Powróć do siebie – relacja z retreat

Za nami kolejny, piękny czas na Retreat Her Island.

Tygodniowe warsztaty w „Powróć do siebie” były głębokim i intensywnym procesem transformacji, zaplanowanym tak, by w kobiecym kręgu wzajemnego wsparcia stopniowo odkrywać swoje traumy, uwalniać emocje i długo skrywany ból, a później z sercem przepełnionym miłością i światłem – odważnie wejść w nowy wymiar rzeczywistości, w zgodzie z głosem intuicji i wewnętrznym prowadzeniem. Wspierali nas w tym cudowni partnerzy wydarzenia: simplife.shop, sklep Prapełnia oraz Moonholi, którzy dla uczestniczek przygotowali piękne upominki – dziękujemy!

Już pierwszego dnia, podczas otwierającego kręgu, uczestniczki z odwagą i wzruszającą szczerością opowiedziały o swoich intencjach, dzieląc się doświadczeniami i trudami, z którymi aktualnie się zmagają. Choć intencje były różne i dotyczyły wielu aspektów życia, połączyła je energia miłości, zrozumienia i ogromnego, namacalnego wręcz wsparcia.

Kolejne dni był czasem odkrywania wszystkiego, co blokuje naturalny przepływ – lęk, złość czy niewyrażany latami smutek. To czas kiedy każda z nas mogła w końcu odbyć spotkanie, na które długo czekała jej dusza – spotkanie ze sobą. Wszystkie te procesy integrowane były poprzez intuicyjny taniec z muzyką o wysokich wibracjach w atmosferze dzikości, autentyczności, prawdziwego i szczerego wyrazu. Wszystko po to, by poprzez ciało uwolnić wewnętrzne blokady i w pełni otworzyć się na miłość i akceptację siebie ❤️

Głębię całego procesu transformacji dopełniła ceremonia kakao zorganizowana w atmosferze wzajemnego wsparcia i spokoju. Ta cudowna medycyna otworzyła nasze serca, wyostrzyła zmysły oraz pomogła jeszcze głębiej połączyć się z boskością każdej z nas. Były to momenty niezwykle intymne i przepełnione ogromnym wzruszeniem. Ostatnia część warsztatów wypełniły radość, śmiech, wewnętrzny spokój, miłość oraz śpiew przy ognisku. Każda z nas poczuła lekkość, sensytywność, powracając do kobiecej energii. Popłynęły kolejne łzy – tym razem wzruszenia i wdzięczności.

Takie warsztaty zawsze pokazują mi jaka magia może się zadziać kiedy spotykamy się we wspólnej przestrzeni z intencjami i gotowością do wewnętrznej transformacji. Czuję ogromną wdzięczność, że mogłam być tam dla uczestniczek i prowadzić je przez tą wewnętrzną podróż.

Pięknymi słowami podsumowała to jedna z uczestniczek:

„Sierpniowy retreat to przede wszystkim moc kręgu kobiet, który stworzył przestrzeń wzajemnego wsparcia, siostrzanej miłości i czułości. Krąg ten posiadał zdolność transformacji poprzez siłę czystości i światła. Z całą pewnością intensywność i głębia procesów jest ogromną zasługą Kamili, która poprzez swoją mądrość i niezwykły dar połączenia ze Źródłem, potrafiła wniknąć we wnętrze każdej z nas i z niezwykłą delikatnością przeprowadzić przez ten trudny proces transformacji.

Był to czas niezwykły zarówno indywidualnie jak i zbiorowo. Energię tego kręgu zabrałyśmy do domów, a jego moc przywołujemy w momentach trudnych, prosząc o wsparcie naszych duchowych sióstr”. ~ Natalka

 

Sponsorzy upominków:


Wspaniała marka Simplife tworzona przez zespół: Natalię, Bartka oraz Magdę. Dla naszych uczestniczek przygotowali biżuterię – bransoletki z kolekcji Siedmiu Czakr. Kolekcja ta z założenia jest holistycznym połączeniem tego, co przyziemne, z tym, co duchowe. Biżuteria, wykonana jest ręcznie z naturalnych kamieni – innych na każdą z siedmiu czakr.

 


Kolejna marka, która obdarowała nas wspaniałym zestawem – Palo Santo oraz Białą Szałwią. Zestaw ten doskonale odpręża, relaksuje, uwalnia od stresu i napięcia, a także oczyszcza dom ze złych energii. Sklep internetowy Prapełnia zapewnia szeroki asortyment wspierający na drodze do duchowego rozwoju. Sami o sobie mówią, że wspierają rozwój świadomości, który prowadzi do lepszej jakości kontaktu ze sobą, z innymi i ze światem.


Moonholi – marka jogowa nie z tego świata! Przygotowali dla naszych uczestniczek Yerba Santa, które podobnie jak Palo Santo i Biała Szałwia oczyszcza energię w nas samych i wokół nas. Jest idealnym kadzidłem do medytacji – pogłębia duchowe doznania, a ciepły ziołowy dym koi i uspokaja. Moonholi wypożyczyło nam również maty do jogi. Każda z uczestniczek mogła przetestować ich produkt. Trzeba przyznać… że maty są przepiękne, a praktyka jogi jest na nich bardzo wygodna.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom z całego serca 🙂 Nasze uczestniczki napełniły się duchowo, a dzięki Wam wróciły do domu również ze wspaniałymi pamiątkami i prezentami, które na pewno będą im przypominały ten wspaniały czas.

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty