Zapisy już otwarte! Nie czekaj - liczba miejsc jest ograniczona
29 czerwca | Warszawa

PRZEŁOMOWY DZIEŃ

dla Twojego biznesu

Jesteś gotowa na spotkanie ze mną i Kobietami Mocy w biznesie, na celebrację i energetyczną ekspansję, która otworzy Cię na przełom w biznesie?

Właśnie to czeka na Ciebie już 29 czerwca w Warszawie!

Nie czekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Spotkajmy się na żywo!

Prowadzisz lub pragniesz prowadzić swój kobiecy biznes online.

Chcesz poznać inne Kobiety Mocy, które tak jak Ty mają w sobie pasję i wizję, by kreować swój biznes autentycznie, w połączeniu ze swoją intuicją i ciałem, i wnosić go na coraz to wyższy poziom.

Pragniesz być w ich energii, by wzajemnie się inspirować, dzielić się pomysłami i po prostu celebrować to, gdzie jesteś i jak wzrastasz.

Wiesz, że właśnie ta energia może aktywować w Tobie jeszcze większą moc!

Czas na celebrację, lekkość i głębokie spotkanie z Kobietami Mocy i samą sobą – a to wszystko, abyś mogła i mógł wzrastać ponad wszystko, co do tej pory wydawało Ci się możliwe w Twoim biznesie!

Spotkajmy się już 29 czerwca w Warszawie podczas 2 wydarzeń na żywo: zaczynamy od Biznesowego Spotkania Kobiet Mocy, by później tego samego dnia doświadczyć niesamowitej sesji oddechowej Przełom w Biznesie, połączonej z częścią warsztatową.

Biznesowe Spotkanie Kobiet Mocy

Prowadzisz swój biznes lub jest to Twoim marzeniem?

Pragniesz poznać inne Kobiety Mocy, nawiązać nowe, inspirujące i wartościowe relacje, na które Twoje ciało Full Fuck YEES? 

Szukasz miejsca, które zaktywuje Cię do marzenia na jeszcze większą skalę lub po prostu pragniesz celebrować to jak wiele już osiągnęłaś?

Kooochana, to nie może Cię z nami zabraknąć!

Już w sobotę 29 czerwca widzimy się na 3-godzinnym spotkaniu dla Kobiet Mocy w biznesie. Nieważne, czy jesteś na początku tej drogi, czy jesteś już wyjadaczką, najważniejsza jest Twoja pasja i wielkie serce do tego, co robisz!

Podczas tego spotkania czeka na Ciebie: 

To jak, wchodzisz w to? Widzimy się na żywo? 🤩

Liczba miejsc jest ograniczona. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

Szczegóły:

Lokalizacja: centrum Warszawy – dokładną lokalizację podamy w mailu po zakupie

Data: 29 czerwca, sobota

Czas: 11:00-14:00 

A jeśli pragniesz doświadczyć CAŁEGO DNIA totalnego przełomu i oprócz spotkania, celebracji i mini mastermindu doświadczyć przełomu na poziomie ciała i wejść w głęboką podróż, dzięki której zyskasz więcej klarowności, otworzysz swoje ciało na większy przepływ finansowy i pełne ucieleśnienie swojej biznesowej wizji… zapraszam Cię na drugą część tego wyjątkowego dnia!

Sesja oddechowa na żywo - PRZEŁOM w Biznesie

Ta część to połączenie warsztatu z sesją oddechową dla kobiet i mężczyzn, którą poprowadzę wspólnie z moim partnerem Michałem Marcinkowskim.

Wspólnie stworzymy dla Ciebie bezpieczną przestrzeń, w której podczas głębokiej sesji oddechowej spotkasz się ze swoimi emocjami, zajrzysz głęboko do swojej podświadomości, aby aktywować kolejną głębię swojego potencjału i przetransformować blokady z swój ogromny zasób.

Doświadczenie sesji oddechowej na żywo to LIFE CHANGING experience. Aktywujesz swoje zmysły poprzez zapachy, muzykę oraz instrumenty na żywo.

Ta część jest dla Ciebie, jeśli: 

Czym jest sesja oddechowa - breathwork?

To prowadzona praktyka świadomego oddechu, która łączy elementy medytacji, wizualizacji, muzykę i moc żywiołów.

Na poziomie ciała przynosi głęboki relaks, redukcję stresu i ekspansję układu nerwowego. Dzięki breathworkowi nawiążesz głębokie połączenie ze swoją podświadomością, by odkryć kolejną głębię swojego potencjału, przetransformujesz niewspierające energie i połączysz się ze swoją mocą do kreacji życia, biznesu i obfitości z lekkością.

Podczas praktyki będzie towarzyszyć Ci starannie dobrana muzyka, która poprowadzi Cię przez połączenie z czterema żywiołami i ich energią: bezpieczeństwem i stabilizacją ziemi, przepływem i elastycznością wody, transformacją i aktywacją ognia oraz lekkością powietrza.

Wyobraź sobie, jak Twój własny oddech zabiera Cię w tak głęboką, a zarazem bezpieczną transformację, jak daje Ci przestrzeń na zintegrowanie Twoich wewnętrznych części… Tego doświadczenia nie da się opisać – musisz tam być!

Szczegóły:

Lokalizacja: centrum Warszawy (jeśli uczestniczysz w pierwszej części, to będzie ta sama lokalizacja – dokładny adres otrzymasz w mailu po zakupie biletu).

Data: 29 czerwca, sobota

Czas: 17:00-20:00

17:00-18:00 – wprowadzenie i część warsztatowa

18:00-19:30 – sesja oddechowa

19:30-20:00 – integracja

Zarezerwuj swoje miejsce

Biznesowe Spotkanie Kobiet Mocy

Dołącz w przedsprzedaży

250 zł

Przełom w biznesie - breathwork na żywo

Dołącz w przedsprzedaży

450 zł

Chcesz doświadczyć sesji breathwork wraz z partnerem, przyjaciółką, siostrą lub inną bliską jej osobą? Zarezerwuj swoje miejsce, a potem napisz maila na adres sklep@kamilasurma.com i odbierz 50 zł zniżki na drugi bilet!

All Day Experience - przełomowy dzień dla Twojego biznesu

Dołącz w przedsprzedaży

647 zł

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