Program dla kobiet

Przebudź się do swojej mocy

Przejdź przez proces głębokiej transformacji, odkryj swój prawdziwy potencjał i doświadcz życia pełnego cudów

Start programu: 10 czerwca 2021

Czym jest program
Przebudź się do swojej mocy?

Pragniesz żyć pełnią życia, w połączeniu ze swoją wewnętrzną mocą, jasnym prowadzeniem intuicji i niezachwianą wiarą w siebie na drodze do realizacji swoich pragnień?

Czujesz, że gdzieś głęboko w sobie masz głos, który podpowiada: zasługujesz na więcej? Na życie w zgodzie ze swoim najwyższym potencjałem, swoją prawda, otwierając się jednocześnie na prowadzenie Wszechświata?

Czujesz, że to najwyższy czas, aby przebudzić się do bycia kobietą, która od zawsze w głębi duszy czułaś, że pragniesz się stać?

Jeśli tak to zapraszam Cię do 2-miesięcznej podróży wgłąb siebie w ramach programu online “Przebudzenie wewnętrznej mocy”, której doświadczysz na cotygodniowych kręgach kobiet, pełnych magii, mocy i światła.

W trakcie programu doświadczysz zmiany na poziomie wielowymiarowym. Zajrzysz w swój cień, aby przetransformować go w światło, zaakceptować i otoczyć miłością te aspekty siebie, których do tej pory być może się wstydziłaś lub wypierałaś. Odzyskasz równowagę pomiędzy energią kobiecą i męską, aby kreować swoje życie z poziomu mocy, a nie siły.

Jeżeli czujesz w sobie gotowość do uzdrowienia tego, co do tej pory stawało Ci na drodze do realizacji Twoich najskrytszych pragnień… gotowość na przebudzenie uśpionej do tej pory dzikiej kobiety, która z odwagą wyraża siebie i sięga po swoje marzenia, to ten program powstał dla Ciebie – aby wesprzeć Cię w Twojej duchowej transformacji.

Wspólnie przejdziemy przez ten proces, odkrywając swoją wewnętrzną prawdę i wprowadzając praktyki, dzięki którym zaczniesz żyć w pełni swojego potencjału, tu i teraz.

My, kobiety, mamy w sobie niesamowitą moc.

Poznaj program, w którym każda z nas będzie wzrastać w swojej prawdzie, łącząc się z mocą i światłem innych kobiet we wzajemnym wsparciu.

Jak zmieni się Twoje życie? 

W rezultacie tego programu przebudzisz się do swojej wewnętrznej mocy, zbudujesz pewność siebie i nawiążesz głębokie połączenie ze swoją intuicją. Uwolnisz się od tego, co do tej pory blokowało Cię przed staniem się osobą, którą w swoim wnętrzu pragniesz być, otwierając się tym samym na swój nieograniczony potencjał, życie w przepływie i obfitości. Zbudujesz głębokie zaufanie do siebie, które będzie dla Ciebie wsparciem w nawet najtrudniejszych chwilach Twojego życia i będziesz mogła przejść przez nie z wiarą w to, ze Wszechświat Cie wspiera i że już teraz masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz.

Ten program jest nastawiony na praktykę i Twoją głęboką transformację. 

Zintegrujesz to, co duchowe z tym, co materialne i osadzone w świecie fizycznym.

Dołącz do programu w przedsprzedaży vip

Jako pierwsza dowiadujesz się o zapisach do programu! Teraz możesz skorzystać ze specjalnej promocyjnej ceny i odebrać prezent – wybrany album medytacji.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Czy program jest
dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Pragniesz pomagać ludziom, rozwijać się zawodowo, zmienić swoją ścieżkę zawodową, przebudzić się w pełni do swojej kobiecości. Czujesz, że przyszłaś na ten świat, żeby robić wspaniałe rzeczy, że Twoja dusza ma powołanie, ale nie wiesz jak się do tego stawić i iść za tym głosem z odwagą, wcielać go w życie, a nie jedynie przywoływać w swojej wizji. 

