Od czego zacząć rozwój duchowy? Podcast Wyspa Intuicji

Początki rozwoju osobistego mogą być niesamowicie ekscytujące, ale… Poprzez ogrom nowej wiedzy, nowych bodźców potrafią równocześnie przytłaczać i wprowadzać nas w poczucie zagubienia. Sama tego doświadczyłam, dlatego w tym odcinku podcastu dzielę się z Tobą moją historią i wskazówkami, od czego zacząć rozwój duchowy.

Jak wyglądały moje początki?

Kiedy zaczęłam budzić się duchowo, czułam, jakby nikt mnie nie rozumiał. Z jednej strony zyskałam zupełnie nową dla mnie pewność, że istnieje coś więcej niż tylko świat materialny, który widziałam do tej pory. Z drugiej – byłam jakby zupełnie oderwana od swojego dotychczasowego życia.

Moje początki z rozwojem duchowym to naprawdę była stała sprzeczka pomiędzy głosem ego a głosem serca. Wtedy niestety nie wiedziałam, jak sobie z tym wszystkim radzić. Nie wiedziałam co robić, kiedy nasilał się niepokój, kiedy przypływała kolejna fala negatywnych myśli, kiedy z jednej strony czułam uniesienie duchowe, a z drugiej nie potrafiłam ogarnąć swojego świata materialnego i finansów.

Wiem, że popełniłam wtedy wiele błędów, choć jestem za nie wdzięczna, bo wyciągnęłam z nich lekcje i po latach ścieżki rozwoju duchowego – można powiedzieć – wypracowałam system, który teraz każdego dnia wspiera nie tylko mnie, ale również setki kobiet, z którymi pracuję na co dzień w ścieżce rozwoju duchowego i podążania za głosem swojego serca.

Od czego zacząć rozwój duchowy?

Pamiętam jak tych kilka lat temu marzyłam o tym, żeby ktoś poprowadził mnie krok po kroku. Powiedział, jak uporządkować tę całą wiedzę o Wszechświecie, medytacji, Prawie Przyciągania itd. Jak dobrać odpowiednie praktyki, które naprawdę będą mnie wspierać. I co najważniejsze – po których naprawdę zobaczę zmianę w sobie i w swoim życiu.

Na początku mojej drogi niestety nic takiego się nie pojawiło, ale na szczęście – teraz już jest 🙂

Wiem, jak ciężko może nam być, kiedy czujemy się pogubieni lub przechodzimy przez wielkie transformacje w swoim życiu. Dlatego stworzyłam dla Ciebie program Ścieżka Intuicji, który jest platformą subskrypcyjną dla kobiet takich jak Ty! Które czują więcej, wiedzą więcej i które pragną iść z odwagą za głosem swojego serca. Które chcą rozwijać swoje praktyki duchowe, przynoszące spokój, uczucie radości i miłości.

Wierzę, że ten program, w którym prowadzę Cię krok po kroku, pomoże Ci wejść na drogę swojego serca lub pozostać na niej. Będzie też wspaniałą możliwością, by poznać kobiety, który będą dla Ciebie wsparciem zarówno w Twoich największych sukcesach, jak i w najtrudniejszych momentach.

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty