Wspaniale! Jesteś zapisana na bezpłatny masterclass 🤩

Linki do spotkań znajdziesz w wiadomości e-mail – jeśli nie dostaniesz jej w ciągu 15-20 minut, napisz na sklep@kamilasurma.com

⬇️ A teraz sprawdź ofertę specjalną! ⬇️

Oferta specjalna!

111 afirmacji kobiecej mocy i 43 pytania do intuicyjnego pisania

Odbierz narzędzie, dzięki któremu już dzisiaj zaczniesz:

Oferta jest ważna przez:

Minuty
Sekundy
tylko teraz
77 zł
144 zł

Wyobraź sobie, że otwierasz nowy rok w swoim kobiecym biznesie w absolutnym połączeniu ze swoją mocą – i dzięki temu wiesz, że to będzie TEN rok!

Rok, w którym ucieleśnisz swoją ekscytującą wizję z lekkością, radością i w przepływie. Rok, w którym otworzysz się na jeszcze więcej: klientek, obfitości, spełnienia, impactu. Rok, w którym powiesz HELL YEAH swoim najgłębszym pragnieniom i śmiało po nie sięgniesz!

Wierzę i wiem, że Twój kobiecy biznes – niezależnie od tego, na jakim jest teraz etapie – może w 2024 roku nie tylko rozkwitnąć, ale wręcz eksplodować! A oferty, które w nim stworzysz, klientki, które przyciągniesz swoim magnetyzmem, projekty, które zrealizujesz, zaprowadzą Cię na wymarzony NEXT LEVEL.

Masz już wszystko, czego potrzebujesz, by być FUCKIN’ UNSTOPPABLE – pora ucieleśnić tę energię i dać się jej prowadzić!

Stworzyłam dla Ciebie narzędzia, które pomogą Ci każdego dnia podłączyć się do tej energii i zmieniać zapisy w swojej świadomości i podświadomości tak, by Twoje emocje, myśli i działania były w pełni spójne z kierunkiem, w którym pragniesz podążać. Z ich wsparciem otworzysz się na pełnię swojego potencjału w nadchodzącym roku i zamienisz go w najlepszy rok w Twoim kobiecym biznesie!

111 afirmacji biznesowej mocy i 43 pytania do intuicyjnego pisania wesprą Cię w intencjonalnym zamknięciu 2023 roku i wykreowaniu niesamowitych kolejnych miesięcy.

Połączysz się ze swoją autentyczną, podniecającą wizją na to, czego pragniesz doświadczyć i co pragniesz stworzyć, jeszcze głębiej ucieleśnisz w swoim biznesie jego głęboką misję i zbudujesz w sobie nowe, wspierające przekonania, dzięki którym już nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe!

co dostajesz:

111 afirmacji

w formacie MP3

43 pytania do intuicyjnego pisania

w formacie PDF

Pytania posłużą Ci do głębszej pracy i połączenia z głosem intuicji (również w tworzeniu biznesowej strategii), a afirmacje będą wspierać Cię zawsze wtedy, kiedy będziesz ich potrzebowała!

Gdy poczujesz, że dopadają Cię wątpliwości, że Twoja energia spada lub zechcesz po prostu dodać sobie MOCY do działania – załóż słuchawki i gdziekolwiek jesteś, poczuj, że jesteś fuckin’ unstoppable!

Oferta jest ważna przez:

Minuty
Sekundy

Zamawiając Najlepszy rok w Twoim biznesie, od razu po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do produktów cyfrowych: pliku MP3 z afirmacjami i PDF z pytaniami do intuicyjnego pisania.

To oznacza, że możesz zacząć kreować przełomowy rok w Twoim kobiecym biznesie już dzisiaj!

zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