Wejdź na

Ścieżkę Intuicji

Zrób pierwszy krok na Ścieżce Intuicji.

To przestrzeń dla kobiet, które chcą dzień po dniu i krok po kroku budować szczęśliwe, spełnione i spokojne życie w zgodzie z głosem swojego serca. Po swojemu.

Co miesiąc nowe materiały w różnych obszarach życia

Wsparcie w regularnej, samodzielnej praktyce rozwoju duchowego

Społeczność kobiet, budujących spełnione życie

Warsztaty online i zamknięte forum oraz spotkania dla uczestniczek

Wyobraź sobie życie, do którego budzisz się szczęśliwa.

Zamiast stale czuć, że idziesz pod górę, że kolejne przeszkody i niepowodzenia wręcz wysypują się przed Twoimi nogami – dostrzegasz możliwości, cudowne zbiegi okoliczności oraz synchroniczności.

Nagle właściwi ludzie, sytuacje i pomysły pojawiają się w Twoim życiu we właściwym czasie. Wypełnia Cię niesamowita energia, odczuwasz miłość, wdzięczność i działasz z pełnym zaufaniem do głosu swojej wewnętrznej mądrości.

Zdajesz sobie sprawę, że życie naprawdę może być łatwe, a bycie spełnioną i szczęśliwą jest Twoim naturalnym prawem. I nawet jeśli pojawi się na Twojej drodze wyzwanie – masz narzędzia, dzięki którym wiesz jak przejść przez nie z zaufanie i wiarą.

Dlaczego? Bo jesteś połączona ze źródłem swojej wewnętrznej mądrości i już dłużej nie musisz czuć się zagubiona. Wiesz, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie.

Wiesz jak je usłyszeć i działać z odwagą w zgodzie z nimi.

Dlaczego warto dołączyć do Ścieżki Intuicji?

Co otrzymasz na Ścieżce?

Każdy miesiąc to nowy temat i nowe materiały, wspierające Cię w rozwoju duchowym i osobistym, które pomogą Ci się połączyć z Twoją wewnętrzną mądrością

Luty:

Radzenie sobie z krytyką

Marzec:

Asertywność

Kwiecień:

Dbanie o swoją energię

Zamknięte forum dla uczestniczek, w którym będziemy wspierać się w rozwoju, podnoszeniu swoich wibracji i słuchaniu głosu intuicji

Dostęp do wygodnej, interaktywnej platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały - nie tylko te z bieżącego miesiąca, ale od samego początku istnienia Ścieżki Intuicji

Co miesiąc nowe intencje, z którymi zbudujesz uważność na to, co jest dla Ciebie ważne

Co miesiąc nowe afirmacje do codziennej pracy nad wewnętrznymi przekonaniami

W każdym miesiącu dwie nowe modlitwy, które pomogą Ci z wdzięcznością i siłą rozpocząć i zakończyć dzień

Co miesiąc nowe pytania na dziennika, by ułatwić Ci rozwijanie intuicji i poznawanie siebie

Video: Jak tworzyć intencje i afirmacje wizji życia?

Podcast w temacie miesiąca, dostępny tylko dla członkiń Ścieżki Intuicji

Co miesiąc nowa medytacja prowadzona w formacie MP3

Cotygodniowe maile z przesłaniem, które dodadzą Ci wiary, otworzą Cię na cuda i podniosą Twoje wibracje

Comiesięczny warsztat online na żywo oraz luźne spotkania "przy herbacie" dla uczestniczek

Miesięczny planner do druku do śledzenia swoich codziennych rytuałów

Pierwszeństwo udziału w organizowanych warsztatach, wyjazdach oraz sesjach indywidualnych

10% zniżki na udział w wydarzeniach oraz produkty w sklepie Her Island

Bonusy! Praca z przesłaniami Kursu Cudów, wspierająca ciało lekcja Pilates online i .....

Twoje bonusy o wartości 756 zł

medytacji prowadzonych
0
podcastów
0
afirmacji
0
intencji
0
pytań do dziennika
0
modlitw
0
archiwalne wyzwania
0
zapisów warsztatów online z medytacją, pisaniem w dzienniku i Q&A
0

Dołączając dziś, dostajesz dostęp do dodatkowych materiałów

Wybierając dostęp na rok, otrzymasz w prezencie:

Dziennik Intuicji – pierwsze w Polsce narzędzie łączące swobodne, intuicyjne pisaniem z prowadzeniem w otwieraniu się na głos wewnętrznej mądrości.