A może jeszcze nie wiesz czego dokładnie chcesz… ale czujesz, że jest w Tobie moc, która pragnie się przebudzić. Rozkwitnąć do pełni swojego potencjału. Właśnie teraz! 

Jak będzie wyglądał program? 

8 tygodni spotkań warsztatowych

platforma z dostępem na zawsze

dodatkowe materiały PDF i MP3

zamknięta grupa wsparcia

Program potrwa 2 miesiące i będzie odbywał się w formie cotygodniowych spotkań na Zoomie. Każde spotkanie to ok. 2-2,5 godziny – łącznie ok. 20 godzin głęboko transformujących warsztatów i spotkań w kobiecym kręgu online. 

Dołączając do programu, otrzymasz także dostęp do dedykowanej platformy kursowej, na której będą umieszczane wszystkie nagrania. Dzięki temu będziesz mogła odtworzyć warsztat w dowolnym czasie, jeśli nie uczestniczyłaś w nim na żywo, a także wrócić do jego treści, jeśli poczujesz taką potrzebę. Nagrania będą czekały na Ciebie zarówno w formie wideo, jak i audio. 

Dostęp do platformy otrzymasz na zawsze – to oznacza, że możesz przejść przez program tak wiele razy, jak będziesz tego potrzebować i w takich momentach Twojego życia, w których ten proces ponownie Cię zawoła.

Dodatkowo na platformie programu znajdziesz materiały i ćwiczenia w formie pdf oraz materiały wspierające i medytacje prowadzone w formie mp3 i dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Czujesz wołanie serca?

Odpowiedz na nie! Nie odkładaj dłużej wyjścia ze świata iluzji. Przebudź się do swojej prawdy, swojej mocy. Jesteś ważną częścią zmiany tego świata na lepsze. 

Z czym będziemy pracować
w trakcie procesu?

Odkryjesz swój naturalny typ intuicyjny, dzięki czemu z jeszcze większą lekkością i łatwością będziesz potrafiła otwierać się na intuicyjne wglądy, wspierające Cię w Twoim życiu.

Nauczysz się jak komunikować się ze swoimi aniołami oraz przewodnikami w zgodzie ze swoimi naturalnymi predyspozycjami intuicyjnymi. Rozwiniesz swoje zmysły jasnosłyszenia, jasnowidzenia, jasnoczucia, jasnowiedzenia, dzięki czemu wskazówki intuicji będą dla Ciebie jeszcze lepiej widoczne i zrozumiałe.

Nauczysz się odróżniać głos intuicji od głosu ego, strachu i blokujących Cię myśli. Pogłębisz zaufanie do samej siebie, a dzięki temu zaczniesz odczuwać więcej wewnętrznego spokoju, wolności i otworzysz się na swój nieograniczony potencjał.

Z większą pewnością będziesz podejmować decyzje w zgodzie ze sobą – to pozwoli Ci odważnie kreować życie spójne z głosem serca.

Dzięki pracy wewnętrznej w tym obszarze zintegrujesz w sobie aspekt kobiecy i męski, co bezpośrednio wiąże się z równowagą pomiędzy dawaniem a przyjmowaniem.

Nauczysz się otrzymywać bez poczucia winy czy przekonania, że jesteś niewystarczająca. W rezultacie będziesz potrafiła wchodzić w stan flow – naturalnego przepływu życia, inspiracji i wewnętrznego prowadzenia. Otworzysz się na nieograniczoną obfitość Wszechświata dzięki byciu w harmonii z energią dawania oraz przyjmowania. 

Wybaczanie to potężne narzędzie, które pomoże Ci uwolnić się od emocji tłumionych nawet przez lata, odzyskać wewnętrzny spokój, harmonię, wyjść z roli ofiary i uświadomić sobie fundamentalne lekcje, z jakimi przychodziły do Ciebie dotychczasowe sytuacje oraz relacje.

Dzięki temu zbudujesz nowe podejście do życia oraz związków z innymi, w którym poczujesz pełnię swojej siły i pewności siebie, a strach przed samotnością przestanie kierować Twoimi decyzjami.

