fbpx

ODWAŻ SIĘ ŻYĆ W ZGODZIE Z INTUICJĄ

Odkryj swoją drogę w życiu i zacznij żyć z poczucia misji, wewnętrznego powołania, odczuwając jednocześnie głębokie spełnienie i radość z tego, co robisz.

Czy lubisz swoją pracę? Czy wstajesz rano z łóżka z poczuciem, że zawodowo zrobisz dziś coś pozytywnego, że Twój dzień będzie dobry?

W pracy spędzamy średnio 90 000 godzin w ciągu całego swojego życia. To prawie 10 lat!

Tymczasem tak wiele osób tkwi w takiej pracy, której nie lubią lub która nie przynosi im spełnienia…

Nie musisz zmuszać się do ciężkiej harówki, jeśli nie chcesz – te czasy minęły. Nie musisz podążać ścieżką, którą wyznaczyli Ci rodzice albo której wymaga od Ciebie otoczenie. Weszliśmy w nową erę. Dziś najważniejsze jest działanie z poziomu serca, głosu Twojej duszy – z poziomu Twojego wewnętrznego powołania. 

Jeśli jeszcze go nie odkryłaś, mam dobrą wiadomość: nie musisz. Bo w głębi duszy już wiesz co to jest. Wiesz jaka jest Twoja misja i powołanie.

Program rusza 10 marca 2020, ale jeszcze tylko przez kilka dni możesz skorzystać z promocyjnej ceny:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

PROGRAM “ODWAŻ SIĘ…”
jest dla Ciebie, jeśli…

 • Tkwisz w pracy, która nie przynosi Ci spełnienia, w związku, w którym się dusisz lub po prostu czujesz się zagubiona
 • Jesteś w momencie życia, w którym nie wiesz jaki powinien być Twój kolejny krok, a strach i wątpliwości paraliżują Cię przed działaniem​
 • Czujesz, że utraciłaś połączenie z intuicją, masz nawyk nadmiernego analizowania i kontrolowania każdej sytuacji​
 • Nie do końca ufasz sobie i swojej intuicji lub nie wiesz jak rozpoznać jej głos​
 • Zanim podejmiesz decyzje pytasz innych o radę bo sama nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze​

Czy odczuwasz ostatnio nasilone stany emocjonalne, frustrację spowodowaną miejscem, w którym pracujesz, mieszkasz lub relacją, w której jesteś…?

Czujesz, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć i jak sobie z tym poradzić?

Nie jesteś w tym sama. Rok 2020 to rok ogromnych transformacji dla większości z nas.

Dlaczego tak się dzieje?

Te emocje, które odczuwasz, to wezwanie Twojego serca, Twojej intuicji do przebudzenia. Do życia w zgodzie z tym, kim naprawdę jesteś.

Są sygnałami, które mają nakierować Cię na to, abyś odpuściła to co Ci już dłużej nie służy, co nie jest w zgodzie z głosem serca i zaczęła żyć zgodnie ze swoją prawdą.

Obecnie żyjemy w Erze Wodnika, którego cechą jest to, że sam intelekt już nam nie wystarcza. Aby odnaleźć siebie i nie czuć się zagubionym we własnym życiu, potrzebujemy połączenia z naszą intuicją, emocjami i instynktem. To one tworzą nasz wewnętrzny kompas.

W trakcie programu nauczysz się łączyć ze swoją intuicją, odróżniać to co jest w Twoim życiu zgodne z głosem serca, a co nie. Tak abyś mogła podjąć właściwe decyzje, uwolnić się od tego, co już dłużej Ci nie służy, co frustruje i męczy, a zacząć tworzyć więcej spełnienia, szczęścia, miłości i obfitości w swoim życiu.

Pokonasz strach i wątpliwości w podejmowanych przez siebie decyzjach, przestaniesz stale powtarzać „nie wiem co zrobić”, uspokoisz natłok negatywnych myśli i nadmierne analizowanie i w końcu zaczniesz z odwagą iść za głosem swojego serca. 

W Twoim życiu zaczną dziać się cuda!

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE...

Nawet najtrudniejsze decyzje podejmujesz z pewnością siebie,
bo wiesz, czego w głębi duszy pragniesz, a co Ci nie służy

W końcu znajdujesz odwagę, by spełnić swoje największe marzenia
– nawet, jeśli teraz wydają Ci się szalone albo nieosiągalne

Odnajdujesz spokój i harmonię na co dzień,
a męczące Cię negatywne myśli i przekonania potrafisz łatwo odgonić.

Program mentoringowy nie rozwiąże Twoich problemów jak za dotknięciem magicznej różdżki.
Pokaże Ci jednak, że to Ty jesteś panią swojego losu, a magia nie jest Ci potrzebna do szczęścia.

Masz już wszystko, czego potrzebujesz – nauczę Cię jak możesz to wykorzystasz, by żyć pełnią życia. 

JAK WYGLĄDA PROGRAM?

230 minut szkoleniowych video oraz audio

Ćwiczenia
w formie PDF

Medytacje
prowadzone

Ćwiczenia
oddechowe

3 godziny transmisji na żywo z sesjami Q&A (w pakiecie II i III)

Kobiece wsparcie w tajnej grupie na Facebooku (w pakiecie II i III)

ZOBACZ, CO DOSTANIESZ W MODUŁACH

Moduł I - WPROWADZENIE DO INTUICJI

W pierwszym module dowiesz się czym dokładnie jest intuicja, jak rozpoznać jej głos i wskazówki. Poznasz 5 rodzaji intuicji i zidentyfikujesz, który masz najsilniej rozwinięty.  Poznasz ćwiczenia i narzędzia, dzięki którym zaczniesz rozwijać swoją intuicję już od pierwszych dni kursu.

Moduł II - ROZWÓJ INTUICJI KROK PO KROKU

W drugim module poznasz wszystkie narzędzia rozwoju intuicji, dzięki którym będziesz rozwijać swoją intuicję każdego dnia (medytacje, ćwiczenia oddechowe, prowadzenie dziennika, dodatkowe ćwiczenia, afirmacje, intencje).

Moduł III - ZMIANA PRZEKONAŃ I ODBUDOWANIE WŁASNEJ WARTOŚCI

W tym module uświadomisz sobie jakie negatywne przekonania blokują Cię w zdziałaniu w zgodzie ze sobą. Zmienisz historię, którą opowiadasz o samej sobie i odbudujesz poczucie własnej wartości.

Moduł IV - ODPUSZCZANIE KONTROLI

W tym tygodniu zdamy sobie sprawę jakie sytuacje kontrolujemy, przez co blokujemy przepływ intuicji. Odpuścimy to co nam nie służy,  otworzymy się na prowadzenie Wszechświata i działanie pod wpływem inspiracji.

Moduł V - PODEJMOWANIE DECYZJI

W piątym module nauczysz się odróżniać głos ego od głosu intuicji. Poznasz ćwiczenia i metody, które wykorzystasz podczas podejmowania decyzji, uzdrawiania strachu i działania z odwagą.

Moduł VI - WYBACZANIE I PODNOSZENIE WIBRACJI

W tym module poznasz ćwiczenia, medytacje oraz przejdziesz przez lekcję, dzięki którym podniesiesz poziom swoich wibracji, uwolnisz się od rozpamiętywania sytuacji z przeszłości, na które nie masz wpływu, przywrócisz wewnętrzny wewnętrzny spokój oraz harmonię do swojej codzienności.

Moduł VII - MISJA ŻYCIOWA

W module siódmym przejdziesz przez ćwiczenia, dzięki którym: - nadasz jasny kierunek swojemu życiu - poznasz pragnienia swojej duszy - dowiesz się jak odnaleźć swoją pasję oraz misję życiową

WCIĄŻ NIE WIESZ, CZY TO DLA CIEBIE?

Poznaj korzyści, jakie przyniesie Ci udział w programie

 • Zaczniesz podejmować lepsze decyzje, zgodne z głosem Twojej intuicji
 • Będziesz miała więcej zaufania do siebie i Wszechświata, dzięki któremu odpuścisz ciągłą potrzebę kontroli
 • Znajdziesz w sobie odwagę do realizacji swoich marzeń
 • Dowiesz się jak wykorzystać intuicję do znalezienia wymarzonej pracy, nowych klientów, przyciągnięcia bratniej duszy, stworzenia życia pełnego miłości, szczęścia, obfitości i spełnienia
 • Zdobędziesz narzędzia, które pomogą Ci w codziennym życiu, odnalezieniu swojej pasji, rozwiązywaniu problemów, odnalezieniu swojej drogi i misji w życiu
 • Nadasz kierunek swojemu życiu zgodny z pragnieniami Twojego serca i Twoją misją
 • Nauczysz się rozpoznawać, kiedy kieruje Tobą strach, a kiedy intuicja, i lepiej reagować
 • Poznasz schemat podejmowania decyzji krok po kroku, dzięki któremu będziesz miała pewność, że jest ona zgodna z głosem intuicji
 • Odzyskasz spokój, harmonię i będziesz zaczniesz bardziej cieszyć się życiem
 • Lepiej zrozumiesz samą siebie i poszerzysz swoją świadomość
 • Uspokoisz natłok negatywnych myśli, rozwiejesz swoje wątpliwości i obawy oraz odzyskasz wewnętrzny spokój
 • Poznasz ćwiczenia oddechowe, medytacje i narzędzia wspierające w rozwoju
 • Podniesiesz poziom swoich wibracji i sprawisz, że w Twoim życiu zaczną dziać się cuda

ZOBACZ OPINIE KOBIET, KTÓRYM JUŻ POMOGŁAM

W programie wzięło udział już ponad 60 osób

MOJA HISTORIA

Kamila Surma intuicja

Nazywam się Kamila Surma, jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju duchowego, osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing.

Jednak zanim odkryłam swoją drogę byłam bardzo pogubiona. Słuchając innych, porzuciłam swoją 15-letnią pasję, taniec, i zaczęłam żyć schematem “studia-praca-dom”. Moje życie bardzo szybko zaczęło mnie przytłaczać… W ciągu 2 lat pracowałam w ponad 10 różnych miejscach: Call Canter, Biurze Nieruchomości, Agencji Social Media, pracowałam jako kelnerka, barmanka, sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, ambasadorka marki w międzynarodowej korporacji, dużo by wymieniać… Jednak żadna z tych rzeczy nie przynosiła mi spełnienia. Czułam się jakby ktoś każdego dnia wysysał ze mnie energię życiową… Byłam nieszczęśliwa i zagubiona.

W końcu jednego dnia poczułam impuls. Wołanie serca, które powiedziało „Leć do Hiszpanii! Czas iść za swoimi marzeniami!”. Zdobyłam się na odwagę. Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Majorkę – tak kierowała mnie intuicja. Ta podróż całkowicie odmieniła moje życie. Przeszłam tam przez proces wewnętrznej przemiany, odnalazłam swoją życiową misję, szczęście, spełnienie i wewnętrzny spokój.

Zaczęłam zgłębiać tematy rozwoju duchowego, mindfulness, pracy nad intuicją, umysłem, energią oraz koherencją serca. To stało się moją pasją jak również narzędziem do pomagania innym.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc do zmiany swojego życia, dlatego teraz pragnę pomóc Tobie w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełniania i wewnętrznego spokoju.

TWOJE BONUSY

Szkolenie online
“Manifestacja Marzeń” o wartości 59 zł

Manifestacja Marzeń to 1,5 szkolenie online, dzięki któremu dowiesz się jak wykorzystać moc intuicji, serca i umysłu, aby przyciągnąć to czego pragniesz.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak przyciągnąć wymarzoną podróż, pracę, klientów, relacje lub cokolwiek innego co czujesz swoim sercem, to szkolenie jest dla Ciebie.

W ramach szkolenia otrzymasz:

1. Link do nagrania ze szkolenia (możesz wrócić do niego w dowolnej dla siebie chwili)

2. Nagranie ze szkolenia (mp3)

3. 2 medytacje prowadzone

4. Dodatkowe materiały PDF

Planer Rozwoju
Intuicji o wartości 39 zł

Planer Rozwoju Intuicji to narzędzie, które pomoże Ci wprowadzić do codziennego życia proste, pozytywne nawyki.

Rozwiniesz swoją intuicję, odzyskasz wewnętrzny spokój, otworzysz się na prowadzenie Wszechświata oraz upewnisz się, że decyzje, które podejmujesz są w zgodzie z Tobą.

Co znajdziesz w planerze?

1. Nagranie audio, w którym krok po kroku wyjaśniam Ci jak korzystać z planera

2. Dzienny Planer Rozwoju Intuicji do druku

3. Zestaw 15 pytań, które pomogą Ci w rozwoju intuicji i prowadzeniu dziennika

4. Poranną i wieczorną modlitwę, 5 przykładowych intencji oraz 8 afirmacji, które będą wspierały rozwój Twojej intuicji na co dzień

5. Miejsce na stworzenie własnych afirmacji, intencji oraz modlitw

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

Pakiet PODSTAWOWY

bonusy warte 98 zł
529
329 zł
 • Dostęp do platformy online
 • Bonus I: Szkolenie "Manifestacja Marzeń" (wartość: 59 zł)
 • Bonus II: Planer Rozwoju Intuicji (wartość: 39 zł)
 • Bonus III: -10% na sesje indywidualne

Pakiet
STANDARD

bonusy warte 307 zł
629
429 zł
 • Dostęp do platformy online
 • Bonus I: Szkolenie "Manifestacja Marzeń" (wartość: 59 zł)
 • Bonus II: Planer Rozwoju Intuicji (wartość: 39 zł)
 • Bonus III: Album Medytacji "Intuicja, Odwaga, Wiara" (wartość: 59 zł)
 • Bonus IV: -10% na sesje indywidualne

Pakiet PODSTAWOWY

bonusy warte 98 zł
529 zł
 • Dostęp do platformy online
 • Bonus I: Szkolenie "Manifestacja Marzeń" (wartość: 59 zł)
 • Bonus II: Planer Rozwoju Intuicji (wartość: 39 zł)
 • Bonus III: -10% na sesje indywidualne

Pakiet
STANDARD

bonusy warte 307 zł
629 zł
 • Dostęp do platformy online
 • Bonus I: Szkolenie "Manifestacja Marzeń" (wartość: 59 zł)
 • Bonus II: Planer Rozwoju Intuicji (wartość: 39 zł)
 • Bonus III: Album Medytacji "Intuicja, Odwaga, Wiara" (wartość: 59 zł)
 • Bonus IV: Dostęp do zamkniętej grupy na FB (dodatkowe wsparcie, 3 live'y - wartość: 150 zł)
 • Bonus V: -10% na sesje indywidualne

Pakiet
PREMIUM

tylko 5 miejsc! bonusy warte 1247 zł
1297 zł
 • Dostęp do platformy online
 • Bonus I: Szkolenie "Manifestacja Marzeń" (wartość: 59 zł)
 • Bonus II: Planer Rozwoju Intuicji (wartość: 39 zł)
 • Bonus III: Album Medytacji "Intuicja, Odwaga, Wiara" (wartość: 59 zł)
 • Bonus IV: Ebook "Intuicja - czym jest, jak ją rozwinąć" (wartość: 35 zł)
 • Bonus V: Album Medytacji "Her Island" (wartość: 55 zł)
 • Bonus VI: Indywidualne wsparcie mailowe w trakcie trwania programu (wartość: 400 zł)
 • Bonus VII: 3 spotkania grupy premium na Zoom oraz nagranie ze spotkań - to dodatkowe wsparcie i poszerzenie tematów, w których czujesz największą potrzebę (wartość: 600 zł)
 • Bonus VIII: -10% na sesje indywidualne

Ważna informacja: każdy pakiet dostępny jest również w płatności ratalnej!

Korzystaj z programu od razu, a płać w 2 (pakiet Podstawowy), 3 (pakiet Standardowy) lub 4 (pakiet Premium) wygodnych ratach. Pierwsza wpłata wynosi 230 zł, a kolejne następują co dwa tygodnie. 

Jeśli jesteś zainteresowana płatnością ratalną – wypełnij formularz kontaktowy, by otrzymać dane do płatności:

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań, masz 30 dni na jego zwrot. Zgłoś i uzasadnij swoje zastrzeżenia, a otrzymasz z powrotem pełną kwotę, jaką zapłaciłaś za udział w programie 🙂

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, jak najbardziej. W programie poznasz medytacje prowadzone, którą są najłatwiejszą formą rozpoczęcia przygody z nią. Poznasz również ćwiczenia oddechowe, które przygotują Cię do medytacji i pomogą uspokoić umysł.

Obejrzenie jednego modułu zajmie Ci między 20 a 50 min (w zależności od tygodnia). Ćwiczenia do każdego modułu powinny zająć Ci ok 30 minut tygodniowo. Choć tak naprawdę to w dużej mierze zależy od Ciebie. Jeśli poczujesz się gotowa na wprowadzenie codziennej praktyki rozwoju intuicji i nawyków, nad którymi będziemy pracowały w programie, czas pracy nad danym modułem może być dłuższy (np. 15 min dziennie lub więcej). Program został przygotowany w taki sposób, abyś swobodnie i z łatwością mogła dostosować go do swoich możliwości czasowych.

Program odbywa się platformie online, do której dostaniesz dostęp po zakupie. Możesz korzystać z niej na każdym urządzeniu i w każdym miejscu, gdzie masz połączenie z internetem 🙂

Medytacje prowadzone oraz ćwiczenia w formie PDF oraz moduły w formie audio możesz pobrać z platformy programu. Natomiast nagrania w formie wideo będą dostępne wyłącznie na platformie.

Na zawsze! Po zakończeniu programu nadal możesz korzystać ze wszystkich materiałów, wracać do treści, modułów, medytacji oraz dodatkowych ćwiczeń.

Możesz dokonać szybkiej płatności BLIK, płatności kartą Visa i Mastercard, a także przelewem elektronicznym za pośrednictwem bramki płatności TPay.

Tak, jak najbardziej! Program krok po kroku poprowadzi Cię przez rozwój Twojej intuicji, nawet jeśli czujesz, że jest ona bardzo uśpiona. Otrzymasz narzędzia, które dzięki codziennej praktyce pozwolą Ci otworzyć się na prowadzenie Twojego wewnętrznego kompasu.

Zdecydowanie. Podczas programu poznasz narzędzia, które pomogą Ci jeszcze bardziej pogłębić połączenie z intuicją, poszerzyć świadomość i podnieść poziom wibracji, dzięki czemu z większą pewnością będziesz podejmowała decyzję i odczytywała wskazówki intuicji.

Do końca promocji zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
×
×

Koszyk