6-dniowy wyjazd dla kobiet z kamilą surmą

Powróć do siebie

Intuicja, kobiecość i wewnętrzna moc

9-14 sierpnia 2021

Transformujące warsztaty

Wejdź w proces odkrywania drogi powrotnej do siebie, łączenia się ze swoją wewnętrzną mądrością i kobiecością

Codzienna joga i medytacja

Zintegruj swoje ciało, umysł i duszę dzięki codziennej, porannej praktyce jogi oraz medytacji prowadzonej

Inspirująca energia kobiet

Poznaj kobiety takie jak Ty - świadome, otwarte, poszukujące swojej własnej drogi do szczęśliwego życia pełnego obfitości

Cześć, nazywam się Kamila Surma

Zapraszam Cię na cudowny wyjazd w kobiecym gronie, w trakcie którego odnajdziesz drogę z powrotem do siebie.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju duchowego, osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing. Od trzech lat prowadzę warsztaty online, programy grupowe oraz wyjazdy i wydarzenia dla kobiet, które pragną połączyć się ze swoją intuicją i przywrócić poczucie mocy, sprawczości i lekkości do swojego życia.

Powróć do źródła swojej wewnętrznej mocy,
spokoju i kobiecości

Poczuj wsparcie, zanurz się w kobiecej energii i nadaj kierunek swojemu życiu w zgodzie z głosem intuicji. A to wszystko w otoczeniu natury, w ciszy, która pomoże Ci z jeszcze większą łatwością nawiązać połączenie ze swoją wewnętrzną mądrością.  

Czym jest wyjazd "Powróć do siebie"?

To 6-dniowy retreat dla kobiet, które poszukują drogi z powrotem do swojego serca. To przestrzeń kobiecego wsparcia i celebracji życia w swojej pełni. To warsztaty, kreatywne zajęcia, kobiece kręgi i praktyki jogi, dzięki którym odnajdziesz wewnętrzny spokój, wsłuchasz się w głos intuicji i z jasnością, pewnością i mocą podejmiesz kolejny krok w kierunku spełnionego życia.

6 dni retreatu

Łącznie ok. 50 godzin wspólnych warsztatów, zajęć i aktywności

Codzienna praktyka jogi i medytacji

Każdy dzień zaczniesz od połączenia ze sobą, swoim ciałem i jego potrzebami

Na łonie natury

Piękny ośrodek w otoczeniu lasów i pól, w malowniczym zakątku Dolnego Śląska

Wielopoziomowa transformacja

W trakcie warsztatów przejdziesz przez głębokie procesy przemiany w wielu obszarach życia

Program wyjazdu

Każdy dzień zaczniemy od porannej jogi, medytacji i nadania intencji na dany dzień. 

W trakcie wyjazdu czekają Cię:

Podczas warsztatów będziemy pracować z tematami:

Czego doświadczysz?

Połączysz się ze swoją intuicją i zbudujesz zaufanie do siebie w podejmowaniu decyzji. Podniesiesz poziom swoich wibracji i poznasz prawa Wszechświata, dzięki którym z łatwością będziesz manifestować pragnienia swojego serca. Znajdziesz w sobie odwagę do działania i zaczniesz świadomie tworzyć życie pełne miłości, obfitości, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Dzięki wyjazdowi doświadczysz:

Taniec intuicyjny

To zajęcia, dzięki którym uwolnisz się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniesiesz poziom swoich wibracji, rozbudzisz swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania i kreowania z poziomu serca.

Odpuścisz to, co blokuje Cię przed ruszeniem w zgodzie ze pragnieniami swojego serca. Nauczysz się pracować ze swoim ciałem, wsłuchiwać się w jego potrzeby i uwalniać niewspierające Cię energie poprzez ruch oraz oddech.

Przede wszystkim opuścisz głowę i po prostu pozwolisz sobie być w połączeniu ze źródłem Twojej wewnętrznej mocy!

Ceremonia Kakao

Ceremonia Kakao wykorzystuje moc naturalnych, specjalnie dobranych ziaren kakao, by połączyć się z przestrzenią serca i otworzyć na głębokie, transformujące wglądy. Pomaga wyciszyć się i osadzić w sobie, usłyszeć swoje prawdziwe ja i przywrócić wspierający przepływ energii. Ceremonia Kakao wspiera pracę z przekonaniami, proces wybaczania i odnajdywania w sercu miłości i łagodności.

Kakao ceremonialne ułatwia głębsze wejście w medytację a dodatkowo, dzięki zawartości fenyloetylaminy, naturalnie pobudza produkcję hormonów szczęścia 🙂

Tworzenie mapy marzeń

Mapa marzeń pomaga zwizualizować pragnienia naszego serca w różnych obszarach życia i w jasny sposób wysłać do Wszechświata intencję. W graficzny sposób, łączący np. technikę kolażu, malowanie, rysunek i pisanie, pozwala przedstawić cele, marzenia, energie, które chcemy zaprosić do naszego życia. Każda uczestniczka wykona własną mapę, która pogłębi jej motywację do wewnętrznej zmiany i doda energii do podążania za własną wizją siebie.

W trakcie warsztatu doświadczymy wewnętrznej przemiany na wielu poziomach:

Wiara i miłość do siebie

W tej części warsztatu uświadomisz sobie, w jaki sposób blokujesz samą siebie na drodze do życia pełnego cudów. Otoczysz się miłością, zrobisz kolejny krok do odbudowania poczucia własnej wartości. Połączysz się z tą częścią w swoim wnętrzu, która już wierzy w siebie i swoje możliwości, nawet jeśli teraz, czytając te słowa, wydaje Ci się to niemożliwe. Przejdziesz przez piękny proces, dzięki któremu ponownie – lub pierwszy raz – zobaczysz miłość w swoich oczach i przypomnisz sobie, że jesteś światłem. 

Miłość do siebie, poczucie własnej wartości i wiara w siebie to fundament, bez którego nie jesteśmy w stanie otworzyć się na cuda i przyciągnąć tego czego pragniemy, ponieważ wysyłamy sygnał do Wszechświata, że na to nie zasługujemy. Dlatego tak ważne jest przyjrzenie się temu obszarowi w procesie manifestacji cudów

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

Manifestacja cudów

W dwuczęściowym warsztacie poznasz prawa Wszechświata, które będą wspierały Cię w manifestacji najgłębszych pragnień Twojego serca. Dowiesz się, jak komunikować się ze Wszechświatem, tak aby wysłuchał Twoich modlitw, a przede wszystkim doświadczysz tego procesu, który poruszy energię i zasieje intencje na kolejne miesiące. 

Dowiesz się jak naprawdę działa Prawo Przyciągania oraz jak wykorzystać moc swojego serca do kreacji rzeczywistości, bazując na badaniach HeartMath Institute. Przypomnisz sobie i uwierzysz, że masz w sobie niesamowitą, boską moc kreacji i nauczysz się ją wykorzystywać w swoim codziennym życiu, tak aby było ono pełne lekkości, swobody, przepływu i spokoju. 

Dzięki głębokiej wizualizacji i medytacji, zostawisz za sobą to co stare, otwierając się tym samym na nową wersję Ciebie – taką, którą od zawsze pragnęłaś się stać. 

Przejdziesz również przez ćwiczenia, które pomogą Ci zintegrować zmianę doświadczoną podczas warsztatu z powrotem do codziennego życia, tak abyś umiała podtrzymać poziom swojej energii i kreować kolejne cuda. 

Odpuszczanie kontroli

Podczas tej części warsztatu rozpoznasz, jak nadmierna kontrola blokuje naturalny przepływ cudów, obfitości, szczęścia, spokoju i miłości w Twoim życiu. Uświadomisz sobie niewspierające Cię działania, myśli i schematy, które możesz podejmować z poziomu ego. Dzięki medytacji, ćwiczeniom oddechowym oraz intuicyjnemu pisaniu w dzienniku uwolnisz się od nadmiernej kontroli, zwiększając zaufanie, że Wszechświat ma wspaniały plan na Twoją drogę. 

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

Zaufanie intuicji

To nieodłączny element każdego warsztatu. Intuicja prowadzi nas cały czas swoim cichym głosem, jednak w ciągłym biegu często nie jesteśmy w stanie go usłyszeć. W trakcie tego warsztatu uspokoisz swój umysł, chaos, wszelkie obawy i wątpliwości i połączysz się z głosem swojego serca. Przejdziesz przez ćwiczenia, praktyki oraz medytacje, które pomogą Ci dotrzeć do najważniejszych dla Ciebie pytań. 

Poznasz ćwiczenie, które pomoże Ci w podejmowaniu decyzji w każdym obszarze swojego życia, odróżniając w prosty sposób głos ego od głosu intuicji. Dzięki temu zbudujesz zaufanie do siebie, uwierzysz oraz doświadczysz, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie.

Nauczysz się, jak łączyć się ze swoją intuicją również po wyjeździe, tak abyś mogła ufać jej na co dzień.

Zobacz, jak było na ostatnim wyjeździe Her Island

Poznaj opinie uczestniczek

Kasia Misztela
(diet coach)

Zapisałam się na wyjazd, bo potrzebowałam tego jak tlenu! Długi okres wytężonej pracy, bez zadbania o siebie, bez kontaktu z naturą, przy komputerze, pogrążona w swoich myślach i zmartwieniach, co zdecydować, jak wybrać, kiedy logika podpowiada jedno a serce drugie. Bardzo się cieszę, że pojechałam i jestem sobie wdzięczna. To były bardzo dobrze wydane pieniądze, co do złotówki. Ilość warsztatów, ich jakość, medytacje, masaż. Uwielbiam holistyczne podejście. Kamila była świetnie przygotowana, miała przemyślany każdy szczegół, to powodowało, że czułam się bezpiecznie i zaopiekowana. Mogłam oddać się temu, po co tu przyjechałam, usłyszeć siebie, wsłuchać się w swoje potrzeby i zaprosić więcej spokoju i harmonii do swojego ciała i umysłu. To się bardzo udało. Od wyjazdu mija kilka tygodni a ja wciąż czuję ten spokój. Niesamowita atmosfera miejsca, przepyszne jedzenie przygotowywane z sercem i kobiety, z którymi stworzyłyśmy wspaniałą kobiecą energię, w której każda mogła poczuć wsparcie.

Natalia

Wyjazd Her Island z Kamilą pozwolił mi zatrzymać się i złapać oddech w otoczeniu pięknej natury i w towarzystwie inspirujących kobiet, które wspólnie stworzyły niesamowitą energię. Podczas wyjazdu otworzyłam się jeszcze bardziej na głos intuicji, a efekty warsztatów doceniam podczas zwykłej codzienności długo po zakończeniu wyjazdu. Wyjazd Her Island to najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić i jestem sobie za to wdzięczna. Poczułam spokój, pełną akceptację, a podczas wyjazdu towarzyszyło mi poczucie, że to gdzie jestem to właściwa droga, droga w zgodzie ze sobą. Warsztaty stanowiły głęboką pracę ze sobą, ale pozwoliły sięgnąć do odpowiedzi, które były już we mnie, tylko z poziomu strachu je zagłuszałam. Wspólna joga i medytacja pozwoliły na usłyszenie tego cichego głosu, który wie, co dla nas najlepsze. Wszystko to, co tworzy Kamila jest podparte niesamowitą pasją, poczuciem misji oraz własnym doświadczeniem.

Wyjazd Her Island pozwala z większą ufnością wyruszyć w podróż w głąb siebie i przypomnieć sobie, kim tak naprawdę jesteś.

Karolina

Do wyjazdu z Kamilą podchodziłam z pewną dozą ostrożności, bo wcale nie miałam pełnego przekonania, że to coś dla mnie 🙂 Jednak atmosfera warsztatów i wspaniała energia, jaka nam towarzyszyła, okazały się warte podróży przez całą Polskę.

Warsztat był dla mnie bardzo otwierającym doświadczeniem – otworzyłam się bardziej nie tylko a siebie samą i swoją intuicję, ale też na innych. Nie spodziewałam się nawet, że ta praca wywoła we mnie tak duże emocje i tak wiele zmieni w moim codziennym życiu. I choć od wyjazdu minęło już wiele tygodni, to wciąż czuję się spokojniejsza, pewniejsza siebie i wycentrowana. Mam narzędzia, dzięki którym łatwiej mi uwierzyć w siebie i w to co robię, łatwiej mi podejmować lepsze dla siebie decyzje czy radzić sobie w trudnych sytuacjach. Metoda intuicyjnego pisania Kamili jest ze mną na co dzień 🙂

Sam pobyt w Siódmym Lesie też był niesamowity – ośrodek jest bardzo klimatyczny, wege-jedzenie po prostu wymiata i naprawdę można tam oderwać się od rzeczywistości. Polecam wyjazd z Kamilą każdej kobiecie, która chce spędzić więcej czasu z samą sobą i dać sobie szansę na bardziej autentyczne życie.

Cena wyjazdu obejmuje:

Jeśli dojazd do Agro-Pustelnika (ok. 100 km od Wrocławia) jest dla Ciebie wyzwaniem – napisz na kontakt@kamilasurma.com – pomożemy Ci zorganizować wspólny przejazd z innymi uczestniczkami warsztatu.

Dołącz do warsztatu

Liczba miejsc ograniczona – dostępnych jest jedynie 20 miejsc!

3100 zł

Brak miejsc

Zapisz się na listę rezerwową

Klikając przycisk "WYŚLIJ", wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na listę rezerwową wyjazdu "Powróć do siebie". Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych znajduje się na stronie Polityka prywatności.

Żeby zarezerwować miejsce na warsztacie, dokonaj wpłaty zadatku w wysokości 590 zł.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty. Napisz na adres kontakt@kamilasurma.com i ustal szczegóły.

Jeśli brałaś już udział w wyjazdach Her Island, masz 10% zniżki 🙂

Uwaga – w przypadku rezygnacji z wyjazdu, zadatek nie podlega zwrotowi.

kamila surma wyjazd letnie przebudzenie intuicji

Masz pytania?

Dwudniowy warsztat online

Odblokuj finansowe flow

i zaproś obfitość do swojego życia

2-3 października 2021

Dwudniowy warsztat online

Odblokuj finansowe flow

i zaproś obfitość do swojego życia

2-3 października 2021