Czy czujesz, jak strach blokuje Cię przed działaniem?
Chcesz zacząć żyć z odwagą i stworzyć życie pełne szczęścia, obiftości, spełnienia i spokoju?
Zgodnie z tym, co podpowiada Ci intuicja i kim naprawdę jesteś?

Nazywam się Kamila Surma i pomogę Ci wypracować to w trakcie indywidualnych sesji.

Sesja jest dla Ciebie, jeśli:

Teraz możesz odetchnąć z ulgą, bo Twoja intuicja skierowała Cię w dobre miejsce.

Jak pomogę Ci w trakcie indywidualnych sesji?

Jak wygląda sesja?

Trwa 1,5 godziny

W stanie fal mózgowych theta (głębokiego relaksu i otwartego umysłu)

Otrzymasz indywidualny plan rozwoju

Jaką metodą pracujemy?

Podczas sesji łączę kilka metod. Jedną z nich jest metoda Theta Healing.

Metoda Theta Healing to metoda, która działa na wszystkich poziomach życia: mentalnym, fizycznym, energetycznym i duchowym. Metoda ta pozwala na usunięcie wszelkich blokad z podświadomości, które uniemożliwiają osiągnięcie pełnego potencjału w życiu.

Theta Healing polega na wprowadzenia w stan medytacyjny, w którym fale mózgowe są w stanie theta – uznawanym za stan geniuszu. Dzięki temu mamy dostęp do najgłębiej zakorzenionych blokad, przekonań, lęków, które blokują tworzenie życia pełnego obfitości, szczęścia, miłości i spełnienia.

Jak piszę w swojej książce, autorka metody Theta Healing:

Naukowcy odkryli, że niektóre częstotliwości fal mózgowych ( zwłaszcza Alfa oraz Theta) mogą: 

 • zniwelować stres, a długofalowo również znacznie zmniejszyć lęki
 • doprowadzić do głębokiej fizycznej relaksacji i czystości umysłu
 • zwiększyć aktywność werbalną i werbalne IQ
 • zsynchronizować obie półkule mózgowe
 • pobudzić kreatywność
 • zmniejszyć ból, wspierać euforię i stymulować wydzielanie endorfin

Wyniki najnowszych badań, które zamieszczone zostały w American Journal of Psychiatry, sugerują, że zwiększona aktywność fal Theta w korze przedczołowej związana jest z zanikiem objawów poważnej depresji bez użycia leków.

Jest to metoda, która zmieniła życie zarówno moje jak i wielu osób, z którymi na co dzień pracuję podczas sesji indywidualnych.

Nad czym możemy pracować podczas sesji? 

 • odzyskanie połączenia z intuicją
 • zmiana negatywnych przekonań i blokad (w każdej sferze życia: finansach, relacjach, życiu zawodowym, miłosnym, osobistym)
 • uwolnienie zablokowanych emocji w ciele
 • odzyskanie wewnętrznego spokoju
 • odnalezienie swojej misji i drogi w życiu
 • otwieranie czakr 
 • czytanie boskiego planu
 • rozmowa z Aniołami
 • uzdrawianie relacji 
 • przywróceniu równowagi na poziomie mentalnym, psychicznym, energetycznym i duchowym
 • manifestacja mrzeń

Dodatkowo podczas sesji, otrzymasz ode mnie wskazówki jak możesz na co dzień pracować nad sobą, używając intencji, afirmacji, medytacji oraz ćwiczeń oddechowych. Pomogę Ci stworzyć plan, w którym dzień po dniu będziesz podwyższać poziom swoich wibracji i otwierać się na prowadzenie swojej intuicji.

Poznaj historie osób, którym pomogłam

Dużo w moim życiu się zmieniło. Może nie jestem milionerką, ale czuję się jakbym nią była. Dzięki sesjom, pozbyłam się strachu, zmieniłam negatywne przekonania, odpuściłam presję, żeby robić wszystko idealnie, przestałam się porównywać z innymi. Czuję się szczęśliwa tu i teraz i dzięki temu, że odpuściłam wiele przekonań, zrelaksowałam się. Czuję tą obecność intuicji, nasze połączenie jest silniejsze. Jak obserwuję minione lata, to dopiero teraz wiem, że ona zawsze tam była, tylko ja jej nie słuchałam.

Szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu, cieszę się podróżą i właśnie to połączenie silne z intuicją, to zaufanie do intuicji, to zaufanie do samej siebie, powoduje, że cieszę się drogą.

Ada Dobroczek

Odbyłem sesję z Kamilą, miała dziś małe urozmaicenie, że przyjęła faceta 😉 i jestem pod wielkim wrażeniem! Szczerze, Kamila jest naprawdę niesamowita. Owocem było to, że popłakałam się ze szczęścia, zdarzyło mi się to 2 raz w życiu. Zaskoczony jestem, że cel lub problem z który mamy okazuje się, że przyczyną leży zupełnie gdzieś indziej niż nam się wydaje i nie możemy być tego świadomi kiedy np. dane wydarzenie było ok 15 lat temu i kompletnie nie powiązane z obecnym celem. To był proces na bardzo głębokim poziomie wykraczające poza ludzki umysł 😉 pierwszy raz doświadczyłem coś takiego!

