Album medytacji

Przepływ obfitości

Album Medytacji “Przepływ obfitości” to głęboko transformujący zestaw nagrań, który pomoże Ci uwolnić blokady na drodze do obfitości, otworzyć się na dostatek, połączyć ze źródłem nieograniczonych możliwości, wyjść z poczucia braku i zacząć doświadczać cudów i obfitości w sferze finansowej. 

Medytacje pozwolą Ci wejść w głębsze stany umysłu, osiągając stan fal mózgowych alfa oraz theta i poczuć stan koherencji pomiędzy sercem a mózgiem. Dzięki temu z większą łatwością dokonasz zmian w swojej podświadomości, uzdrowisz blokady energetyczne w czakrach oraz znacząco podniesiesz poziom swoich wibracji. 

Efekt? Zaczniesz przyciągać do swojego życia upragnioną zmianę z lekkością.

Stan alfa

To stan relaksu, odpoczynku, wyciszenia. Prawa i lewa półkula mózgu synchronizują się, układ nerwowy harmonizuje, a my jesteśmy obecni tu i teraz. W stanie alfa łączymy się ze swoją wewnętrzną świadomością. Ciało i umysł dążą do jedności i uzdrowienia, stres odpływa, zastępowany przez poczucie spokoju i równowagi.

Stan theta

W stanie theta stajemy się bardziej świadomi swojego otoczenia, a ciało pozostaje głęboko odprężone. Nasz mózg wówczas tworzy: nowe pomysły, marzenia, wyobrażenia. Stan theta nazywa się też stanem geniuszu, w którym możemy zaczerpnąć z naszych wewnętrznych zasobów kreatywności.

Koherencja serca

Koherencja serca jest stanem łączenia się z polem naszego serca i dążenie do wewnętrznej spójności pomiędzy mózgiem a właśnie sercem. Będąc w stanie koherencji, mamy lepsze połączenie z naszą intuicją, odczuwamy spokój, miłość, a wizualizacje czy intencje zyskują większą moc w procesie kreacji.

“Urodziłeś się, aby rozkwitać, a nie przetrwać.
Obfite bogactwo to Twój naturalny stan”.

Alan Cohen

Ten album jest dla Ciebie, jeśli:

12 medytacji prowadzonych

Bonus - mini kurs

Otwórz się na obfitość

30 praktyk na 30 dni.

Proste praktyki, dzięki którym wyjdziesz z poczucia braku i otworzysz się na obfitość.

Zamów album "Przepływ obfitości"

Album medytacji prowadzonych

133
  • 12 medytacji prowadzonych w formacie MP3

2 albumy: "Przepływ obfitości" + "Pokochaj siebie"

257
  • 12 medytacji prowadzonych w formacie MP3, wspierających obfitość finansową
  • 13 nagrań: medytacji, afirmacji i utworów w albumie medytacji "Pokochaj siebie"

Pragniesz pracować nad swoją obfitością na głębszym poziomie?

Dołącz do warsztatu online “Odblokuj finansowe flow” – już 2-3 października