Wyjazd dla kobiet z Kamilą Surmą

nowy wymiar

kobiecości

4 dni pełne mocy, wyzwolenia, nowego wymiaru kobiecości, aktywacji obfitości i siostrzeństwa.

Czy właśnie takiej przestrzeni szukała Twoja wewnętrzna Kobieta Mocy?

Przestrzeni, w której wraz z innymi kobietami możesz zasiąść w kręgu, zdjąć wszelkie maski i powinności, zostawić za sobą obowiązki, aby móc na głębokim poziomie spotkać się z samą sobą… ze swoją esencją, ze swoimi wewnętrznymi pragnieniami i głosami, które teraz proszą o uwagę.

Ten wyjazd to święta przestrzeń dla Ciebie, Twojej Kobiety Mocy, Twoich pragnień, Twojej kreacji.

Ta przestrzeń to najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować samej sobie.

Te 4 dni mogą zmienić w Twoim życiu wiele…

Mogą nadać Twojemu życiu nowy kierunek w zgodzie z głosem intuicji i otworzyć na nowy wymiar kreacji z jeszcze większą lekkością i magią.

W swoim sercu i łonie nosisz kody bogini, królowej mocy, które tylko czekają, abyś ja zaktywowała i zaczęła kreować życie swoich marzeń – to, którego pragniesz w głębi duszy, to, na myśl o którym świecą Ci się oczy, rozpala wewnętrzny ogień, coś w Tobie zaczyna tańczyć i śpiewać.

Wyzwolenie

Odrzucisz stare warstwy energii i przekonań, które już dłużej Ci nie służą. Doświadczysz mocy płynącej z pozwolenia sobie na POCZUCIE WSZYSTKIEGO. Wyzwolisz się – będziesz wolna i bezpieczna we własnym ciele. Poczujesz, jakbyś powróciła do miejsca, którego Twoja dusza pragnęła od tak dawna…

Kobiecość

przyjemność i seksualność

To tu leży Twoja prawdziwa moc. Nie w ROBIENIU WIĘCEJ, a w BYCIU OTWARTĄ na PRZYJMOWANIE WIĘCEJ z lekkością i taką magią, że Twój umysł może w to nie uwierzyć. Ale Twoje serce wie… to właśnie prawdziwa alchemia życia. Nasza przyjemność, sensualność i święta seksualność są DROGĄ. Podczas wyjazdu doświadczysz praktyk i aktywacji, które pozwolą Ci ją ucieleśnić w sobie.

Aktywacja

obfitości i przepływu

Połącz się z przepływem obfitości, dzięki któremu będziesz budowała życie czy biznes na własnych zasadach – tak, jak tego pragniesz.

Bo pieniądze są naturalną częścią naszego życia i zasobem, który wspiera nas w spełnianiu marzeń i kreowaniu takiego stylu życia, który daje nam spełnienie, lekkość i radość. Zwłaszcza, gdy połączymy je z energią kobiecą!

TEN WYJAZD JEST DLA KOBIET, KTÓRE:

Wiedzą, że ekspansja i kolejny poziom w życiu otwiera się dzięki głębszemu zajrzeniu w siebie, zmierzeniu się z tym, co niewygodne, i głębokiej transformacji

Pragną pogłębić swoje połączenie z ciałem, wyzwolić się od wewnętrznych blokad i otworzyć się na kolejny poziom wewnętrznej wolności, przepływu i spełnienia

Chcą sięgnąć po więcej w swoim życiu w lekkości, magii i przyjemności

Pragną kreować więcej obfitości w życiu i biznesie

Pragną wyzwolić swoją kobiecość, poczuć się bezpiecznie w swoim ciele i swojej sensualności

Pragną doświadczyć siebie jako kobiety, kreatorki pełnej mocy i odwagi do realizacji swoich pragnień i sięgania po to, po co przyszłaś na ten świat

Chcą żyć pełnią życia, w połączeniu z intuicją, kobiecością i boską energią tworzenia

Czytając opis tego wyjazdu lub na samą myśl o nim czują, że coś wewnątrz nich aktywuje się i porusza

TEN WYJAZD JEST DLA KOBIET, KTÓRE:

Wiedzą, że ekspansja i kolejny poziom w życiu otwiera się dzięki głębszemu zajrzeniu w siebie, zmierzeniu się z tym, co niewygodne, i głębokiej transformacji

Pragną pogłębić swoje połączenie z ciałem, wyzwolić się od wewnętrznych blokad i otworzyć się na kolejny poziom wewnętrznej wolności, przepływu i spełnienia

Chcą sięgnąć po więcej w swoim życiu w lekkości, magii i przyjemności

Pragną kreować więcej obfitości w życiu i biznesie

Pragną doświadczyć siebie jako kobiety, kreatorki pełnej mocy i odwagi do realizacji swoich pragnień i sięgania po to, po co przyszłaś na ten świat

Pragną wyzwolić swoją kobiecość, poczuć się bezpiecznie w swoim ciele i swojej sensualności

Czytając opis tego wyjazdu lub na samą myśl o nim czują, że coś wewnątrz nich aktywuje się i porusza

Chcą żyć pełnią życia, w połączeniu z intuicją, kobiecością i boską energią tworzenia

w trakcie retreat czekają cię:

kilkanaście godzin głębokich, uzdrawiających i aktywujących warsztatów

zajęcia jogi, prowadzone z intencją łączenia się ze swoją kobiecością i mocą

głęboko transformująca sesja breathwork

taniec intuicyjny i praktyki embodiment z muzyką na żywo

ceremonia kakao

kobiece kręgi pełne miłości i wsparcia

czas na bycie z samą sobą

piękne otoczenie natury

towarzystwo niezwykłych kobiet

Taniec intuicyjny

To praktyka, dzięki której uwolnisz się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniesiesz poziom swoich wibracji, rozbudzisz swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania i kreowania z poziomu serca.

Odpuścisz to, co blokuje Cię przed ruszeniem w zgodzie ze pragnieniami swojego serca. Nauczysz się pracować ze swoim ciałem, wsłuchiwać się w jego potrzeby i uwalniać niewspierające Cię energie poprzez ruch oraz oddech.

Przede wszystkim opuścisz głowę i po prostu pozwolisz sobie być w połączeniu ze źródłem Twojej wewnętrznej mocy!

Ceremonia Kakao

Ceremonia Kakao wykorzystuje moc naturalnych, specjalnie dobranych ziaren kakao, by połączyć się z przestrzenią serca i otworzyć na głębokie, transformujące wglądy. Pomaga wyciszyć się i osadzić w sobie, usłyszeć swoje prawdziwe ja i przywrócić wspierający przepływ energii. Ceremonia Kakao wspiera pracę z przekonaniami, proces wybaczania i odnajdywania w sercu miłości i łagodności.

Kakao ceremonialne ułatwia głębsze wejście w medytację a dodatkowo, dzięki zawartości fenyloetylaminy, naturalnie pobudza produkcję hormonów szczęścia 🙂

Praktyki Breathwork

W trakcie retreat będziemy wykorzystywać techniki świadomej pracy z oddechem Elemental Rhythm, dzięki którym doświadczysz głębokiej jedności ciała i umysłu. Pełniej zintegrujesz zachodzące w Tobie procesy transformacji, jednocześnie tworząc w sobie przestrzeń do fizycznego, emocjonalnego i duchowego uzdrowienia.

Potwierdzone naukowo korzyści z breathworku to m.in.: redukcja stresu, działanie przeciwzapalne, poprawa nastroju czy wzmocnienie odporności psychicznej oraz fizycznej.

codzienną praktykę jogi poprowadzi

Ewa Balicka

Nazywam się Ewa Balicka.

Jestem nauczycielką jogi, medytacji i rozwoju intuicji, coachem transformacyjnym, pasjonatką ajurwedy  – starożytnej nauki o życiu. Jestem również szczęśliwą żoną i mamą trójki wspaniałych chłopców.

Od ponad 10 lat wspieram kobiety w autentycznej, czułej transformacji. Jestem tu, by pomóc Ci  poznać siebie, pokochać siebie, odnaleźć spełnienie w życiu, otoczyć siebie czułością w codzienności. Przede wszystkim połączyć się ze swoim ciałem, sercem, umysłem, kobiecością i seksualnością.

Na co dzień prowadzę zajęcia, programy, warsztaty i wyjazdy w rytmie natury, które wspierają zdrowie, regenerują ciało i  odprężają umysł. Inspiruję do podążania ścieżką jogi, słuchania głosu intuicji i mądrości ciała, życia w zgodzie z rytmem natury, by czuć się cudownie w kontakcie ze sobą, z odwagą i wiarą tworzyć swoje niebo na ziemi.

Zapraszam Cię w podróż z głowy do serca przez ciało. Poczujesz się wolna, kochana i szczęśliwa.

Moją intencją dla kobiet, które będą na retreat jest to, by w bezpiecznej przestrzeni uwolniły wszelkie napięcia, emocje, blokady stojące na drodze do pełnego połączenia ze sobą, do akceptacji siebie autentycznej i prawdziwej.

