Ścieżka intuicji

Otwórz się na cuda, odzyskaj wewnętrzny spokój i poczuj połączenie ze swoją intuicją na co dzień. 

A to wszystko dzięki mojemu prowadzeniu i społeczności wspierających się kobiet.

Kolejna edycja w pierwszej połowie 2021 r.

Kiedy jesteś połączona ze swoją intuicją, Twoje życie zaczyna płynąć. Zamiast stale czuć, że idziesz pod górę, że kolejne przeszkody i niepowodzenia wręcz wysypują się przed Twoimi nogami – wreszcie dostrzegasz możliwości, cudowne zbiegi okoliczności oraz synchroniczności.

Nagle właściwi ludzie, sytuacje i pomysły pojawiają się w Twoim życiu we właściwym czasie.  Wypełnia Cię niesamowita energia, odczuwasz miłość, wdzięczność i działasz z pełnym zaufaniem do głosu swojej wewnętrznej mądrości.

Zdajesz sobie sprawę, że życie naprawdę może być łatwe, a bycie spełnioną i szczęśliwą jest Twoim naturalnym prawem. A nawet jeśli pojawi się na Twojej drodze wyzwanie – masz narzędzia, dzięki którym wiesz jak przejść przez nie z zaufanie i wiarą.

Dlaczego? Bo jesteś połączona ze źródłem swojej wewnętrznej mądrości i już dłużej nie musisz czuć się zagubiona. Wiesz, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie, a co najważniejsze – wiesz jak je usłyszeć i działać z odwagą w zgodzie z nimi.

Czy jesteś gotowa na taki scenariusz swojego życia?

Czy któreś z poniższych zdań opisuje Ciebie?

Jeśli czujesz, że te słowa opisują Ciebie, to możesz teraz odetchnąć z ulgą…
Intuicja skierowała Cię we właściwe miejsce.

Pragnę przedstawić Ci Ścieżkę Intuicji - przestrzeń stworzoną z myślą o kobietach takich jak Ty, która pomoże Ci:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co zyskujesz dołączając do Ścieżki Intuicji?

…już za 1,40 zł dziennie!

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której wspólnie z innymi członkiniami będziemy wspierać się w rozwoju, podnoszeniu swoich wibracji i słuchaniu głosu intuicji.

Dostęp do wygodnej, interaktywnej platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały - nie tylko te z bieżącego miesiąca, ale od samego początku istnienia Ścieżki Intuicji

W każdym miesiącu dwie nowe modlitwy, które pomogą Ci z wdzięcznością i siłą rozpocząć i zakończyć dzień.

Co miesiąc 15 nowych afirmacji do codziennej pracy nad wewnętrznymi przekonaniami.

Co miesiąc 6 nowych intencji, z którymi zbudujesz uważność na to, co jest dla Ciebie ważne.

Co miesiąc 15 nowych pytań na dziennika, by ułatwić Ci rozwijanie intuicji i poznawanie siebie.

Video: Jak tworzyć intencje i afirmacje wizji życia?

Podcast w temacie miesiąca, dostępny tylko dla członkiń Ścieżki Intuicji.

Medytację prowadzoną w formacie MP3.

Cotygodniowe maile z przesłaniem, które dodadzą Ci wiary, otworzą Cię na cuda i podniosą Twoje wibracje.

Comiesięczny live w grupie w formie pytań i odpowiedzi.

Miesięczny planner do druku do śledzenia swoich codziennych rytuałów.

Co miesiąc dostaniesz zestaw nowych tapet na telefon oraz komputer z afirmacjami w temacie miesiąca.

10% zniżki na udział w wydarzeniach oraz produkty w sklepie Her Island.

Pierwszeństwo udziału w organizowanych warsztatach, wyjazdach oraz sesjach indywidualnych.

Wszystkie materiały znajdziesz na wygodnej platformie, którą masz zawsze pod ręką.

Zobacz, co otrzymasz już na starcie?

Zobacz, nad jakimi obszarami będziemy pracować:

Dlaczego powstała Ścieżka Intuicji?

Pomysł na Ścieżkę Intuicji przeszedł do mnie po jednej z medytacji i pisaniu w dzienniku już ponad 2 lata temu. Pamiętam jak oświeciło mnie – dosłownie – kiedy zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę całą zmianę swoje życia zawdzięczam praktykom, które robiłam każdego dnia. Praktykom, które pomagały mi połączyć się ze swoją intuicją, dostać konkretne wskazówki odnośnie tego gdzie iść, co zrobić, co powiedzieć i komu. To dzięki codziennym medytacjom, intencjom, pisaniu w dzienniku, afirmacjom, modlitwom i podnoszeniu swoich wibracji, zmieniłam swoje życie. Ze smutnego, wypełnionego strachem, poczuciem beznadziejności, depresji i frustracji na życie, za które jestem wdzięczna każdego dnia. Życie pełnie miłości, szczęścia, spełnienia, wewnętrznego spokoju i obfitości.

Poczułam to wewnętrzne wołanie, że muszę podzielić się tym z innymi i pomóc im w ich zmianie!

Czuję, że przez ten cały czas pomysł dojrzewał we mnie i czekał na właściwy moment. Teraz poczułam kolejne przesłanie, że to właśnie ten moment! Moment, w którym wszyscy potrzebujemy połączenia ze swoją intuicją i siłą wyższą bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Wierzę, że obecna sytuacja jest dla nas wspaniałą możliwością do przewartościowania swojego życia, wsłuchania się w głos prawdy. Wierzę, że to czas, który ma nas przebudzić do odważnego życia w zgodzie z tym kim naprawdę jesteśmy i kierowania się głosem miłości zamiast głosem ego.

O MNIE

Kamila Surma intuicja

Nazywam się Kamila Surma, jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju duchowego, osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing.

Jednak zanim odkryłam swoją drogę byłam bardzo pogubiona. Słuchając innych, porzuciłam swoją 15-letnią pasję, taniec, i zaczęłam żyć schematem “studia-praca-dom”. Moje życie bardzo szybko zaczęło mnie przytłaczać… W ciągu 2 lat pracowałam w ponad 10 różnych miejscach: Call Canter, Biurze Nieruchomości, Agencji Social Media, pracowałam jako kelnerka, barmanka, sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, ambasadorka marki w międzynarodowej korporacji, dużo by wymieniać… Jednak żadna z tych rzeczy nie przynosiła mi spełnienia. Czułam się jakby ktoś każdego dnia wysysał ze mnie energię życiową… Byłam nieszczęśliwa i zagubiona.

W końcu jednego dnia poczułam impuls. Wołanie serca, które powiedziało „Leć do Hiszpanii! Czas iść za swoimi marzeniami!”. Zdobyłam się na odwagę. Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Majorkę – tak kierowała mnie intuicja. Ta podróż całkowicie odmieniła moje życie. Przeszłam tam przez proces wewnętrznej przemiany, odnalazłam swoją życiową misję, szczęście, spełnienie i wewnętrzny spokój.

Zaczęłam zgłębiać tematy rozwoju duchowego, mindfulness, pracy nad intuicją, umysłem, energią oraz koherencją serca. To stało się moją pasją jak również narzędziem do pomagania innym.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc do zmiany swojego życia, dlatego teraz pragnę pomóc Tobie w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełniania i wewnętrznego spokoju.

Zobacz, jakie efekty widzą u siebie uczestniczki już po pierwszym miesiącu!

TWOJE BONUSY

3 nagrania video z wyzwania “Podążaj ścieżką intuicji” o wartości 39 zł

3-dniowy warsztat, dzięki któremu nauczysz się jak pracować ze swoimi emocjami, odpuścić kontrolę i jak z większym zaufaniem podążać za głosem intuicji. Dowiesz się również jak wprowadzić więcej obfitości do swojego życia, w sferze finansowej i nie tylko.

Łącznie ponad 3h nagrań i materiały PDF.

3 nagrania video z wyzwania “Odwaga i wiara w obliczu zmiany” o wartości 39 zł

3-dniowy warsztat, dzięki któremu zbudujesz poczucie własnej wartości, uświadomisz sobie jaki strach Cię blokuje i zaczniesz z odwagą iść za głosem swojej intuicji. Zrobisz kolejny krok do wiary w siebie, swoje możliwości i to, że zasługujesz na wszystko co w życiu najlepsze.

Łącznie ponad 3 h nagrań i materiały PDF.

Dodatkowo otrzymasz też dostęp do archiwalnych materiałów dostępnych tylko dla uczestniczek I edycji!

Zapisz się na listę oczekujących

.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
DOSTĘP NA
1 MIESIĄC
0
z możliwością przedłużenia
DOSTĘP NA
3 MIESIĄCE

177 zł

177
oszczędzasz 28 zł
DOSTĘP NA
6 MIESIĘCY

354 zł

354
prawie 2 miesiące za darmo!
Już teraz na Ścieżce Intuicji znajdziesz:

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, jak najbardziej. W Ścieżce Intuicji poznasz medytacje prowadzone, które są najłatwiejszą formą rozpoczęcia tej przygody z nią. Krok po kroku pokażę Ci drogę do wprowadzenia codziennych rytuałów.

Wszystkie materiały znajdują się na specjalnej platformie, do której dostęp otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia. Możesz dołączyć również do zamkniętej grupy na Facebooku, dostęp do której otrzymasz do 7 lipca. Dodatkowo w każdy poniedziałek otrzymasz ode mnie e-mail, dzięki któremu będziesz mogła zacząć tydzień z dobrą energią.

Dostęp do zamkniętej grupy oraz platformy z materiałami otrzymasz od razu po zaksięgowaniu Twojej wpłaty. Przyjdą do Ciebie w osobnym mailu 🙂

Jak mówi Kurs Cudów:
Cuda są dla nas naturalne. Gdy nie występują, coś się nie powiodło. To dzięki codziennemu połączeniu ze swoją intuicją i regularnym praktykom Twoje życie może nabrać zupełnie nowego kierunku! Kierunku pełnego cudów, spełnienia, przepływu obfitości, miłością, zdrowia i harmonii. Czy jesteś gotowa na życie pełne cudów i przepływu intuicji?
×
×

Koszyk

Jak przestać martwić się opinią innych i uwierzyć w swoją moc i intuicję?
.
Jak przestać martwić się opinią innych i uwierzyć w swoją moc i intuicję?
.