Nowy rok już jutro 🥳 Posłuchaj, jakie energie Ci przyniesie! Rozmowa z Kają Bochniak

Do “oficjalnego” sylwestra zostało nam jeszcze trochę czasu, ale już jutro wchodzimy w nowy rok w ujęciu numerologii 🥳

Być może czułaś ostatnio jakąś nasiloną, wzmożoną energię w sobie i – być może – w najbliższym czasie poczujesz jej równie silną zmianę. Rok, w który wchodzimy, niesie ze sobą wibrację cyfry 8, a razem z nią duuużo nowości!

To będzie rok zbierania plonów, które zasiałaś w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Rok mocnego łączenia się z materią, czyli również obfitością finansową, ale też rok jeszcze głębszych duchowych podróży. To będzie rok zrozumienia i sięgnięcia po swoją wewnętrzną moc… może więc zaczniesz go od programu Wyzwól swoją kobiecą moc i już teraz uwolnisz swój potencjał? 🤩

W dzisiejszym odcinku podcastu cudowna Kaja Bochniak opowie, jakie energie i potencjały może przynieść nadchodzący rok Tobie ❤️ Zanim go wysłuchasz, oblicz swoją liczbę urodzenia (jeśli jeszcze jej nie znasz), zobacz, który rok osobisty zaczynasz i odbierz od Kai konkretne wskazówki na nadchodzący czas 🤩

Jak obliczyć swoją liczbę urodzeniową?

Dodaj wszystkie cyfry w Twojej dacie urodzenia – i to samo zrób z ich wynikiem. Np. jeśli urodziłaś się 14 września 1990 roku, Twoja liczba urodzenia to 6, bo:

1 + 4 + 9 + 1 + 9 + 9 = 33

3 + 3 = 6

Który rok osobisty właśnie zaczynasz?

Jeśli jesteś numerologiczną 1 👉 wchodzisz w 9 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 2 👉 wchodzisz w 1 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 3 👉 wchodzisz w 2 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 4 👉 wchodzisz w 3 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 5 👉 wchodzisz w 4 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 6 👉 wchodzisz w 5 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 7 👉 wchodzisz w 6 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 8 👉 wchodzisz w 7 rok osobisty

Jeśli jesteś numerologiczną 9 👉 wchodzisz w 8 rok osobisty

Podcast - triggery w rozwoju

Posłuchaj na YouTubiePosłuchaj na Spotify

I jeśli czujesz, że ten nowy rok to dla Ciebie zaproszenie do nowego, zaproszenie do stanięcia w swojej mocy – dołącz do programu Wyzwól swoją kobiecą moc 🌷

To 8-tygodniowa podróż wgłąb siebie, której doświadczysz na cotygodniowych warsztatach, pełnych magii, mocy i światła.

W trakcie programu doświadczysz zmiany na poziomie wielowymiarowym. Zajrzysz w swój cień, aby przetransformować go w światło, zaakceptować i otoczyć miłością te aspekty siebie, których do tej pory być może się wstydziłaś lub wypierałaś. Odzyskasz równowagę pomiędzy energią kobiecą i męską, aby kreować swoje życie z poziomu mocy, a nie siły.

Jeżeli czujesz w sobie gotowość do uzdrowienia tego, co do tej pory stawało Ci na drodze do realizacji Twoich najskrytszych pragnień… gotowość na przebudzenie uśpionej do tej pory dzikiej kobiety, która z odwagą wyraża siebie i sięga po swoje marzenia, to ten program powstał dla Ciebie – aby wesprzeć Cię w Twojej duchowej transformacji.

Wspólnie przejdziemy przez ten proces, odkrywając swoją wewnętrzną prawdę i wprowadzając praktyki, dzięki którym zaczniesz żyć w pełni swojego potencjału, tu i teraz.

[ ➡ Dołączam!!!]

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty