Medytacje pozwolą Ci wejść w głębsze stany umysłu, osiągając stan fal mózgowych alfa oraz theta i poczuć stan koherencji pomiędzy sercem a mózgiem. Dzięki temu z większą łatwością dokonasz zmian w swojej podświadomości, uzdrowisz blokady energetyczne w czakrach oraz znacząco podniesiesz poziom swoich wibracji. 

Efekt? Zaczniesz przyciągać do swojego życia upragnioną zmianę z lekkością.

Stan alfa

To stan relaksu, odpoczynku, wyciszenia. Prawa i lewa półkula mózgu synchronizują się, układ nerwowy harmonizuje, a my jesteśmy obecni tu i teraz. W stanie alfa łączymy się ze swoją wewnętrzną świadomością. Ciało i umysł dążą do jedności i uzdrowienia, stres odpływa, zastępowany przez poczucie spokoju i równowagi.

Stan theta

W stanie theta stajemy się bardziej świadomi swojego otoczenia, a ciało pozostaje głęboko odprężone. Nasz mózg wówczas tworzy: nowe pomysły, marzenia, wyobrażenia. Stan theta nazywa się też stanem geniuszu, w którym możemy zaczerpnąć z naszych wewnętrznych zasobów kreatywności.

Koherencja serca

Koherencja serca jest stanem łączenia się z polem naszego serca i dążenie do wewnętrznej spójności pomiędzy mózgiem a właśnie sercem. Będąc w stanie koherencji, mamy lepsze połączenie z naszą intuicją, odczuwamy spokój, miłość, a wizualizacje czy intencje zyskują większą moc w procesie kreacji.

“Urodziłeś się, aby rozkwitać, a nie przetrwać.
Obfite bogactwo to Twój naturalny stan”.

Alan Cohen

Ten album jest dla Ciebie, jeśli:

11 medytacji prowadzonych

Zamów album "Przepływ obfitości"

Album medytacji prowadzonych

133
  • 11 medytacji prowadzonych w formacie MP3

2 albumy: "Przepływ obfitości" + "Pokochaj siebie"

257
  • 11 medytacji prowadzonych w formacie MP3, wspierających obfitość finansową
  • 13 nagrań: medytacji, afirmacji i utworów w albumie medytacji "Pokochaj siebie"

Pragniesz pracować nad swoją obfitością na głębszym poziomie?

Dołącz do warsztatu online “Odblokuj finansowe flow” – już 2-3 października