POMOGĘ CI:
- ROZWINĄĆ INTUICJĘ
- ODNALEŹĆ SWOJĄ DROGĘ W ŻYCIU
- WYKORZYSTAĆ MOC SERCA I UMYSŁU,
ABY STWORZYĆ ŻYCIE O JAKIM ZAWSZE MARZYŁAŚ

W dzisiejszym świecie, wszyscy wokół mówią nam jak mamy żyć, co jest dla nas dobre albo złe. Zaczynamy żyć życiem, które tak naprawdę nie jest w zgodzie z pragnieniami naszego serca i robić to czego oczekują od nas inni. Czujemy się wtedy pogubieni, zestresowani, jakby ktoś wyciągnął z nas życiową energię. Nie mamy pewności i zaufania do samych siebie w podejmowaniu decyzji.

To może wiązać się z pójściem na studia, których tak naprawdę nie chcemy kończyć,  pracowaniem w miejscu, które wywołuje u nas duszność i robieniem tego co czujemy, że nie jest w zgodzie z nami.

Wiąże się to z życiem w ciągłym strachu, aby wyjść poza schemat i iść swoją własną drogą.

Ale tak nie musi być!

W każdym z nas jest wewnętrzny nauczyciel, który podpowiada nam co jest naszą misją i jaka decyzje jest najlepsza dla nas. Łącząc się ze swoją intuicją, przypominamy sobie kim tak naprawdę jesteśmy. Odkrywamy swoje pasje, miłość do siebie i do życia. Łączymy się z mądrością, która jest w naszym wnętrzu i żyjemy w zgodzie ze swoim potencjałem. A my stajemy się szczęśliwymi, spełnionymi ludźmi z miłością w sercu i spokojem ducha.

I w tym właśnie Ci pomogę. W połączeniu się ze swoją intuicją, swoją duszą, odkryciem swojej drogi w życiu i zbudowaniu zaufania do siebie w podejmowanych decyzjach.

Cześć, nazywam się Kamila Surma i wierzę, że intuicja jest naszą super mocą.

Jestem nauczycielką z pasji i powołania, która podchodzi do swoich uczniów w sposób holistyczny. Moją misją jest pomóc Ci odnaleźć swoją życiową misję, żyć w zgodzie ze sobą, rozwinąć intuicję, odzyskać spokój i harmonię w codziennym życiu.

Wierzę, że każdy z nas jest duszą przeżywająco chilowo ludzkie doświadczenie. A jedynie poprzez słuchanie głosu naszej intuicji i życie w zgodzie z naszą misją, możemy doświadczyć życia pełnego miłości, szczęścia, spełnienia, wolności i obfitości.

W swojej pracy łączę wiedzę i techniki z zakresu rozwoju intuicji, pranajamy, treningu mentalnego, filozofii jogi, Kursu Cudów (tekstu, który ukazuje drogę do spokoju i miłości poprzez pracę nad umysłem) oraz 15-letniego doświadczenia tancerki.

Poznaj moją historię

Jestem certyfikowaną absolwentką kursu “Becoming Limitless” autorstwa Vishen Lakhiani. Dodatkowo “Unleash your Intuition” &  “Living an Intuitive Life” – Sonia Choquette “Discover your life Purpose”– Michael Beckwith “Meditation for Super Performance” – Emily Fletcher “The God within us” – Neale Donald Walsch oraz wielu innych.

Autorką bloga o rozwoju duchowym i osobistym,  pasjonatką jogi, rozwoju osobistego i podróżniczką. Założycielką marki Her Island, której misją jest wspierać kobiety w rozwoju duchowym i poszerzać ich świadomość.

 

W rezultacie naszych sesji:

🌴 Połączysz się ze swoją intuicją

🌴 Zbudujesz pewność i zaufanie do siebie w podejmowanych decyzjach

🌴 Nauczysz się odróżniać głos strachu od głosu intuicji

🌴 Odzyskasz spokój i zaczniesz bardziej cieszyć się życiem

🌴 Odkryjesz swoją drogę w życiu

🌴 Poznasz pragnienia swojej duszy

🌴 Nauczysz się współtworzyć swoje życie w harmonii ze Wszechświatem

🌴 Zaczniesz doświadczać więcej miłości i spełnienia w życiu

🌴 Poszerzysz swoją świadomość

🌴 Zmienisz blokujące Cię przekonania

🌴 Poznasz narzędzia i techniki rozwoju intuicji

🌴 Wykorzystasz moc swojego serca i umysłu, aby stworzyć życie o jakim zawsze marzyłaś

🌴  Poszerzysz świadomość

 

 

 

Jak wygląda nasza praca?

Nasza praca zaczyna się od bezpłatnej sesji wstępnej, na której omówimy sobie to nad czym chcesz pracować. Każda kolejna sesja składa się z medytacji, ćwiczeń oddechowych oraz omówienia tematu, nad którym pracujemy. Każda sesja to dla Ciebie krok w poszerzaniu swojej świadomości, połączeniu się ze swoją intuicją, pracy nad umysłem i przypomnieniu sobie kim naprawdę jesteś. Dodatkowo dostaniesz ode mnie plan na kolejny tydzień, który pomoże Ci w Twoim rozwoju pomiędzy sesjami.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ SESJĘ WSTĘPNĄ

Jeśli zastanawiasz się nad indywidualną pracą ze mną, napisz do mnie e-mail i umówimy się na pierwszą bezpłątną rozmowę telefoniczną lub na Skype. Omówimy na niej to nad czym chcesz popracować, a Ty zdecydujesz czy taka forma pomocy spełnia Twoje oczekiwania.


1 SESJA (+ TYGODNIOWY PLAN)

100
  • Sesja wstępna
  • 1 SESJA 60-minutowa
  • 1 E-MAIL (Dostaniesz ode mnie e-mail, przygotowany według twoich indywidualnych potrzeb. Znajdziesz tam plan codziennej rutyny, techniki medytacyjne, oddechowe, ćwiczenia, narzędzia, afirmacje i modlitwy. )

MIESIĘCZNE WSPARCIE ( 4 SESJE)

350 OPŁATA MIESIĘCZNA
  • Sesja wstępna
  • 4 SESJE 60-minutowe
  • 4 E-MAILE (Dostaniesz ode mnie e-maile, przygotowany według twoich indywidualnych potrzeb. Znajdziesz tam plan codziennej rutyny, techniki medytacyjne, oddechowe, ćwiczenia, narzędzia, afirmacje i modlitwy. )
  • STAŁY KONTAKT (Pomiędzy sesjami jesteśmy w stałym kontakcie i kontrolujemy Twoje postępy)

Opinie osób, o współpracy ze mną:

Paulina J.: Dzięki medytacji, którą miałam codziennie zawartą w swoim planie zrobiłam się bardziej spokojna i opanowana. Wcześniej potrafiłam wybuchać i to dość często, szybko się denerwowałam, czasem nadmiernie stresowałam i rozmyślałam. Zaprzyjaźniłam się z moją intuicją co bardzo mi się spodobało, ponieważ ułatwiła mi podejmowanie codziennych decyzji. Kierowała mnie do dobrych wyborów, zgodnych z moim sercem. Już po pierwszym tygodniu, rzuciłam swoją pracę! Rozpoczęłam intensywniejszą pracę nad moim blogiem, zaczęli pojawiać się wokół mnie ludzie, którzy mogą mi pomóc w realizacji marzeń. Rodziły się różne pomysły nie wiadomo skąd. Czułam się wolna i szczęśliwa

Jeśli chodzi o całościową opinię dotyczącą odbytego „kursu” 6+! Oprócz wspaniałego wsparcia od Kamili, wskazówek, szczegółowo rozpisanych planów, można się spodziewać wielkich zmian w życiu. Zmian w kontekście swojego podejścia do życia, poprawy go, poznawania i odkrywania siebie. Jest to coś niesamowitego. Gdyż wydawałoby się jak intuicja może mieć wpływ na nasze życie, a jednak. Może i to bardzo duży, bo jeśli postępujemy zgodnie z naszą intuicją, to postępujemy zgodnie z naszym sercem! POLECAM SPRÓBOWAĆ!

Asia O. : Poczułam wewnętrzną potrzebę, aby skontaktować się z Kamilą. Wyczułam lekkie przebłyski swojej intuicji, ale nie potrafiłam sama polepszyć jakości tego głosu. Cały czas docierał jakgdyby z głuchej studni. Głównym powodem dla którego poczułam potrzebę skontaktowania się z Kamilą była chęć pracy nas sobą i w konsekwencji wyraźne słyszenie swoich aniołów 🙂 

Zmiana po naszej miesięcznej pracy to istny cud. Nie potrafię przekazać na papierze jakie szczęście czuję w serdu. Poukładałam swoje relacje z mężem. Pokochałam go na nowo. Realizuje się w kwestiach pasji. Mam cudowną pracę i wspaniałe koleżanki. Doceniam każdą chwilę.

Kamila to przeurocza, cudowna dziewczyna. Czuć od niej pozytywne wibracje i bardzo miło się z nią rozmawia. Właściwie ciężko mi zawsze było z nią kończyć nasze pogawędki. Jestem wdzięczna za to, że pojawiłaś się w moim życiu 😗

Ada D.: Od ponad roku czułam potrzebę zmiany wewnętrznej, zapanowania nad chaosem wewnętrznym. Nie umiałam sprecyzować kogo potrzebuję, ale wiedziałam, że potrzebuję mentora, aby pomógł mi obrać kierunek okiełznać ten chaos.

Dzięki wskazówkom,które otrzymałam zarówno podczas sesji jak i w postaci ćwiczeń, nauczyłam się wyciszać. Dzięki wyciszeniu się,dostrzegam czego tak naprawde chcę,co jest dla mnie ważne i czego potrzebuję.

Jestem bardzo zadowolona, że spotkałam na mojej drodze Kamile. To jest osoba jakiej potrzebowałam. Dla mnie Kamila jest świetnym mentorem,który potrafi wsłuchać się w wołania mojej duszy. Mogę jak najbardziej polecić Kamilę, wszystkim tym, którzy odczuwają potrzebę zmiany, ale nie do końca umieją sami znaleźć siły i motywację, aby rozpocząć drogę do zmiany.

Mój Instagram, czyli zdjęcia, które zainspirują Cię do działania!

×
×

Koszyk