Przekonanie „nie jestem wystarczająca” to podstawa większości naszych życiowych zmagań, porównywania się z innymi i sabotowania działania na rzecz swoich marzeń. Podczas programu zaczniesz wychodzić z życia w umniejszaniu sobie, pragnieniom swojego serca i tym kim jesteś jako kobieta.

Przebudzisz się do swojego światła i życia, w którym wiesz i czujesz, że zasługujesz na wszystko co najlepsze. Poczujesz i zintegrujesz to na poziomie fizycznym, energetycznym emocjonalnym i duchowym, tak abyś mogła iść przez życie i działać z głębokim przekonaniem, że jesteś cudem tego Wszechświata i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Przebudzając się do swojej mocy, zaczniesz dostrzegać i odczuwać pełnię i większą obfitość w każdym aspekcie życia. Obfitość miłości, płynącego do Ciebie dobra, finansów, spokoju i cudów.

Połączysz się z poczuciem i przekonaniem, że już teraz żyjesz w obfitym Wszechświecie, który ma dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz, a dzięki temu zaczniesz w naturalny sposób pomnażać to co dobre i przyciągać jeszcze więcej obfitości, która wypełni Twoje życie.

Pragę, abyś dzięki temu programowi zrozumiała i poczuła, że nie musisz wybierać i że możesz być kim chcesz. Abyś zintegrowała każdy aspekt siebie jako kobiety, którą pragniesz być. A to oznacza, że możesz jednocześnie stać w swojej mocy, być pewna siebie, odważna, a zarazem wrażliwa, kobieca i empatyczna. To wszystko sprawia, że jesteś wyjątkowa taka jaka jesteś. 

Nie możesz stanąć w pełni swojej mocy, jednocześnie nie kochając i nie akceptując siebie, dlatego podczas programu poprowadzę Cię przez podróż wewnętrznej akceptacji, miłości do siebie i uwalniania wszelkich blokad, które do tej pory stawały Ci na drodze do poczucia wewnętrznej pełni.

Dzięki temu na jeszcze głębszym poziomie poczujesz, że jesteś swoją najlepsza przyjaciółką i wsparciem, którego do tej pory mogłaś szukać w innych.

Podczas programu nauczysz się zarządzać swoimi emocjami i odczytywać płynące z nich informacje, które pomogą Ci być w stałym wzroście duchowym. Uwolnisz się od potrzeby uciekania od swoich uczuć i zobaczysz, że smutek, strach, niepokój, złość są Ci również potrzebne. Zrozumiesz co możesz z nimi zrobić i jak je wykorzystać do procesu swojego rozwoju i stawiania się do swojej mocy.

Dołącz do programu w przedsprzedaży vip

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Jak będziemy pracować?

Podczas programu będziemy przechodzić przez 4 etapy wewnętrznej przemiany, dzięki czemu Twoja zmiana będzie długotrwała i zintegrowana ze światem materialnym i codziennym życiem

Świadomość

Poszerzysz swoją świadomość samej siebie, praw rządzących Wszechświatem oraz odczytywania wglądów intuicyjnych. Zmierzysz się ze swoim cieniem, tłumionymi emocjami i tym, co do tej pory stanowiło Twoją (a być może cały czas jeszcze stanowi) nieuświadomioną blokadę. 

UZDRAWIANIE

W tym etapie poprowadzę Cię przez proces uzdrawiania wewnętrznych blokad na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i psychicznym. Uwolnisz zblokowaną energię w czakrach – swoich centrach energetycznych oraz przetransformujesz niewspierające przekonania z poziomu podświadomego, aby następnie zintegrować je z poziomem świadomym i nadświadomym.

PRZEBUDZENIE

Przejdziemy przez proces łączenia się ze swoim nieograniczonym potencjałem, swoją mocą i wewnętrznym światłem, tak abyś mogła tworzyć życie o jakim marzysz i stać się kobietą, którą zawsze pragnęłaś być. Na jeszcze głębszym poziomie przypomnisz sobie o swojej wewnętrznej bogini i duchowym aspekcie tego kim jesteś. 

INTEGRACJA

Poprowadzę Cie przez integrację wewnętrznej przemiany i odkrywania swojej mocy z życiem codziennym i światem materialnym, tak abyś doświadczała upragnionej zmiany w swojej rzeczywistości. Poznasz praktyki oraz narzędzia, które będą wspierać Cię w dalszym rozwoju, również po programie, i będziesz wiedziała jakie kolejne kroki podjąć w zgodzie z głosem serca. 

Podczas programu będziemy pracować na poziomie wielowymiarowym, łącząc pracę z ciałem, umysłem i duchem, wykorzystując wiedzę oraz narzędzia z zakresu Theta Healing, medytacji, jogi kundalini, pracy z energią, koherencją serca (na podstawie badań HeartMath Institute), język światła (uzdrawianie na poziomie wibracyjnym), Radykalne Wybaczanie, szamanizm, oddech oraz moc tańca intuicyjnego i muzyki.

Dzięki takiej pracy wewnętrznej doświadczysz zmiany na poziomie podświadomym, świadomym oraz nadświadomym.

Dlaczego powstał ten program?

Stworzyłam program Przebudź się do swojej mocy, bo doświadczyłam ogromnej różnicy w tym, jak wygląda nasze życie, kiedy jesteśmy w poczuciu niemocy od tego, kiedy łączymy się w pełni ze swoją wewnętrzną mądrością, potencjałem i mocą. Wierzę, że każda z nas zasługuje na wszystko, co w sobie najlepsze, łącząc jednocześnie wszystkie aspekty siebie jako kobiety: sensualność, kobiecość, odwagę, wrażliwość, moc, pewność siebie, delikatność, wolność i dzikość. 

Ten program to było absolutne natchnienie. Będąc na Maderze, jechałam samochodem i czułam, że coś do mnie przychodzi. Czułam jakąś nasilającą się energię w moim wnętrzu, poczucie ekscytacji i inspiracji. Dojechałam do coworkingu, otworzyłam laptopa i za jednym tchnieniem zapisałam 7 stron programu, zaczynajac od słów: Przebudzenie wewnętrznej mocy – głęboko transformujący program online dla kobiet.

Poczułam ciarki na całym ciele i głębokie zrozumienie tego, jak ten program jest teraz potrzebny. 

Poczułam, jak łączę się z energią kobiet, które są na niego gotowe. Być może jeśli to teraz czytasz, jesteś jedną z nich.

Czuję, że ogromne zmiany, przez które przechodziliśmy i nadal przechodzimy w skali globalnej, zaczynają się tak naprawdę od zmiany każdego z nas.

Czuję też mocno i wierzę, że wkraczamy w erę kobiecej energii, działania z poziomu mocy, a nie siły. 

Czuję, jak mocno potrzebne jest stawienie się każdej z nas do swojej wewnętrznej mocy, uwolnienie się od przekonań i niewspierających energii przenoszonych z pokolenia na pokolenia. 

Czuję, że to czas dla każdej z nas, aby przebudzić się do swojego potencjału, żyć w zgodzie ze swoją misją i świecić światłem, którym jesteśmy. Mocno wierzę także w to, jak ważne dla każdej z nas jest poczucie przynależności i wzajemne, kobiece wsparcie. I to właśnie pragnę dać Ci w tym programie. 

Czuję ogromne prowadzenie tworząc go dla Ciebie i innych wspaniałych kobiet, dlatego jeśli słyszysz wołanie swojego serca, zapraszam Cię do tej pięknej podróży.

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Kamila Surma i jestem kobietą taką jak Ty – która pewnego dnia zapragnęła żyć w zgodzie z głosem miłości.

Napisałam książkę “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, która inspiruje innych do odnalezienia swojej drogi w życiu. Na co dzień prowadzę tysiące kobiet do pogłębienia swojego połączenia z intuicją podczas warsztatów, programów online, sesji indywidualnych oraz tworząc podcast Wyspa Intuicji.

Jestem autorką przestrzeni online dla kobiet – Ścieżki Intuicji, a także pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji, łączącego terapeutyczną technikę intuicyjnego pisania z subtelną strukturą, która ułatwia nawiązanie relacji ze swoją wewnętrzną mocą.

Jednak jeszcze kilka lat temu byłam w zupełnie innym miejscu niż teraz – być może rozpoznasz je ze swojego życia…

Byłam totalnie pogubiona, nie wiedziałam kim jestem, czego chcę od życia, często czułam się sfrustrowana, samotna, nie kochałam ani nie akceptowałam siebie w pełni. Przez wiele lat żyłam, podążając za utartym schematem studia-praca-dom z nadzieją, że to właśnie ta droga zagwarantuje mi spełnienie. Jednak im dalej nią szłam, tym gorzej się czułam. Moje ciało cały czas mówiło: STOP! Zatrzymaj się! Jednak wtedy nie umiałam odczytywać tych znaków.

W końcu po wielu latach życia w zupełnym oddaleniu od swojej intuicji, wszystko zaczęło się walić: moja praca, zdrowie, związek i mój stan emocjonalny. Wcześniej Wszechświat pukał… ja nie słuchałam – więc teraz postanowił wywarzyć drzwi. Wtedy nie mogłam tego zrozumieć, a teraz czuję ogromną wdzięczność za te doświadczenia, bo to dzięki nim przebudziłam się duchowo.

Postawiłam wszystko na jedną kartę i poszłam za głosem swojego serca. Kupiłam bilet na Majorkę w jedną stronę i wyruszyłam w podróż odkrywania siebie. Podjęłam decyzje, które nie miały sensu z poziomu logicznego, ale na które cieszyło się moje serce i dusza. I to był właśnie początek wielkich zmian w moim życiu.

Od tego momentu krok po kroku podążałam za głosem miłości, który prowadził mnie do kolejnych praktyk duchowych, jogi, medytacji, pracy z oddechem, intuicyjnego pisania, uzdrawiania energią, nauk Kursu Cudów oraz wielu innych praktyk i nauczycieli. Całymi dniami chłonęłam wiedzę, czytałam książki i szłam za prowadzenim swojej duszy. Po pewnym czasie wsłuchiwania się w siebie przypomniałam sobie misję, z którą przyszłam na ten świat, która cały czas była w moim sercu. Usłyszałam wyraźny glos, który powiedział: moją misją jest inspirować innych do odważnego podążania za głosem miłości. Poczułam to całą sobą, wypełniając się głęboko wzruszeniem. Czułam, jakbym wróciła do domu. 

Od tamtej chwili żyję w zgodzie z tym głosem.

Głęboko wierzę, że każda z nas przyszła na ten świat ze wspaniałymi darami i misją, które tylko czekają na ich odkrycie, aby tworzyć życie pełne szczęścia, wewnętrznego spokoju, spełnienia, obfitości i miłości. 

zobacz opinie o współpracy ze mną

Asia Oziemska, refleksolog
Zmiana po naszej miesięcznej pracy to istny cud

Poczułam wewnętrzną potrzebę, aby skontaktować się z Kamilą. Wyczułam lekkie przebłyski swojej intuicji, ale nie potrafiłam sama polepszyć jakości tego głosu. Cały czas docierał jak gdyby z głuchej studni. Głównym powodem dla którego poczułam potrzebę skontaktowania się z Kamilą była chęć pracy nas sobą i w konsekwencji wyraźne słyszenie swoich aniołów 

Zmiana po naszej miesięcznej pracy to istny cud. Nie potrafię przekazać na papierze jakie szczęście czuję w sercu. Poukładałam swoje relacje z mężem. Pokochałam go na nowo. Realizuje się w kwestiach pasji. Mam cudowną pracę i wspaniałe koleżanki. Doceniam każdą chwilę.

