Przesłanie dla tych, którzy chcą pomagać innym.

Czujesz, że chcesz dać coś innym? Jest w Tobie ta myśl, by dzielić się z innymi dobrem, miłością, życiowym doświadczeniem?

Pozwól tej energii dać ujście, nie tłum w sobie potrzeby dzielenia się swoją pozytywną energią.
Wydaje Ci się, że nie masz w swoim otoczeniu osób, które potrzebują rady, wsparcia, pomocy? Uwierz, że gdy tylko podejmiesz tę decyzję, posłuchasz swojej intuicji, dookoła znajdziesz osoby, które tylko na to czekają.

Ja również tego doświadczyłam, czułam wewnętrzny impuls, poczucie, że egoistyczne jest trzymanie tego dla siebie. Poczułam, że chcę dzielić się z innymi, pomagać im.

Nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego jeśli Ty czujesz, że Twoja dusza wyrywa się, by pomagać innym, nie czekaj, to jest ten czas…

___

W przyszłym miesiącu organizuję kolejny warsztat online, tym razem pod tytułem “Stwórz swoją wizję życia“. Przejdziemy na nim przez 4 obszary wizji: karierę, relacje, otoczenie i relacje z samą sobą, tak byś mogła zbudować wizję, która rozpali Twoje serce. -> https://kamilasurma.com/wizjazycia/

 

 

Podcast Wyspa Intuicji, znajdziesz również na Spotify TUTAJ

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty