Czym jest pasja i jak ją odkryć w swoim życiu? – Rozmowa z Magdaleną Grabala

Pasja to powołanie do tego, po co jesteśmy na świecie. Każdy człowiek ma to w sobie. To często są rzeczy, które prowadzą nas przez całe życie.

Jej pasją jest pomoc innym. Żeby ją odkryć i móc się realizować, najpierw przeanalizowała i poukładała swoje życie. Teraz pomaga odkrywać cele innym ludziom. Wierzy, że nie ważne jest czym się zajmujesz. Czy robisz prywatne projekty, czy pracujesz w korporacji. Każdy po coś przyszedł, po coś się urodził. To jaki kierunek wybierasz, jaką pracę wykonujesz wynika właśnie z naszych pasji.

Magdalena Grabala – nauczycielka medytacji i świadomego życia oraz tworzenia go z pasją. Pomaga ludziom w odnajdywaniu ich kierunku w życiu, zarówno prywatnym, jak i biznesowym. Zachęca nieustająco i uczy jak kochać siebie, aby mieć szczęśliwe życie. Pasję wykorzystuje też w pracy z biznesem, gdzie prowadzi autorskie warsztaty dla pracowników #PasjaWParcy oraz autorski program budowania strategii komunikacji #PasionInBusiness.

Magdę znajdziecie na: http://human2humancommunication.com/
https://www.facebook.com/baseonlove/
https://www.facebook.com/groups/307500503549739/

___

W przyszłym miesiącu organizuję kolejny warsztat online, tym razem pod tytułem “Stwórz swoją wizję życia“. Przejdziemy na nim przez 4 obszary wizji: karierę, relacje, otoczenie i relacje z samą sobą, tak byś mogła zbudować wizję, która rozpali Twoje serce. -> https://kamilasurma.com/wizjazycia/

 

 

Podcast Wyspa Intuicji, znajdziesz również na Spotify TUTAJ

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty