wyjazd dla kobiet z kamilą surmą

Powróć do siebie

Intuicja, kobiecość i wewnętrzna moc

Szukasz przestrzeni, w której możesz na nowo odkryć siebie?

Pragniesz połączyć się ze swoją intuicją i wewnętrzną mądrością?

Jesteś gotowa na nowy początek i kreowanie życia z poziomu serca?

Wyjazd "Powróć do siebie" jest właśnie dla Ciebie

To 7-dniowy retreat dla kobiet, które poszukują drogi z powrotem do swojego serca. To przestrzeń kobiecego wsparcia i celebracji życia w swojej pełni. To warsztaty, kreatywne zajęcia, kobiece kręgi i praktyki jogi, dzięki którym odnajdziesz wewnętrzny spokój, wsłuchasz się w głos intuicji i z jasnością, pewnością i mocą podejmiesz kolejny krok w kierunku spełnionego życia.

7 dni retreatu

Łącznie ok. 50 godzin wspólnych warsztatów, zajęć i aktywności

Codzienna praktyka jogi i medytacji

Każdy dzień zaczniesz od połączenia ze sobą, swoim ciałem i jego potrzebami

Na łonie natury

Piękny ośrodek w otoczeniu lasów i pól, w malowniczym zakątku Dolnego Śląska

Wielopoziomowa transformacja

W trakcie warsztatów przejdziesz przez głębokie procesy przemiany w wielu obszarach życia

Powróć do źródła swojej wewnętrznej mocy,
spokoju i kobiecości

Poczuj wsparcie, zanurz się w kobiecej energii i nadaj kierunek swojemu życiu w zgodzie z głosem intuicji. A to wszystko w otoczeniu natury, w ciszy, która pomoże Ci z jeszcze większą łatwością nawiązać połączenie ze swoją wewnętrzną mądrością

Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeśli:

Czego doświadczysz?

Połączysz się ze swoją intuicją i zbudujesz zaufanie do siebie w podejmowaniu decyzji. Podniesiesz poziom swoich wibracji i poznasz prawa Wszechświata, dzięki którym z łatwością będziesz manifestować pragnienia swojego serca. Znajdziesz w sobie odwagę do działania i zaczniesz świadomie tworzyć życie pełne miłości, obfitości, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Dzięki wyjazdowi doświadczysz:

Program wyjazdu

Każdy dzień zaczniemy od porannej jogi, medytacji i nadania intencji na dany dzień. 

W trakcie wyjazdu czekają Cię:

Podczas warsztatów będziemy pracować z tematami:

Taniec intuicyjny

To praktyka, dzięki której uwolnisz się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniesiesz poziom swoich wibracji, rozbudzisz swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania i kreowania z poziomu serca.

Odpuścisz to, co blokuje Cię przed ruszeniem w zgodzie ze pragnieniami swojego serca. Nauczysz się pracować ze swoim ciałem, wsłuchiwać się w jego potrzeby i uwalniać niewspierające Cię energie poprzez ruch oraz oddech.

Przede wszystkim opuścisz głowę i po prostu pozwolisz sobie być w połączeniu ze źródłem Twojej wewnętrznej mocy!

Ceremonia Kakao

Ceremonia Kakao wykorzystuje moc naturalnych, specjalnie dobranych ziaren kakao, by połączyć się z przestrzenią serca i otworzyć na głębokie, transformujące wglądy. Pomaga wyciszyć się i osadzić w sobie, usłyszeć swoje prawdziwe ja i przywrócić wspierający przepływ energii. Ceremonia Kakao wspiera pracę z przekonaniami, proces wybaczania i odnajdywania w sercu miłości i łagodności.

Kakao ceremonialne ułatwia głębsze wejście w medytację a dodatkowo, dzięki zawartości fenyloetylaminy, naturalnie pobudza produkcję hormonów szczęścia 🙂

Ceremonia Ognia - Nowego Początku

Ceremonia Ognia pomoże Ci wykorzystać energię nowiu księżyca w pannie, by rozpocząć nowy rozdział w Twoim życiu, nadać mu nowy kierunek i zintegrować Twoją wewnętrzną transformację.

Nów w znaku panny będzie sprzyjał wprowadzaniu nowych nawyków i rutyn, które wesprą Cię w codziennym podążaniu za głosem intuicji. Wzmocni Cię w dbaniu o siebie, o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, doda Ci też odwagi, by zrobić “porządek” w swoim życiu i pożegnać to, co dłużej Ci nie służy.

Breathwork

W trakcie retreat będziemy wykorzystywać techniki świadomej pracy z oddechem Elemental Rhythm, dzięki którym doświadczysz głębokiej jedności ciała i umysłu. Pełniej zintegrujesz zachodzące w Tobie procesy transformacji, jednocześnie tworząc w sobie przestrzeń do fizycznego, emocjonalnego i duchowego uzdrowienia.

Potwierdzone naukowo korzyści z breathworku to m.in.: redukcja stresu, działanie przeciwzapalne, poprawa nastroju czy wzmocnienie odporności psychicznej oraz fizycznej.

W trakcie warsztatu doświadczysz wewnętrznej przemiany na wielu poziomach:

Wiara i miłość do siebie

W tej części warsztatu uświadomisz sobie, w jaki sposób blokujesz samą siebie na drodze do życia pełnego cudów. Otoczysz się miłością, zrobisz kolejny krok do odbudowania poczucia własnej wartości. Połączysz się z tą częścią w swoim wnętrzu, która już wierzy w siebie i swoje możliwości, nawet jeśli teraz, czytając te słowa, wydaje Ci się to niemożliwe. Przejdziesz przez piękny proces, dzięki któremu ponownie – lub pierwszy raz – zobaczysz miłość w swoich oczach i przypomnisz sobie, że jesteś światłem. 

