Czujesz, że straciłaś zaufanie do siebie
w podejmowanych decyzjach?
Strach, wątpliwości, natłok negatywnych
myśli i ciągłe analizowanie sytuacji nie pozwalają Ci podążać za głosem serca?
A jednocześnie pragniesz odnaleźć siebie i swoją drogę w życiu?

Zapisz się na listę zainteresowanych udziałem w 2-miesięcznym programie mentoringowym online i odważ się żyć w zgodzie ze sobą!

.

Jak wygląda program?

230 minut szkoleniowych

3 godziny transmisji na żywo z sesjami Q&A

Medytacje prowadzone

Ćwiczenia
oddechowe

Ćwiczenia w formie pdf (praca z dziennikiem)

Moja historia

Kamila Surma intuicja

Nazywam się Kamila Surma, jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju duchowego, osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing.

Jednak zanim odkryłam swoją drogę byłam bardzo pogubiona. Słuchając innych, porzuciłam swoją 15-letnią pasję, taniec, i zaczęłam żyć schematem “studia-praca-dom”. Moje życie bardzo szybko zaczęło mnie przytłaczać… W ciągu 2 lat pracowałam w ponad 10 różnych miejscach: Call Canter, Biurze Nieruchomości, Agencji Social Media, pracowałam jako kelnerka, barmanka, sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, ambasadorka marki w międzynarodowej korporacji, dużo by wymieniać… Jednak żadna z tych rzeczy nie przynosiła mi spełnienia. Czułam się jakby ktoś każdego dnia wysysał ze mnie energię życiową… Byłam nieszczęśliwa i zagubiona.

W końcu jednego dnia poczułam impuls. Wołanie serca, które powiedziało „Leć do Hiszpanii! Czas iść za swoimi marzeniami!”. Zdobyłam się na odwagę. Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Majorkę – tak kierowała mnie intuicja. Ta podróż całkowicie odmieniła moje życie. Przeszłam tam przez proces wewnętrznej przemiany, odnalazłam swoją życiową misję, szczęście, spełnienie i wewnętrzny spokój.

Zaczęłam zgłębiać tematy rozwoju duchowego, mindfulness, pracy nad intuicją, umysłem, energią oraz koherencją serca. To stało się moją pasją jak również narzędziem do pomagania innym.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc do zmiany swojego życia, dlatego teraz pragnę pomóc Tobie w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełniania i wewnętrznego spokoju.

Co zyskasz w programie "Odważ się żyć w zgodzie ze sobą"?

Opinie kobiet, którym pomogłam

Kasia Misztela

Dlaczego zdecydowałaś się na udział w programie?

Potrzebowałam kompleksowego wsparcia by rozwijać się w słuchaniu siebie, swojego głosu intuicji. Łatwo jest się zatracić w codziennej rutynie i uznać, że nie mamy czasu albo inne rzeczy są ważniejsze. Tyle, że przez takie nawykowe myśli znowu oddalamy się od Siebie.

W czym pomógł Ci program?

Ogromną wartością było poznanie nowych osób i nieustające ich wsparcie, by mimo pojawiających się wątpliwości (głosu ego) działać dla dobra Siebie. Program dał mi narzędzia, dzięki którym każdego dnia mogę zbliżać się do głosu swojego serca i wzmacniać ten sygnał. Medytacje, ćwiczenia, nagrania, to wszystko było ogromnie pomocne, by cały czas być w kontakcie ze swoim głosem intuicji.

Jaką zmianę zauważyłaś po udziale w programie?

W czasie trwania programu działy się rzeczy magiczne. Połączenie ze sobą było bardzo mocno wyczuwalne. Mnóstwo znaków od intuicji, „przypadkowe” spotkania i wybory jakich dokonywałam – wszystko splatało się w jedną, sensowną całość. Gdy czujesz to tak mocno, jest ci tak lekko w duszy. Wiem już, jakiego uczucia, stanu szukać w sobie, gdy zaczynam oddalać się od głosu serca.

Komu poleciłabyś udział w programie?

Polecam ten program z całego serca każdemu. Szczególnie osobom, które sporo myślą, analizują i starają się podejmować decyzje rozsądnie, choć i tak nie czują, że to właściwa opcja. Osobom, które czują, że jest ‘coś więcej’.

Weronika Sakowska

Znalazłam się w takim pukncie życia, gdzie zaczęłam kręcić się wkółko mając wrażenie, że stoje w miejscu. Idąc ścieżką samorozwoju trafiłam na Kamile Jej osoba, posty, relacje sprawiły, że dotarło do mnie, że zgubiłam połączenie ze swoją intuicją stąd rondo ze ścieżkami, których nie widziałam bądź bałam się podjąć. I… wszechświat jak zawsze zadziałał-Kamila uruchomiła program mentoringowy. Bez wahania wzięłam w nim udział. Wyobraźcie sobie, że już po pierwszym tygodniu pracy z intuicją (pod okiem Kamili i grupy wspaniałych kobiet wspierających się w słuchaniu wewnętrznego głosu) zaczął się proces zmian zaczęłam zmieniać ścieżkę zawodową, założyłam firmę z przyjaciółką, łącząc jej wspaniały sutasz z moja misją pomocy osobom niepełnosprawnym. A to wszystko to dopiero początek Czy firma pofrunie tak jak o tym marzymy? Czy wrócę w pełni do swojej pracy zawodowej? Czy przyjdzie do mnie coś zupełnie innego? Nie martwie się już tak jak wcześniej bo wiem, że wszystko dzieje się po coś a jeśli działamy w zgodzie ze sobą, z pozycji serca, sluchając intuicji to nasze życie będzie płynąć tak jak powinno w zgodzie z naszą misją życiową. Jestem Kamili ogromnie wdzięczna i całym sercem polecam nie tylko jej program mentoringowy ale także sesje indywidualne oraz książki Jeśli chcesz żyć w zgodzie ze sobą, odnaleźć swoja misję życiową, uporać się z różnymi wyzwaniami, nauczyć medytować i odnaleźć głos intuicji to ten program jest zdecydowanie dla Ciebie!

Adrianna Dobroczek

Do decyzji, o podjęciu pracy nad moim wnętrzem, oraz połączeniu z intuicją dojrzewałam przez ostatnie parę lat. Na udział w Programie Mentoringowym zdecydowałam się po odbyciu kilku sesji prywatnych z Kamila.Dzięki sesjom prywatnym dostrzegłam, że faktycznie Intuicja, która w nas jest, podszeptuje nam pomocne wskazówki każdego dnia. Poczułam, ogromną chęć, wzmocnienia połączenia z Moją Intuicją.

Program Mentoringowy pomógł mi w nabraniu dystansu do otaczającego mnie stresu, codziennych problemów, które pojawialaja się na naszej drodze. Potrafię, stać się obserwatorem sytuacji, która mi się przytrafia. Coraz łatwiej przychodzi mi odnalezienie się w burzy emocji. Wystarczy, że zatrzymam się na chwilkę, i zadam sobie pytanie: ´Co jest dla mnie ważne w danym momencie.Co podpowieda mi Cichy Głos Intuicji.Czy akurat, trudna sytuacja, tego momentu, jest bez rozwiązania, czy mam wpływ na jej zmianę……´´

Dzięki, ćwiczeniom medytacji, nauczyłam się wsłuchiwać w swoje wnętrze. Nauczyłam się rozróżniać Głos Intuicji od Głosu Ego. Stałam, się ponownie najbliższą, najbardziej zaufaną sobie osobą. – Sprawa oczywista, nieprawdaż….ale wiem, że jako dorośli, zapominamy o naszym wewnetrzym przyjacielu.

Z całego serducha polecam program każdej osobie, która czuje się w tzw. Kropce. Jeśli, czujesz się na rozdrożu, zastanawiasz jaki podjąć kolejny krok, nad czym chcesz się skupić,co jest dla Ciebie ważne.

Jeśli, czujesz, że wiekszość decyzji podejmujesz, BO ( tak trzeba, tak jest lepiej, czujesz presję otoczenia do podjęcia decyzji, której nie do końca jest pewna/y.) Wierzę,że program będzie miał bardzo pozytywny i korzystny wpływ na Twoje wnętrze. Daj sobie szansę zatroszczenia się o Twojego Najwspanialszego Przyjaciela – CIEBIE

Marta Marcinoska

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ chciałam kontynuować swój rozwój i szukałam czegoś co pomoże mi w codziennej praktyce i pracy nad sobą.  Szukałam również inspiracji, motywacji oraz osób dla których intuicja i rozwój są ważne oraz takich którym mogę dawać wsparcie i dostawać je od nich.

Program pomógł mi w utrzymaniu codziennej praktyki i działał motywująco. Grupa, która się stworzyla dawała pozytywna energie. Moduły programowe pozytywnie nastawiały i pomogły mi również zapoznać się lepiej z różnymi sposobami pracy i ćwiczeniami oraz ułożyć sobie w głowie czego i kiedy potrzebuję.

Poleciłabym program tym, którzy potrzebują uspokoić myśli, lęki oraz ciągle gdzieś pędzą. Także tym, którzy nie wiedzą co dalej ze sobą zrobić oraz tym, którzy chcą nad sobą pracować, zaufać intuicji a brakuje im czasami wiary i motywacji.

.

Czujesz, że straciłaś zaufanie do siebie
w podejmowanych decyzjach?
Strach, wątpliwości, natłok negatywnych
myśli i ciągłe analizowanie sytuacji nie pozwalają Ci podążać za głosem serca?
A jednocześnie pragniesz odnaleźć siebie i swoją drogę w życiu?

Zapisz się na listę zainteresowanych udziałem w 2-miesięcznym
programie mentoringowym online
i odważ się żyć w zgodzie ze sobą!

W rezultacie programu "Odważ się żyć w zgodzie ze sobą" odzyskasz połączenie ze swoją intuicją, pokonasz strach i wątpliwości w podejmowanych przez siebie decyzjach,
przestaniesz stale powtarzać „nie wiem co zrobić”, uspokoisz natłok negatywnych myśli,
nadmierne analizowanie i w końcu zaczniesz z odwagą iść za głosem swojego serca.
W Twoim życiu zaczną dziać się cuda!

Zapisy do programu zamykają się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szkolenie "Manifestacja marzeń" nie jest już dostępne jako bonus do programu.

Nawet jeśli teraz:

Możesz w końcu odetchnąć z ulgą, bo Twoja intuicja skierowała Cię w odpowiednie miejsce.

Ten impuls, który poczułaś, może podpowiadać Ci, że to najwyższy czas, aby zmienić swoje życie i zacząć iść za głosem swojego serca z odwagą i wiarą.

Co zyskasz w programie "Odważ się żyć w zgodzie ze sobą"?

Twoja przyszłość zależy od decyzji, które podejmujesz dzisiaj. 

Masz w sobie moc i mądrość, które prowadzą Cię przez życie.

Wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz są już w Tobie. Nie musisz nigdzie biec, ani szukać.

Wystarczy, że wsłuchasz się w swoją intuicją i z odwagą będziesz podejmowała decyzje w zgodzie z nią, a odmienisz każdy obszar swojego życia.  A wtedy zaczną dziać się CUDA!

Poczujesz, że wszystko zaczyna płynąć, odpowiedni ludzie, pojawiają się w odpowiednim czasie. 
Poczujesz, że prowadzi Cię energia, która przynosi Ci spokój i prowadzi Cię z każdym kolejnym krokiem. Twoje życie nabiera kolorów, staje się łatwiejsze i jest w nim więcej radości, spełnienia i woności.  

Jak wygląda program?

230 minut szkoleniowych

3 godziny transmisji na żywo z sesjami Q&A

Medytacje prowadzone

Ćwiczenia
oddechowe

Ćwiczenia w formie pdf (praca z dziennikiem)

MODUŁ I

WPROWADZENIE DO INTUICJI
W pierwszym module dowiesz się czym dokładnie jest intuicja, jak rozpoznać jej głos i wskazówki. Poznasz 5 rodzaji intuicji i zidentyfikujesz, który masz najsilniej rozwinięty.  Poznasz ćwiczenia i narzędzia, dzięki którym zaczniesz rozwijać swoją intuicję już od pierwszych dni kursu.

MODUŁ II

ROZWÓJ INTUICJI KROK PO KROKU
W drugim module poznasz wszystkie narzędzia rozwoju intuicji, dzięki którym będziesz rozwijać swoją intuicję każdego dnia (medytacje, ćwiczenia oddechowe, prowadzenie dziennika, dodatkowe ćwiczenia, afirmacje, intencje).

MODUŁ III

ZMIANA PRZEKONAŃ I ODBUDOWANIE WŁASNEJ WARTOŚCI
W tym module uświadomisz sobie jakie negatywne przekonania blokują Cię w zdziałaniu w zgodzie ze sobą. Zmienisz historię, którą opowiadasz o samej sobie i odbudujesz poczucie własnej wartości.

MODUŁ IV

ODPUSZCZANIE KONTROLI
W tym tygodniu zdamy sobie sprawę jakie sytuacje kontrolujemy, przez co blokujemy przepływ intuicji. Odpuścimy to co nam nie służy,  otworzymy się na proawdzenie Wszechświata i działanie pod wpływem inspiracji.

MODUŁ V

PODEJMOWANIE DECYZJI
W piątym module nauczysz się odróżniać głos ego od głosu intuicji. Poznasz ćwiczenia i metody, które wykorzystasz podczas podejmowania decyzji, uzdrawiania strachu i działania z odwagą.

MODUŁ VI

WYBACZENIE I PODNOSZENIE WIBRACJI
W tym module poznasz ćwiczenia, medytacje oraz przejdziesz przez lekcję, dzięki którym podniesiesz poziom swoich wibracji, uwolnisz się od rozpamiętywania sytuacji z przeszłości, na które nie masz wpływu, przywrócisz wewnętrzny wewnętrzny spokój oraz harmonię do swojej codzienności.

MODUŁ VII

ODKRYWANIE SWOJEJ MISJI
W module piątym przejdziesz przez ćwiczenia dzięki którym: -nadasz jasny kierunek swojemu życiu -poznasz pragnienia swojej duszy - dowiesz się jak odnaleźć swoją pasję oraz misję życiową

Moja historia

Kamila Surma intuicja

Nazywam się Kamila Surma, jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju duchowego, osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing.

Jednak zanim odkryłam swoją drogę byłam bardzo pogubiona. Słuchając innych, porzuciłam swoją 15-letnią pasję, taniec, i zaczęłam żyć schematem “studia-praca-dom”. Moje życie bardzo szybko zaczęło mnie przytłaczać… W ciągu 2 lat pracowałam w ponad 10 różnych miejscach: Call Canter, Biurze Nieruchomości, Agencji Social Media, pracowałam jako kelnerka, barmanka, sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, ambasadorka marki w międzynarodowej korporacji, dużo by wymieniać… Jednak żadna z tych rzeczy nie przynosiła mi spełnienia. Czułam się jakby ktoś każdego dnia wysysał ze mnie energię życiową… Byłam nieszczęśliwa i zagubiona.

W końcu jednego dnia poczułam impuls. Wołanie serca, które powiedziało „Leć do Hiszpanii! Czas iść za swoimi marzeniami!”. Zdobyłam się na odwagę. Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Majorkę – tak kierowała mnie intuicja. Ta podróż całkowicie odmieniła moje życie. Przeszłam tam przez proces wewnętrznej przemiany, odnalazłam swoją życiową misję, szczęście, spełnienie i wewnętrzny spokój.

Zaczęłam zgłębiać tematy rozwoju duchowego, mindfulness, pracy nad intuicją, umysłem, energią oraz koherencją serca. To stało się moją pasją jak również narzędziem do pomagania innym.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc do zmiany swojego życia, dlatego teraz pragnę pomóc Tobie w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełniania i wewnętrznego spokoju.

Opinie kobiet, którym pomogłam

Kasia Misztela

Dlaczego zdecydowałaś się na udział w programie?

Potrzebowałam kompleksowego wsparcia by rozwijać się w słuchaniu siebie, swojego głosu intuicji. Łatwo jest się zatracić w codziennej rutynie i uznać, że nie mamy czasu albo inne rzeczy są ważniejsze. Tyle, że przez takie nawykowe myśli znowu oddalamy się od Siebie.

W czym pomógł Ci program?

Ogromną wartością było poznanie nowych osób i nieustające ich wsparcie, by mimo pojawiających się wątpliwości (głosu ego) działać dla dobra Siebie. Program dał mi narzędzia, dzięki którym każdego dnia mogę zbliżać się do głosu swojego serca i wzmacniać ten sygnał. Medytacje, ćwiczenia, nagrania, to wszystko było ogromnie pomocne, by cały czas być w kontakcie ze swoim głosem intuicji.

Jaką zmianę zauważyłaś po udziale w programie?

W czasie trwania programu działy się rzeczy magiczne. Połączenie ze sobą było bardzo mocno wyczuwalne. Mnóstwo znaków od intuicji, „przypadkowe” spotkania i wybory jakich dokonywałam – wszystko splatało się w jedną, sensowną całość. Gdy czujesz to tak mocno, jest ci tak lekko w duszy. Wiem już, jakiego uczucia, stanu szukać w sobie, gdy zaczynam oddalać się od głosu serca.

Komu poleciłabyś udział w programie?

Polecam ten program z całego serca każdemu. Szczególnie osobom, które sporo myślą, analizują i starają się podejmować decyzje rozsądnie, choć i tak nie czują, że to właściwa opcja. Osobom, które czują, że jest ‘coś więcej’.

Weronika Sakowska

Znalazłam się w takim pukncie życia, gdzie zaczęłam kręcić się wkółko mając wrażenie, że stoje w miejscu. Idąc ścieżką samorozwoju trafiłam na Kamile Jej osoba, posty, relacje sprawiły, że dotarło do mnie, że zgubiłam połączenie ze swoją intuicją stąd rondo ze ścieżkami, których nie widziałam bądź bałam się podjąć. I… wszechświat jak zawsze zadziałał-Kamila uruchomiła program mentoringowy. Bez wahania wzięłam w nim udział. Wyobraźcie sobie, że już po pierwszym tygodniu pracy z intuicją (pod okiem Kamili i grupy wspaniałych kobiet wspierających się w słuchaniu wewnętrznego głosu) zaczął się proces zmian zaczęłam zmieniać ścieżkę zawodową, założyłam firmę z przyjaciółką, łącząc jej wspaniały sutasz z moja misją pomocy osobom niepełnosprawnym. A to wszystko to dopiero początek Czy firma pofrunie tak jak o tym marzymy? Czy wrócę w pełni do swojej pracy zawodowej? Czy przyjdzie do mnie coś zupełnie innego? Nie martwie się już tak jak wcześniej bo wiem, że wszystko dzieje się po coś a jeśli działamy w zgodzie ze sobą, z pozycji serca, sluchając intuicji to nasze życie będzie płynąć tak jak powinno w zgodzie z naszą misją życiową. Jestem Kamili ogromnie wdzięczna i całym sercem polecam nie tylko jej program mentoringowy ale także sesje indywidualne oraz książki Jeśli chcesz żyć w zgodzie ze sobą, odnaleźć swoja misję życiową, uporać się z różnymi wyzwaniami, nauczyć medytować i odnaleźć głos intuicji to ten program jest zdecydowanie dla Ciebie!

