Przesłania na lipiec z kart

Głos Intuicji

zestaw 1

Zamknięte drzwi to znak, że Wszechświat ma dla Ciebie coś lepszego 

Ta karta to zaproszenie od Wszechświata, byś dostrzegła błogosławieństwo w możliwościach, które wydają Ci się utracone. Tak naprawdę są one boskim przewodnictwem i sposobem, dzięki któremu Wszechświat kieruje Cię na drogę w zgodzie z Twoim Najwyższym Dobrem nawet jeśli teraz nie możesz zrozumieć, dlaczego rzeczy dzieją się właśnie w taki sposób. Być może dotyczy to utraty pracy, zakończenia jakiejś relacji lub nieoczekiwanego obrotu wydarzeń… Zaufaj, że życie ma dla Ciebie coś znacznie lepszego! Ma dla Ciebie cuda, które pojawią się, jeżeli oddasz się na prowadzenie swojej wewnętrznej mądrości. Połącz się z tą przestrzenią w sobie, która wie, że wszystko dzieje się w zgodzie z Najwyższym Dobrem i spójrz na ten moment oczami miłości i zrozumienia. Jeśli pozostaniesz wierna swojej intuicji, już wkrótce zrozumiesz przyczynę obecnej sytuacji, wspominając ją z wdzięcznością w sercu.

Modlitwa: Pragnę spojrzeć na tę sytuacji oczami miłości, dostrzegając w niej błogosławieństwo. Dziękuję, że głos intuicji wskazuje mi drogę miłości i cudów, które ma dla mnie Wszechświat.

Porównując się z innymi, zapominasz o swojej boskiej kreacji. Jesteś cudem!

Największa moc płynie do Ciebie, kiedy pamiętasz, wierzysz i czujesz, że jesteś cudem, miłością, światłem i masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz! Nie pozwól sobie wpaść w pułapkę ego, dzieląc ludzi na lepszych i gorszych oraz porównując się z innymi. Wszyscy jesteśmy jednością. Zaproś perspektywę miłości, która dostrzega jedność i boskość w sobie oraz wszystkim, co jest wokół niej. Celebruj swoje sukcesy, talenty i dary, z którymi przyszłaś na ten świat, zauważaj je w innych ludziach i zobacz, jak możecie wzrastać w tym razem. Zaufaj swojej drodze i temu, gdzie jesteś. Pozwól sobie na nową perspektywę, w której inni stają się dla Ciebie inspiracją zamiast wpędzać Cię w poczucie bycia gorszą. To sprawi, że zaczniesz wysyłać do Wszechświata wibrację obfitości, która pomnoży się w Twoim życiu w cudowny sposób. 

Ćwiczenie: Wypisz listę swoich sukcesów, rzeczy, które w sobie cenisz, za które jesteś wdzięczna samej sobie zapisz ich tak dużo, jak to możliwe. Wracaj do nich, aby w pełni skupiać swoją uwagę na tym, co w Tobie najlepsze i przypominać sobie o swoim świetle.

Jaką niewspierającą historię wciąż opowiadasz o samej sobie? 

To, czego doświadczasz w swoim życiu, jest odzwierciedleniem Twojego wewnętrznego dialogu. Ta karta jest dla Ciebie znakiem, aby przyjrzeć się niewspierającym Cię myślom, słowom i historiom, które cały czas powtarzasz na swój temat: „inni są lepsi ode mnie, nie jestem wystarczająca, na pewno mi się nie uda” lub jakimkolwiek innym scenariuszom, jakie pojawiają się w Twojej głowie. Najprawdopodobniej większość z nich nawet nie jest Twoja. Zauważ je, by następnie móc je uzdrowić i napisać nowe historie, pełne wsparcia, miłości i akceptacji do samej siebie. 

Być może, będąc dzieckiem, słyszałaś niektóre z tych zdań, uwierzyłaś w nie, a teraz one kreują Twoje życie. Przyszedł czas zmian i napisania nowych historii! Jak wyglądałby Twój wewnętrzny dialog, gdybyś w pełni pokochała siebie, uwierzyła w swoje marzenia i żyła w połączeniu ze swoją mocą? Stwórz nową opowieść o samej sobie i swoim życiu i zacznij przywoływać ją każdego dnia.

Podążaj z odwagą za głosem swojego serca i wskazówkami intuicji

W chwilach zwątpienia wyobraź sobie piękne, świetliste skrzydła, które dodają Ci odwagi, pewności i wiary w siebie. Te skrzydła łączą Cię z tym, co boskie, z wszechobecną inteligencją Wszechświata, tak abyś tu, na Ziemi, mogła materializować najskrytsze pragnienia swojej duszy. Ta karta to znak, że już jesteś na drodze swojego serca i dalsze wskazówki Twojej wewnętrznej mądrości intuicji będą pojawiać się z każdym kolejnym krokiem postawionym przez Ciebie na tej świetlistej ścieżce.

