O odzyskiwaniu kobiecości i energii sensualnej – Jessica Ali | Podcast Wyspa Intuicji

Kobiecość to pozwolenie sobie na odkrywanie siebie w różnych rolach i energiach. Jednak odnalezienie tej swojej autentycznej kobiecości i połączenie się z energią sensualną często jest podróżą, w której mierzymy się z wzorcami, które zasiał w nas ktoś inny…

W tym odcinku podcastu cudowna Jessica Ali opowiada o:
🌴 szufladkach, w które same siebie wkładamy jako kobiety,
🌴 blokowaniu wrażliwej strony kobiecości,
🌴 wpływie zewnętrznych oczekiwań i definicji na naszą kobiecość,
🌴 sabotowaniu swojej kobiecości,
🌴 odzyskiwaniu i poznawaniu siebie jako kobiety – na własnych zasadach.

Jessica Ali – Założycielka High Heels Intensive i pierwsza polska tancerka, która zdobyła obszerny trening high heels w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jessica połączyła ten styl z ponad piętnastoletnim doświadczeniem scenicznym, które zdobyła jako profesjonalna tancerka oraz choreografka, tworząc swój własny i pierwszy w Polsce program heelsowy. Jako trenerka, Jessica ceni sobie holistyczne podejście do tańca i zawsze dba o fizyczny oraz emocjonalny rozwój swoich uczniów. Pracowała z wieloma artystami oraz była częścią programów telewizyjnych takich jak The Voice of Germany, Germany’s Next Top Model by Heidi Klum czy International Music Awards z Iggy Azalea. Na co dzień Jessica jest właścicielką Funky Flava Dance School, która przez 12 lat dotychczasowej działalności zrzeszyła już tysiące tancerzy.

O High Heels & Performance Intensive
High Heels & Performance Intensive powstało w styczniu 2020 jako pierwsze w Polsce warsztaty łączące technikę High Heels z holistycznym podejściem do tańca.
W momencie kiedy styl ten dopiero raczkował w naszym kraju, odważyliśmy się od razu zapoznać tancerzy z jego misją i przekazać ogromną moc jaką ten taniec niesie.
Uczyło się u nas już ponad 350 tancerek i obecnie też instruktorek tego stylu, a nasz program zapoczątkował inspirację do powstania kolejnych programów o podobnej tematyce, dzięki czemu styl High Heels celebruje swój rozkwit Polsce.

Misja wydarzenia EVOLVE:
High Heels Intensive to przede wszystkim holistyczne podejście do tańca. Oznacza to, że rozwój emocjonalny i duchowy Uczestników jest dla nas równie ważny jak rozwój fizyczny.
High Heels Intensive zapewnia szereg aktywności, które wychodzą daleko poza sam trening taneczny. Joga, zajęcia z budowania marki osobistej czy sesja fotograficzna mają na celu pielęgnowanie kobiecości i pewności siebie.
Dodatkowo, zajęcia prowadzone przez profesjonalnych tancerzy pozwolą na wyrażanie siebie poprzez taniec.
Naszą główną misją jest zbudowanie bezpiecznej przestrzeni dla osób dobrze czujących się w kobiecej energii – wyeliminowanie niezdrowej konkurencji i umożliwienie Uczestnikom/Uczestniczkom rozwoju pod okiem najlepszych choreografów.Więcej informacji na temat wydarzenia: https://www.highheelsintensive.com/pl

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty