bezpłatne 6-dniowe wyzwanie

Jak odkryć swoje powołanie

i żyć w obfitości, robiąc to, co kochasz

Dołącz do 6-dniowego wyzwania i nadaj swojej ścieżce zawodowej kierunek zgodny z misją i pragnieniami Twojej duszy.

21-26 kwietnia

Cześć, nazywam się Kamila Surma i zapraszam Cię do wyzwania

Jak odkryć swoje powołanie i żyć w obfitości, robiąc to, co kochasz

Ta 6-dniowa podróż jest dla Ciebie, jeśli…

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

6 dni, w ciągu których krok po kroku poprowadzę Cię do przybliżenia się do swojej misji i poczucia sprawczości

2 spotkania na żywo z wykładem i medytacjami prowadzonymi

2 nagrania wideo z ćwiczeniami

medytacje prowadzone w formacie mp3

zamknięta grupa uczestniczek na Facebooku

Dzień po dniu

21 kwietnia

VIDEO

Otrzymasz nagranie video oraz ćwiczenie, które pomoże Ci odkryć źródło Twojego pragnienia zmiany oraz określić swoją intencję

22 kwietnia

MEDYTACJA

Medytacja prowadzona wesprze Cię w zidentyfikowaniu lęków i obaw, które powstrzymują Cię przed odważnym podążąniem za Twoją misją

23 kwietnia, godz. 10:00

LIVE

Podczas tego spotkania dowiesz się, jakie są największe blokady, które uniemożliwiają Ci odkrycie swojego powołania lub podążania w zgodzie z nim oraz jak je zmienić. Dowiesz się też, jak radzić sobie z poczuciem braku bezpieczeństwa, które pojawia się podczas decyzji o zmianie swojej ścieżki zawodowej.

Medytacja prowadzona na żywo – Odkrywanie i rozpuszczanie swoich blokad

24 kwietnia, godz. 10:00

LIVE

W trakcie tego spotkania zrozumiesz, jak wykorzystać moc intuicji do odkrycia swojej misji życiowej. Dowiesz się, co to znaczy, że “Twoje marzenia są Twoim boskim przewodnictwem”, jak im zaufać i odważyć się żyć w zgodzie z nimi – tak abyś z mocą mogła kreować upragnione życie zawodowe.

Medytacja prowadzona na żywo – Połączenie z intuicją i manifestacja życia w zgodzie z misją

25 kwietnia

ĆWICZENIE

Będziesz pracować z hamującymi Cię wątpliwościami i przekształcisz je na wspierające pytania, dzięki którym uzyskasz nowe wglądy i motywację do podążania drogą swojego serca 

26 kwietnia

VIDEO

Z moim prowadzeniem stworzysz inspirującą wizję swojej nowej, autentycznej ścieżki zawodowej i znajdziesz w sobie odpowiedzi, jaki powinien być Twój następny krok do jej manifestacji

Wyzwanie organizowane jest z okazji startu zapisów do autorskiego programu “Brave Soul”, który pomoże Ci jeszcze głębiej połączyć się z Twoim powołaniem i z odwagą budować życie zawodowe Twoich marzeń.

Zobacz opinie kobiet o moich wyzwaniach

Kto poprowadzi wyzwanie

Cześć, nazywam się Kamila Surma i jestem kobietą taką jak Ty – która pewnego dnia zapragnęła złamać schemat i podążać za głosem swojego serca.

Napisałam książkę “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, która inspiruje innych do odnalezienia swojej drogi w życiu. Na co dzień prowadzę tysiące kobiet do pogłębienia swojego połączenia z intuicją podczas warsztatów, programów online, sesji indywidualnych oraz tworząc podcast Wyspa Intuicji.

Jestem autorką przestrzeni online dla kobiet – Ścieżki Intuicji, a także pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji, łączącego terapeutyczną technikę intuicyjnego pisania z subtelną strukturą, która ułatwia nawiązanie relacji ze swoją wewnętrzną mocą.

Jednak jeszcze kilka lat temu byłam w zupełnie innym miejscu niż teraz – być może rozpoznasz je ze swojego życia…

Byłam totalnie pogubiona, nie wiedziałam kim jestem, czego chcę od życia, często czułam się sfrustrowana, samotna, nie kochałam ani nie akceptowałam siebie w pełni. Przez wiele lat żyłam, podążając za utartym schematem studia-praca-dom z nadzieją, że to właśnie ta droga zagwarantuje mi spełnienie. Jednak im dalej nią szłam, tym gorzej się czułam. Moje ciało cały czas mówiło: STOP! Zatrzymaj się! Jednak wtedy nie umiałam odczytywać tych znaków.

W końcu po wielu latach życia w zupełnym oddaleniu od swojej intuicji, wszystko zaczęło się walić: moja praca, zdrowie, związek i mój stan emocjonalny. Wcześniej Wszechświat pukał… ja nie słuchałam – więc teraz postanowił wywarzyć drzwi. Wtedy nie mogłam tego zrozumieć, a teraz czuję ogromną wdzięczność za te doświadczenia, bo to dzięki nim przebudziłam się duchowo.

Postawiłam wszystko na jedną kartę i poszłam za głosem swojego serca. Kupiłam bilet na Majorkę w jedną stronę i wyruszyłam w podróż odkrywania siebie. Podjęłam decyzje, które nie miały sensu z poziomu logicznego, ale na które cieszyło się moje serce i dusza. I to był właśnie początek wielkich zmian w moim życiu.

Od tego momentu krok po kroku podążałam za głosem miłości, który prowadził mnie do kolejnych praktyk duchowych, jogi, medytacji, pracy z oddechem, intuicyjnego pisania, uzdrawiania energią, nauk Kursu Cudów oraz wielu innych praktyk i nauczycieli. Całymi dniami chłonęłam wiedzę, czytałam książki i szłam za prowadzenim swojej duszy. Po pewnym czasie wsłuchiwania się w siebie przypomniałam sobie misję, z którą przyszłam na ten świat, która cały czas była w moim sercu. Usłyszałam wyraźny glos, który powiedział: moją misją jest inspirować innych do odważnego podążania za głosem miłości. Poczułam to całą sobą, wypełniając się głęboko wzruszeniem. Czułam, jakbym wróciła do domu. 

Od tamtej chwili żyję w zgodzie z tym głosem.

Głęboko wierzę, że każda z nas przyszła na ten świat ze wspaniałymi darami i misją, które tylko czekają na ich odkrycie, aby tworzyć życie pełne szczęścia, wewnętrznego spokoju, spełnienia, obfitości i miłości.