fbpx

ODKRYJ SWOJĄ DROGĘ W ŻYCIU

Odkryj swoją drogę w życiu i zacznij żyć z poczucia misji, wewnętrznego powołania, odczuwając jednocześnie głębokie spełnienie i radość z tego, co robisz.

WARSZTAT ONLINE

Czy lubisz swoją pracę? Czy wstajesz rano z łóżka z poczuciem, że zawodowo zrobisz dziś coś pozytywnego, że Twój dzień będzie dobry?

W pracy spędzamy średnio 90 000 godzin w ciągu całego swojego życia. To prawie 10 lat!

Tymczasem tak wiele osób tkwi w takiej pracy, której nie lubią lub która nie przynosi im spełnienia…

Nie musisz zmuszać się do ciężkiej harówki, jeśli nie chcesz – te czasy minęły. Nie musisz podążać ścieżką, którą wyznaczyli Ci rodzice albo której wymaga od Ciebie otoczenie. Weszliśmy w nową erę. Dziś najważniejsze jest działanie z poziomu serca, głosu Twojej duszy – z poziomu Twojego wewnętrznego powołania. 

Jeśli jeszcze go nie odkryłaś, mam dobrą wiadomość: nie musisz. Bo w głębi duszy już wiesz co to jest. Wiesz jaka jest Twoja misja i powołanie.

Jednak od początku swojego rozwoju uczymy się czegoś zupełnie innego. Uczymy się, że należy żyć schematem – skończyć dobre studia, aby potem zdobyć dobrą pracę, żebyśmy czuli się bezpiecznie finansowo.

O jednym nikt nam wtedy nie mówił: o szczęściu i spełnieniu. To było gdzieś w odległej perspektywie.

A co, jeśli okazałoby się, że ten schemat to Twoja droga?

A co, jeśli połączyłabyś się z głosem swojej intuicji i odnalazła to, co jest Twoją misją i pozwoliła, że to właśnie ona będzie Twoim przewodnikiem i wypełni Twoje życie?

A co, jeśli mogłabyś odczuwać szczęście, spełnienie i obfitość, podążając tą drogą?

TEN WARSZTAT POWSTAŁ DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • wciąż szukasz swojej drogi w życiu
 • często zmieniasz pracę, cały czas szukając tego co przyniesie Ci spełnienie, ale jednocześnie odczuwasz frustrację, bo nie możesz tego znaleźć
 • masz w sobie głębokie pragnienie odnalezienia swojej drogi w życiu
 • nie lubisz swojej obecnej pracy lub masz poczucie, że to co robisz nie ma większego sensu i nie przynosi Ci satysfakcji
 • a może lubisz swoją obecną pracę, ale czujesz, że pragniesz od życia czegoś więcej
 • Twoja obecna praca odbiera Ci energię do życia, co przekłada się na jego pozostałe obszary – brakuje Ci czasu dla znajomych, samej siebie, czujesz frustrację, stres
 • pragniesz mieć poczucie, że to co robisz jest ważne, mieć poczucie misji i odczuwać spełnienie i radość z tego co robisz
 • jesteś przytłoczona ilością opcji do wyboru i pomysłów, które masz na siebie…
 • …lub wręcz przeciwnie, wciąż zastanawiasz się co mogłabyś robić, ale nie potrafisz tego odnaleźć
 • zadajesz sobie pytanie: co ja tak właściwie mam robić w tym życiu?
 • czujesz presję, że musisz odnaleźć i wybrać “ten jeden kierunek” i całkowicie się mu poświęcić
 • masz już dosyć sytuacji, w której się obecnie znajdujesz i pragniesz zacząć żyć w zgodzie ze sobą, poczuciem misji, mając pewność, że to co robisz ma sens, wnosi wartość do życia innych i daje Ci spełnienie

Kiedy zaczynasz żyć z poczucia misji, wszystko w Twoim życiu się zmienia. Czujesz się trochę tak, jakby już nie było odwrotu, bo masz świadomość, że wszystkie narzucane na Ciebie do tej pory oczekiwania innych były iluzją. Czujesz, że teraz czeka na Ciebie nowy rozdział. Rozdział pełen spełnienia, satysfakcji z tego co robisz, jednocześnie przynosząc wartość innym.

Kiedy żyjesz z poczucia misji, jesteś połączona ze źródłem, z nieskończoną inteligencją, która dostarczy Ci wszystkich zasobów (czasu, odpowiednich ludzi, znajomości, pieniędzy), których potrzebujesz, aby zrealizować swoją misję i to, po co przyszłaś na ten świat.

Kiedy żyjesz z poczucia misji, poprawiają się pozostałe obszary w Twoim życiu. Doświadczasz niesamowitych synchroniczności i zbiegów okoliczności. Zamiast stale odczuwać, że idziesz pod górę i uderzasz głową w mur, czujesz, że wszystko zaczyna samo płynąć. Każdego dnia otrzymujesz prowadzenie i dokładnie wiesz, co robić i jaki powinien być Twój kolejny krok. A to dlatego, że nie działasz wyłącznie z poziomu ego i swojej głowy. Zaczynasz działać z poziomu serca, jedności z innymi ludźmi i całym Wszechświatem. Otwierasz się na to, co Wszechświat chce przez Ciebie wyrazić. Skupiasz swoją uwagę na dzieleniu się, tworzeniu i dawaniu wartości innym. Czujesz przepływ niesamowitej energii.

Nie ma drugiej takiej osoby jak Ty! Przyszłaś na ten świat z misją. I świat potrzebuje właśnie Ciebie! Właśnie teraz!

Jesteś wyjątkowa w połączeniu swojej talentów, mocnych stron, swojej historii oraz doświadczeń. To wszystko łączy się i składa na Twoje powołanie.

Wykorzystaj swoje wrodzone talenty, swoją misję i służ światu na swój unikalny sposób. Nikt inny nie ma do zaoferowania tego, co Ty.

Pragnę przedstawić Ci warsztat “Odkryj swoją drogę w życiu”, w rezultacie którego:

 • zrobisz kolejny ważny dla Ciebie krok w drodze do odkrycia swojej drogi w życiu
 • połączysz się ze swoim sercem, głosem Twojej intuicji, który poprowadzi Cię do odnalezienia swojej drogi
 • wykonasz głęboki proces pracy nad sobą, dzięki któremu będziesz wiedziała jaki powinien być Twój kolejny krok i co jest Twoim powołaniem
 • przejdziesz przez ćwiczenia, dzięki którym dowiesz się jak połączyć swoją misję, pasję, swoje talenty i potrzeby innych z możliwością zarabiania
 • dowiesz się, jak ważną rolę w obecnych czasach odgrywa działanie z poczucia misji i serca
 • przejdziesz przez medytacje oraz wizualizacje, dzięki którym połączysz się ze swoją misją życiową
 • uświadomisz sobie, które pomysły na siebie są z poziomu ego (strachu, oczekiwań innych), a które z poziomu intuicji
 • odpowiesz sobie na ważne pytania, które nakierują Cię na odkrycie Twojego powołania
 • zaczniesz działać z poziomu połączenia z intuicją i przepływu flow
 • nauczysz się, jak pracować ze swoich strachem, który blokuje Cię w działaniu
 • nauczysz się, jak zmieniać blokujące Cię wątpliwości i obawy na wspierające przekonania oraz pytania
 • nauczysz się, jak otwierać się na prowadzenie Wszechświata zarówno w odkrywaniu swojej drogi, jak również w podążaniu nią z odwagą i wiarą w siebie
 • zajrzysz głęboko do swojego wnętrza, aby usłyszeć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
 • poznasz historie z mojego doświadczenia, które zainspirują Cię do odważnego podążania własną drogą w zgodzie ze swoją misją

KTO PROWADZI WARSZTAT?

Nazywam się Kamila Surma, jestem autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju duchowego, osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing.

Jednak zanim odkryłam swoją drogę, byłam bardzo pogubiona. Słuchając innych, porzuciłam swoją 15-letnią pasję, taniec, i zaczęłam żyć schematem “studia-praca-dom”. Moje życie bardzo szybko zaczęło mnie przytłaczać… W ciągu 2 lat pracowałam w ponad 10 różnych miejscach: Call Center, Biurze Nieruchomości, Agencji Social Media, pracowałam jako kelnerka, barmanka, sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, ambasadorka marki w międzynarodowej korporacji, dużo by wymieniać… Jednak żadna z tych rzeczy nie przynosiła mi spełnienia. Czułam się, jakby ktoś każdego dnia wysysał ze mnie energię życiową… Byłam nieszczęśliwa i zagubiona.

Aż do pewnego momentu… Kiedy w końcu poczułam, że to najwyższy czas posłuchać głosu serca i odrzucić oczekiwania innych na to jak powinno wyglądać moje życie. Zaczęłam spędzać mnóstwo czasu na własnym rozwoju, medytacji oraz wsłuchiwaniu się w siebie z intencją odnalezienia swojej drogi. W całym tym procesie otrzymywałam kolejne wskazówki, które w końcu doprowadziły mnie do tego, czym zajmuje się dzisiaj i co przynosi mi ogromne poczucie spełnienia i misji.

Pamiętam ten moment silnego wzruszenia, kiedy poczułam, że moją misją jest inspirowanie innych do odnalezienia swojej drogi. Przyszła do mnie wizja napisania książki, prowadzenia warsztatów oraz innych projektów. To było kilka lat temu… Teraz to, co kiedyś było moją wizją, stało się moją rzeczywistością. I wiem, że za nic bym tego nie oddała, bo nic nie jest w stanie zastąpić tego poczucia spełnienia, ogromnej wdzięczności, wolności i spokoju, kiedy robisz to, co kochasz i wiesz, że przynosi to wartość innym.

Podczas warsztatu pragnę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem oraz wiedzą, którą zdobywałam przez te wszystkie lata, tak abyś i Ty mogła odkryć swoje powołanie i wdrożyć je w życie 🙂 

JAK WYGLĄDA WARSZTAT

Warsztat to ponad 5,5h nagrania oraz dodatkowe materiały online.

Warsztat możesz obejrzeć w każdej chwili i wracać do niego nieskończoną ilość czasu.

2 części warsztatu online - nagranie na wygodnej platformie ponad 5,5h!
dodatkowe materiały w formacie PDF, uzupełniające wiedzę

ZOBACZ OPINIE

TWOJA INWESTYCJA

ODKRYJ SWOJĄ DROGĘ

188 zł
 • Dostęp do nagrania dwudniowego warsztatu online
 • Dodatkowe materiały w formacie PDF
×
×

Koszyk