wyjazd dla kobiet z kamilą surmą

Powróć do siebie

Intuicja, kobiecość i wewnętrzna moc

Szukasz przestrzeni, w której możesz na nowo odkryć siebie?

Pragniesz połączyć się ze swoją intuicją i wewnętrzną mądrością?

Jesteś gotowa na nowy początek i kreowanie życia z poziomu serca?

Wyjazd "Powróć do siebie" jest właśnie dla Ciebie

To 7-dniowy retreat dla kobiet, które poszukują drogi z powrotem do swojego serca. To przestrzeń kobiecego wsparcia i celebracji życia w swojej pełni. To warsztaty, kreatywne zajęcia, kobiece kręgi i praktyki jogi, dzięki którym odnajdziesz wewnętrzny spokój, wsłuchasz się w głos intuicji i z jasnością, pewnością i mocą podejmiesz kolejny krok w kierunku spełnionego życia.

7 dni retreatu

Łącznie ok. 50 godzin wspólnych warsztatów, zajęć i aktywności

Codzienna praktyka jogi i medytacji

Każdy dzień zaczniesz od połączenia ze sobą, swoim ciałem i jego potrzebami

Na łonie natury

Piękny ośrodek w otoczeniu lasów i pól, w malowniczym zakątku Dolnego Śląska

Wielopoziomowa transformacja

W trakcie warsztatów przejdziesz przez głębokie procesy przemiany w wielu obszarach życia

Powróć do źródła swojej wewnętrznej mocy,
spokoju i kobiecości

Poczuj wsparcie, zanurz się w kobiecej energii i nadaj kierunek swojemu życiu w zgodzie z głosem intuicji. A to wszystko w otoczeniu natury, w ciszy, która pomoże Ci z jeszcze większą łatwością nawiązać połączenie ze swoją wewnętrzną mądrością

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeśli:

Czego doświadczysz?

Połączysz się ze swoją intuicją i zbudujesz zaufanie do siebie w podejmowaniu decyzji. Podniesiesz poziom swoich wibracji i poznasz prawa Wszechświata, dzięki którym z łatwością będziesz manifestować pragnienia swojego serca. Znajdziesz w sobie odwagę do działania i zaczniesz świadomie tworzyć życie pełne miłości, obfitości, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Dzięki wyjazdowi doświadczysz:

Program wyjazdu

Każdy dzień zaczniemy od porannej jogi, medytacji i nadania intencji na dany dzień. 

W trakcie wyjazdu czekają Cię:

Podczas warsztatów będziemy pracować z tematami:

Taniec intuicyjny

To praktyka, dzięki której uwolnisz się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniesiesz poziom swoich wibracji, rozbudzisz swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania i kreowania z poziomu serca.

Odpuścisz to, co blokuje Cię przed ruszeniem w zgodzie ze pragnieniami swojego serca. Nauczysz się pracować ze swoim ciałem, wsłuchiwać się w jego potrzeby i uwalniać niewspierające Cię energie poprzez ruch oraz oddech.

Przede wszystkim opuścisz głowę i po prostu pozwolisz sobie być w połączeniu ze źródłem Twojej wewnętrznej mocy!

Ceremonia Kakao

Ceremonia Kakao wykorzystuje moc naturalnych, specjalnie dobranych ziaren kakao, by połączyć się z przestrzenią serca i otworzyć na głębokie, transformujące wglądy. Pomaga wyciszyć się i osadzić w sobie, usłyszeć swoje prawdziwe ja i przywrócić wspierający przepływ energii. Ceremonia Kakao wspiera pracę z przekonaniami, proces wybaczania i odnajdywania w sercu miłości i łagodności.

Kakao ceremonialne ułatwia głębsze wejście w medytację a dodatkowo, dzięki zawartości fenyloetylaminy, naturalnie pobudza produkcję hormonów szczęścia 🙂

Ceremonia Ognia - Nowego Początku

Ceremonia Ognia pomoże Ci wykorzystać energię nowiu księżyca w pannie, by rozpocząć nowy rozdział w Twoim życiu, nadać mu nowy kierunek i zintegrować Twoją wewnętrzną transformację.

Nów w znaku panny będzie sprzyjał wprowadzaniu nowych nawyków i rutyn, które wesprą Cię w codziennym podążaniu za głosem intuicji. Wzmocni Cię w dbaniu o siebie, o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, doda Ci też odwagi, by zrobić “porządek” w swoim życiu i pożegnać to, co dłużej Ci nie służy.

Breathwork

W trakcie retreat będziemy wykorzystywać techniki świadomej pracy z oddechem Elemental Rhythm, dzięki którym doświadczysz głębokiej jedności ciała i umysłu. Pełniej zintegrujesz zachodzące w Tobie procesy transformacji, jednocześnie tworząc w sobie przestrzeń do fizycznego, emocjonalnego i duchowego uzdrowienia.

Potwierdzone naukowo korzyści z breathworku to m.in.: redukcja stresu, działanie przeciwzapalne, poprawa nastroju czy wzmocnienie odporności psychicznej oraz fizycznej.

W trakcie warsztatu doświadczysz wewnętrznej przemiany na wielu poziomach:

Wiara i miłość do siebie

W tej części warsztatu uświadomisz sobie, w jaki sposób blokujesz samą siebie na drodze do życia pełnego cudów. Otoczysz się miłością, zrobisz kolejny krok do odbudowania poczucia własnej wartości. Połączysz się z tą częścią w swoim wnętrzu, która już wierzy w siebie i swoje możliwości, nawet jeśli teraz, czytając te słowa, wydaje Ci się to niemożliwe. Przejdziesz przez piękny proces, dzięki któremu ponownie – lub pierwszy raz – zobaczysz miłość w swoich oczach i przypomnisz sobie, że jesteś światłem. 

Miłość do siebie, poczucie własnej wartości i wiara w siebie to fundament, bez którego nie jesteśmy w stanie otworzyć się na cuda i przyciągnąć tego czego pragniemy, ponieważ wysyłamy sygnał do Wszechświata, że na to nie zasługujemy. Dlatego tak ważne jest przyjrzenie się temu obszarowi w procesie manifestacji cudów

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

Manifestacja cudów

W dwuczęściowym warsztacie poznasz prawa Wszechświata, które będą wspierały Cię w manifestacji najgłębszych pragnień Twojego serca. Dowiesz się, jak komunikować się ze Wszechświatem, tak aby wysłuchał Twoich modlitw, a przede wszystkim doświadczysz tego procesu, który poruszy energię i zasieje intencje na kolejne miesiące. 

Dowiesz się jak naprawdę działa Prawo Przyciągania oraz jak wykorzystać moc swojego serca do kreacji rzeczywistości, bazując na badaniach HeartMath Institute. Przypomnisz sobie i uwierzysz, że masz w sobie niesamowitą, boską moc kreacji i nauczysz się ją wykorzystywać w swoim codziennym życiu, tak aby było ono pełne lekkości, swobody, przepływu i spokoju. 

Dzięki głębokiej wizualizacji i medytacji, zostawisz za sobą to co stare, otwierając się tym samym na nową wersję Ciebie – taką, którą od zawsze pragnęłaś się stać. 

Przejdziesz również przez ćwiczenia, które pomogą Ci zintegrować zmianę doświadczoną podczas warsztatu z powrotem do codziennego życia, tak abyś umiała podtrzymać poziom swojej energii i kreować kolejne cuda. 

Odpuszczanie kontroli

Podczas tej części warsztatu rozpoznasz, jak nadmierna kontrola blokuje naturalny przepływ cudów, obfitości, szczęścia, spokoju i miłości w Twoim życiu. Uświadomisz sobie niewspierające Cię działania, myśli i schematy, które możesz podejmować z poziomu ego. Dzięki medytacji, ćwiczeniom oddechowym oraz intuicyjnemu pisaniu w dzienniku uwolnisz się od nadmiernej kontroli, zwiększając zaufanie, że Wszechświat ma wspaniały plan na Twoją drogę. 