Pragnę, by poczuły swoje ciało, wyciszyły umysł, by usłyszeć swoje głębokie pragnienia i  to za czym tęsknią w głębi duszy. Odkryły swoją kobiecość, sensualność, poczuły się wolne, kochane i szczęśliwe, by mogły codziennie czule wybierać siebie i tworzyć swoje niebo na ziemi.

usłysz opinie kobiet, które już tego doświadczyły

Tak było w zeszłym roku

Na myśl o Kamili i sierpniowym retreat, w którym brałam udział, czuję ogromną wdzięczność. Ten wyjazd całkowicie odmienił moje życie i nadał mu sensu, którego długo szukałam. Całą sobą czułam siostrzane wsparcie i to, że kobiety mają niesamowitą MOC, że ja mam ją w sobie. Ten cudowny czas pozwolił mi się wyciszyć i wsłuchać się siebie. Pozwolił usłyszeć czego pragnie i potrzebuje moja dusza, aby w pełni cieszyć się życiem. Po warsztatach czuje się bardzo szczęśliwa, pełna akceptacji do świata i siebie samej.

Ania

Wyjazd Her Island z Kamilą pozwolił mi zatrzymać się i złapać oddech w otoczeniu pięknej natury i w towarzystwie inspirujących kobiet, które wspólnie stworzyły niesamowitą energię. Podczas wyjazdu otworzyłam się jeszcze bardziej na głos intuicji, a efekty warsztatów doceniam podczas zwykłej codzienności długo po zakończeniu wyjazdu. Wyjazd Her Island to najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić i jestem sobie za to wdzięczna. Poczułam spokój, pełną akceptację, a podczas wyjazdu towarzyszyło mi poczucie, że to gdzie jestem to właściwa droga, droga w zgodzie ze sobą. Warsztaty stanowiły głęboką pracę ze sobą, ale pozwoliły sięgnąć do odpowiedzi, które były już we mnie, tylko z poziomu strachu je zagłuszałam. Wspólna joga i medytacja pozwoliły na usłyszenie tego cichego głosu, który wie, co dla nas najlepsze. Wszystko to, co tworzy Kamila jest podparte niesamowitą pasją, poczuciem misji oraz własnym doświadczeniem.Wyjazd Her Island pozwala z większą ufnością wyruszyć w podróż w głąb siebie i przypomnieć sobie, kim tak naprawdę jesteś.

Natalia

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Cena wyjazdu obejmuje:

Jeśli dojazd do Agro-Pustelnika (ok. 100 km od Wrocławia) jest dla Ciebie wyzwaniem – napisz na kontakt@kamilasurma.com – pomożemy Ci zorganizować wspólny przejazd z innymi uczestniczkami warsztatu.

Otwórz się na życie, o którym marzysz

Życie z przepływu otworzyło mnie na doświadczanie tego, co kiedyś wydawało mi się absolutnie niemożliwe, zarezerwowane dla wybranych i w pewien sposób odległe ode mnie…

Okazało się jednak, że wszystko JEST MOŻLIWE – bo jeśli pragnienie w naszym sercu wypływa ze szczerej intencji, a my uwierzymy, że jesteśmy kreatorkami swojego życia, z nieograniczonym potencjałem… wszystko wokół wspiera nas w tej manifestacji. 

A krokiem do doświadczenia tych pięknych, wielkich wizji w naszej rzeczywistości jest OTWORZENIE się na bycie kanałem, czystym przepływem tego, co Wszechświat pragnie przez nas wyrazić i DZIAŁANIE w zgodzie z tym.

Kiedy żyjesz z przepływu, wychodzisz poza to, co logiczne, a wchodzisz w przestrzeń cudów – zaczynasz dokonywać w swoim życiu tego, co kiedyś wydawało Ci się niemożliwe!

Szczegóły retreat

Kiedy?

3-6 lipca 2023

Gdzie?

W Szczerym Polu
w miejscowości Pęczniew, około 60 km od Łodzi

Twoja inwestycja

3222 zł

W cenę wyjazdu, oprócz warsztatów oraz praktyk jogi (prowadzonych przez Ewę Balicką) wliczone są noclegi w komfortowych pokojach z łazienką, a także pyszne, wegetariańskie posiłki.

Zapisz się na listę zainteresowanych

Jako pierwsza poznasz szczegóły wyjazdu i dowiesz się o starcie zapisów na Retreat 2024

.

Zarezerwuj miejsce

Twoja inwestycja w retreat to 3222 zł.

RETREAT

3222 zł

Cena wyjazdu obejmuje:

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