Uzdrawiająca Medytacja Światła (Theta Healing) 396hz

Kochani, w odpowiedzi na ostanie wydarzenia, nagrałam dla Was medytację, która pomoże przekierować uwagę z lęku na miłość, zdrowie i spokój

Pamiętajmy, że to nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. Przyciągamy do swojego życia to, na czym się skupiamy. Jeśli będziemy skupiać się na strachu, obniżymy tym samym poziom swoich wibracji.

Jednak zawsze możemy przekierować swoje myśli na to co dobre, na źródło miłości. I choć obecnie może wydawać się to znacznie trudniejsze niż wcześniej, wierzę, że ta sytuacja jest zaproszeniem do pogłębienia naszej wiary i podniesienia poziomu swoich wibracji.

Zapraszam Cię do wspólnej Uzdrawiającej Medytacji Światła, która pomoże Ci przywrócić wewnętrzny spokój, harmonię i zdrowie do każdej komórki Twojego ciała.

Zachęcam CIę do udostępnienia tej medytacji lub wysłania jej swoim bliskim, tak aby więcej osób wniosło się na wyższy poziom wibracji

Z miłością,
Kamila

https://www.youtube.com/watch?v=bm7m0myHLWs&feature=youtu.be

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty