Twoje afirmacje już czekają!

Kliknij w przycisk poniżej - pobieranie pliku MP3 z afirmacjami rozpocznie się automatycznie.

Sprawdź też 5-dniowy mini kurs

Kobiecy Magnetyzm

Wyjdź z umysłu, wejdź do ciała i ucieleśnij najbardziej magnetyczną wersję siebie

5 dni, 5 aktywacji, 5 praktyk – 5 kroków do ucieleśnienia magnetyzmu i otworzenia się na obfitość

Kobieta, która ucieleśnia swój magnetyzm, ma
"to coś"...

Z otwartością przyjmuje wszystkie cuda, jakie życie stawia na jej drodze.

Każdego dnia karmi swoje ciało i duszę doświadczaniem przyjemności.

Z zaufaniem i odwagą podejmuje nawet ryzykowne decyzje, bo wie, że to właśnie przez nie manifestuje swoje wymarzone życie.

Wie, że jest warta wszystkiego, co najlepsze, że nic nie musi udowadniać i z pewnością siebie przyciąga najpiękniejsze manifestacje.

Każdego dnia ucieleśnia tę wersję siebie, dla której lekkość, magnetyzm, przepływ i obfitość są już codziennością.

Ty również masz w sobie to coś!

Dołącz do 5-dniowego mini kursu i odkryj na nowo swój kobiecy magnetyzm.

5 dni

prowadzenia

3

medytacje

27

pytań do dziennika
Czym jest mini-kurs

Kobiecy Magnetyzm?

To przestrzeń online do samodzielnej pracy, która pomoże Ci połączyć się z tym, co już w Tobie jest – z magnetyzmem, pewnością siebie, mocą, doświadczaniem przyjemności i radości.

Kurs otworzy Cię na te nowe jakości i przyjmowanie całej obfitości, jaką ma dla Ciebie życie.

Przez 5 kolejnych dni otrzymasz aktywujące nagrania, pytania do dziennika i medytacje, które będę otwierały Cię na jeszcze większy magnetyzm, pewność siebie i przyjmowanie z zaufaniem.

Dzień 1
Przyjmowanie

Zrobisz krok do przyjmowania i przyciągania tego, czego pragniesz, z większą magią i lekkością. Połączysz się swoim sercem i łonem, a dzięki temu – z mocą kreacji.

Dzień 2
Przyjemność

Nauczysz się doświadczać więcej przyjemności cielesnej i duchowej, zapraszając ją do każdej Twojej czynności. Wrócisz do czucia poprzez zmysły i źródła swojej kobiecej mocy.

Dzień 3
Podejmowanie decyzji

Pogłębisz swoje zaufanie do samej siebie i wewnętrznego prowadzenia, by odważnie iść za tym, co Cię ekscytuje i rozpala Twoje serce.

Dzień 4
Pewność siebie i magnetyzm

Przypomnisz sobie, że zasługujesz na wszystko, czego marzysz i poczujesz się pewnie i bezpiecznie w relacji z samą sobą.

Dzień 5
Przyszła wersja ciebie

Połączysz się z tą wersją Ciebie, która już promienieje magnetyzmem i siłą. Poczujesz ją, poznasz ją lepiej i pełniej ucieleśnisz ją w swoim życiu.

Jaki jest

sekret

kobiecego magnetyzmu?

Kobieta, która ucieleśnia swój magnetyzm, przyciąga i manifestuje to, czego pragnie, z większą lekkością, w przepływie. To dla niej naturalne. Każdego dnia ufa swojej intuicji, czuje prowadzenie Wszechświata i doświadcza synchroniczności, wspierających ją w manifestacji wymarzonego życia.

Staje się jak magnes na wszystko, czego pragnie, na wymarzoną obfitość, miłość, spełnienie.

Patrzysz na nią i być może nie umiesz tego ubrać w słowa, ale czujesz, że emanuje od niej energia, która przyciąga Twoja uwagę… jak magnes. Wszędzie, gdzie się pojawia, zabiera ze sobą tę pewność, moc, iskrę. Aktywuje. Inspiruje. Przyciąga.

Walkę i trudność zamieniła na lekkość i zabawę.

Poczucie bycia niewystarczającą – na I’m fu*kin worth it!

Kobiecy Magnetyzm to energia, którą każda z nas ma w sobie. Ty również!
Czego potrzebujesz, by
wziąć udział w kursie?

To wszystko pomoże Ci wrócić do takiego miejsca w sobie, w którym już wiesz, że wcale nie musisz robić więcej i udowadniać swojej wartości – bo to poczucie, że jesteś warta, jesteś wystarczająca i masz moc, jest już w Tobie.

Codzienne praktyki pomogą Ci do tego dotrzeć, dlatego każdego dnia otrzymasz ode mnie nowe prowadzenie.

Być może odzywa się już w Tobie głosik: chcę wszystkie praktyki od razu! Zrób wszystko jednego dnia, zrób więcej, zrób szybciej…

A ja chcę zaprosić Cię do przestrzeni zaufania, że ta jedna praktyka, to jedno ćwiczenie, ta jedna medytacja są wystarczające. Bo to JEST wystarczające, żeby otworzyć się na nowy wymiar doświadczania, nowe manifestacje, być może nowe poczucie samej siebie, nowe odczucia w ciele.

zobacz opinie
o moich przestrzeniach
Wybierz swój pakiet
Kobiecy magnetyzm
222 zł
Kobiecy magnetyzm
- pakiet rozszerzony
444 zł

Masz pytania?

Od razu po zakupie dostaniesz wiadomość z danymi logowania do specjalnej platformy, gdzie będą na Ciebie czekać materiały na 1. dzień kursu. Kolejne dostaniesz dzień po dniu - czyli po 5 dniach będziesz miała dostęp już do wszystkich treści 🙂

Nie - wszystkie materiały, czyli nagrania MP3 i pytania do dziennika w formacie PDF są już przygotowane. Dlatego też możesz korzystać z nich w dowolnym czasie.

Tak, możesz skorzystać z płatności odroczonych PayPo. Jeśli jesteś zainteresowana tego rodzaju płatnością, to podczas dokonywania zakupu (przy wyborze metody płatności) wybierz opcję PayPo i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Tak - wystarczy, że przy składaniu zamówienia zaznaczysz opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT" i podasz swój numer NIP.

Faktura zostanie automatycznie wysłana na Twój adres mailowy po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.

Nie ma możliwości wystawienia faktury po dokonaniu zakupu.