O czym warto pamiętać planując 2020 rok w zgodzie z intuicją?

1.Wsłuchaj sie w głos swojej intuicji. 

Wiem, że możesz sobie pomyśleć “O Boże, znowu to samo…”. Ale to jest naprawdę najważniejszy krok. I wiem jak łatwo jest nam się pogubić i zacząć iść drogą, która nie jest w zgodzie z nami.

Tym bardziej kiedy w pewnym stopniu czujemy presję noworocznych postanowień i hasła “Nowy Rok. Nowa Ja.”

Wsłuchaj się w siebie. Porozmawiaj szczerze z samą sobą. Czego tak naprawdę Ty pragniesz? Nie czego oczekują od Ciebie inni. Nie co wydaje Ci się, że MUSISZ ZROBIĆ. Czego TY pragniesz? Do czego, aż rwie się Twoje serce?

To właśnie ten głos prowadzi Cię do życia pełnego szczęścia, obfitości, radości, miłości i wewnętrznego spokoju.

Zachęcam Cię, aby poświęcić chwilę na medytację. Połączyć się z energią swojego serca i prawdziwie wsłuchać w pragnienia swojej duszy, swojej intuicji. Niech poprowadzi Cię jej głos. (Sprawdż prowadzoną medytację Pragnień Duszy)

 

Pamiętaj, że te odpowiedzi nie muszą przyjść od razu. Jeśli wskazówki lub wizje nie są jasne, daj sobie intencję, aby mieć przejrzystość swoich planów i tego czego tak naprawdę pragniesz. Daj sobie czas.

2. Nadaj intencję i skup się na tym, jak pragniesz się czuć.

Kiedy już wsłuchasz się w głos swojego serca zapisz intencje na nowy rok. Jak chcesz się czuć? Czego pragniesz doświadczyć? Skup się przede wszystkim na uczuciach.

Szczęścia, wolności, miłości, radości, docenienia a może wsparcia?

Za każdym pragnieniem lub celem, tak naprawdę stoi uczucie, które pragniemy poczuć.

Twoje intencje mogą być bardziej ogólne jak np. 

Moją intencją jest czuć spokój, spełnienie i wolność.

A jeśli już dokładnie wiesz czego chcesz, mogą być również bardziej konkretne, tak jak np.:

Moją intencją jest znaleźć pracę, która daje mi możliwość podróżowania, pracowania z ludźmi  w języku angielskim i francuskim. Pracuję zdalnie 4 dni w tygodniu. Czuję się spełniona i szczęśliwa.

Nadanie intencji jest ważne, ponieważ przyciągasz to na czym skupiasz swoją uwagę. Intencja to trochę jak złożenie zamówienia do Wszechświata odnośnie tego czego chcesz doświadczyć.

Tak jak idziesz do restauracji i składasz zamówienie na danie, które chcesz zjeść, tak samo pomyśl o intencji. Składasz zamówienie do Wszechświata.

To co zamawiasz na 2020r? 🙂


Szukasz inspiracji do odnalezienia swojej drogi?
Pobierz bezpłatny fragment mojej książki.

 


3. Planuj tak jakby wszystko było możliwe.

Puść wodze fantazji. Pozwól sobie marzyć. Jak to mówią za oceanem: DREAM BIG.

Często jest tak, że wyznaczamy to jak chcemy, aby wyglądał nasz rok w oparciu o zasoby jakie mamy teraz.

Myślimy sobie np.: Chciałabym przeprowadzić się za granicę. A chwilę po tym przychodzi myśl: Przecież nie mam wystarczająco dużo pieniędzy…

Ale to w jaki sposób zrealizują się nasze pragnienia, nie należy tak naprawdę do nas. Wszechświat nas poprowadzi. Zadzieje się magia jeśli tylko zrobisz ten pierwszy krok. Pozwól sobie marzyć!

Co byś zrobił gdybyś nie miał żadnych ograniczeń, gdybyś miał 100 procentową pewność, że się uda i że Wszechświat Cię wspiera?

Uwierz, że to wszystko jest możliwe! 🙂

4. Odpuść kontrolę.

Nie daj się zwariować presji tego, że wszystko musisz mieć zaplanowane. Nie musisz wiedzieć wszystkiego już tu i teraz. Zaplanuj najważniejsze dla Ciebie wydarzenia, cele, marzenia. Zostaw miejsce i przestrzeń na to, żeby płynąć z życiem. Być może Wszechświat szykuje dla Ciebie coś znacznie lepszego niż jesteś w stanie sobie wymarzyć. Często najpiękniejsze chwile naszego życia to te, których nie planowaliśmy. Te, które wydarzyły się kiedy byliśmy w pełni tu i teraz, odpuściliśmy kontrolę i oddaliśmy się na spontaniczne działanie.


Tylko do 5 stycznia niższe ceny sesji indywidualnych.

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty