ZAJĘCIA ONLINE | 22.01.2021

Rozbudź swoją kobiecość i wewnętrzną moc w tańcu – taniec intuicyjny online

Połącz się ze swoją kobiecą energią poprzez nieskrępowany, intuicyjny ruch w tańcu.

Czym są zajęcia tańca intuicyjnego online i dlaczego warto do nich dołączyć?

To 1,5h zajęcia, podczas których każda uczestniczka przechodzi przez swój proces w swojej domowej przestrzeni, a wspólnie łączymy się w kręgu na platformie Zoom. 

To zajęcia, dzięki którym uwolnisz się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniesiesz poziom swoich wibracji, rozbudzisz swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania i kreowania z poziomu serca.

Odpuścić to, co blokuje Cię przed ruszeniem w zgodzie ze pragnieniami swojego serca. Nauczysz się pracować ze swoim ciałem, wsłuchiwać się w jego potrzeby i uwalniać niewspierające Cię energie poprzez ruch oraz oddech.

Przede wszystkim opuścisz głowę i po prostu pozwolisz sobie być w połączeniu ze źródłem Twojej wewnętrznej mocy!

Masz problemy z medytacją? Wytańcz swoje emocje i uwolnij nadmiar myśli!

Przechodzimy teraz przez czas pełen wyzwań dla wielu z nas. Wiele osób miewa problem z praktyką medytacji, ponieważ natłok myśli i emocji jest zbyt duży, szczególnie dla osób początkujących.

Taniec to forma medytacji w ruchu, która pomaga nam uwolnić blokady z ciała, przywrócić energię życiową, podnieść poziom swoich wibracji i połączyć się z naszym wewnętrznym dzieckiem głosem intuicji.

Jak wyglądają zajęcia?

Spotykamy się na platformie zoom, do której otrzymasz link po zapisaniu się na zajęcia, wraz ze wszystkimi informacjami odnośnie tego jak przygotować się do zajęć. 

Zajęcia nie są nagrywane, dlatego, aby wziąć w nich udział, należy być na żywo.

Zaczynamy o godzinie 20:00, otwarciem kręgu, krótkim wprowadzeniem i ważnymi informacjami, które wspomogą Twój proces pracy z ciałem i tańcem intuicyjnym. 

Ok. godziny 20:10 zaczynamy część taneczną, które będzie również prowadzona przeze mnie. Pokieruję Cię w pracy ze swoim ciałem jak również dam Ci przestrzeń do pracy samodzielnej. Ta część będzie trwała ok. 1h, zobaczymy jak popłyniemy z flow 🙂

Następnie spotykamy się na wspólnej medytacji, integracji procesów, które w nas zaszły, intuicyjnym pisaniu w dzienniku oraz dzieleniu się swoimi przeżyciami (dla chętnych).

Przewidywany czas zakończenia zajęć – ok. godziny 21.30-21.45 🙂

Do czego będziemy tańczyć?

Do wszystkiego! Wiem, że Twoje ego może mówić “A co, jeśli nie spodoba mi się muzyka, która będzie?” – spokojnie, ja też tak miałam. Zaufaj, że przyjdzie do Ciebie to, czego potrzebujesz w swoim obecnym procesie. Muzyka będzie przeróżna, tak aby zarówno poruszyć Twoje najgłębsze emocje, dać Ci przestrzeń na odpoczynek, integrację, wytańczyć się jak szalona, poczuć się turbo kobieco, rozbudzić swoją wewnętrzną moc.

Po prostu zaufaj i dołącz do nas! 

Kto poprowadzi zajęcia?

Kamila Surma – tancerka, autorka książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, nauczycielka medytacji, pracy z intuicją i rozwoju duchowego oraz certyfikowana praktykantka metody Theta Healing.

Moją wielką pasją od dziecka był taniec. Realizowałam ją przez 14 lat biorąc udział w licznych spektaklach, warsztatach, zajęciach oraz zawodach. W wieku 20 lat ruszyłam w podróż odkrywania siebie i swojej misji. Wtedy zaczęłam zgłębiać tematy rozwoju duchowego, intuicji, medytacji, na które otworzyła mnie podróż z biletem w jedną stronę na hiszpańską wyspę – Majorkę.

 

Po kilku latach pracy nad sobą, wróciłam do tańca, jednak w zupełnie nowej odsłonie- słuchając swojego ciała, oddając się na jego prowadzenie i doświadczając głębokiego połączenia ze źródłem będąc w pełni zanurzona w ruchu i muzyce. 

Taniec stał się moim narzędziem do łączenia się z intuicją, swoją wewnętrzną mocą. Jest dla mnie wsparciem przy najtrudniejszych, życiowych decyzjach, manifestacji marzeń jak również podczas uwalnianiu blokad i emocji z ciała.

Teraz pragnę podzielić się tym wszystkim z Tobą, tak abyś mogła połączyć się ze źródłem swojej wewnętrznej mocy 🙂

Warsztat tańca intuicyjnego - 21 stycznia (czwartek), godz. 20:00

39 zł