#przełomowyczerwiec

ROZBUDŹ W SOBIE MOC KREACJI

i otwórz swoje ciało na energetyczny przełom

Weź udział w bezpłatnym czerwcowym wyzwaniu społeczności Kobiet Mocy, rozpal w sobie energię kreacji wymarzonego życia w lekkości i… let’s dance! 🤩

Wytańcz swój przełom

Kochana Kobieto Mocy!

W tym miesiącu czekają na nas wielkie rzeczy! Czujesz to?

To czas Twojego wewnętrznego przełomu!

Czas otworzyć ciało na głębszy wymiar MOCY, odwagi, kobiecości, zaufania do życia i przyjmowania tego, co najlepsze dla Ciebie.

Bez względu na to, w jakim miejscu w życiu teraz jesteś, czy pragniesz większej obfitości, głębszego spełnienia, więcej energii, pogłębienia relacji czy większej lekkości w biznesie

upragniony przełom zaczyna się W TOBIE!

Zapraszam Cię do BEZPŁATNEGO WYZWANIA,
w którym przez cały czerwiec TAŃCZYMY.

Tańczymy?

Tak, dokładnie! Ale to nie będzie zwykły taniec.

Zapraszam Cię do wspólnej praktyki embodiment prowadzonej przeze mnie do muzyki mojego dobrego znajomego i jednocześnie wspaniałego artysty, Ramziego Attia.

Połączyliśmy nasze super moce i razem stworzyliśmy dla Ciebie MAGIĘ.

Na czym polega #przełomowyczerwiec?

Stworzyłam dla Ciebie coś, czego jeszcze nie było – coś, co będzie towarzyszyć Ci w rozpalaniu swojej mocy kreacji każdego dnia!

Czy jesteś gotowa, by dać sobie 14 minut kontaktu z ciałem, emocjami i Twoim wewnętrznym ogniem? 🔥

Czy jesteś gotowa zaprosić do swojego życia energię zabawy i otworzyć się na to, co Ci przyniesie?

Czy jesteś gotowa, aby w rytmie muzyki otworzyć się na przyjmowanie WIĘCEJ tego, czego właśnie w tym momencie życia pragniesz i potrzebujesz?

Rzucam Ci wyzwanie:

każdego dnia czerwca włącz bezpłatną sesję embodiment, którą dla Ciebie przygotowałam i TAŃCZ!

Odbierz dodatkową sesję embodiment i otwórz swoje ciało na obfitość

A jeśli pragniesz otworzyć swoje ciało na większy przepływ finansowy, zaprosić do swojego biznesu większe przychody lub otworzyć się na nowe możliwości…

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać bonusową sesję embodiment do pobrania na telefon i połączyć się z kolejnym poziomem finansowego przepływu!

Z każdą praktyką coraz mocniej poczujesz w swoim ciele, że zasługujesz na obfitość, o której marzysz i że jest ona dla Ciebie dostępna ❤️‍🔥

.

Teraz Twoja kolej!

1

Zapisz się do newslettera

Dostaniesz bonusową sesję embodiment do pobrania na telefon, w której otworzysz swoje ciało na obfitość finansową, grafiki do udostępnienia na Instagramie i kilka aktywujących słów ode mnie 🤩

2

Tańczymy!

Możesz korzystać z bezpłatnej sesji embodiment, którą znajdziesz na YouTube, Spotify, Apple Podcasts i innych platformach streamingowych lub po zapisie na newsletter korzystać naprzemiennie z obu sesji, które dla Ciebie przygotowałam 🔥

3

Zaproś do tańca inne kobiety

Zaproś do udziału w wyzwaniu przynajmniej 1 bliską Ci kobietę, o której ciepło myślisz i z którą chciałabyś razem praktykować 🔥 Tańczcie razem, będzie w tym jeszcze więcej mocy!

Bądź częścią społeczności Kobiet Mocy

Nagraj swój ruch, swój ogień, swój taniec i opublikuj go na Instagramie z hasztagiem #przełomowyczerwiec.

Bądź inspiracją dla kobiet, które tak jak Ty są gotowe na energetyczny PRZEŁOM!

Co czują Kobiety, które ze mną praktykują? 🤩

#przełomowyczerwiec

Gotowa na swój przełom?

Let's go!

.
Autor muzyki, do której zatańczysz

Ramzi Attia

Multi-instrumentalista, producent muzyczny, podróżnik, którego korzenie sięgają z Europy aż do Północnej Afryki. 

Muzyka w jego życiu jest niczym latarnia morska dla kapitana statku – w oceanie emocji, myśli i doświadczeń, nadaje kierunek.

Ramzi jest wielkim fascynatem energicznych bębnów Djembe z Zachodniej Afryki, oraz gorących rytmów Rumby, Cumbii czy Salsy z Ameryki Południowej. 

Muzyki narodów niegdyś zniewolonych, która dzisiaj przynosi ludziom poczucie wolności. 

Muzyka w jego wykonaniu to południowy ogień bębnów, zharmonizowany z emocjonalnym soulem, z szczyptą tajemniczego orientu, oraz głębią szamańskich rytuałów, całość owinięta w elektroniczną aureole. 

Krótką mówiąc, to podróż w której taniec jest wehikułem. 

Oprócz zamiłowania do muzyki jako formy sztuki, misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, która płynie z dźwięków oraz stanów świadomości, w które wprowadza. 

Podczas występów na żywo oraz warsztatów, jego intencją jest zaproszenie do przestrzeni nieskrepowanej ekspresji, pełnej obecności i boskiego przepływu. 

Na co dzień Ramzi komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi kręgi bębniarskie oraz sesje muzyko-terapeutyczne, występuje na żywo tworząc live sety, gra na instrumentach takich jak Djembe, Darbuka, Congi, Gitara, Flet Indiański, Looper, Groovebox.

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