Miłość do siebie, poczucie własnej wartości i wiara w siebie to fundament, bez którego nie jesteśmy w stanie otworzyć się na cuda i przyciągnąć tego czego pragniemy, ponieważ wysyłamy sygnał do Wszechświata, że na to nie zasługujemy. Dlatego tak ważne jest przyjrzenie się temu obszarowi w procesie manifestacji cudów

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

Manifestacja cudów

W dwuczęściowym warsztacie poznasz prawa Wszechświata, które będą wspierały Cię w manifestacji najgłębszych pragnień Twojego serca. Dowiesz się, jak komunikować się ze Wszechświatem, tak aby wysłuchał Twoich modlitw, a przede wszystkim doświadczysz tego procesu, który poruszy energię i zasieje intencje na kolejne miesiące. 

Dowiesz się jak naprawdę działa Prawo Przyciągania oraz jak wykorzystać moc swojego serca do kreacji rzeczywistości, bazując na badaniach HeartMath Institute. Przypomnisz sobie i uwierzysz, że masz w sobie niesamowitą, boską moc kreacji i nauczysz się ją wykorzystywać w swoim codziennym życiu, tak aby było ono pełne lekkości, swobody, przepływu i spokoju. 

Dzięki głębokiej wizualizacji i medytacji, zostawisz za sobą to co stare, otwierając się tym samym na nową wersję Ciebie – taką, którą od zawsze pragnęłaś się stać. 

Przejdziesz również przez ćwiczenia, które pomogą Ci zintegrować zmianę doświadczoną podczas warsztatu z powrotem do codziennego życia, tak abyś umiała podtrzymać poziom swojej energii i kreować kolejne cuda. 

Odpuszczanie kontroli

Podczas tej części warsztatu rozpoznasz, jak nadmierna kontrola blokuje naturalny przepływ cudów, obfitości, szczęścia, spokoju i miłości w Twoim życiu. Uświadomisz sobie niewspierające Cię działania, myśli i schematy, które możesz podejmować z poziomu ego. Dzięki medytacji, ćwiczeniom oddechowym oraz intuicyjnemu pisaniu w dzienniku uwolnisz się od nadmiernej kontroli, zwiększając zaufanie, że Wszechświat ma wspaniały plan na Twoją drogę. 

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

Zaufanie intuicji

To nieodłączny element każdego warsztatu. Intuicja prowadzi nas cały czas swoim cichym głosem, jednak w ciągłym biegu często nie jesteśmy w stanie go usłyszeć. W trakcie tego warsztatu uspokoisz swój umysł, chaos, wszelkie obawy i wątpliwości i połączysz się z głosem swojego serca. Przejdziesz przez ćwiczenia, praktyki oraz medytacje, które pomogą Ci dotrzeć do najważniejszych dla Ciebie pytań. 

Poznasz ćwiczenie, które pomoże Ci w podejmowaniu decyzji w każdym obszarze swojego życia, odróżniając w prosty sposób głos ego od głosu intuicji. Dzięki temu zbudujesz zaufanie do siebie, uwierzysz oraz doświadczysz, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie.

Nauczysz się, jak łączyć się ze swoją intuicją również po wyjeździe, tak abyś mogła ufać jej na co dzień.

Połączenie z kobiecością i wewnętrzną boginią

Pragę, abyś dzięki temu wyjazdowi zrozumiała i poczuła, że nie musisz wybierać i że możesz być kim chcesz. Abyś na nowo połączyła się ze swoją wewnętrzną boginią – sprawczą kreatorką swojego życia, i zintegrowała każdy aspekt siebie jako kobiety, którą pragniesz być. A to oznacza, że możesz jednocześnie stać w swojej mocy, być pewna siebie, odważna, a zarazem wrażliwa, kobieca i empatyczna. To wszystko sprawia, że jesteś wyjątkowa taka jaka jesteś. 

Cześć, nazywam się Kamila Surma

Zapraszam Cię na cudowny wyjazd w kobiecym gronie, w trakcie którego odnajdziesz drogę z powrotem do siebie.

Jestem przewodniczką na Twojej drodze do połączenia się z głosem intuicji, odnalezienia swojej misji życiowej i przejścia przez głęboką transformację wewnętrzną, abyś w końcu zaczęła żyć pełnią życia, otwierając się na cuda, jakie ma dla Ciebie Wszechświat, podążając swoją drogą z odwagą, wiarą i spokojem w sercu.

Jestem także autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji, certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing, nauczycielką Kursu Cudów, medytacji i jogi, uzdrowicielką, tancerką i założycielką marki Her Island, wspierającą kobiety w rozwoju duchowym.

Zobacz, jak było na poprzednich wyjazdach Her Island

Poznaj opinie uczestniczek

Cena wyjazdu obejmuje:

Jeśli dojazd do Agro-Pustelnika (ok. 100 km od Wrocławia) jest dla Ciebie wyzwaniem – napisz na kontakt@kamilasurma.com – pomożemy Ci zorganizować wspólny przejazd z innymi uczestniczkami warsztatu.

Zapisz się na listę zainteresowanych

.

Masz pytania?