Dziennik pomoże Ci otworzyć się na jasne przekazy Twojej intuicji, poznać siebie i świadomie kreować życie pełne miłości, spokoju, szczęścia i obfitości. 

Znajdziesz w nim gotowe intencje, propozycje afirmacji, przestrzeń na Twoją afirmację wizji życia, inspirujące przesłania, modlitwę poranną i wieczorną oraz pytania do dziennika.

Godzinny trening video Pilates – wspierający ciało i wyciszający umysł ruch pomoże Ci lepiej zintegrować wewnętrzne zmiany i połączyć się z ciałem. Poprowadzony przez doświadczoną trenerkę i twórczynię pierwszego w Polsce Pilates Studio Online, Olę Szymańską, będzie dla Ciebie 

 

Czy Ścieżka Intuicji jest dla Ciebie?

Tak, jeśli…

Poznaj opinie innych kobiet

9 na 10 uczestniczek Ścieżki poleciłoby ją swoim znajomym
Honorata Janas
Business Development Representative
"Ścieżka Intuicji pozwala mi wrócić do siebie"

Mam to szczęście, że znam Kamilę osobiście i niezmiernie się cieszę, gdy biorę udział w jej kolejnych inicjatywach. Książkę pochłonęłam w 2 dni, warsztaty sprawiły, że zrozumiałam co mnie blokuje, a udział w Ścieżce Intuicji pozwolił przetrwać gorsze momenty w czasie pandemii. Kamila zawsze powtarza: rób to co czujesz, wsłuchaj się, zapytaj i tak też działa Ścieżka Intuicji. Cudowne są wszystkie materiały, medytacje czy spotkania live, a co ważniejsze – dostęp do wcześniejszych tematów, stąd gdy tylko ,,poczuję”, że potrzebuję wsparcia w którymś z obszarów, po prostu wracam do określonego tematu. Gdy tylko słyszę przekazy Kamili, czy to w medytacji, czy podczas live’ow, warsztatów, zawsze pozwala mi to wrócić do siebie i cytując Kamilę za dużo nie rozkminiać ale ,,pozwolić by płynęło w zgodzie z najwyższym dobrem”.

Milena Kowalska
barmanka
"Spełniłam mnóstwo marzeń"

Kocham medytować i pracować nad sobą, ale przy natłoku pracy mam problem z systematycznością. Dzięki Ścieżce każdego dnia znajdywałam chociaż chwilę dla siebie, a co najważniejsze – czułam ogromne wsparcie i zrozumienie. Moim ulubionym podsumowaniem dołączenia do Ścieżki jest otrzymanie swojej wirtualnej przyjaciółki, która codziennie przypomina, że jesteś piękna, a Świat nie postawi przed Tobą niczego, z czym nie dasz sobie rady. To tylko czas zmian na lepsze.

Na Ścieżkę Intuicji trafiłam w bardzo trudnym dla mnie momencie. Po zmianach w życiu prywatnym, nadszedł czas kwarantanny i straciłam pracę. Byłam pewna, że zawalił mi się świat w każdej możliwej sferze i sama nie dam sobie rady. Dzięki codziennym materiałom, przestałam się bać i starać kontrolować wszystko. Zaufałam zmianom i starałam się znajdywać plusy w każdej sytuacji. Szczerze mogę powiedzieć, że medytacje i praca nad sobą doprowadziły do tego, że 2020 rok był moim najlepszym rokiem. Spełniłam mnóstwo marzeń, w zasadzie więcej niż przez całe życie, a przecież tak bardzo się bałam, że nie dam rady.

 

Przede wszystkim nauczyłam się zrozumienia i słuchania siebie. Czuję, że mam więcej możliwości, bardziej wierzę w siebie.  Bardzo doceniam też to, że nauczyłam się nie trzymać przy sobie znajomości, które mi nie służą i świadomie dobieram osoby, którymi się otaczam. Dzięki temu nie stoję w miejscu, a staram się rozwijać.

Kornelia Weber
doradca klienta
"Stałam się spokojniejsza, nawet kłótnie z chłopakiem ucichły"

Jak zaczęła się moja przygoda ze „Ścieżką Intuicji”? Całkiem przypadkowo.

Każdego z nas dopada czasem brak wiary w siebie i poczucia własnej wartości. Tak też stało się w moim przypadku. Czułam się zagubiona i nie czerpałam radości z życia, mimo że wydawało mi się, że robię „fajne” rzeczy, to w rezultacie dzień kończył się smutno i szaro.

Wtedy pojawiła się w moim życiu osoba, która pokazała mi działalność Kamili. Szczerze? To było jak dar z nieba, poczułam jakby wszechświat doskonale wiedział czego mi trzeba i zesłał mi dwóch aniołów.

Od tamtej chwili zaczęłam medytacje i weszłam na Ścieżkę Intuicji. Czy widziałam efekty od razu? Moja odpowiedź brzmi TAK. Stałam się spokojniejsza, zaczęłam podchodzić do ludzi z innym, lepszym nastawieniem; nawet kłótnie z chłopakiem ucichły i zrobiło się jakoś „cieplej”. Ale co najważniejsze, dodało mi to odwagi, aby powiedzieć sobie „Hej! Jesteś wystarczająca, uwierz w to”.

Zauważyłam również, że o wiele bardziej doceniam małe rzeczy. (…) Z biegiem czasu dostrzegam, że większą radość sprawia mi przebywanie z bliskimi niż zakup nowej torebki, która zbiera kurz na dnie szafy 🙂

Dołącz do Ścieżki Intuicji

już za 2,12 zł dziennie
NA MIESIĄC
88
 • 30-dniowy dostęp do platformy
 • Nowe materiały w temacie radzenia sobie z krytyką
 • Dostęp do materiałów archiwalnych
 • Dostęp do zamkniętego forum dla uczestniczek

NA 3 MIESIĄCE

oszczędzasz 42 zł
264
222
 • 90-dniowy dostęp do platformy
 • Nowe materiały co miesiąc
 • Dostęp do materiałów archiwalnych
 • Dostęp do zamkniętego forum dla uczestniczek
 • Trening video Pilates

NA ROK

oszczędzasz 279 zł - 3 miesiące gratis
1056
777
 • Dostęp do platformy na 365 dni
 • Nowe materiały co miesiąc
 • Dostęp do materiałów archiwalnych
 • Dostęp do zamkniętego forum dla uczestniczek
 • Trening video Pilates
 • Dziennik Intuicji

O twórczyni Ścieżki Intuicji

Nazywam się Kamila Surma, jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju duchowego, osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing.

Zanim odkryłam swoją drogę byłam bardzo pogubiona. Słuchając innych, porzuciłam swoją 15-letnią pasję, taniec, i zaczęłam żyć schematem “studia-praca-dom”. Moje życie bardzo szybko zaczęło mnie przytłaczać… Nie potrafiłam odnaleźć się w żadnej pracy, żadna też nie przynosiła mi spełnienia i czułam się, jakby ktoś każdego dnia wysysał ze mnie energię życiową… Byłam nieszczęśliwa i zagubiona.

Aż poczułam niewyjaśniony impuls, by rzucić wszystko i wyjechać do Hiszpanii. Intuicja pokierowała mnie na Majorkę – ta podróż całkowicie odmieniła moje życie. Przeszłam tam przez proces wewnętrznej przemiany, odnalazłam swoją życiową misję, szczęście, spełnienie i wewnętrzny spokój.

Zaczęłam zgłębiać tematy rozwoju duchowego, mindfulness, pracy nad intuicją, umysłem, energią oraz koherencją serca. To stało się moją pasją jak również narzędziem do pomagania innym.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc do zmiany swojego życia, dlatego teraz pragnę pomóc Tobie w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełniania i wewnętrznego spokoju.

Zaczęłam zgłębiać tematy rozwoju duchowego, mindfulness, pracy nad intuicją, umysłem, energią oraz koherencją serca. To stało się moją pasją jak również narzędziem do pomagania innym.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc do zmiany swojego życia, dlatego teraz pragnę pomóc Tobie w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełniania i wewnętrznego spokoju.

Najczęściej zadawane pytania

Can I edit the files ?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Is it Layered ?

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text.