Adrianna Dobroczek

Do decyzji, o podjęciu pracy nad moim wnętrzem, oraz połączeniu z intuicją dojrzewałam przez ostatnie parę lat. Na udział w Programie Mentoringowym zdecydowałam się po odbyciu kilku sesji prywatnych z Kamila.Dzięki sesjom prywatnym dostrzegłam, że faktycznie Intuicja, która w nas jest, podszeptuje nam pomocne wskazówki każdego dnia. Poczułam, ogromną chęć, wzmocnienia połączenia z Moją Intuicją.

Program Mentoringowy pomógł mi w nabraniu dystansu do otaczającego mnie stresu, codziennych problemów, które pojawialaja się na naszej drodze. Potrafię, stać się obserwatorem sytuacji, która mi się przytrafia. Coraz łatwiej przychodzi mi odnalezienie się w burzy emocji. Wystarczy, że zatrzymam się na chwilkę, i zadam sobie pytanie: ´Co jest dla mnie ważne w danym momencie.Co podpowieda mi Cichy Głos Intuicji.Czy akurat, trudna sytuacja, tego momentu, jest bez rozwiązania, czy mam wpływ na jej zmianę……´´

Dzięki, ćwiczeniom medytacji, nauczyłam się wsłuchiwać w swoje wnętrze. Nauczyłam się rozróżniać Głos Intuicji od Głosu Ego. Stałam, się ponownie najbliższą, najbardziej zaufaną sobie osobą. – Sprawa oczywista, nieprawdaż….ale wiem, że jako dorośli, zapominamy o naszym wewnetrzym przyjacielu.

Z całego serducha polecam program każdej osobie, która czuje się w tzw. Kropce. Jeśli, czujesz się na rozdrożu, zastanawiasz jaki podjąć kolejny krok, nad czym chcesz się skupić,co jest dla Ciebie ważne.

Jeśli, czujesz, że wiekszość decyzji podejmujesz, BO ( tak trzeba, tak jest lepiej, czujesz presję otoczenia do podjęcia decyzji, której nie do końca jest pewna/y.) Wierzę,że program będzie miał bardzo pozytywny i korzystny wpływ na Twoje wnętrze. Daj sobie szansę zatroszczenia się o Twojego Najwspanialszego Przyjaciela – CIEBIE

Marta Marcinoska

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ chciałam kontynuować swój rozwój i szukałam czegoś co pomoże mi w codziennej praktyce i pracy nad sobą.  Szukałam również inspiracji, motywacji oraz osób dla których intuicja i rozwój są ważne oraz takich którym mogę dawać wsparcie i dostawać je od nich.

Program pomógł mi w utrzymaniu codziennej praktyki i działał motywująco. Grupa, która się stworzyla dawała pozytywna energie. Moduły programowe pozytywnie nastawiały i pomogły mi również zapoznać się lepiej z różnymi sposobami pracy i ćwiczeniami oraz ułożyć sobie w głowie czego i kiedy potrzebuję.

Poleciłabym program tym, którzy potrzebują uspokoić myśli, lęki oraz ciągle gdzieś pędzą. Także tym, którzy nie wiedzą co dalej ze sobą zrobić oraz tym, którzy chcą nad sobą pracować, zaufać intuicji a brakuje im czasami wiary i motywacji.

Bonusy do programu

Ebook „Intuicja - czym jest, jak ją rozwinąć i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą?”
o wartości 35 zł

Ten ebook powstał dla osób, które chcą rozwinąć swoją intuicja, dowiedzieć się czym ona jest i jak odróżniać głos intuicji od strachu. W ebooku przedstawiłam intuicję w łatwy i zrozumiały sposób, tak abyś po jego przeczytaniu wiedział jak ją wykorzystać w codziennym życiu.

Planer rozwoju intuicji
o wartości 29 zł

Planer Rozwoju Intuicji to narzędzie, które pomoże Ci wprowadzić do codziennego życia, proste nawyki, dzięki którym rozwiniesz swoją intuicję, odzyskasz wewnętrzny spokój, otworzysz się na prowadzenie Wszechświata oraz upewnisz się, że decyzje, które podejmujesz są w zgodzie z Tobą.