Meikel Roszyk

Na sesję z Kamilą zdecydowałem się pod wpływem impulsu…. . Teraz już wiem,że był to głos intuicji.
Na sesje zdecydowałem się ponieważ miałem problem z wyrażaniem siebie i swoich emocji. NIe wiedziałem co robić w życiu i dokąd mam zmierzać. Życie wydawało mi się bez sensu. Podczas sesji zajrzałem w głąb siebie, dzięki czemu mogłem poszukać wewnętrznego spokoju i nauczyć się słuchać głosu intuicji i odrzucać ego, które ciągle sprawiało, że czułem się beznadziejny. Odnalazłem wiarę w siebie i moje poczucie własnej wartości wzrosło. Teraz staram się bardziej wyrażać siebie i rozmawiać o swoich emocjach. Pozwoliłem sobie na to aby akceptować swoje emocje i kochać siebie i swoje ciało. Dzięki medytacjom z Kamilą, znalazłem sposób na uspokajanie się i wyciszenie.
Zacząłem ze sobą rozmawiać i reagować na swoje potrzeby i potrzeby swojego ciała. Poprzez wiedzę na temat miłości którą od niej otrzymałem zmieniłem swoje relacje w związku. Zacząłem kochać od nowa. Jednym słowem jestem szczęśliwym człowiekiem który nie odrzuca swoich emocji. Kamila podeszła do mnie bardzo indywidualnie, rozumiała moje potrzeby i pomogła mi zaufać sobie. Jestem wzruszony na myśl o zmianie która wchodzi w moje życie każdego dnia dzięki metodom Kamili. Polecam z całego serca bo myślę,że naprawdę warto. Jest ona lekiem na każdy problem. Wystarczy uwierzyć w zmianę, chcieć tej zmiany i dać prowadzić się swojej i jej intuicji a można osiągnąć naprawdę wiele, zmieniając całe swoje życie naprowadzając je na właściwe tory 🙂

Mateusz Baran

Swój rozwój intuicji rozpoczęłam, kiedy poszukiwałam swojej ścieżki zawodowej. Pracowałam wtedy w miejscu, które nie spełniało moich oczekiwań i nie dawało mi szansy rozwoju. Bardzo szybko rzuciłam pracę i zaczęłam realizować się w rzeczach, które już długo odkładałam, takich jak pisanie bloga i rozpoczęcie kursu grafiki komputerowej.

To był pierwszy krok do wszelkich zmian. A przede wszystkim do zmiany siebie, pokochania siebie. Dzięki medytacjom, stałam się bardziej opanowana. Obserwuję wszystko co dzieje się wokół mnie i zaczęłam rozumieć własne potrzeby.

Ten kurs rozwoju intuicji to nie tylko znalezienie jakiejś drogi, ale też zrozumienie siebie i swoich potrzeb. Polecam go wszystkim, którzy szukają siebie, szukają nici porozumienia z innymi, swojej drogi, a przede wszystkim szukają odwagi by realizować swoje marzenia i siebie.

Paulina Janicka

Poczułam wewnętrzną potrzebę, aby skontaktować się z Kamilą. Wyczułam lekkie przebłyski swojej intuicji, ale nie potrafiłam sama polepszyć jakości tego głosu. Cały czas docierał jak gdyby z głuchej studni. Głównym powodem dla którego poczułam potrzebę skontaktowania się z Kamilą była chęć pracy nas sobą i w konsekwencji wyraźne słyszenie swoich aniołów 

Zmiana po naszej miesięcznej pracy to istny cud. Nie potrafię przekazać na papierze jakie szczęście czuję w sercu. Poukładałam swoje relacje z mężem. Pokochałam go na nowo. Realizuje się w kwestiach pasji. Mam cudowną pracę i wspaniałe koleżanki. Doceniam każdą chwilę.

Kamila to przeurocza, cudowna dziewczyna. Czuć od niej pozytywne wibracje i bardzo miło się z nią rozmawia. Właściwie ciężko mi zawsze było z nią kończyć nasze pogawędki. Jestem wdzięczna za to, że pojawiłaś się w moim życiu 😗

Asia Oziemska, refleksolog

Pracę indywidualną z Kamilą rozpoczęłam w momencie życia pełnym silnych emocji, lęków i będąc w dość trudnej dla mnie sytuacji. Mając chęć do pracy nad sobą z pomocą Kamili i sposobom, które stara się bardzo klarownie i przejrzyście wyjaśnić moje poczucie siły, spokoju i równowagi znacznie wzrasta. Odzyskałam zaufanie do przeczuć i intuicji, które kiedyś były mi bliskie. Codzienna praktyka i kontakt z Kamilą oraz przekazywanymi przez nią treściami pozwoliły mi uspokoić chaos panujący w głowie a dzięki poczuciu bycia w zgodzie ze sobą łatwiej mi podjemować decyzje i kolejne kroki. Otworzyłam się bardziej na to co daje mi życie. To zmiana nastawienia do codzienności, którą zauważyli także moi bliscy. Kamila jest bardzo ciepłą osobą, której pozytywna energia oraz zrozumienie i wsparcie dobrze nastrajają i mobilizują. Jestem wdzięczna za możliwość spotkania jej na swojej drodze❤

Marta Marcinoska

Poczułaś ten impuls?
Nie do końca wiesz co to jest, ale coś wewnętrznie podpowiada Ci, że to ten moment, aby zmienić swoje życie?

Jeśli zastanawiasz się nad indywidualną pracą ze mną, napisz do mnie e-mail. Opisz swoje trudności. Postaram się pomóc Ci już teraz.

Wybierz sesję dla siebie

Pojedyncza sesja online

350
 • Jedna sesja trwająca do 90 minut

3 sesje online

960 (oszczędzasz 90 zł)
 • Planer Rozwoju Intuicji (o wartości 29zł)

5 sesji online

1500 ( oszczędzasz 200 zł)
 • Planer Rozwoju Intuicji (o wartości 29 zł)
 • 4 medytacje prowadzone (o wartości 39 zł)