Z wydechem uwolnij jakikolwiek lęk, zwątpienia i myśli, które być może zachęcają Cię, aby wrócić do tego, co było. Czy naprawdę tego pragniesz? Czy naprawdę chcesz wrócić do życia w małości, zagłuszając swój wewnętrzny głos? Czy to tylko strach, który próbuje Cię chronić przed tym, co nieznane? Ukochaj swój lęk i wszystkie zmartwienia, porozmawiaj z nimi i powiedz, że ta droga jest dla Ciebie bezpieczna. Możesz to zrobić w medytacji lub pisząc w dzienniku. Poczuj, jak odzyskujesz swoją moc i z odwagą stawiasz kolejne kroki na drodze swojego serca.

W jaki sposób i w jakich obszarach umniejszasz swoją wartość?

Masz poczucie, jakby były w Tobie dwie części? Jedna, która czuje się pełna mocy i odwagi i druga, która podaje w wątpliwość swoją wartość, mówiąc sobie: Nie jestem wystarczająca. Ja tak nie potrafię. Inni są lepsi ode mnie”?

Ta karta zaprasza Cię do spotkania właśnie z tą częścią siebie, bez potrzeby zmiany. Spotkaj się z nią i porozmawiaj z pełnym zrozumieniem, akceptacją. Zapytaj, czego potrzebuje doświadczyć i co usłyszeć oraz jak możesz być dzisiaj dla niej. W jaki sposób możesz okazać jej miłość, wsparcie, dając poczucie, że jest cudem tego świata i że dostrzegasz to tu i teraz?

Zauważ, że wszystkie głosy umniejszające Twoją wartość to ego, które pragnie trzymać Cię w tym, co znane i komfortowe. Przecież nie ma drugiej takiej osoby jak Ty! Z taką historią, talentami, wartościami. Jesteś cudem! Jesteś ważną i potrzebną częścią Wyższego Planu, dlatego zaufaj i uwierz, że jesteś wystarczająca taka, jaka jesteś tu i teraz! Spójrz na siebie oczami Stwórcy, dostrzegając w sobie cud, światło i nieograniczony potencjał.

zestaw 2

To, czego Ty pragniesz, pragnie również Ciebie

Czy pozwoliłaś sobie uwierzyć, że nie jesteś wystarczająca, a manifestacja Twoich najskrytszych pragnień nie jest możliwa lub zajmie dużo czasu? A co, jeśli spojrzysz na to z innej perspektywy? Co, jeśli dostrzeżesz, że być może dom, praca, biznes, relacja czy inne marzenie, do którego woła Cię Twoja dusza, również pragnie Ciebie, poczuć Twoją energię, obecność? Co, jeśli zaufasz, że to wszystko, czego Ty pragniesz z głębi serca, pragnie Ciebie i jest częścią wyższego planu i kiedy w to uwierzysz, poruszysz ogromne pokłady mądrości Wszechświata, który dostarczy Ci to, o co prosisz? Jak zmienią się Twoje wibracje? Jakie działania podejmiesz? Co zmienisz w swoim życiu? Za jakim głosem pójdziesz? 

Masz w sobie moc kreacji wszystkiego, czego pragniesz. Kiedy spojrzysz na to z perspektywy wzajemnego pragnienia, możesz oddać się prowadzeniu swojej kobiecej energii, pozwalając, aby to wszystko przypłynęło do Twojego życia z lekkością i łatwością. Czy jesteś gotowa przyjąć taką rzeczywistość?

Swoją odpowiedź i uzdrowienie znajdziesz w kontakcie z emocjami

Czy starasz się uciec od swoich emocji? A może robisz to nieświadomie, unikając spędzania czasu z samą sobą? Zatrzymaj się i przenieś uważność do swojego ciała. Co tak naprawdę teraz czujesz? Gdybyś nie bała się kontaktu ze swoimi emocjami, którą z nich pozwoliłabyś sobie teraz poczuć? Stwórz bezpieczną przestrzeń poprzez wizualizację otaczającej Cię pięknej kuli światła, symbolizującej energię bezwarunkowej miłości i zajrzyj do swojego wnętrza. Ta karta to przypomnienie, że swoją moc możesz odnaleźć właśnie w kontakcie z eMOCjami, nawet tymi najtrudniejszymi. Jeśli tłumisz je w swoim ciele – wybierasz głos strachu, powodując, że emocje zatrzymują się w Tobie, a część Twojej energii życiowej ucieka właśnie w ich kierunku. Pozwól im przez siebie przepłynąć. Emocje to energia, którą możesz przetransformować poprzez moc swojej intencji i oddechu.

Ta karta to również zachęta do przyjrzenia się swoim przekonaniom. Zadaj sobie pytania: kiedy uwierzyłam, że kontakt z moimi emocjami nie jest bezpieczny? Jakie przekonanie sprawia, że nie pozwalam sobie w pełni odczuwać? Czego o emocjach nauczyli mnie rodzice?

Nie musisz robić wszystkiego sama. Otwórz się na przyjmowanie pomocy od innych

Co próbujesz udowodnić sobie lub innym, gdy zamykasz się na przyjęcie pomocy? A może to Twoje przekonania o tym, jak będą postrzegać Cię inni, powstrzymują Cię przed poproszeniem o nią? Ta karta to zaproszenie, abyś zaobserwowała, co kryje się pod tymi niewspierającymi Cię schematami. Często modlimy się z prośbą do Wszechświata, a zapominamy, że często komunikuje się on z nami poprzez ludzi. Nie zamykaj się na dobro i obfitość, które płyną do Ciebie pod postacią innych wspierających Cię dusz.

Wybacz sobie tkwienie w strachu, uwolnij z oddechem niekorzystne przekonania, jak na przykład: proszenie o pomoc jest oznaką słabości; kiedy zrobię to sama, inni mnie bardziej docenią… I otwórz się na magię, pomoc i miłość od innych. Nie bój się prosić o to, czego pragniesz, nie bój się głośno mówić o swoich marzeniach oraz tym, w jakich aspektach potrzebujesz pomocy. Pamiętaj, że wszyscy jesteśmy jednością i jesteśmy tu dla siebie.

 Życie w przepływie obfitości jest Twoim naturalnym stanem. Otwórz się na jego przyjęcie

Jak często Twoje myśli podążają w kierunku braku? Czy wybierasz życie w oddzieleniu od potężnej, twórczej energii Wszechświata? W taki właśnie sposób zamykasz się na dostatek, obfitość i pieniądze płynące do Ciebie z lekkością. A przecież to wszystko jest Twoim naturalnym stanem! Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak źródło braku. Istnieje jedynie źródło obfitości, z którego cały czas możesz czerpać. Pytanie tylko, czy tworzysz blokady dla tego przepływu poprzez swoje myśli, przekonania i poczucie, że „muszę wszystko robić sama”? A co, jeśli nie musisz? Co, jeśli otworzysz swoje serce na pomysły natchnione mądrością Wszechświata? 

Poczuj, jak z wydechem uwalniasz poczucie separacji, wychodząc z iluzji tworzonej przez głos ego. Z wdechem otwórz się na przyjęcie źródła obfitości. Poczuj, że to Ty nim jesteś. Już teraz żyjesz w obfitym Wszechświecie, który odpowiada na każdą Twoją prośbę. Nie bój się prosić o więcej. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze! Pozwól, aby prowadziła Cię wizja Twojego życia w zgodzie z Najwyższym Dobrem i codzienna afirmacja: Jestem obfitością i z otwartym sercem zapraszam płynący do mnie dostatek.

Zmierz się ze swoim cieniem. Przed czym uciekasz?

Czy boisz się zmierzyć z tym, co w Tobie niewygodne, trudne do zaakceptowania i ukochania? Jak długo chcesz jeszcze przed tym uciekać? Wypierając swój cień, wchodzisz w kolejne iluzje i tworzysz stagnację w życiu. Cień to ten aspekt nas samych, który bardzo często trudno jest zauważyć lub zaakceptować. Jednak to właśnie w kontakcie z nim niejednokrotnie znajdziemy największe uzdrowienie, wyzwolenie i połączenie z naszą mocą.

Zwróć uwagę na to, co drażni Cię w innych osobach, wywołując silne, emocjonalne reakcje. Zauważ powtarzające się schematy w Twoim życiu. Zadaj sobie pytanie: jakich części siebie, swoich zachowań, reakcji, nie akceptuję w pełni? Wszechświat mówi do Ciebie poprzez te wydarzenia i sytuacje. Odbijasz się w nich jak w lustrze. A transformacja tego, co na zewnątrz, zaczyna się od zmierzenia z tym, co jest w nas samych zarówno ze światłem, jak i z cieniem. Ta karta to znak, że masz w sobie odwagę do stanięcia twarzą w twarz z tym aspektem siebie samej, a to sprawi, że Wszechświat otworzy przed Tobą drogę pełną cudów, obfitości, miłości i spełnienia.

Zamów karty Głos Intuicji w premierowej cenie

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Karty Głos Intuicji

177 zł

159 zł
Oszczędzasz 22 zł

Karty Głos Intuicji + Dziennik Intuicji + plakat do wyboru

407 zł

277 zł
Oszczędzasz 130 zł

Karty Głos Intuicji + Dziennik Intuicji + plakat do wyboru + 2 albumy medytacji

576 zł

499 zł
Oszczędzasz 77 zł