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

Zaufanie intuicji

To nieodłączny element każdego warsztatu. Intuicja prowadzi nas cały czas swoim cichym głosem, jednak w ciągłym biegu często nie jesteśmy w stanie go usłyszeć. W trakcie tego warsztatu uspokoisz swój umysł, chaos, wszelkie obawy i wątpliwości i połączysz się z głosem swojego serca. Przejdziesz przez ćwiczenia, praktyki oraz medytacje, które pomogą Ci dotrzeć do najważniejszych dla Ciebie pytań. 

Poznasz ćwiczenie, które pomoże Ci w podejmowaniu decyzji w każdym obszarze swojego życia, odróżniając w prosty sposób głos ego od głosu intuicji. Dzięki temu zbudujesz zaufanie do siebie, uwierzysz oraz doświadczysz, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie.

Nauczysz się, jak łączyć się ze swoją intuicją również po wyjeździe, tak abyś mogła ufać jej na co dzień.

Połączenie z kobiecością i wewnętrzną boginią

Pragę, abyś dzięki temu wyjazdowi zrozumiała i poczuła, że nie musisz wybierać i że możesz być kim chcesz. Abyś na nowo połączyła się ze swoją wewnętrzną boginią – sprawczą kreatorką swojego życia, i zintegrowała każdy aspekt siebie jako kobiety, którą pragniesz być. A to oznacza, że możesz jednocześnie stać w swojej mocy, być pewna siebie, odważna, a zarazem wrażliwa, kobieca i empatyczna. To wszystko sprawia, że jesteś wyjątkowa taka jaka jesteś. 

Cześć, nazywam się Kamila Surma

Zapraszam Cię na cudowny wyjazd w kobiecym gronie, w trakcie którego odnajdziesz drogę z powrotem do siebie.

Jestem przewodniczką na Twojej drodze do połączenia się z głosem intuicji, odnalezienia swojej misji życiowej i przejścia przez głęboką transformację wewnętrzną, abyś w końcu zaczęła żyć pełnią życia, otwierając się na cuda, jakie ma dla Ciebie Wszechświat, podążając swoją drogą z odwagą, wiarą i spokojem w sercu.

Jestem także autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji, certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing, nauczycielką Kursu Cudów, medytacji i jogi, uzdrowicielką, tancerką i założycielką marki Her Island, wspierającą kobiety w rozwoju duchowym.

Zobacz, jak było na poprzednich wyjazdach Her Island

Poznaj opinie uczestniczek

Kasia Misztela

Zapisałam się na wyjazd, bo potrzebowałam tego jak tlenu! Długi okres wytężonej pracy, bez zadbania o siebie, bez kontaktu z naturą, przy komputerze, pogrążona w swoich myślach i zmartwieniach, co zdecydować, jak wybrać, kiedy logika podpowiada jedno a serce drugie. Bardzo się cieszę, że pojechałam i jestem sobie wdzięczna. To były bardzo dobrze wydane pieniądze, co do złotówki. Ilość warsztatów, ich jakość, medytacje, masaż. Uwielbiam holistyczne podejście. Kamila była świetnie przygotowana, miała przemyślany każdy szczegół, to powodowało, że czułam się bezpiecznie i zaopiekowana. Mogłam oddać się temu, po co tu przyjechałam, usłyszeć siebie, wsłuchać się w swoje potrzeby i zaprosić więcej spokoju i harmonii do swojego ciała i umysłu. To się bardzo udało. Od wyjazdu mija kilka tygodni a ja wciąż czuję ten spokój. Niesamowita atmosfera miejsca, przepyszne jedzenie przygotowywane z sercem i kobiety, z którymi stworzyłyśmy wspaniałą kobiecą energię, w której każda mogła poczuć wsparcie.

Kasia Misztela

Ania

Na myśl o Kamili i sierpniowym retreat, w którym brałam udział, czuję ogromną wdzięczność. Ten wyjazd całkowicie odmienił moje życie i nadał mu sensu, którego długo szukałam. Całą sobą czułam siostrzane wsparcie i to, że kobiety mają niesamowitą MOC, że ja mam ją w sobie. Ten cudowny czas pozwolił mi się wyciszyć i wsłuchać się siebie. Pozwolił usłyszeć czego pragnie i potrzebuje moja dusza, aby w pełni cieszyć się życiem. Po warsztatach czuje się bardzo szczęśliwa, pełna akceptacji do świata i siebie samej.

Ania

Natalia

Wyjazd Her Island z Kamilą pozwolił mi zatrzymać się i złapać oddech w otoczeniu pięknej natury i w towarzystwie inspirujących kobiet, które wspólnie stworzyły niesamowitą energię. Podczas wyjazdu otworzyłam się jeszcze bardziej na głos intuicji, a efekty warsztatów doceniam podczas zwykłej codzienności długo po zakończeniu wyjazdu. Wyjazd Her Island to najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić i jestem sobie za to wdzięczna. Poczułam spokój, pełną akceptację, a podczas wyjazdu towarzyszyło mi poczucie, że to gdzie jestem to właściwa droga, droga w zgodzie ze sobą. Warsztaty stanowiły głęboką pracę ze sobą, ale pozwoliły sięgnąć do odpowiedzi, które były już we mnie, tylko z poziomu strachu je zagłuszałam. Wspólna joga i medytacja pozwoliły na usłyszenie tego cichego głosu, który wie, co dla nas najlepsze. Wszystko to, co tworzy Kamila jest podparte niesamowitą pasją, poczuciem misji oraz własnym doświadczeniem. Wyjazd Her Island pozwala z większą ufnością wyruszyć w podróż w głąb siebie i przypomnieć sobie, kim tak naprawdę jesteś.

Natalia

Karolina

Do wyjazdu z Kamilą podchodziłam z pewną dozą ostrożności, bo wcale nie miałam pełnego przekonania, że to coś dla mnie 🙂 Jednak atmosfera warsztatów i wspaniała energia, jaka nam towarzyszyła, okazały się warte podróży przez całą Polskę. Warsztat był dla mnie bardzo otwierającym doświadczeniem - otworzyłam się bardziej nie tylko a siebie samą i swoją intuicję, ale też na innych. Nie spodziewałam się nawet, że ta praca wywoła we mnie tak duże emocje i tak wiele zmieni w moim codziennym życiu. I choć od wyjazdu minęło już wiele tygodni, to wciąż czuję się spokojniejsza, pewniejsza siebie i wycentrowana. Mam narzędzia, dzięki którym łatwiej mi uwierzyć w siebie i w to co robię, łatwiej mi podejmować lepsze dla siebie decyzje czy radzić sobie w trudnych sytuacjach. Metoda intuicyjnego pisania Kamili jest ze mną na co dzień 🙂 Sam pobyt w Siódmym Lesie też był niesamowity - ośrodek jest bardzo klimatyczny, wege-jedzenie po prostu wymiata i naprawdę można tam oderwać się od rzeczywistości. Polecam wyjazd z Kamilą każdej kobiecie, która chce spędzić więcej czasu z samą sobą i dać sobie szansę na bardziej autentyczne życie..

Karolina

    Cena wyjazdu obejmuje:

    Jeśli dojazd do Agro-Pustelnika (ok. 100 km od Wrocławia) jest dla Ciebie wyzwaniem – napisz na kontakt@kamilasurma.com – pomożemy Ci zorganizować wspólny przejazd z innymi uczestniczkami warsztatu.

    Zapisz się na listę zainteresowanych

    .

    Masz pytania?