10% zniżki na sesje indywidualne

60-minutowa sesja online, w rezultacie której uzdrowisz swoje blokady na poziomie fizycznym, emocjonalnym, duchowym i psychicznym. Oprócz sesji indywidualnej, zniżkę możesz wykorzystać również na pakiet 3 lub 5 sesji indywidualnych.

Zapisy do programu zamykają się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szkolenie "Manifestacja marzeń" nie jest już dostępne jako bonus do programu.

Pakiet BIAŁY

299
249 zł
 • 7 MODUŁÓW w ramach programu, ćwiczenia oddechowe oraz medytacje​
 • Pakiet 3 bonusów
 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku
 • Ćwiczenia w formie PDF

Pakiet SREBRNY

349
299 zł
 • 7 MODUŁÓW w ramach programu, ćwiczenia oddechowe oraz medytacje​
 • Pakiet 3 bonusów
 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku
 • Ćwiczenia w formie PDF
 • Książka "Wyspa intuicji, odwagi i wiary"​
 • Darmowa wysyłka

Pakiet TURKUSOWY

489
349 zł
 • 7 MODUŁÓW w ramach programu, ćwiczenia oddechowe oraz medytacje​
 • Pakiet 3 bonusów
 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku
 • Ćwiczenia w formie PDF
 • Książka "Wyspa intuicji, odwagi i wiary"​
 • Ebook "Wyspa intuicji, odwagi i wiary"​
 • Album medytacji "Intuicja, odwaga, wiara"
 • Darmowa wysyłka

FAQ:

Czy jest to program dla mnie jeśli nigdy nie medytowałam lub jestem początkująca?

Jak najbardziej. Program jest stworzony w taki sposób, aby osoby na różnym stopniu zaawansowania mogły z niego skorzystać. Jeśli jesteś początkująca, być może dla Ciebie lepsze będzie zaczęcie od ćwiczeń oddechowym, a potem stopniowe przechodzenie do medytacji. W trakcie programu, pomogę Ci dobrać najlepsze dla Ciebie ćwiczenia 🙂

Czy połączenie z intuicją można wypracować? 

Nasza intuicja jest jak mięsień. Każdy z nas ją ma, ale rozwiniętą w innym stopniu. Dzięki świadomości tego czym jest głos intuicji, w jaki sposób się z nami komunikuje i odpowiednim narzędziom które poznasz w programie, rozwiniesz intuicję i zbudujesz z nią silne zaufanie.

Czy 2 miesiące to wystarczający czas, żeby odnaleźć siebie?

Proces odkrywania siebie to tak naprawdę niekończąca się podróż. Całe życie uczymy się siebie. Jednak ten proces jest znacznie łatwiejszy kiedy wiemy jak to robić, mamy odpowiednie narzędzia i świadomość tego czym jest głos intuicji. Udział w programie da Ci podstawy do tego tego, abyś poznała siebie zarówno w trakcie kursu, jak i kontynuowała ten proces, po jego zakończeniu.

Ile czasu dziennie muszę poświęcić na zadania?

Między 15 a 45 minut. To od Ciebie zależy ile czasu dziennie będziesz mogła poświęcić na ćwiczenia, medytację, wsłuchanie się w siebie oraz zapoznanie się z wideo z danego modułu. Ćwiczenia oraz moduły są utworzone w taki sposób, abyś swobodnie mogła je dopasować do rytmu swojego dnia.

 Czy jeśli odzyskam połączenie z intuicją będzie już ono trwało na zawsze?

W trakcie programu, będziemy pracowały z wprowadzeniem prostych nawyków, dzięki którym będziesz wiedziała jak utrzymać swoje połączenie z intuicją na co dzień. Poznasz narzędzia, dzięki którym nawet jeśli w przyszłości zdarzy Ci się utracić połączenie z intuicją, będziesz wiedziała jak je odzyskać i z powrotem wejść na drogę miłości.