Kamila to przeurocza, cudowna dziewczyna. Czuć od niej pozytywne wibracje i bardzo miło się z nią rozmawia. Właściwie ciężko mi zawsze było z nią kończyć nasze pogawędki. Jestem wdzięczna za to, że pojawiłaś się w moim życiu 😗

Zmiana po naszej miesięcznej pracy to istny cud

Dużo w moim życiu się zmieniło. Może nie jestem milionerką, ale czuję się jakbym nią była. Dzięki sesjom, pozbyłam się strachu, zmieniłam negatywne przekonania, odpuściłam presję, żeby robić wszystko idealnie, przestałam się porównywać z innymi. Czuję się szczęśliwa tu i teraz i dzięki temu, że odpuściłam wiele przekonań, zrelaksowałam się. Czuję tą obecność intuicji, nasze połączenie jest silniejsze. Jak obserwuję minione lata, to dopiero teraz wiem, że ona zawsze tam była, tylko ja jej nie słuchałam.

Szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu, cieszę się podróżą i właśnie to połączenie silne z intuicją, to zaufanie do intuicji, to zaufanie do samej siebie, powoduje, że cieszę się drogą.

Ada Dobroczek
Paulina Janicka
Zmiana po naszej miesięcznej pracy to istny cud

Swój rozwój intuicji rozpoczęłam, kiedy poszukiwałam swojej ścieżki zawodowej. Pracowałam wtedy w miejscu, które nie spełniało moich oczekiwań i nie dawało mi szansy rozwoju. Bardzo szybko rzuciłam pracę i zaczęłam realizować się w rzeczach, które już długo odkładałam, takich jak pisanie bloga i rozpoczęcie kursu grafiki komputerowej.

To był pierwszy krok do wszelkich zmian. A przede wszystkim do zmiany siebie, pokochania siebie. Dzięki medytacjom, stałam się bardziej opanowana. Obserwuję wszystko co dzieje się wokół mnie i zaczęłam rozumieć własne potrzeby.

Ten kurs rozwoju intuicji to nie tylko znalezienie jakiejś drogi, ale też zrozumienie siebie i swoich potrzeb. Polecam go wszystkim, którzy szukają siebie, szukają nici porozumienia z innymi, swojej drogi, a przede wszystkim szukają odwagi, by realizować swoje marzenia i siebie.

Dołącz do programu

W przedsprzedaży zapłacisz o 142 zł mniej - tylko do 27 maja!
Start programu: 10 czerwca 2021
Pakiet turkusowy

997 zł

555 zł
Pakiet
srebrny

1531 zł

744 zł
Zostały tylko 4 miejsca!
Pakiet diamentowy

2491 zł

1597 zł

Gwarancja satysfakcji

Jeśli po przejściu całego programu i uczestnictwie w warsztatach nie poczujesz zmiany w swoim życiu - otrzymasz pełen zwrot kosztów. Po więcej informacji napisz na sklep@kamilasurma.com

Najczęściej zadawane pytania

W systemie Tpay, z którego korzystamy, możesz wybrać płatność ratalną obsługiwaną przez Alior Bank.

Wystarczy, że dodasz wybrany pakiet do koszyka, uzupełnisz dane zamówienia, a wybierając formę płatności, zaznaczysz “tpay raty”.

System pokieruje Cię przez kolejne kroki, a weryfikację wniosku powinnaś uzyskać w 15 minut!

W razie pytań czy wątpliwości, pisz śmiało na sklep@kamilasurma.com

Wszystkie materiały zostaną zapisane na specjalnej platformie, do której dostaniesz dostęp jako uczestniczka. Jeśli więc nie będziesz mogła brać udziału w warsztatach na żywo – zero presji 🙂 Możesz do nich wrócić w dogodnym dla siebie czasie.

Tak! Wszystkie materiały, jakie otrzymasz w programie – warsztaty, dodatkowe ćwiczenia, medytacje prowadzone – zostają z Tobą tak długo, jak będziesz chciała. Twój dostęp do platformy będzie bezterminowy, tak abyś mogła wracać do programu, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę.

Nie – jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu i czas na wspólną pracę na warsztatach oraz na pracę własną.

Grupa na Facebooku, do której otrzymasz dostęp, na pewno stanie się ważną częścią naszej energii kobiecego kręgu, jednak to tylko dodatek do programu. Jeśli nie chcesz zakładać konta w tym serwisie, to absolutnie nie musisz tego robić.

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