 

Czy ten retreat jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Odkryjesz źródło wewnętrznej prawdy

Zaufanie intuicji

To nieodłączny element każdego warsztatu, w trakcie którego uspokoisz swój umysł, chaos, wszelkie obawy i wątpliwości i połączysz się z głosem swojego serca. Przejdziesz przez ćwiczenia, praktyki oraz medytacje, które pomogą Ci dotrzeć do najważniejszych dla Ciebie pytań.

Poznasz ćwiczenie, które pomoże Ci w podejmowaniu decyzji w każdym obszarze życia, odróżniając w prosty sposób głos ego od głosu intuicji. Dzięki temu zbudujesz zaufanie do siebie, uwierzysz oraz doświadczysz, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie. Z większą pewnością będziesz podejmować decyzje w zgodzie ze sobą – to pozwoli Ci odważnie kreować życie spójne z głosem serca.

Nieograniczony potencjał

Przebudzisz się do swojego światła i życia, w którym wiesz i czujesz, że zasługujesz na wszystko co najlepsze. Poczujesz i zintegrujesz to na poziomie fizycznym, energetycznym emocjonalnym i duchowym, tak abyś mógł_mogła iść przez życie i działać z głębokim przekonaniem, że jesteś cudem tego Wszechświata i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Podczas warsztatów z Kamilą:

Połączysz się z wewnętrzną mocą

Ciało - pojazd dla duszy

Jedno jest pewne — żyjesz w ciele. Tego faktu nie da się zignorować! Dlatego tak ważne w kontekście samopoznania jest poznanie swojego ciała i jego potrzeb, zarówno na poziomie fundamentalnego zadbania o zdrowie czy swobodnej ekspresji, która według mnie karmi duszę. 

W jakich sytuacjach czujesz, że możesz w pełni wyrazić się przez ciało? Jak często sobie na to pozwalasz?

W dzisiejszym świecie wszyscy trenują, ale mało kto potrafi się ruszać. Mamy modę na sport, a coraz więcej osób w młodym wieku narzeka na bóle i kiepskie samopoczucie w ciele.

Katujemy się na siłowni, wykonujemy ćwiczenia, których nie lubimy w imię „zdrowia”, a na ulicach coraz mniej ludzi, którzy potrafią… chodzić. Zamykamy się w swoich światach ze słuchawkami na uszach, nie zauważając innych. Dzisiejszy świat sportu zabrał nam ruch i wpędził w kompleksy czy kolejne mechanizmy rywalizacji, dlatego na warsztacie będziemy odkrywać siebie przez zabawę, ekspresję czy współdziałanie.

Zapominamy o zabawie, nauce nowych umiejętności czy obcowaniu z innymi w trakcie ruchu. Ciało jest pojazdem dla duszy. Od tego jak czujesz się w swoim ciele zależy jak funkcjonujesz w życiu. Jaką masz relację ze swoim ciałem? Czy lubisz być w swoim ciele?

Na warsztacie doświadczysz podróży przez ruch i… bezruch. Zaprezentuję Ci swoją praktykę, którą zdobyłem studiując ruch w koncepcji „Kultury Ruchu” zapoczątkowanej przez Ido Portala, a moją intencją na to spotkanie jest połączenie Cię ze swoim ciałem w harmonii z umysłem i duszą. Poprzez ruch budzimy świadomość wewnętrznego świata receptory czuciowe, które sprawiają że poznajemy siebie BARDZIEJ. Dlatego ruch i bezruch są przepięknymi nauczycielami. Przygotuj się na fascynującą podróż wgłąb siebie, w atmosferze zabawy, medytacji, tańca, współdziałania.

Równowaga między energią żeńską (yin) a męską (yang), czyli odkryj siebie

Czym jest męskość, a czym kobiecość? Czy rozumiesz te dwie jakości energii, które nieustannie przez Ciebie płyną? Rozpoznanie jakości tych dwóch energii daje głębsze poczucie zrozumienia swojego wnętrza, dlatego na warsztacie bliżej zapoznamy się z konceptem yin&yang. 

Wszystko posiada swoją drugą stronę, element do siebie przeciwstawny, kontrastujący i równoważący — o tym właśnie jest koncepcja yin&yang, która jest fundamentem zrozumienia wschodniego myślenia zrodzonego z rozważań chińskich filozofów – zadawali oni pytania o zależne od siebie przeciwieństwa, na przykład dlaczego nie istnieje światło bez ciemności, życie bez śmierci czy chłód bez ciepła. Pamiętajmy, że rozmawiamy tu o energiach uniwersalnych – nie odnosimy się do płci, choć to z nią są one kojarzone. Wszyscy rodzimy się zarówno z energią Yin jak i Yang, wszyscy mamy również potencjał, aby skłonić się ku jednej lub drugiej stronie — swojej kobiecego lub męskiego aspektu.

Yin (czarna strona symbolu) to żeński aspekt natury. Energia ta związana jest z bezruchem, nocą, intuicją, kreatywnością, uczuciami i zmysłami. Yang (biała strona symbolu) to męski aspekt natury. Energia związana z dniem, aktywnością, wizją i władzą. Jest asertywna, dominująca oraz zorientowana na cel i realizację. Podczas warsztatów dowiesz się jak wykorzystać tę świadomość w życiu codziennym, a następnie wiedzę zdobytą w teorii przełożymy na praktykę ruchu, integrując zdobytą wiedzę w trakcie części ruchowej. 

Podczas warsztatów z Mateuszem:

Muzyka na żywo

Podczas tańca intuicyjnego usłyszysz i poczujesz muzykę na żywo, tworzoną przez Ramziego Attia – perkusjonalistę, producenta muzycznego, podróżnik o polsko-tunezyjskiej narodowości.

Na co dzień Ramzi komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi warsztaty bębniarskie, występuje na żywo jako DJ i perkusjonalista, grając na instrumentach takich jak Djembe, Darbuka, Congi.

Oprócz zamiłowania do muzyki jako formy sztuki, misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, która płynie z dźwięku oraz stanu świadomości w który wprowadza.

Czego doświadczysz dzięki retreat?

Program i miejsce retreat

Retreat odbędzie się w Karmiku, pięknym miejscu w Powsinie na warszawskim Wilanowie. Nie masz jak dojechać? Na grupie uczestników retreat pomożemy Ci znaleźć osobę do wspólnej podróży.

Zarezerwuj miejsce

550 zł
  • pierwsza, 4-godzinna część warsztatowa
  • druga, 3-godzinna część warsztatowa
  • zajęcia tańca intuicyjnego z autorską muzyką na żywo
  • pyszny wegański posiłek
  • przy zakupie 2 biletów 50 zł zniżki

Tydzień obfitości

Skorzystaj z promocji i odblokuj przepływ energii finansowej w twoim życiu

Tydzień obfitości

Skorzystaj z promocji i odblokuj przepływ energii finansowej w twoim życiu